Α' όμιλος - Θεσσαλονίκη (Μίκρα)
Πέμπτη 10 Μαΐου
ΠΑΟΚ - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-13, 25-20, 25-21)
Ένωση Ελασσόνας - Άρης 1-3 (18-25, 22-25, 25-13, 20-25)
Παρασκευή 11 Μαΐου
Ένωση Ελασσόνας - ΠΑΟΚ 3-2 (22-25, 16-25, 25-23, 29-27, 15-11)
Άρης - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-17, 25-23)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΦΓΣ Πρέβεζας - Ένωση Ελασσόνας 1-3 (25-16, 24-26, 19-25, 13-25)
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (-): Κατσανάκη, Κοτζαμουράτογλου, Ρούσου, Σακκά Αικ. (λ), Στεφανή, Ντούσκου, Αρμπύρου, Τσάλα, Πιέτα, Σακκά Σ., Τόλιου.
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (Παναγιώτου): Μπακρατσά, Χατζηβασίλη, Καζαντζή, Τσίμπα, Κορακίδη, Χονδροθύμιου, Τσιάτσικα, Διβράμη, Τσιγγέλη, Σεβαστού, Μπαλογιάννη, Γεωργιάδη, Γιάγκουλα.
ΠΑΟΚ - Άρης 1-3 (25-16, 22-25, 22-25, 21-25)
ΠΑΟΚ (Τσομίδου) Μπάμπη, Μπαλογιάννη, Σταματίου, Πιλιτσίδου, Λεονταρίδου, Κυπαρίσση, Σανιώτη (λ) Χατζελιά, Κοκότη, Τσόγκα, Λώλη, Μιχοπούλου.
ΑΡΗΣ (Τσαϊρέλης): Μπάκα, Βανή, Κωνσταντίνου, Νταντούλα, Λημνιώτη, Παπαδοπούλου, Αλμπάνη, Λιούνη, Στίγγα, Σιδοπούλου, Πετρινόλη, Κρετσάβου, Μπρουκς, Γκιάτα.
Βαθμολογία
1. Άρης 9β. (9-2)
2. Ένωση Ελασσόνας 5β. (7-6)
3. ΠΑΟΚ 4β. (6-6)
4. ΦΓΣ Πρέβεζας 0β. (1-9)
Β' όμιλος - Θεσσαλονίκη (Ι. Λεμονίδης)
Πέμπτη 10 Μαΐου
Γαία Δράμας - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (07-25, 18-25, 25-22, 06-25)
ΜΠΓΑΣ Ακ. Π. Καστοριάς - ΑΣ Ελπίς 0-3 (10-25, 13-25, 14-25)
Παρασκευή 11 Μαΐου
ΜΠΓΑΣ Ακ. Π. Καστοριάς - Γαία Δράμας 1-3 (25-14, 24-26, 22-25, 10-25)
ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης 3-1 (25-21, 16-25, 25-19, 25-21)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΕΑ Λαρίσης - ΜΠΓΑΣ Ακ. Π. Καστοριάς 3-2 (26-24, 25-16, 13-25, 17-25, 15-08)
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ (Παπαδημητρίου): Στεργίου, Χύτα-Τζιανοπούλου, Πλάκια, Δέλιου, Λαπούση, Εξάρχου, Ριζούλη, Χριστάκη, Αποστόλου, Παπαγιάννη, Αλβίζου, Παπαντώνη, Μαργαριτοπούλου, Μανδραβέλη.
ΜΠΓΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (Φωτόπουλος): Ηργή Φ., Παπαδοπούλου, Μέλλιου, Φωτοπούλου, Ηργή Α., Καλαφατίδου, Τούσκα, Δημητριάδη, Καταράχια, Χαλιβίδου, Ζούνη, Κιόσλη, Μυλωνά, Τζήνα.
Γαία Δράμας - ΑΣ Ελπίς 1-3 (20-25, 14-25, 25-20, 15-25)
ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ (Κυριαζίδης): Κάππα, Σταυρινάκη, Αμβροσιάδου, Χιντζίδου, Σκεύα, Ελευθεριάδου, Πασπάλα, Γεωργιάδου, Πασχαλή, Κεραμιτσοπούλου, Καραϊσαρλή, Παλλικάρη, Στάμου, Θεοδωρίου.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ (Χρυσομαλλίδης): Κιορπέογλου, Θωμαΐδου, Αντωνιάδου, Ράντοβιτς, Σουπιώνη, Πυργιώτη, Γούση, Αθανασιάδου, Καλομοίρη, Τσουμπέκη, Τάτση, Δριντσούδη, Χριστοδούλου, Ιασωνίδου.
Βαθμολογία
1. ΑΣ Ελπίς 9β. (9-2)
2. ΕΑ Λαρίσης 5β. (7-6)
3. Γαία Δράμας 3β. (5-7)
4. ΜΠΓΑΣ Καστοριάς 1β. (3-9)
Ημιτελική φάση Α' και Β' ομίλων - Θεσσαλονίκη
Κυριακή 13 Μαΐου
Μίκρα, 13.00: Άρης - ΕΑ Λαρίσης
Ι. Λεμονίδης, 16.30: ΑΣ Ελπίς - Ένωση Ελασσόνας
Πέμπτη 10 Μαΐου
ΠΑΟΚ - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-13, 25-20, 25-21)
Ένωση Ελασσόνας - Άρης 1-3 (18-25, 22-25, 25-13, 20-25)
Παρασκευή 11 Μαΐου
Ένωση Ελασσόνας - ΠΑΟΚ 3-2 (22-25, 16-25, 25-23, 29-27, 15-11)
Άρης - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-17, 25-23)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΦΓΣ Πρέβεζας - Ένωση Ελασσόνας 1-3 (25-16, 24-26, 19-25, 13-25)
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (-): Κατσανάκη, Κοτζαμουράτογλου, Ρούσου, Σακκά Αικ. (λ), Στεφανή, Ντούσκου, Αρμπύρου, Τσάλα, Πιέτα, Σακκά Σ., Τόλιου.
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (Παναγιώτου): Μπακρατσά, Χατζηβασίλη, Καζαντζή, Τσίμπα, Κορακίδη, Χονδροθύμιου, Τσιάτσικα, Διβράμη, Τσιγγέλη, Σεβαστού, Μπαλογιάννη, Γεωργιάδη, Γιάγκουλα.
ΠΑΟΚ - Άρης 1-3 (25-16, 22-25, 22-25, 21-25)
ΠΑΟΚ (Τσομίδου) Μπάμπη, Μπαλογιάννη, Σταματίου, Πιλιτσίδου, Λεονταρίδου, Κυπαρίσση, Σανιώτη (λ) Χατζελιά, Κοκότη, Τσόγκα, Λώλη, Μιχοπούλου.
ΑΡΗΣ (Τσαϊρέλης): Μπάκα, Βανή, Κωνσταντίνου, Νταντούλα, Λημνιώτη, Παπαδοπούλου, Αλμπάνη, Λιούνη, Στίγγα, Σιδοπούλου, Πετρινόλη, Κρετσάβου, Μπρουκς, Γκιάτα.
Βαθμολογία
1. Άρης 9β. (9-2)
2. Ένωση Ελασσόνας 5β. (7-6)
3. ΠΑΟΚ 4β. (6-6)
4. ΦΓΣ Πρέβεζας 0β. (1-9)
Β' όμιλος - Θεσσαλονίκη (Ι. Λεμονίδης)
Πέμπτη 10 Μαΐου
Γαία Δράμας - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (07-25, 18-25, 25-22, 06-25)
ΜΠΓΑΣ Ακ. Π. Καστοριάς - ΑΣ Ελπίς 0-3 (10-25, 13-25, 14-25)
Παρασκευή 11 Μαΐου
ΜΠΓΑΣ Ακ. Π. Καστοριάς - Γαία Δράμας 1-3 (25-14, 24-26, 22-25, 10-25)
ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης 3-1 (25-21, 16-25, 25-19, 25-21)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΕΑ Λαρίσης - ΜΠΓΑΣ Ακ. Π. Καστοριάς 3-2 (26-24, 25-16, 13-25, 17-25, 15-08)
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ (Παπαδημητρίου): Στεργίου, Χύτα-Τζιανοπούλου, Πλάκια, Δέλιου, Λαπούση, Εξάρχου, Ριζούλη, Χριστάκη, Αποστόλου, Παπαγιάννη, Αλβίζου, Παπαντώνη, Μαργαριτοπούλου, Μανδραβέλη.
ΜΠΓΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (Φωτόπουλος): Ηργή Φ., Παπαδοπούλου, Μέλλιου, Φωτοπούλου, Ηργή Α., Καλαφατίδου, Τούσκα, Δημητριάδη, Καταράχια, Χαλιβίδου, Ζούνη, Κιόσλη, Μυλωνά, Τζήνα.
Γαία Δράμας - ΑΣ Ελπίς 1-3 (20-25, 14-25, 25-20, 15-25)
ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ (Κυριαζίδης): Κάππα, Σταυρινάκη, Αμβροσιάδου, Χιντζίδου, Σκεύα, Ελευθεριάδου, Πασπάλα, Γεωργιάδου, Πασχαλή, Κεραμιτσοπούλου, Καραϊσαρλή, Παλλικάρη, Στάμου, Θεοδωρίου.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ (Χρυσομαλλίδης): Κιορπέογλου, Θωμαΐδου, Αντωνιάδου, Ράντοβιτς, Σουπιώνη, Πυργιώτη, Γούση, Αθανασιάδου, Καλομοίρη, Τσουμπέκη, Τάτση, Δριντσούδη, Χριστοδούλου, Ιασωνίδου.
Βαθμολογία
1. ΑΣ Ελπίς 9β. (9-2)
2. ΕΑ Λαρίσης 5β. (7-6)
3. Γαία Δράμας 3β. (5-7)
4. ΜΠΓΑΣ Καστοριάς 1β. (3-9)
Ημιτελική φάση Α' και Β' ομίλων - Θεσσαλονίκη
Κυριακή 13 Μαΐου
Μίκρα, 13.00: Άρης - ΕΑ Λαρίσης
Ι. Λεμονίδης, 16.30: ΑΣ Ελπίς - Ένωση Ελασσόνας