1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
07-09-2013 15:00

Α2 ανδρών - Α΄όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα 2013-14

Το πρόγραμμα του Α΄ομίλου του πρωταθλήματος Α2 ανδρών 2013-14.

 

 

Πρωταθλήτρια 2013-14: ΜΕΝΤ
-
Μπαράζ Ανόδου - Β΄φάση
1η αγωνιστική - Παρασκευή 2 Μαΐου
Α.Ο. Ορεστιάδας - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 1-3 (17-25, 25-17, 22-25, 19-25)
19.00: Σ.Α. Κολλεγίου Αθηνών - Μ.Ε.Ν.Τ 0-3 (09-25, 13-25, 17-25)
2η αγωνιστική - Σάββατο 3 Μαΐου
Σ.Α. Κολλεγίου Αθηνών - Α.Ο. Ορεστιάδας 0-3 (23-25, 20-25, 19-25)
Μ.Ε.Ν.Τ. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 3-0 (25-17, 25-19, 25-23)
3η αγωνιστική - Κυριακή 4 Μαΐου
Α.Ο. Ορεστιάδας - Μ.Ε.Ν.Τ. 0-3 (22-25, 19-25, 19-25)
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Σ.Α.Κολλεγίου Αθηνών 3-1 (20-25, 25-14, 25-21, 25-16)
2ο τουρνουά - Ορεστιάδα
4η αγωνιστική - Παρασκευή 9 Μαΐου
Κολλέγιο Αθηνών - Ορεστιάδα  2-3 (25-23, 16-25, 29-27, 16-25, 7-15)
Αργυρούπολη - ΜΕΝΤ 2-3 (12-25, 25-21, 25-14, 14-25, 11-15)
5η αγωνιστική - Σάββατο 10 Μαΐου
Αργυρούπολη - Κολλέγιο Αθηνών 1-3 (23-25, 14-25, 26-24, 22-25)
ΜΕΝΤ - Ορεστιάδα 0-3 (19-25, 23-25, 22-25)
6η αγωνιστική - Σάββατο 11 Μαΐου
Ορεστιάδα - Αργυρούπολη 3-1 (25-21, 25-11, 17-25, 25-17)
Κολλέγιο Αθηνών - ΜΕΝΤ 1-3 (25-22, 29-31, 20-25, 17-25)

 

 

 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β ΣΕΤ
1. ΜΕΝΤ 6 14 (15-6)
2. Α.Ο.Ορεστιάδας 6 11 (13-9)
3. Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης 6 7 (10-14)
4. Σ.Α.Κολλέγιο Αθηνών 6 4 (7-16)

*Οι δύο πρώτες ομάδες προβιβάζονται στην Volleyleague 2014-15

 

 

 

 

Α2 Ανδρών 2013-14
Α΄φάση - μπαράζ Ανόδου
Παρασκευή 25 Απριλίου
Σ.Π.Α.Καρδίτσα – Μ..Ε.Ν.Τ. 2-3 (16-25, 25-19, 25-23, 15-25, 15-17)
Ρεπό ο ΣΦΠ Χανίων
Σάββατο 26 Απριλίου
Σ.Φ.Π. Χανίων – Σ.Π.Α. Καρδίτσας 3-1 (25-17, 24-26, 25-15, 25-22)
Ρεπό η ΜΕΝΤ
Κυριακή 27 Απριλίου
Μ.Ε.Ν.Τ. – Σ.Φ.Π. Χανίων 3-0 (25-21, 26-24, 25-22)
Ρεπό ο ΣΠΑ Καρδίτσας

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ΦΑΣΗΣ - ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
1.
M.E.N.T. 2
5
(6-2)
2. Σ.Φ.Π.Χανίων 3 (3-4) 2 3 (3-4)
3. Σ.Π.Α.Καρδίτσας 1 (2-3) 2 1 (3-6)

 


 
Α2 Ανδρών - Α΄όμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΤΕΛΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. ΑΟΝ Αργυρούπολης 22 58 (62-16) 19 3
2. ΣΦΠ Χανίων 22 57 (62-20) 20 2
3. Πανερυθραϊκός 22 45 (51-28) 15 7
4. Κύζικος Ν. Περάμου 22 42 (50-33) 14 8
5. Ταταύλα 22 34 (45-44) 12 10
6. Οδυσσέας Αμαρ. 22 34 (46-43) 13 9
7. Ρέθυμνο 22 25 (36-52) 8 14
8. Πανελλήνιος Γ.Σ. 22 25 (33-49) 8 14
9. ΔΑΣ Δραπετσώνας 22 23 (36-54) 6 16
10 Ο.Φ.Γέρακα 22 22 (35-50) 8 14
11. ΟΦΗ 22 21 (31-53) 6 16
12. Ιωνικός Ν.Φ. 22 12 (24-60) 4 18

 

*Οι δεύτερες ομάδες των τριών ομίλων θα παίξουν μπαράζ και η πρώτη ομάδα θα παίξει φάιναλ-4 ανόδου μαζί με τις τρεις πρώτες των τριών ομίλων.
*Στα πρωταθλήματα Β΄Εθνικής κατηγορίας ανδρών υποβιβάζονται οι 3 τελευταίες ομάδες του Α΄ομίλου. Οι δύο τελευταίες ομάδες του Β΄ομίλου και ο ΑΣΠ Μεταμόρφωσης. Οι δύο τελευταίες ομάδες του Γ΄όμιλο και ο ΑΜΟ Γαλαξίας.

Mετά τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής στους τρεις στους ομίλους της Α2 ανδρών τις πρώτες θέσεις στους ομίλους πήραν ο Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης, το Κολλέγιο Αθηνών και η Ορεστιάδα οι οποίες πήραν την πρόκριση για το φάιναλ-4 ανόδου. Οι δεύτερες ομάδες των ομίλων, δηλαδή, ο Σ.Φ.Π.Χανίων, ο Σ.Π.Α.Καρδίτσας και η ΜΕΝΤ θα παίξουν σε τουρνουά και η πρώτη ομάδα θα πάει στα φάιναλ-4 απ΄όπου θα προκύψουν οι δύο ομάδες που θα ανέβουν στην Volleyleague ΟΠΑΠ.

Υποβιβάστηκαν στα τοπικά πρωταθλήματα ο Ο.Φ.Γέρακα, ο ΟΦΗ και ο Ιωνικός Ν.Φ. από τον Α΄όμιλο, ο Α.Κ.Ζωγράφου, ο Αίας Μαλεσίνας και ο Α.Σ.Π.Μεταμόρφωσης από τον Β΄όμιλο και το Λήμνος Sports Club, ο Α.Ο.Σερρών και ο Α.Μ.Ο.Γαλαξίας από τον Γ΄όμιλο.

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - Α΄ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
15/11: ΟΦΗ - ΓΣ Πανελλήνιος 3-0 (25-18, 25-18, 25-22)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Ταταύλα 3-0 (25-16, 25-23, 25-22)
18/12: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Ιωνικός 3-2 (25-22, 25-20, 22-25, 31-33, 15-11)
ΟΦ Γέρακα - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-21, 25-22, 25-21)
ΣΦΠ Χανίων - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου 3-2 (19-25, 12-25, 25-23, 25-19, 15-09)
ΑΟ Οδυσσέας - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (25-18, 26-28, 24-26, 19-25) 
2η αγωνιστική - 26 Οκτωβρίου 2013
ΑΟ Οδυσσέας - ΟΦΗ 3-1 (25-23, 18-25, 25-22, 25-19)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (14-25, 21-25, 19-25)
ΑΟ Ταταύλα - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (24-26, 25-23, 25-19, 20-25, 15-10)
27/10: ΑΣ Ιωνικός - ΟΦ Γέρακα 1-3 (19-25, 25-17, 23-25, 09-25)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΣΦΠ Χανίων 2-3 (25-19, 15-25, 25-15, 18-25, 12-15)
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΣ Πανερυθραϊκός 2-3 (25-17, 22-25, 25-20, 24-26, 12-15)
3η αγωνιστική - 02 Νοεμβρίου 2013
3/11: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Οδυσσέας 2-3 (25-18, 25-18, 19-25, 20-25, 15-17)
3/11: ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Πανελλήνιος 3-0 (25-21, 25-20, 25-16)
ΟΦ Γέρακα - ΑΟ Ταταύλα 1-3 (25-15, 15-25, 19-25, 29-31)
3/11: ΣΦΠ Χανίων - ΑΣ Ιωνικός 3-0 (25-21, 25-20, 25-15)
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (25-19, 25-15, 18-25, 25-04)
3/11: ΟΦΗ - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (25-21, 19-25, 11-25, 17-25)
4η αγωνιστική - 09 Νοεμβρίου 2013
ΑΟ Οδυσσέας - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 25-21, 25-15)
10/11: ΟΦΗ - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (16-25, 17-25, 23-25)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΟΦ Γέρακα 3-1 (25-14, 29-27, 25-27, 25-21)
ΑΟ Ταταύλα - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (19-25, 16-25, 16-25)
ΑΣ Ιωνικός - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου 0-3 (19-25, 19-25, 21-25)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - Α.Σ.Πανερυθραϊκός 1-3 (28-30, 20-25, 25-23, 21-25)
5η αγωνιστική - 16 Νοεμβρίου 2013
ΟΦ Γέρακα - ΑΟ Οδυσσέας 1-3 (21-25, 25-21, 25-27, 15-25)
17/11: ΟΠ Ρεθύμνου - ΟΦΗ 1-3 (20-25, 23-25, 25-18, 31-33)
ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Πανελλήνιος 3-0 (25-20, 25-21, 25-20)
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΟ Ταταύλα 3-1 (25-12, 23-25, 25-16, 25-20)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΣ Ιωνικός 3-1 (25-23, 25-14, 10-25, 26-24)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-0 (25-19, 25-19, 25-15)
6η αγωνιστική - 23 Νοεμβρίου 2013  
24/11: ΑΟ Οδυσσέας - ΣΦΠ Χανίων 3-2 (25-21, 25-23, 18-25, 22-25, 15-13)
24/11: ΟΦΗ - ΟΦ Γέρακα 0-3 (21-25, 18-25, 22-25)
24/11: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου 3-1 (25-14, 27-29, 25-16, 25-11)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου 2-3 (19-25, 25-18, 16-25, 25-23, 11-15)
ΑΟ Ταταύλα - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-2 (25-21, 25-21, 23-25, 27-29, 15-08)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣ Ιωνικός 3-0 (25-20, 25-12, 25-22)
7η αγωνιστική  - 30 Νοεμβρίου 2013
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΟ Οδυσσέας 3-0 (25-23, 25-16, 25-08)
1/12: ΣΦΠ Χανίων - ΟΦΗ 3-1 (24-26, 25-17, 25-16, 25-22)
ΟΦ Γέρακα - ΑΟΝ Αργυρούπολης 1-3 (22-25, 28-26, 19-25, 25-27)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανελλήνιος 2-3 (20-25, 25-15, 25-15, 15-25, 13-15)
ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Ταταύλα 3-2 (17-25, 25-22, 14-25, 25-23, 17-15)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (33-31, 17-25, 18-25, 23-25)
8η αγωνιστική - 07 Δεκεμβρίου 2013  
8/12: ΑΟ Οδυσσέας - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (25-18, 18-25, 25-20, 25-22)
8/12: ΟΦΗ - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου 2-3 (23-25, 23-25, 25-22, 25-21, 14-16)
8/12: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΣΦΠ Χανίων 3-0 (25-21, 25-21, 25-17)
8/12: ΟΠ Ρεθύμνου - ΟΦ Γέρακα 3-1 (25-23, 24-26, 25-19, 27-25)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΣ Ιωνικός 2-3 (22-25, 25-23, 25-17, 20-25, 10-15)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Ταταύλα 1-3 (25-23, 21-25, 22-25, 22-25)
9η αγωνιστική - 14 Δεκεμβρίου 2013  
ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Οδυσσέας 2-3 (23-25, 25-23, 25-21, 16-25, 12-15)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΟΦΗ 3-0 (25-21, 25-18, 25-14)
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΟΝ Αργυρούπολης 2-3 (23-25, 20-25, 25-22, 25-18, 14-16)
ΣΦΠ Χανίων - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-22, 25-15, 25-19)
ΑΟ Ταταύλα - ΓΣ Πανελλήνιος 3-1 (25-20, 25-15, 23-25, 25-22)
ΟΦ Γέρακα - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-2 (25-21, 25-21, 22-25, 21-25, 15-10)
10η αγωνιστική - 21 Δεκεμβρίου 2013  
ΑΟ Οδυσσέας - ΑΟ Ταταύλα 3-1 (25-22, 21-25, 25-22, 25-21)
ΟΦΗ - ΑΣ Ιωνικός 3-1 (25-21, 25-22, 16-25, 25-22)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-14, 25-17, 25-21)
22/12: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου 0-3 (14-25, 21-25, 18-25)
ΟΦ Γέρακα - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (17-25, 25-18, 13-25, 18-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Πανελλήνιος 3-0 (25-20, 25-20, 25-22)
11η αγωνιστική - 11 Ιανουαρίου 2014
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟ Οδυσσέας 1-3 (26-24, 18-25, 22-25, 16-25)
ΑΟ Ταταύλα - ΟΦΗ 3-2 (20-25, 25-19, 25-17, 21-25, 15-05)
ΑΣ Ιωνικός - ΑΟΝ Αργυρούπολης 1-3 (22-25, 25-22, 22-25, 16-25)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΟΠ Ρεθύμνου 2-3 (25-21, 28-26, 21-25, 22-25, 13-15)
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΟΦ Γέρακα 3-0 (25-16, 25-11, 25-12)
12/1: ΣΦΠ Χανίων - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-1 (25-16, 25-20, 13-25, 25-13)
12η αγωνιστική - 18 Ιανουαρίου 2014
Πανελλήνιος - ΟΦΗ 3-1 (25-23, 25-15, 23-25, 25-19)
ΑΣ Ιωνικός - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (25-15, 27-25, 20-25, 21-25, 15-06)
Κύζικος Ν. Περάμου - Χανιά 0-3 (17-25, 15-25, 19-25)
Ταταύλα - Αργυρούπολη 0-3 (15-25, 23-25, 16-25)
Πανερυθραϊκός - Οδυσσέας 3-1 (25-19, 21-25, 25-19, 25-23)
Δραπετσώνα - ΟΦ Γέρακα 3-1 (28-30, 27-25, 25-20, 25-22)
13η αγωνιστική - 25 Ιανουαρίου 2014
ΟΦΗ - Οδυσσέας 2-3 (25-23, 25-22, 23-25, 22-25, 10-15)
ΟΦ Γέρακα - ΑΣ Ιωνικός 3-2 (18-25, 16-25, 25-20, 25-18, 15-10)
Πανερυθραϊκός – ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου 1-3 (25-22, 20-25, 20-25, 16-25)
26/2: ΟΠ Ρεθύμνου - Ταταύλα 3-1 (25-21, 25-27, 25-21, 25-21)
26/2: ΣΦΠ Χανίων - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (25-19, 20-25, 25-20, 25-14)
27/2: Αργυρούπολη - Πανελλήνιος 3-0 (25-20, 25-18, 25-21)
14η αγωνιστική - 1 Φεβρουαρίου 2014
Ταταύλα - ΟΦ Γέρακα 3-2 (25-22, 25-21, 24-26, 17-25, 15-9)
Δραπετσώνα - Κύζικος Νέας Περάμου 2-3 (29-27, 18-25, 25-20, 17-25, 8-15)
Πανερυθραϊκός – ΟΦΗ 3-0 (25-23, 25-16, 25-14)
Πανελλήνιος - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-18, 25-20, 25-20)
2/2: Ιωνικός Ν.Φ. - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (21-25, 20-25, 17-25)
2/2: Οδυσσέας Αμαρουσίου - Αργυρούπολη 1-3 (21-25, 25-20, 19-25, 16-25)
15η αγωνιστική - 8 Φεβρουαρίου 2014
ΟΦ Γέρακας - ΓΣ Πανελλήνιος 0-3 (20-25, 22-25, 22-25)
Πανερυθραϊκός - Δραπετσώνα 3-0 (25-16, 25-23, 28-26)
Κύζικος Ν. Περάμου - Ιωνικός Ν.Φ. 3-0 (25-14, 25-21, 25-16)
9/2: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΦΗ 3-0 (25-20, 25-19, 25-22)
9/2: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Ταταύλα 3-1 (25-23, 25-21, 17-25, 25-22)
9/2: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Οδυσσέας 3-1 (25-22, 19-25, 28-26, 25-21)
16η αγωνιστική - 15 Φεβρουαρίου 2014
Πανελλήνιος - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (21-25, 16-25, 15-25)
Πανερυθραϊκός - Αργυρούπολη 3-1 (23-25, 25-23, 25-23, 25-17)
Ταταύλα - Κύζικος Ν.Περάμου 3-0 (25-22, 25-14, 28-26)
Ιωνικός Ν.Φ. - Δραπετσώνα 0-3 (19-25, 22-25, 26-28)
ΑΟ Οδυσσέας - ΟΦ Γέρακα 3-1 (22-25, 25-16, 25-22, 25-17)
ΟΦΗ - ΟΠ Ρεθύμνου 3-1 (21-25, 25-18, 25-23, 25-19)
17η αγωνιστική - 22 Φεβρουαρίου 2014
ΟΦ Γέρακα - ΟΦΗ 3-1 (21-25, 25-21, 25-18, 25-15)
23/2: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (15-25, 20-25, 11-25)
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΠΓΣ 3-0 (25-21, 25-10, 25-21)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Ταταύλα 0-3 (24-26, 22-25, 23-25)
23/2: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Οδυσσέας 3-0 (25-20, 25-19, 25-22)
23/2: ΑΣ Ιωνικός - Πανερυθραϊκός 0-3 (13-25, 19-25, 21-25)
18η αγωνιστική - 01 Μαρτίου 2014
Πανερυθραϊκός - Ρέθυμνο 3-0 (25-20, 25-17, 25-21)
ΠΓΣ  - Δραπετσώνα 3-2 (23-25, 25-18, 23-25, 25-20, 15-12)
ΑΟ Ταταύλα - ΑΣ Ιωνικός 3-1 (26-24, 25-20, 23-25, 25-21)
ΟΦΗ - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (21-25, 16-25, 13-25)
Οδυσσέας - Κύζικος Ν. Περάμου 0-3 (14-25, 20-25, 19-25)
02/03: Αργυρούπολη - ΟΦ Γέρακα 3-0 (25-21, 25-20, 26-24)
19η αγωνιστική - 08 Μαρτίου 2014
ΟΦ Γέρακα - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (25-21, 25-18, 13-25, 24-26, 15-10)
ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΟΦΗ 3-0 (25-20, 25-20, 25-17)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Οδυσσέας 3-2 (25-21, 22-25, 17-25, 25-15, 15-09)
ΑΣ Ιωνικός - ΓΣ Πανελλήνιος 1-3 (09-25, 25-16, 22-25, 16-25)
ΑΟ Ταταύλα - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (14-25, 18-25, 22-25)
09/03: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-2 (25-21, 25-21, 19-25, 18-25, 16-14)
20η αγωνιστική - 22 Μαρτίου 2014
23/3: A.O.Oδυσσέας - Ιωνικός Ν.Φ. 3-0 (25-23. 25-21, 25-15)
23/3: Α.Ο.Ταταύλα Πανελλήνιος Γ.Σ 3-1 (25-22, 25-18, 23-25, 25-17)
Α.Σ.Πανερυθραϊκός - Ο.Φ.Γέρακα 3-1 (20-25, 25-20, 25-23, 25-18)
23/3: ΟΦΗ - Δραπετσώνα 2-3 (19-25, 21-25, 25-23, 26-24, 11-15)
23/3: ΑΟΝ Αργυρούπολης - Κύζικος Νέας Περάμου 3-1 (22-25, 25-09, 25-17, 25-18)
23/3: ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΦΠ Χανίων 2-3 (25-20, 16-25, 25-22, 18-25, 08-15)
21η αγωνιστική - 29 Μαρτίου 2014
Α.Ο.Ταταύλα - Α.Ο.Οδυσσέας 3-1 (22-25, 26-24, 25-18, 25-21)
30/3: Α.Σ.Ιωνικός - ΟΦΗ 0-3 (21-25, 22-25, 19-25)
30/3: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (19-25, 18-25, 17-25)
30/3: ΑΠΣ Κύζικος Νέας Περάμου - ΟΠ Ρεθύμνου 1-3 (25-15, 21-25, 23-25, 18-25)
30/3: Πανελλήνιος Γ.Σ. - Α.Σ.Πανερυθραϊκός 3-0 (25-22, 25-23, 25-22)
30/3: ΣΦΠ Χανίων - Ο.Φ.Γέρακα 3-0 (25-20, 25-18, 25-21)
22η αγωνιστική - 05 Απριλίου 2014
Α.Ο.Οδυσσέας - Πανελλήνιος Γ.Σ. 3-2 (25-27, 19-25, 25-18, 25-20, 15-5)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ιωνικός Ν.Φ. 3-0 (25-12, 26-24, 25-17)
6/4: Ο.Φ.Γέρακα - ΑΠΣ Κύζικος Νέας Περάμου 3-0 (27-25, 25-18, 25-19)
Α.Σ.Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (20-25, 17-25, 25-22, 18-25)
ΟΦΗ - Α.Ο.Ταταύλα 3-2 (25-21, 19-25, 21-25, 25-23, 15-13)
6/4: Ο.Π.Ρέθυμνο - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-2 (25-19, 20-25, 21-25, 25-19, 15-12)

 

 

Media

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ