1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
15-09-2015 00:15

Α2 γυναικών 2015-16 - Β΄όμιλος - 2ος υπό όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Κατεβάστε το αρχείο:
Το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του 2ου υπό ομίλου στον Β΄όμιλο Α2 γυναικών 2015-16:

 

 

 

 

 

 




Α2 Γυναικών 2015-16
Β΄Ομιλος - Β΄ΦΑΣΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. ΑΣ Ελπίς 6 15 (18-6) 6 0
2. ΑΣ Μακεδόνες 6 13 (16-9) 4 2
3. ΣΑΑΚ Ανατόλια 6 9 (11-12) 3 3
4. ΕΑ Λάρισας 6 8 (12-13) 2 4
5. ΜΑΣ Νέα Γενεά 6 5 (8-16) 1 5
6. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 6 4 (7-16) 2 4





Α2 Γυναικών 2015-16
B΄ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ
Β΄ΦΑΣΗ
1η  αγωνιστική - Τετάρτη 16 Μαρτίου 2016
ΕΑ Λάρισας - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0 (25-22, 25-14, 26-24) Περιγραφή
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ελπίς 0-3 (13-25, 23-25, 24-26) Περιγραφή
ΑΣ Μακεδόνες - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (26-24, 25-14, 25-19) Περιγραφή 
2η  αγωνιστική - Σάββατο 19 Μαρτίου 2016
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-15, 25-22, 25-17)  Περιγραφή 
ΕΑ Λαρίσης - ΜΑΣ Νέα Γενεά 1-3 (19-25, 25-21, 16-25, 15-25)  Περιγραφή 
20/3: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Ελπίς
2-3 (30-28, 25-21, 25-27, 20-25, 12-15)  Περιγραφή
3η  αγωνιστική - Σάββατο 2 Απριλίου 2016
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Μακεδόνες   Περιγραφή
3/4: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λάρισας   Περιγραφή
3/4: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΜΑΣ Νέα Γενεά   Περιγραφή
4η  αγωνιστική - Σάββατο 9 Απριλίου 2016
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΕΑ Λάρισας   Περιγραφή
ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   Περιγραφή
10/4: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Μακεδόνες   Περιγραφή
4η  αγωνιστική - Σάββατο 13 Απριλίου 2016
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΕΑ Λάρισας   Περιγραφή
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες   Περιγραφή
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΑΑΚ Ανατόλια   Περιγραφή
5η  αγωνιστική - Σάββατο 16 Απριλίου 2016
ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Ελπίς   Περιγραφή
17/4: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   Περιγραφή
17/4: ΑΣ Μακεδόνες - ΣΑΑΚ Ανατόλια   Περιγραφή




 

Α2 Γυναικών 2015-16
Β΄Ομιλος - Β΄ΦΑΣΗ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ
Θ. Ομάδες Β. Σετ
1. ΑΣ Ελπίς 10 (12-4)
2. ΑΣ Μακεδόνες 9 (11-6)
3. ΣΑΑΚ Ανατόλια 6 (8-9)
4. ΕΑ Λάρισας 5 (8-10)
5. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
4 (7-10)
6. ΜΑΣ Νέα Γενεά 2 (5-12)

Γ

 

 

 

Α2 Γυναικών 2015-16
Β΄Ομιλος - 2ος υπό όμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΤΕΛΙΚΗ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. ΑΣ Μακεδόνες 16 40 (43-12) 13 3
2. ΕΑ Λαρίσης 16 34 (40-21) 10 6
3. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 16 32 (40-27) 11 5
4. ΕΟ Σταυρούπολης 16 31 (34-20) 11 5
5. ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 16 28 (35-27) 11 5
6. ΑΣΚ Λαγκαδά 16 25 (31-31) 8 8
7. ΓΣ Ηρακλής 16 16 (23-37) 6 10
8. ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 16 10 (19-42) 2 14
9. Πήγασος Πολίχνης 16 0 (0-48) 0 16

 

Α2 Γυναικών 2015-16
Β΄ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ
Α΄Γύρος
1η  αγωνιστική - Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2015
Ε.Α.Λάρισας - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας
3-0 (25-14, 25-19, 25-14) Περιγραφή
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Ε.Ο.Σταυρούπολης
0-3 (21-25, 19-25, 21-25) Περιγραφή
Γ.Σ.Ηρακλής - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου
2-3 (21-25, 25-19, 18-25, 25-22, 11-15)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ.Ασκληπιός 0-3 (11-25, 19-25, 21-25) Περιγραφή 
Α.Σ.Μακεδόνες Αξιού ρεπό   Περιγραφή 
2η αγωνιστική - Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
Α.Σ.Μακεδόνες Αξιού - Ε.Α.Λάρισας 3-1 (26-28, 25-23, 25-23, 25-22)  Περιγραφή 
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς
2-3 (24-26, 23-25, 27-25, 25-19, 12-15)  Περιγραφή 
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Γ.Σ.Ηρακλής 3-0 (25-15, 25-14, 25-20)  Περιγραφή
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-13, 25-19, 25-14) Περιγραφή
Α.Σ.Ασκληπιός ρεπό Περιγραφή 
3η αγωνιστική - Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Α.Σ.Μακεδόνες 0-3 (16-25, 22-25, 22-25)  Περιγραφή 
Γ.Σ.Ηρακλής - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας 3-2 (25-19, 24-26, 25-23, 23-25, 15-13)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Ε.Ο.Σταυρούπολης 0-3 (20-25, 13-25, 13-25)  Περιγραφή 
Α.Σ.Ασκληπιός Τρικάλων - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου 3-2 (18-25, 25-21, 25-22, 18-25, 15-10)  Περιγραφή 
Ε.Α.Λάρισας ρεπό   Περιγραφή
4η αγωνιστική- Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2015
Α.Σ.Μακεδόνες - Γ.Σ.Ηρακλής 3-0 (25-20, 25-20, 25-16)  Περιγραφή 
Ε.Α.Λάρισας - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς 3-0 (25-15, 25-15, 28-26)  Περιγραφή
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-21, 25-21, 25-11)  Περιγραφή
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Α.Σ.Ασκληπιός 3-0 (27-25, 25-13, 25-15) Περιγραφή
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου ρεπό   Περιγραφή 
5η αγωνιστική - Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2015
Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ.Μακεδόνες 0-3 (07-25, 19-25, 08-25)  Περιγραφή 
Γ.Σ.Ηρακλής - Ε.Α.Λάρισας 3-1 (25-19, 22-25, 25-22, 25-16)  Περιγραφή 
Α.Σ.Ασκληπιός - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-23, 25-23, 20-25, 25-11) Περιγραφή 
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Ε.Ο.Σταυρούπολης 3-0 (25-17, 25-23, 25-19)  Περιγραφή
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς ρεπό   Περιγραφή 
6η αγωνιστική - Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015
Α.Σ.Μακεδόνες - Α.Σ.Ασκληπιός 3-0 (25-12, 25-11, 25-16) Περιγραφή 
Ε.Α.Λάρισας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-14, 25-05, 25-15)  Περιγραφή
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Γ.Σ.Ηρακλής 2-3 (20-25, 13-25, 25-21, 35-33, 10-15)  Περιγραφή 
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου 1-3 (21-25, 26-24, 22-25, 21-25)  Περιγραφή
Ε.Ο.Σταυρούπολης ρεπό   Περιγραφή 
7η αγωνιστική  - Σάββατο 21 Noεμβρίου 2015
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Α.Σ.Μακεδόνες 0-3 (25-27, 18-25, 16-25)  Περιγραφή 
Α.Σ.Ασκληπιός - Ε.Α.Λάρισας 1-3 (25-18, 13-25, 10-25, 15-25)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς 0-3  Περιγραφή 
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας 3-1  Περιγραφή 
Γ.Σ.Ηρακλής ρεπό   Περιγραφή
8η αγωνιστική  - Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2015
29/12: Α.Σ.Μακεδόνες - Ε.Ο.Σταυρούπολης 3-0 (25-16, 25-18, 25-20) Περιγραφή 
Ε.Α.Λάρισας - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου 3-1 (30-28, 25-10, 15-25, 25-17)  Περιγραφή 
29/12: Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Α.Σ.Ασκληπιός 2-3 (22-25, 26-24, 23-25, 25-18, 05-15)  Περιγραφή 
Γ.Σ.Ηρακλής - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-16, 25-14, 25-10) Περιγραφή 
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας ρεπό   Περιγραφή 
9η αγωνιστική - Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2015
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Α.Σ.Μακεδόνες 0-3 (20-25, 16-25, 12-25)  Περιγραφή 
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Ε.Α.Λάρισας 0-3 (25-27, 19-25, 25-27)  Περιγραφή 
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς 3-1 (24-26, 25-18, 26-24, 25-22)  Περιγραφή
Α.Σ.Ασκληπιός - Γ.Σ.Ηρακλής 3-0 (25-15, 25-16, 25-22)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης ρεπό   Περιγραφή 
Β΄Γύρος
10η αγωνιστική - Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2015
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Ε.Α.Λάρισας 0-3 (13-25, 19-25, 21-25)  Περιγραφή 
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς 0-3 Περιγραφή 
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Γ.Σ.Ηρακλής 3-1 (25-23, 16-25, 25-21, 25-22) Περιγραφή
Α.Σ.Ασκληπιός - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-10, 25-21, 25-15) Περιγραφή
Α.Σ.Μακεδόνες ρεπό   Περιγραφή 
11η αγωνιστική - Σάββατο 09 Ιανουαρίου 2016
Ε.Α.Λάρισας - Α.Σ.Μακεδόνες 2-3 (21-25, 25-21, 21-25, 25-22, 10-15) Περιγραφή 
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-16, 21-25, 25-15, 25-23) Περιγραφή 
Γ.Σ.Ηρακλής - Ε.Ο.Σταυρούπολης 0-3 (20-25, 16-25, 19-25) Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου 0-3 (17-25, 15-25, 6-25) Περιγραφή 
Α.Σ.Ασκληπιός ρεπό   Περιγραφή 
12η αγωνιστική - Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016
Α.Σ.Μακεδόνες - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς 3-0 (26-24, 25-15, 25-15) Περιγραφή 
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Γ.Σ.Ηρακλής 2-3 (25-16, 20-25, 25-22, 19-25, 12-15) Περιγραφή 
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-20, 25-13, 25-20) Περιγραφή
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Α.Σ.Ασκληπιός 2-3 (25-15, 23-25, 25-17, 19-25, 12-15) Περιγραφή 
Ε.Α.Λάρισας ρεπό   Περιγραφή
13η αγωνιστική - Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2016
Γ.Σ.Ηρακλής - Α.Σ.Μακεδόνες 0-3 (19-25, 20-25, 22-25) Περιγραφή 
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Ε.Α.Λάρισας 3-2 (23-25, 16-25, 25-11, 25-21, 17-15) Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας 0-3 (18-25, 17-25, 13-25) Περιγραφή 
Α.Σ.Ασκληπιός - Ε.Ο.Σταυρούπολης 3-1 (25-19, 25-18, 16-25, 25-22) Περιγραφή 
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου ρεπό   Περιγραφή 
14η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιανουαρίου 2016
Α.Σ.Μακεδόνες - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-14, 25-13, 25-23) Περιγραφή 
Ε.Α.Λάρισας - Γ.Σ.Ηρακλής 3-1 (25-12, 16-25, 25-17, 25-12) Περιγραφή 
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Α.Σ.Ασκληπιός 2-3 (19-25, 25-20, 25-12, 10-25, 17-19) Περιγραφή 
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου 3-2 (24-26, 22-25, 25-11, 25-11, 18-16) Περιγραφή 
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς ρεπό   Περιγραφή 
15η αγωνιστική - Σάββατο 06 Φεβρουαρίου 2016
Α.Σ.Ασκληπιός - Α.Σ.Μακεδόνες Αξιού 3-2 (25-14, 26-24, 19-25, 16-25, 15-13) Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Ε.Α.Λάρισας 0-3 (15-25, 10-25, 12-25) Περιγραφή
Γ.Σ.Ηρακλής - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς 1-3 (25-23, 25-27, 21-25, 25-27) Περιγραφή 
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-18, 16-25, 25-17, 26-24) Περιγραφή 
Ε.Ο.Σταυρούπολης ρεπό   Περιγραφή 
16η αγωνιστική - Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2016
Α.Σ.Μακεδόνες - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου 2-3 (25-21, 20-25, 21-25, 25-22, 13-15) Περιγραφή
Ε.Α.Λάρισας - Α.Σ.Ασκληπιός 3-0 (25-18, 25-18, 25-21) Περιγραφή 
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-15, 25-8, 25-10) Περιγραφή
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας - Ε.Ο.Σταυρούπολης 0-3 (20-25, 23-25, 15-25) Περιγραφή 
Γ.Σ.Ηρακλής ρεπό   Περιγραφή 
17η αγωνιστική - Σάββατο 27 Φεβρουαρίου 2016
Ε.Ο.Σταυρούπολης - Α.Σ.Μακεδόνες 3-0 (25-16, 25-16, 25-18) Περιγραφή
Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου - Ε.Α.Λάρισας 3-2 (20-25, 25-23, 25-23, 17-25, 16-14) Περιγραφή
28/2: Α.Σ.Ασκληπιός - Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς 1-3 (23-25, 14-25, 25-15, 17-25)  Περιγραφή
28/2: Πήγασος Πολίχνης - Γ.Σ.Ηρακλής 0-3 (21-25, 11-25, 13-25)  Περιγραφή
Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας ρεπό   Περιγραφή
18η αγωνιστική - Σάββατο 4 Μαρτίου 2016
Α.Σ.Μακεδόνες Αξιού - Γ.Σ.Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-17, 25-14, 25-20)  Περιγραφή
Ε.Α.Λάρισας - Ε.Ο.Σταυρούπολης 2-3 (25-16, 22-25, 25-22, 23-25, 11-15) Περιγραφή
Α.Σ.Κ.Λαγκαδάς - Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου 2-3 (25-17, 21-25, 25-17, 24-26, 12-15)  Περιγραφή
Γ.Σ.Ηρακλής - Α.Σ.Ακληπιός 0-3 (22-25, 21-25, 22-25)  Περιγραφή
Πήγασος Πολίχνης ρεπό   Περιγραφή

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ