1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
10-10-2014 16:34

Α2 γυναικών - Α΄όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα 2014-15

Το πανόραμα του Α ομίλου της Α2 Γυναικών:

 

 

 

 

 

Α2 Γυναικών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Αστέρας Αγ. Δημητρίου 22 59 (63-15) 20 2
2. Ηρακλής Κηφισιάς 22 55 (58-20) 19 3
3. Α.Ο.Ηλυσιακός 22 50 (56-21) 17 5
4. Θέτις Βούλας 22 42 (48-32) 15 7
5. Πανιώνιος 22 39 (50-37) 13 9
6. Α.Ο.Παλλήνης 22 38 (45-37) 13 9
7. ΖΑΟΝ 22 37 (49-38) 12 10
8. Ιωνικός Ν.Φ. 22 25 (33-45) 9 13
9. Παγγεραγωτικός 22 24 (28-45) 8 14
10. ΑΟ Τραχώνων 22 13 (22-59) 3 19
11. ΓΑΣ Μεσσαράς 22 11 (19-59) 3 19
12. ΝΑΟ Σούδας 22 -54 (0-66) 0 22

*Οι ομάδες που θα τερματίσουν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας σε κάθε έναν από τους τρεις ομίλους θα πάρουν απ΄ευθείας την άνοδο για το πρωτάθλημα Α1 γυναικών.

*Θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα οι ομάδες που θα πάρουν την 11η και την 12η θέση στον Α΄όμιλο, στον Β΄όμιλο και στον Γ΄όμιλο. 

 


1η αγωνιστική - Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014
19/10: Α.Ο.Ηλυσιακός - Γ.Σ.Αστέρας Αγίου Δημητρίου 3-2 (18-25, 25-22, 26-24, 19-25, 19-17)
ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΓΣ Πανιώνιος 0-3 (20-25, 21-25, 22-25)
ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Τραχώνων 3-0 (25-10, 25-20, 25-23)
19/10: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΣ Ιωνικός 0-3 (13-25, 21-25, 21-25)
ΑΟ Παλλήνης - ΓΣΚ Ηρακλής 1-3 (25-22, 14-25, 19-25, 20-25)
ΖΑΟΝ - ΝΑΟ Σούδας 3-0 (25-13, 25-13, 25-18)
2η αγωνιστική - Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
26/10: ΖΑΟΝ - ΑΟ Ηλυσιακός 1-3 (19-25, 23-25, 25-19, 21-25)
26/10: ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣ Παγγεραγωτικός 3-0 (25-22, 25-11, 25-15)
26/10: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΠ Θέτις 3-0 (25-20, 25-18, 25-21)
26/10: ΑΟ Τραχώνων - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-2 (25-16, 19-25, 25-15, 16-25, 16-14)
ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Παλλήνη 3-1 (25-21, 25-18, 20-25, 25-17)
26/10: ΝΑΟ Σούδας - ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (15-25, 16-25, 12-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014
ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΖΑΟΝ 3-2 (21-25, 25-15, 25-20, 21-25, 15-11)
ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 1-3 (13-25, 21-25, 25-14, 11-25)
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πανιώνιος 2-3 (23-25, 22-25, 25-19, 25-21, 11-15)
ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Τραχώνων 3-1 (25-16, 25-20, 22-25, 25-21)
2/11: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Ιωνικός 3-1 (23-25, 25-12, 25-17, 25-13)
ΑΟ Ηλυσιακός - ΝΑΟ Σούδας 3-0 (25-9, 25-17, 25-13)
4η αγωνιστική - Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014
ΑΟ Τραχώνων - Ηρακλής Κηφισιάς 1-3 (11-25, 25-23, 12-25, 7-25)
Ηλυσιακός - Παγγεραγωτικός 3-0 (25-17, 25-17, 27-25)
9/11: ΖΑΟΝ - Θέτιδα 1-3 (18-25, 25-23, 16-25, 18-25)
9/11: Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-1 (25-19, 25-18, 20-25, 25-16)
9/11: Πανιώνιος - Παλλήνη 2-3 (25-23, 23-25, 25-27, 25-21, 11-15)
9/11: ΝΑΟ Σούδας - Ιωνικός Ν.Φ. 0-3 (18-25, 19-25, 17-25)
5η αγωνιστική - Σάββατο 15 Νοεμβρίου 2014
16/11: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΖΑΟΝ 0-3 (18-25, 15-25, 22-25)
ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Ηλυσιακός 3-1 (25-22, 25-27, 25-23, 25-21)
ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 0-3 (21-25, 18-25, 20-25)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πανιώνιος 3-1 (25-18, 23-25, 25-10, 25-22)
ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Τραχώνων 3-0 (25-21, 25-15, 25-14)
Παγγεραγωτικός ρεπό - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
6η αγωνιστική - Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014
23/11: ΖΑΟΝ - ΑΟ Παλλήνη 3-2 (23-25, 25-19, 25-20, 17-25, 15-12)
23/11: ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-18, 25-8, 26-24)
ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΑΣΠ Θέτις 0-3 (22-25, 20-25, 13-25)
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΓΣΚ Ηρακλής 3-2 (24-26, 25-15, 14-25, 25-13, 15-10)
23/11: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ιωνικός 3-1 (25-20, 21-25, 25-22, 25-22)
ΑΟ Τραχώνων ρεπό - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
7η αγωνιστική - Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014
30/11: ΓΣΚ Ηρακλής - ΖΑΟΝ 3-1 (13-25, 25-18, 25-13, 25-18)
ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Ηλυσιακός 0-3 (19-25, 20-25, 16-25)
10/1: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΣ Παγγεραγωτικός 0-3 (16-25, 18-25, 29-31)
ΑΣ Ιωνικός - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 1-3 (23-25, 25-13, 14-25, 21-25)
ΑΟ Τραχώνων - ΓΣ Πανιώνιος 2-3 (25-27, 25-20, 25-27, 25-23, 9-15)
ΑΣΠ Θέτις ρεπό - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
8η αγωνιστική - Σάββατο 06 Δεκεμβρίου 2014
7/12: ΖΑΟΝ - ΑΣ Ιωνικός 3-1 (16-25, 25-17, 25-17, 25-20)
7/12: ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣΚ Ηρακλής 1-3 (17-25, 19-25, 28-26, 20-25)
ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΑΟ Παλλήνη 1-3 (21-25, 25-21, 20-25, 22-25)
7/12: ΑΣΠ Θέτις - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-1 (25-19, 26-28, 25-20, 25-18)
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Τραχώνων 3-0 (25-19, 25-12, 25-18)
Ρεπό ο Πανιώνιος - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
9η αγωνιστική - Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014
ΑΟ Τραχώνων - ΖΑΟΝ 2-3 (25-20, 18-25, 19-25, 25-23, 7-15)
ΑΣ Ιωνικός - ΑΣ Ηλυσιακός 0-3 (20-25, 17-25, 18-25)
ΓΣΚ Ηρακλης - ΑΣ Παγγεραγωτικός 3-0 (25-21, 25-9, 25-17)
ΑΟ Παλλήνης - ΑΣΠ Θέτις 3-0 (26-24, 25-23, 25-23)
14/12: ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 2-3 (14-25, 11-25, 25-22, 30-28, 11-15)
Ρεπό ο ΓΑΣ Μεσσαράς - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
10η αγωνιστική - Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014
21/12: ΖΑΟΝ - ΓΣ Πανιώνιος 3-2 (23-25, 23-25, 25-22, 25-20, 15-13)
21/12: ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Τραχώνων 3-0 (25-14, 25-12, 25-21)
ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΑΣ Ιωνικός 3-0 (25-16, 25-18, 25-16)
ΑΣΠ Θέτις - ΓΣΚ Ηρακλής 3-2 (22-25, 25-8, 12-25, 25-18, 15-8)
21/12: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Παλλήνη 1-3 (15-25, 16-25, 25-19, 23-25)
Ρεπό ο ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
11η αγωνιστική - Σάββατο 03 Ιανουαρίου 2015
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΖΑΟΝ 3-1 (25-13, 25-17, 23-25, 28-26)
14/1: Πανιώνιος - ΑΟ Ηλυσιακός 3-2 (25-17, 23-25, 25-14, 23-25, 15-04)
18/1: ΑΟ Τραχώνων - ΑΣ Παγγεραγωτικός 1-3 (25-13, 19-25, 19-25, 15-25)
21/1: ΑΣ Ιωνικός - ΑΣΠ Θέτις 1-3 (25-20, 23-25, 16-25, 17-25)
20/2: ΓΣΚ Ηρακλης - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-10, 25-16, 25-16)
Ρεπό ο ΑΟ Παλλήνης - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
12η αγωνιστική - Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2015
ΑΟ Τραχώνων - ΑΣΠ Θέτις 2-3 (16-25, 25-19, 19-25, 25-17, 14-16)
11/1: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Παγγεραγωτικός 3-1 (25-27, 25-15, 25-22, 31-29)
ΑΣ Ιωνικός - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-2 (25-13, 22-25, 23-25, 25-22, 18-16)
27/1: Γ.Σ.Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Α.Ο.Ηλυσιακός 3-1 (23-25, 25-23, 25-15, 25-14)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Παλλήνης 3-1 (21-25, 25-22, 25-21, 25-20)
ΖΑΟΝ ρεπό - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
13η αγωνιστική - Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015
Παγγεραγωτικός - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου 0-3 (20-25, 10-25, 18-25)
ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Πανιώνιος 3-2 (17-25, 27-25, 29-27, 16-25, 15-7)
ΑΟ Παλλήνη - ΑΣ Ιωνικός 3-0 (25-20, 25-22, 25-18)
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Τραχώνων 3-2 (15-25, 25-23, 25-27, 25-13, 15-10)
ΑΟ Ηλυσιακός - ΖΑΟΝ 3-2 (17-25, 25-19, 25-17, 22-25, 15-11)
Ηρακλής Κ. ρεπό - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
14η αγωνιστική - Σάββατο 24 Ιανουαρίου 2015
4/2: ΖΑΟΝ - ΑΣ Παγγεραγωτικός 3-0 (25-18, 25-19, 25-20)
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣΠ Θέτις 3-0 (25-18, 25-17, 25-20)
23/1: ΓΣ Πανιώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-14, 25-18, 25-11)
23/1: ΑΟ Τραχώνων - ΑΟ Παλλήνη 2-3 (23-25, 16-25, 26-24, 25-21, 4-15)
ΑΣ Ιωνικός - ΓΣΚ Ηρακλής 1-3 (25-20, 18-25, 21-25, 12-25)
ΑΟ Ηλυσιακός ρεπό - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
15η αγωνιστική - Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015
1/2: Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Τραχώνων 3-0 (25-20, 25-15, 25-11)
Παγγεραγωτικός - Ηλυσιακός 0-3 (18-25, 20-25, 23-25)
Θέτιδα - ΖΑΟΝ 3-1 (25-18, 22-25, 26-24, 25-10)
25/2: ΓΑΣ Μεσσαράς - Αστέρας Αγίου Δημητρίου 0-3 (11-25, 13-25, 1925)
Παλλήνη - Πανιώνιος 3-1 (25-22, 25-14, 23-25, 25-21)
Ο Ιωνικός Ν.Φ. ρεπό - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
16η αγωνιστική - Σάββατο 07 Φεβρουαρίου 2015
ΑΟ Τραχώνων - ΑΣ Ιωνικός 0-3 (24-26, 19-25, 13-25)
ΖΑΟΝ - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-23, 25-16, 15-18)
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΟ Παλλήνη 3-0 (25-16, 25-17, 25-18)
15/2: ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΠ Θέτις 3-1 (20-25, 25-20, 25-17, 25-15)
15/2: Πανιώνιος - ΓΣΚ Ηρακλής 3-0 (28-26, 25-20, 25-13)
Ρεπό ο Παγγεραγωτικός - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
17η αγωνιστική - Σάββατο 14 Φεβρουαρίου 2015
ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Παγγεραγωτικός 3-0 (25-14, 25-22, 25-22)
ΑΣ Ιωνικός - ΓΣ Πανιώνιος 3-1 (26-24, 25-21, 18-25, 26-24)
ΑΟ Παλλήνη - ΖΑΟΝ 1-3 (20-25, 25-23, 21-25, 21-25)
15/2: ΓΣΚ Ηρακλής - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 3-1 (23-25, 25-22, 25-16, 26-24)
15/2: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Ηλυσιακός 0-3 (16-25, 22-25, 11-25)
Ρεπό ο ΑΟ Τραχώνων - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
18η αγωνιστική - Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015
25/2: Πανιώνιος - Τράχωνες 3-0 (25-18, 25-17, 25-11)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΣ Ιωνικός 3-0 (25-16, 25-23, 26-24)
22/2: ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-20, 25-23, 25-16)
22/2: ΖΑΟΝ - ΓΣΚ Ηρακλής 2-3 (8-25, 18-25, 25-19, 28-26, 9-15)
22/2: ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Παλλήνη 3-0 (25-20, 25-15, 25-19)
Ρεπό ο ΑΣΠ Θέτις - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
19η αγωνιστική - Σάββατο 28 Φεβρουαρίου 2015
ΑΣ Ιωνικός - ΖΑΟΝ 0-3 (18-25, 23-25, 20-25)
ΑΟ Τραχώνων - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 0-3 (24-26, 11-25, 15-25)
1/3: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΣΠ Θέτις 0-3 (15-25, 20-25, 20-25)
1/3: Παλλήνη - Παγγεραγωτικός 3-0 (25-22, 25-16, 25-19)
3/3, 15.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Ηλυσιακός 3-0 (25-16, 25-13, 25-18)
Ρεπό ο ΓΣ Πανιώνιος - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας
20η αγωνιστική - Σάββατο 07 Mαρτίου 2015
ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Παλλήνη 1-3 (25-18, 22-25, 31-33, 19-25)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Πανιώνιος 3-0 (25-23, 28-26, 25-22)
8/3: 18.00: ΖΑΟΝ- ΑΟ Τραχώνων 3-0 (25-18, 25-20, 25-10)
8/3: 19.00: ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣ Ιωνικός 3-0 (26-24, 25-17, 25-15)
ΝΑΟ Σούδας - ΓΑΣ Μεσσαράς 0-3 (α.α.)
16/3: ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (16-25, 18-25, 17-25)
21η αγωνιστική - Σάββατο 14 Mαρτίου 2015
ΑΣ Ιωνικός - ΑΣ Παγγεραγωτικός 3-2 (25-20, 16-25, 18-25, 25-22, 15-10)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣΠ Θέτις 3-0 (25-11, 26-24, 29-27)
ΑΟ Παλλήνη - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-1 (25-10, 25-21, 22-25, 25-20)
ΑΟ Τραχώνων - ΑΟ Ηλυσιακός 0-3 (17-25, 12-25, 15-25)
ΓΣ Πανιώνιος - ΖΑΟΝ 3-2 (22-25, 20-25, 25-20, 25-21, 15-10)
Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας, ρεπό ο ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 0-3 (α.α.)
22η αγωνιστική - Σάββατο 21 Mαρτίου 2015
ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Ιωνικός 3-0 (25-23, 25-16, 30-28)
22/3: 19.00, ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (25-21, 25-18, 25-18)
8/4: Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 0-3 (24-26, 16-25, 18-25)
8/4: ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΑΟ Τραχώνων 3-0 (25-20, 25-22, 25-16)
8/4: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣΚ Ηρακλής 1-3 (12-25, 7-25, 25-22, 14-25)
Ρεπό ο ΑΟ Παλλήνης - Αποχώρησε ο ΝΑΟ Σούδας 3-0 (α.α.)

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ