1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
20-09-2014 02:03

Α1 γυναικών 2014-15 - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία - ΜVP

Το πρόγραμμα και η βαθμολογία της Α1 γυναικών 2014-15:
 

 

Α1 Γυναικών 2014-15
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Θ. Ομάδες
1. Oλυμπιακός
2. Παναθηναϊκός
3. Πανναξιακός ΑΟΝ
4. A.E.K.
5. Α.Ο.Θήρας
6. Μαρκόπουλο
7. Aνατόλια
8. OΠ Ρεθύμνου
9. Γ.Σ.Ηλιούπολης
10. Μακεδόνες Αξιού
11. Γ.Σ.Ηρακλής

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-15
ΠΛΕΪ ΟΦ - PLAY OFF
Τελικοί - Θέσεις 1-2 (τίτλος στις 3 νίκες)
MVP πρωταθλήματος: Ιβάνα Μπραμπόροβα (Σλοβάκα) (Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.)
Πέμπτη 30 Απριλίου 2015 - Τελικός Νο 4
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 1-3 (15-25, 18-25, 25-22, 14-25) (νίκες: 1-3)  περιγραφή
Δευτέρα 27 Απριλίου 2015 - Τελικός Νο 3
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Παναθηναϊκός Α.Ο. 3-2 (25-18, 19-25, 23-25, 25-16, 15-13) (νίκες: 2-1) περιγραφή
Παρασκευή 24 Απριλίου 2015 - Τελικός Νο 2
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 3-0 (25-18, 25-14, 25-15) (νίκες: 1-1)
περιγραφή
Τρίτη 21 Απριλίου 2015 - Τελικός Νο 1
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Παναθηναϊκός Α.Ο. 3-0 (25-17, 25-19, 25-21) (νίκες: 1-0) περιγραφή 
Ημιτελικοί - Θέσεις 1-4 (πρόκριση στις 2 νίκες)
Τετάρτη 15 & Πέμπτη 16 Απριλίου 2015 - Σειρά ημιτελικών - 2
16/4: Α.Ε.Κ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 0-3 (22-25, 14-25, 18-25) - νίκες: 0-2 περιγραφή
15/4: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Παναθηναϊκός Α.Ο 1-3 (24-26, 25-21, 19-25, 21-25) - νίκες: 0-2 περιγραφή
Τετάρτη 08 Απριλίου 2015 - Σειρά ημιτελικών - 1
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.- Α.Ε.Κ. 3-0 (25-21, 25-12, 25-12) περιγραφή
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Πανναξιακός Α.Ο.Ν. 3-1 (25-13, 16-25, 25-11, 25-21) περιγραφή

 

 

Α1 Γυναικών 2014-15
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Oλυμπιακός 20 56 (57-7) 19 1
2. Παναθηναϊκός 20 53 (55-11) 18 2
3. Πανναξιακός ΑΟΝ 20 51 (53-18) 17 3
4. A.E.K. 20 37 (41-27) 12 8
5. Α.Ο.Θήρας 20 36 (43-29) 12 8
6. Μαρκόπουλο 20 24 (34-43) 8 12
7. Aνατόλια 20 21 (26-46) 6 14
8. OΠ Ρεθύμνου 20 21 (26-45) 7 13
9. Γ.Σ.Ηλιούπολης 20 18 (24-46) 6 14
10. Μακεδόνες Αξιού 20 13 (21-52) 5 15
11. Γ.Σ.Ηρακλής 20 0 (5-60) 0 20

 

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες της κανονικής περιόδου θα περάσουν στα πλέι οφ για τις θέσεις 1-4. Οι ημιτελικοί (1-4, 2-3) θα κριθούν στις 2 νίκες. Οι τελικοί θα κριθούν στις 3 νίκες.

*Στην Α2 γυναικών θα υποβιβαστούν η 10η και 11η ομάδα.

 

ΜVP πρωταθλήματος: Ιβάνα Μπραμπόροβα (Σλοβάκα) (Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.)

 

 

A1 Γυναικών 2014-15
Α΄γύρος
1η αγωνιστική - Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014
MVP: Eυδοξία Αργυροπούλου (ΑΕΚ)
ΑΕΚ - Α.Ο. Θήρας 3-1 (22-25, 27-25, 25-20, 25-16)
Ολυμπιακός - Ανατόλια 3-0 (25-15, 25-13, 25-19)
Παναθηναϊκός - Πανναξιακός 3-0 (25-17, 25-15, 25-19)
19/10: ΟΠ Ρεθύμνου - Γ.Σ. Ηρακλής 3-1 (25-15, 25-23, 23-25, 25-11)
19/10: Γ.Σ. Ηλιούπολης - Μακεδόνες 3-1 (25-21, 25-21, 24-26, 25-17)
Μαρκόπουλο ρεπό
2η αγωνιστική - Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
ΜVP: Γκαμπριέλα Τσβετάνοβα (Πανναξιακός ΑΟΝ)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-0 (25-15, 26-24, 25-15)
ΓΣ Ηρακλής - ΓΣ Ηλιούπολης 0-3 (22-25, 14-25, 17-25)
ΑΣ Μακεδόνες - Ολυμπιακός 0-3 (09-25, 23-25, 12-25)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΕΚ 0-3 (18-25, 20-25, 23-25)
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΟ Θήρας 3-1 (25-19, 22-25, 25-19, 25-11)
ΟΠ Ρεθύμνου ρεπό
3η αγωνιστική - Τετάρτη 29 Οκτωβρίου 2014
MVP: Τζίνα Λαμπρούση (Ολυμπιακός)
ΟΠ Ρεθύμνου - Παναθηναϊκός ΑΟ 0-3 (22-25, 15-25, 07-25)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηρακλής 3-0 (25-15, 25-16, 25-12)
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-22, 25-15, 25-13)
30/10: ΑΟ Θήρας - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0 (25-17, 25-20, 25-16)
ΑΟ Μαρκοπούλου - Πανναξιακός 1-3 (17-25, 25-21, 22-25, 13-25)
Ρεπό ο Γ.Σ.Ηλιούπολης
4η αγωνιστική - Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014
ΜVP: Φιντάνκα Σαπαρέφσκα (ΟΠΕ Ρεθύμνου)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Ηλιούπολης 3-1 (25-15, 20-25, 25-17, 25-15)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΟΠ Ρεθύμνου 2-3 (25-18, 23-25, 25-14, 21-25, 12-15)
ΓΣ Ηρακλής - ΑΕΚ Αθηνών 0-3 (10-25, 18-25, 14-25)
2/11: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Θήρας 0-3 (22-25, 16-25, 19-25)
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0 (25-20, 25-10, 17-19, 28-26)
Ολυμπιακός ΣΦΠ ρεπό
5η αγωνιστική - Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014
MVP: Zένια Τσίμα (Παναθηναϊκός)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός ΑΟ 0-3 (30-32, 20-25, 20-25)
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-0 (25-23, 25-19, 25-16)
ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηρακλής 3-0 (25-08, 25-18, 25-12)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Μακεδόνες 2-3 (20-25, 25-20, 25-23, 16-25, 11-15)
ΟΠ Ρεθύμνου - Πανναξιακός ΑΟΝ 1-3 (10-25, 15-25, 26-24, 09-25)
ΑΕΚ ρεπό
6η αγωνιστική - Σάββατο 15 Νοεμβρίου 2014
ΜVP: Αγγελική Καββαδία (Παναθηναϊκός)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΕΚ Αθηνών 3-0 (25-16, 25-23, 25-23)
ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (12-25, 23-25, 09-25)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Ηλιούπολης 3-1 (25-13, 19-25, 25-17, 25-20)
ΓΣ Ηρακλής - ΣΑΑΚ Ανατόλια 1-3 (09-25, 25-23, 15-25, 14-25)
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-14, 25-23, 25-14)
Α.Ο.Θήρας ρεπό
7η αγωνιστική - Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014
MVP: Στέφανι Νέβιλ (Μακεδόνες)
ΑΟ Θήρας - Παναθηναϊκός ΑΟ 1-3 (25-23, 25-27, 16-25, 21-25)
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-0 (25-14, 25-16, 25-21)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-6, 25-6, 25-17)
ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ Ηρακλής 3-1 (25-15, 17-25, 25-22, 25-17)
23/11: ΓΣ Ηλιούπολης - Πανναξιακός ΑΟΝ 0-3 (12-25, 25-27, 18-25)
ΣΑΑΚ Ανατόλια ρεπό
8η αγωνιστική - Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014
MVP: Γιάλινε Πράδο (Α.Ο.Μαρκόπουλο)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0 (25-21, 25-18, 25-15)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Θήρας 3-2 (31-29, 25-13, 20-25, 23-25, 15-8)
30/11: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕΚ Αθηνών 1-3 (18-25, 25-20, 13-25, 22-25)
30/11: ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (19-25, 16-25, 14-25) Live
12/12: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΓΣ Ηρακλής 3-0  (25-11, 25-18, 25-10)
ΑΣ Μακεδόνες ρεπό
9η αγωνιστική - Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2014
ΜVP: Aλεξάνδρα Ψωμά (Α.Ο.Μαρκοπούλου)
ΑΣ Μακεδόνες - Παναθηναϊκός ΑΟ 0-3 (12-25, 18-25, 22-25)
7/12: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Μαρκοπούλου 0-3 (20-25, 20-25, 16-25)
5/12: ΑΟ Θήρας - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 25-16, 25-17)
ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0 (25-21, 25-17, 25-15)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - Πανναξιακός ΑΟΝ 3-0 (25-19, 25-14, 25-06) Live
Γ.Σ.Ηρακλής ρεπό
10η αγωνιστική - Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014
MVP: Αλίκη Κωνσταντινίδου (Oλυμπιακός)
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Ηρακλής 3-0 (25-16, 25-14, 25-18)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Μακεδόνες 3-2 (25-21, 25-16, 16-25, 23-25, 16-14)
14/12: ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3 (21-25, 25-23, 25-11, 12-25, 10-15)
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας 1-3 (20-25, 27-25, 22-25, 13-25)
13/1: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ Αθηνών 3-0 (25-20, 25-11, 27-25) Live
Πανναξιακός ΑΟΝ ρεπό
11η αγωνιστική - Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014
MVP: Μελίνα Εμμανουηλίδου (ΑΟΝ Πανναξιακός)
ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκοπούλου 0-3 (15-25, 12-25, 19-25)
ΑΣ Μακεδόνες - ΟΠ Ρεθύμνου 0-3 (19-25, 18-25, 20-25) Live
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0 (25-19, 25-17, 25-22)
ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (21-25, 25-20, 23-25, 17-25)
ΑΕΚ Αθηνών - Πανναξιακός ΑΟΝ 1-3 (13-25, 25-14, 19-25, 24-26) Live
Παναθηναϊκός ΑΟ ρεπό
12η αγωνιστική - Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015
MVP: Μίλιτσα Γιόβιτς (Πανναξιακός)
Α.Σ.Μακεδόνες - Γ.Σ.Ηλιούπολης 1-3 (25-09, 15-25, 17-25, 17-25)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - Ολυμπιακός 0-3 (15-25, 15-25, 17-25)
Α.Ο.Θήρας - ΑΕΚ 3-1 (22-25, 25-23, 25-19, 25-18)
ΑΟΝ Πανναξιακός - Παναθηναϊκός 3-1 (21-25, 25-22, 26-24, 25-21)
18/1: Γ.Σ.Ηρακλής - Ο.Π.Ρεθύμνου 1-3 (22-25, 23-25, 25-17, 21-25)
Α.Ο. Μαρκοπούλου ρεπό
13η αγωνιστική - Σάββατο 24 Ιανουαρίου 2015
MVP: Μελίνα Εμμανουηλίδου (Πανναξιακός)
ΑΟ Μαρκοπούλου - Παναθηναϊκός 2-3 (27-25, 17-25, 27-25, 9-25, 4-15) Live
23/1: ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Ηρακλής 3-1 (25-21, 23-25, 25-16, 25-13)
23/1: Ολυμπιακός - ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-14, 25-18, 25-12)
23/1: ΑΕΚ - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0 (25-13, 25-18, 25-20)
27/1: ΑΟ Θήρας - Πανναξιακός ΑΟΝ 1-3 (26-28, 25-19, 9-25, 21-25)
ΟΠ Ρεθύμνου ρεπό
14η αγωνιστική - Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015
MVP: Μαρία Γάτση (Μακεδόνες Αξιού)
Παναθηναϊκός - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-21, 25-16, 25-11)
ΓΣ Ηρακλής - Ολυμπιακός 0-3 (12-25, 12-25, 12-25)
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ 3-2 (25-21, 14-25, 24-26, 25-14, 17-15)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Θήρας 2-3 (25-13, 25-17, 14-25, 18-25, 11-15)
18/2: ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Μαρκόπουλου 3-2 (20-25, 20-25, 25-16, 25-20, 18-16)
Ρεπό η Ηλιούπολη
15η αγωνιστική - Τετάρτη 4 Φεβρυαρίου 2015
ΜVP: Μαρίνα Ζούνιτς (ΟΠΕΡ)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-1 (25-18, 27-25, 14-25, 25-11)
ΑΟ Θήρας - ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-9, 25-6, 25-8)
Ανατόλια - Πανναξιακός 0-3 (14-25, 24-26, 19-25)
ΓΣ Ηλιούπολης - Παναθηναϊκός 0-3 (20-25, 15-25, 14-25)
5/2: ΑΕΚ - Γ.Σ.Ηρακλής 3-0 (25-14, 25-20, 25-14)
Ρεπό ο Ολυμπιακός
16η αγωνιστική - Σάββατο 7 Φεβρουαρίου 2015
MVP: Ιβάνα Νέσοβιτς (Ολυμπιακός)
Πανναξιακός - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 25-21, 25-13)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηλιούπολης 3-1 (25-23, 25-14, 15-25, 25-22)
ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Θήρας 0-3 (16-25, 24-26, 19-25)
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 0-3 (18-25, 19-25, 23-25) Live
ΑΣ Μακεδόνες - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2 (20-25, 15-25, 25-23, 27-25, 15-09)
Ρεπό η ΑΕΚ
17η αγωνιστική - Σάββατο 14 Φεβρουαρίου 2015
MVP: Ουρανία Γκούζου (Παναθηναϊκός)
16.00: Ολυμπιακός - ΑΟ Μαρκόπουλου 3-1 (25-10, 25-15, 19-25, 25-12)
16.00: Μακεδόνες Αξιού - Πανναξιακός 0-3 (08-25, 12-25, 14-25)
15/2: ΓΣ Ηλιούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου 3-1 (25-13, 21-25, 25-17, 25-22)
16/2: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηρακλής 3-0 (25-19, 25-16, 25-15)
4/3: ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 0-3 (18-25, 13-25, 21-25)
Ρεπό Α.Ο.Θήρας
18η αγωνιστική - Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015
MVP: Δήμητρα Γιακουμή (ΑΕΚ)
Παναθηναϊκός - ΑΟ Θήρας 3-0 (25-21, 25-22, 25-17)
ΟΠ Ρεθύμνου - Ολυμπιακός 0-3 (17-25, 8-25, 15-25)
ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες 0-3 (12-25, 21-25, 21-25)
ΑΟ Μαρκόπουλου - ΑΕΚ 0-3 (20-25, 20-25, 13-25)
22/2: Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0 (25-16, 25-17, 25-11)
Ρεπό το Ανατόλια
19η αγωνιστική - Σάββατο 28 Φεβρουαρίου 2015
MVP: Μαρία Οικονομίδου
26/2: ΓΣ Ηρακλής - ΑΟΝ Πανναξιακός 0-3 (12-25, 21-25, 21-25)
27/2: ΣΑΑΚ Ανατόλια - Παναθηναϊκός 0-3 (9-25, 11-25, 22-25)
ΑΟ Θήρας - ΑΟ Μαρκόπουλου 3-1 (25-17, 25-22, 15-25, 25-15)
ΑΕΚ - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 25-9, 25-13)
1/3: Ολυμπιακός - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0 (25-19, 25-16, 25-7)
Ρεπό οι Μακεδόνες Αξιού
20η αγωνιστική - Σάββατο 7 Μαρτίου 2015
ΜVP: Γιοβάνα Βέσοβιτς (Ολυμπιακός)
Παναθηναϊκός - ΑΣ Μακεδόνες 3-1 (21-25, 25-9, 25-14, 25-17)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2 (25-23, 27-29, 25-19, 23-25, 15-12)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Θήρας 0-3 (21-25, 18-25, 16-25)
8/3: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕΚ Αθηνών 1-3 (17-25, 14-25, 25-18, 17-25)
Πανναξιακός - ΑΟΝ - Ολυμπιακός ΣΦΠ 2-3 (25-23, 24-26, 17-25, 25-19, 10-15)
Γ.Σ.Ηρακλής ρεπό
21η αγωνιστική - Σάββατο 14 Μαρτίου 2015
ΜVP: Κατερίνα Γιώτα (Ολυμπιακός)
ΓΣ Ηρακλής - Παναθηναϊκός ΑΟ 0-3 (18-25, 5-25, 18-25)
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου 1-3 (18-25, 17-25, 25-23, 17-25)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-17, 25-21, 25-20)
ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0 (25-21, 25-22, 25-17)
15/3: ΑΕΚ Αθηνών - Ολυμπιακός 3-0 (25-19, 25-19, 25-14)
Πανναξιακός ΑΟΝ ρεπό
22η αγωνιστική - Σάββατο 21 Μαρτίου 2015
ΜVP: Ελένη Κωνσταντινίδου (Ανατόλια)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηρακλής 3-0 (25-17, 25-16, 25-13)
22/3: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-01, 25-08, 25-10)
ΓΣ Ηλιούπολης - ΣΑΑΚ Ανατόλια 1-3 (23-25, 29-27, 22-25, 22-25)
22/3: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Θήρας 3-0 (25-19, 25-21, 25-15)
22/3: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΕΚ 3-1 (25-16, 15-25, 25-18, 25-17)
Ρεπό ο Παναθηναϊκός

 

Οι κορυφαίες επτάδες της κανονικής περιόδου:
Α’ ομάδα
Πασαδόρος: Στέλλα Χριστοδούλου (Ολυμπιακός)
Διαγώνια: Γκαμπριέλα Τσβετάνοβα (Πανναξιακός)
Κεντρικές: Μελίνα Εμμανουηλίδου (Πανναξιακός), Κατερίνα Γιώτα (Ολυμπιακός)
Ακραίες: Ζένια Τσίμα (Παναθηναϊκός), Γιόβανα Βέσοβιτς (Ολυμπιακός)
Λίμπερο: Αρέτα Κονόμι (Ολυμπιακός)

Β’ ομάδα
Πασαδόρος: Κριστίνα Τσέσλιαρ (Πανναξιακός) 
Διαγώνια: Ίβανα Νέσοβιτς (Ολυμπιακός)
Κεντρικές: Αγγελική Καββαδία (Παναθηναϊκός), Αλίκη Κωνσταντινίδου (Ολυμπιακός)
Ακραίες: Ιβάνα Μπραμπόροβα (Ολυμπιακός), Σία Τοτσίδου (Πανναξιακός)
Λίμπερο: Πέννυ Ρόγκα (Παναθηναϊκός)

 
 
 
   

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ