1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
24-09-2013 23:54

Όλα τα φιλικά στο βόλεϊ ανδρών 2013-14

Όπως κάθε χρόνο έτσι και εφέτος το volleynews.gr σας παρουσιάζει τη λίστα με όλα τα φιλικά που προγραμματίζουν οι ομάδες στο ανδρικό βόλεϊ. Η λίστα θα ενημερώνεται με τις αλλαγές των φιλικών και φυσικά με τα αποτελέσματα:
 
Τα φιλικά των ομάδων στο βόλεϊ ανδρών:
 
12/10, Νέα Σμύρνη 18.00: Μίλωνας – Πανερυθραϊκός
12/10: Κολλέγιο Αθηνών: Κολλέγιο Αθηνών - Παλλήνη
12/10, Τουρνουά στο Σουφλί με τη συμμετοχή του Γ.Σ.Ηρακλή, Ορεστιάδας, Λήμνου και Σουφλίου
11/10, Τουρνουά στο Σουφλί με τη συμμετοχή του Γ.Σ.Ηρακλή, Ορεστιάδας, Λήμνου και Σουφλίου
10/10, Τουρνουά στο Σουφλί με τη συμμετοχή του Γ.Σ.Ηρακλή, Ορεστιάδας, Λήμνου και Σουφλίου
09/10, Νέα Σμύρνη 18.00: Μίλωνας – Αργυρούπολη 
06/10, Τουρνουά Πανερυθραϊκού - 19.00: Τελικός
06/10, Τουρνουά Πανερυθραϊκού - 17.00: Μικρός τελικός
06/10, Τουρνουά «Γιώργος Κατσαμούρης», 20.00: Τελικός
06/10, Τουρνουά «Γιώργος Κατσαμούρης», 20.00: Μικρός τελικός
06/10, Πάτρα - Τουρνουά Ερμή Πατρών με Ερμή Πατρών, Κύζικο Νέας Περάμου, AE Μεσολογγίου, Μίλωνας
05/10, Τουρνουά «Γιώργος Κατσαμούρης», 20.00: Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ολυμπιάδα Πατρών
05/10, Τουρνουά «Γιώργος Κατσαμούρης», 18.00: ΜΕΝΤ - Ζαφειράκης Νάουσας
05/10, Τουρνουά Πανερυθραϊκού 20.00: Σ.Α. Κολεγίου Αθηνών – Σ.Π.Α Καρδίτσας
05/10, Τουρνουά Πανερυθραϊκού 18.00: Ο.Φ. Γέρακα – Πανερυθραϊκός Α.Σ
05/10, Πάτρα - Τουρνουά Ερμή Πατρών με Ερμή Πατρών, Κύζικο Νέας Περάμου, AE Μεσολογγίου, Μίλωνας
05/10: Δραπετσώνα 19.30: Δραπετσώνα - Παλλήνη
03/10, Νέα Σμύρνη 18.00: Μίλωνας – Οδυσσέας Φιλοθέης
02/10, Λαμία: Γ.Σ.Λαμία – Παναθηναϊκός
02/10, Παλλήνη: Παλλήνη - Δραπετσώνα
02/10, Νέα Σμύρνη, 18.00: Μίλωνας – Ταταύλα
01/10, Μαρούσι: Οδυσσέας – Ιωνικός Ν.Φ.
29/09, Τουρνουά Νοτίου Αιγίου - 20:00: Φοίνικας Σύρου – CVC Grabovo (Βουλγαρία)
29/09, Τουρνουά Νοτίου Αιγίου - 18:00: TV Buhl (Γερμανία) - Smouha Club (Αίγυπτος)
29/09, Τουρνουά «Άκης Αθανασόπουλος» Νέα Πέραμος: 19.30: Κύζικος Νέας Περάμου - ΑΕΚ
29/09, Τουρνουά «Άκης Αθανασόπουλος» Νέα Πέραμος: 16.30: Α.Σ.Άρης - Γ.Σ.Λαμία
29/09, Τουρνουά Κωνσταντινούπολης 14.00: CVM Τόμις Κονστάντα (Ρουμανία) – Ολυμπιακός
28/09: Αργυρούπολη: Αργυρούπολη - Παλλήνη
28/09, 19.00: Ταταύλα – Οδυσσέας Φιλοθέης
28/09: Πάτρα - 18.30: Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός
28/09: ΠΑΟΚ -Εθνικός Αλεξανδρούπολης
28/09, Βόχα 18.00: Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός
28/09: Δραπετσώνα 19.30: Δραπετσώνα - Μίλων
28/09: Τουρνουά Νοτίου Αιγίου - 20:00: Φοίνικας Σύρου – TV Buhl (Γερμανία)
28/09: Τουρνουά Νοτίου Αιγίου - 18:00: 18:00 Smouha Club (Αίγυπτος) – CVC Gabrovo (Βουλγαρία)
28/09, Τουρνουά «Άκης Αθανασόπουλος» Νέα Πέραμος: 20.30: Κύζικος Νέας Περάμου - Α.Σ.Άρης
28/09, Τουρνουά «Άκης Αθανασόπουλος» Νέα Πέραμος: 18.00: ΑΕΚ - Γ.Σ.Λαμία
28/09, Τουρνουά Κωνσταντινούπολης 16.00: Γαλατασαράι (Τουρκία) – Ολυμπιακός
27/09: Ν.Ερυθραία 19.00: Πανερυθραϊκός - Ιωνικός Ν.Φ.
27/09: ΠΑΟΚ - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
27/09, Μεσολόγγι 20.00: Γ.Ε.Μεσολόγγι - Παναθηναϊκός
27/09: Τουρνουά Νοτίου Αιγίου - 20:00: Φοίνικας Σύρου – Smouha Club (Αίγυπτος)
27/09: Τουρνουά Νοτίου Αιγίου - 18:00: TV Buhl (Γερμανία) – CVC Gabrovo (Βουλγαρία)
27/09, Αργυρούπολη 19.00: Αργυρούπολη – Μίλωνας
27/09, Τουρνουά «Άκης Αθανασόπουλος» Νέα Πέραμος: 20.30: Κύζικος Νέας Περάμου - Γ.Σ. Λαμία
27/09, Τουρνουά «Άκης Αθανασόπουλος» Νέα Πέραμος: 18.00: ΑΕΚ - Α.Σ.Άρης
27/09, Τουρνουά Κωνσταντινούπολης 14.00: Μπελεντιγιέσι (Τουρκία) – Ολυμπιακός
26/09: 18.30: Ταταύλα - Εθνικός Πειραιά
26/09, Λεωφόρος 18.00: Παναθηναϊκός - ΑΟ Κηφισιάς
26/09: Ζωγράφου 22.00: Ζωγράφου - Γκύζη Πολυγώνου
25/09: Ν.Ερυθραία 19.00: Πανερυθραϊκός - Μαλεσίνα
25/09, Ρέντη 19.00: Ολυμπιακός - ΑΕΚ
25/09: Ν.Σμύρνη 18.00: Μίλων - Δραπετσώνα
25/09, Αιγίνιο, 19.00: Νίκη Αιγινίου - Γκάμπροβο (Βουλγαρία)
25/09, Παλλήνη 19.30: Παλλήνη - Οδυσσέας Αμαρουσίου
24/09: Ζωγράφου 21.30: Ζωγράφου - Εθνικός Πειραιά 2-2 (25-22, 18-25, 21-25, 15-13)
23/09, Ζωγράφου 19.00: Ζωγράφου - Πήγασος 2-1 (25-21, 18-21, 15-14)
22/09, Τουρνουά Πορταριάς 14.30: Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός 3-2 (25-22, 20-25, 23-25, 26-24, 15-11)
22/09, Τουρνουά Πορταριάς 12.00: ΠΑΟΚ – IBBSK 1-3 (20-25, 20-25, 25-20, 22-25)
22/09: Λεωφόρος 17.15: Παναθηναϊκός - Α.Ο.Κηφισιάς 3-1 (20-25, 25-23, 25-19, 25-22)
22/09, Σύρος 12.00: Φοίνικας Σύρου - ΑΕΚ 0-3 (23-25, 23-25, 23-25)
21/09: Παλλήνη, Παλλήνη - Ταταύλα 2-2 (22-25, 27-25, 24-26, 26-24)
21/09, Κατσάνειο: Ηρακλής Γ.Σ.- Αίας Ευόσμου 3-2 (22-25, 25-18, 25-19, 23-25, 15-06)
21/09, Τουρνουά Πορταριάς 20.30: ΙΒΒSK – Παμβοχαϊκός 0-3 (16-25, 20-25, 18-25)
21/09, Τουρνουά Πορταριάς 18.30: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 3-1 (23-25, 25-16, 25-18, 25-18)
21/09, Λεωφόρος 18.00: Παναθηναϊκός – Οδυσσέας Φιλοθέης 3-1 (22-25, 25-22, 25-23, 25-16). Έξτρα σετ: 10-05.
21/09, Aιγίνιο, 17.00: Νίκη Αιγινίου - Γ.Σ.Λαμία 1-3 (21-25, 25-20, 22-25, 22-25)
21/09, Δραπετσώνα 19.30: Δραπετσώνα - Εθνικός Π. 1-2 (25-20, 24-26, 22-25)
21/09, Ζηρίνειο 17.00: ΑΟ Κηφισιάς - Παναχαϊκή 2-2 (25-19, 25-19, 21-25, 20-25)
21/09: Mέτσοβο: Α.Γ.Σ.Ι. - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 (25-22, 21-25, 17-25, 19-25)
21/09, Σύρος 19.00: Φοίνικας Σύρου - ΑΕΚ 3-2 (20-25, 25-19, 25-16, 22-25, 15-9)
21/09, Αλεξανδρούπολη 16.00: Εθνικός - Άρης Α.Σ. 3-1 (25-19, 22-25, 25-10, 25-19)
20/09, Τουρνουά Πορταριάς 20.30: ΠΑΟΚ – Παμβοχαϊκός 3-2 (19-25, 24-26, 25-19, 25-21, 26-24)
20/09, Τουρνουά Πορταριάς 18.30: Ολυμπιακός – Μπελεντιγιέσι 3-1 (25-22, 43-41, 18-25, 26-24)
20/09, Αλεξανδρούπολη 21.00: Εθνικός - Άρης Α.Σ. 3-1 (18-25, 25-16, 25-15, 25-23)
20/09, Κατσάνειο 20.00: Γ.Σ.Ηρακλής - Μ.Αλέξανδρος 3-1 (21-25, 25-17, 25-22, 25-23)
20/09, Κολλέγιο 18.00: Κολλέγιο Αθηνών - Ιωνικός Ν.Φ. 3-0 (25-20, 25-18, 25-20)
19/09, Χαλκιοπούλειο 18.30: Γ.Σ.Λαμία - Νίκη Αιγινίου 2-2 (25-16, 20-25, 25-14, 24-26)
19/09, Αργυρούπολη 19.30: Αργυρούπολη - Ζωγράφου 4-0 (25-19, 25-21, 25-20, 25-22)
18/09: Κυψέλη 21.00: Παναθηναϊκός - Φοίνικας Σύρου 0-3 (20-25, 25-27, 18-25)
18/09: Ζηρίνειο 19.00: Α.Ο.Κηφισιάς - ΑΕΚ 2-1 (2-1 (17-25, 25-20, 25-23. Έξτρα σετ: 15-09)
18/09: Μαρούσι: 17.30: Οδυσσέας Φιλοθέης – Παλλήνη 2-1 (21-25, 25-20, 26-24. Το 4ο σετ σταμάτησε στο 22-20)
18/09, Ρέντη 17.30: Ολυμπιακός - Παναχαϊκή 3-0 (25-20, 25-21, 25-23)
18/09: Πεύκα 21.00: Μαχητές Πεύκων - Μακεδονικός 2-1 (28-26, 21-25, 25-13)
15/09: Σύρος 12.00: Φοίνικας Σύρου - Παναθηναϊκός 3-0 (25-20, 25-16, 25-12)
15/09: Αλεξανδρούπολη 16:00: Εθνικός Αλεξανδρουπολης - Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-20, 25-16, 25-19)
14/09: Καρδίτσα 17.00: Σ.Π.Α. Καρδίτσας - Γ.Σ.Λαμία 1-3 (15-25, 16-25, 25-23, 17-25)
14/09: Σύρος 17.00: Φοίνικας Σύρου - Παναθηναϊκός 3-0 (25-14, 25-21, 25-17)
14/09: Βραχάτι 18.00: Παμβοχαϊκός - Παναχαϊκή 1-3 (19-25, 25-19, 24-26, 35-37)
14/09: Αλεξανδρούπολη 19.00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-19, 25-20, 25-16)
14/09: Κηφισιά - Οδυσσέας Αμαρουσίου 4-0 (27-25, 25-20, 25-22, 25-23)
14/09: Ρέντη 16.00: Ολυμπιακός –ΠΑΟΚ 3-0 (26-24, 25-22, 25-19)
13/09: Ολυμπιακός –ΠΑΟΚ - προπονητικό, δεν κρατήθηκε σκορ
 
  

 

 
2ο Τουρνουά Πορταριάς
20-22 Σεπτεμβρίου
Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, Παμβοχαϊκός , BBSK Κωνσταντινούπολης
Το πρόγραμμα θα καταρτιστεί τις επόμενες ημέρες

Τουρνουά Κωνσταντινούπολης
26-30 Σεπτεμβρίου

Ολυμπιακός, Γαλατασαράι, Τόμις Κονστάντα, B.B.S.K Κωνσταντινούπολης
Το πρόγραμμα θα καταρτιστεί τις επόμενες ημέρες

Τουρνουά Νοτίου Αιγαίου
Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου
18:00 TV Buhl – CVC Grabovo
20:00 Φοίνικας Σύρου – Kladovo

Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου
18:00 Kladovo – CVC Grabovo
20:00 Φοίνικας Σύρου – TV Buhl

Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου
18:00 TV Buhl – Kladovo
20:00 Φοίνικας Σύρου – CVC Grabovo

Η λίστα θα ανανεώνεται όταν προκύψουν νέα φιλικά





Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ