1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
26-09-2013 12:14

Όλα τα φιλικά στο βόλεϊ γυναικών 2013-14

Όπως κάθε χρόνο έτσι και εφέτος το volleynews.gr σας παρουσιάζει τη λίστα με όλα τα φιλικά που προγραμματίζουν οι ομάδες στο γυναικείο βόλεϊ. Η λίστα θα ενημερώνεται με τις αλλαγές των φιλικών και φυσικά με τα αποτελέσματα:

Τα προγραμματισμένα φιλικά:
09/10, Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Ηλιούπολη
06/10, Τουρνουά Σαντορίνης: Πανναξιακός, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΖΑΟΝ, Α.Ο.Θήρας
06/10, Τουρνουά Σαντορίνης: Πανναξιακός, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΖΑΟΝ, Α.Ο.Θήρας
05/10, Τουρνουά Σαντορίνης: Πανναξιακός, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΖΑΟΝ, Α.Ο.Θήρας
05/10, Τουρνουά Σαντορίνης: Πανναξιακός, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΖΑΟΝ, Α.Ο.Θήρας
05/10, Μαρκόπουλο - Παναθηναϊκός
05/10, Ολυμπιακός - Α.Σ.Π.Ίωνες
05/10, Ιωνικός Ν.Φ. - Βριλήσσια
05/10, Ένωση Βύρωνα- Αστέρας Αγίου Δημητρίου
04/10, Τουρνουά Σαντορίνης: Πανναξιακός, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΖΑΟΝ, Α.Ο.Θήρας
04/10, Τουρνουά Σαντορίνης: Πανναξιακός, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΖΑΟΝ, Α.Ο.Θήρας
02/10, Κηφισιά: Ηρακλής Κηφισιάς - Παναθηναϊκός
01/10: Βριλήσσια - Πετρούπολη
29/09, Λουτράκι: Εθνική γυναικών - Βριλήσσια
29/09, Δημοτικό Σχολείο Ν.Ιωνίας, 19.00: Α.Σ.Π.Ίωνες - Α.Ε.Κ.
29/09, Α.Ο.Μαρκόπουλο - Πανναξιακός
28/09, Λουτράκι 15.00: Εθνική Γυναικών - Παναθηναϊκός
28/09, Α.Σ.Π.Ίωνες - Α.Ο.Μαρκόπουλο
28/09, Δημοτικό Σχολείο Ν.Ιωνίας, 19.00: Πανναξιακός - Α.Ε.Κ.
28/09, Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Ακρίτας Καλαμάτας
27/09, Πανναξιακός - Α.Σ.Π.Ίωνες
27/09, Δημοτικό Σχολείο Ν.Ιωνίας, 20.00: Α.Ο.Μαρκόπουλο - Α.Ε.Κ.
27/09, Τουρνουά Παπάγου 19.30: ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΟ Ηλυσιακός
27/09, Τουρνουά Παπάγου, 21:00: ΑΣ Παπάγου – ΑΟ Τράχωνες
25/09, ΑΟΝ Αργυρούπολης - Αστέρας Αγίου Δημητρίου 0-3 (25-27, 19-25, 22-25)
25/09, ΖΑΟΝ - ΑΟ Θήρας: 2-2  (20-25, 25-23, 19-25, 19-7)
25/09, Βριλήσσια 17.00: Βριλήσσια - Παναθηναϊκός Προπονητικού χαρακτήρα
25/09: Λουτράκι 18.30: Εθνική γυναικών - ΑΕΚ 2-1 (31-29, 17-25, 27-25)
22/09, Λεωφόρος 19.30: Παναθηναϊκός - Μαρκόπουλο 3-1 (14-25, 25-20, 25-23, 25-16)
22/09, Ιωάννινα 19.00: ΑΓΣΙ - ΑΕΚ 0-3 (15-25, 17-25, 21-25)
22/09, Τουρνουά Αργυρούπολης 20.00: Ένωση Βύρωνα - Γ.Σ.Πανιώνιος 0-3 (16-25, 13-25, 23-25)
22/09, Τουρνουά Αργυρούπολης 18.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης - Άρτεμις Κορυδαλλού 2-3 (25-21, 25-23, 11-25, 19-25, 13-15)
21/09: Ηρακλής Κηφισιάς - Α.Σ.Π.Ίωνες 1-2 (25-21, 23-25, 24-26)
21/09: 18.00 ΑΣΚ Λαγκαδά -  Ηρακλής Γ.Σ. 0-3
21/09: 20.00 Μακεδόνες Αξιού -  ΕΟ Σταυρούπολης 3-2
21/09: 19:00 ΓΕ Μεσολογγίου -  ΑΕΚ 0-3 (07-25, 13-25, 09-25)
21/09, Τουρνουά Αργυρούπολης 17.30: Ένωση Βύρωνα - ΑΟΝ Αργυρούπολης
21/09, Τουρνουά Αργυρούπολης 15.30: Γ.Σ.Πανιώνιος - Άρτεμις Κορυδαλλού 3-0 (25-15, 25-17, 25-17)
21/09, Χαλάνδρι 17.00: ΓΣ Χαλανδρίου - Α.Ο Θήρας 0-3 (11-15, 20-25, 22-25)
20/09, Ζηρίνειο 21.00: ΖΑΟΝ - Α.Ο.Θήρας 1-2 (20-25, 25-23, 19-25)
20/09, Λεωφόρος 17.00: Παναθηναϊκός - Θέτιδα Βούλας 4-0 (25-16, 25-09, 25-20, 25-18)
20/09, Τουρνουά Αργυρούπολης 21.30: Γ.Σ.Πανιώνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-2 (20-25, 25-18, 22-25, 25-22, 15-10)
20/09, Τουρνουά Αργυρούπολης 19.30: Άρτεμις Κορυδαλλού - Ένωση Βύρωνα 3-1 (25-20, 25-21, 16-25, 25-16)
19/09: Ιλίσσια 18.30: Ηλυσιακός - Βριλήσσια 0-4 (14-25, 11-25, 17-25, 23-25)
19/09: Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Μαρκόπουλο 1-2 (25-21, 21-25, 18-25)
18/09: Ηλιούπολη 19.00: Γ.Σ.Ηλιούπολης - Ιωνικός Ν.Φ. 1-3 (25-21, 18-25, 23-25, 22-25)
17/09: Λεωφόρος 21.00: Παναθηναϊκός - Τράχωνες 4-0 (25-10, 25-10, 25-10, 25-15)
17/09: Ιωνικό Ν.Φ. 18.15: Ιωνικός Ν.Φ.- Βριλήσσια 0-4 (14-25, 18-25, 19-25, 14-25)
14/09: ΦΕΙ - Γρεβενά 0-3 (18-25, 20-25, 20-25)
14/09: Πανιώνιος - Θέτις Βούλας 3-0 (25-22, 25-22, 25-13)
14/09, Λεωφόρος - 15.00: Παναθηναϊκός - Βριλήσσια 1-3 (20-25, 25-17, 21-25, 13-25)
14/09: Μαρκόπουλο - Ολυμπιακός 2-2  (22-25, 25-23, 25-23, 20-25)
11/09: Ηρακλής Κηφισιάς - Α.Ε.Κ. 1-2 (17-25, 14-25, 25-20)
09/09: Α.Γ.Σ.Ιωαννίων - Ηρακλής Θεσσαλονίκης 0-3 (21-25, 17-25, 16-25)

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ