1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
07-09-2013 14:04

Α1 γυναικών 2013-14 - Πρόγραμμα (video)

Cannot find volleynews.v2/A1-WOMEN/2013-14/KLHROSH folder inside /var/www/volleynews.gr/images/volleynews.v2/A1-WOMEN/2013-14/KLHROSH/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:nginx/1.12.2
Client OS:Unknown
PHP:5.6.33
Το πρόγραμμα και η βαθμολογία της Α1 γυναικών 2013-14.

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2013-14
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θέση Ομάδα
1. Ολυμπιακός Πρωταθλητής - CEV Cup
2. ΑΕΚ CEV Cup
3. Παναθηναϊκός Challenge Cup
4. Φ.Ο.Βριλησσίων
5. Πανναξιακός 
6. Μακεδόνες Αξιού
7. OΠΕ Ρεθύμνου
8. Ηρακλής Γ.Σ. 
9. Μαρκόπουλο 
10. Ηρακλής Κηφισιάς  Υποβιβάζεται Α2
11. Α.Σ.Π.Ίωνες  Υποβιβάζεται Α2
12. Ε.Ο.Σταυρούπολης  Υποβιβάζεται Α2

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Α1
1. Α.Ο.Θήρας Πρωταθλήτρια Α΄ομίλου
2. Γ.Σ.Ηλιούπολης Πρωταθλήτρια Β΄ομίλου
3. Πρωταθλήτρια Γ΄ομίλου

 

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-14
ΠΛΕΪ ΟΦ - PLAY OFF
Τελικοί - Θέσεις 1-2 (τίτλος στις 3 νίκες)
MVP πρωταθλήματος: Aρέτα Κονόμι (Ολυμπιακός)
Κυριακή 27 Απριλίου 2014 - Τελικός Νο 4
Ολυμπιακός - ΑΕΚ  3-0 (25-14, 25-20, 25-21) (νίκες: 3-1)  περιγραφή
Τετάρτη 23 Απριλίου 2014 - Τελικός Νο 3
ΑΕΚ - Ολυμπιακός 

0-3 (17-25, 17-25, 20-25) (νίκες: 1-2)

περιγραφή
Μεγάλη Τρίτη 15 Απριλίου 2014 - Τελικός Νο 2
Ολυμπιακός - ΑΕΚ  3-0 (25-22, 25-20, 25-15)  περιγραφή
Παρασκευή 11 Απριλίου 2014 - Τελικός Νο 1
ΑΕΚ – Ολυμπιακός 3-1 (25-21, 17-25, 25-21, 25-18) (νίκες: 1-0) περιγραφή 
Μικροί Τελικοί - Θέσεις 3-4 (κατάταξη στις 2 νίκες)
Μεγάλη Δευτέρα 14 Απριλίου 2014 - Σειρά αγώνων 3
ΦΟ Βριλησσίων – Παναθηναϊκός 1-3 (20-25, 25-23, 22-25, 19-25) (νίκες: 1-2) περιγραφή
Παρασκευή 11 Απριλίου 2014 - Σειρά αγώνων - 2
Παναθηναϊκός – ΦΟ Βριλησσίων 1-3 (25-22, 22-25, 18-25, 14-25) (νίκες: 1-1) περιγραφή
Τετάρτη 09 Απριλίου 2014 - Σειρά αγώνων - 1
Φ.Ο. Βριλησσίων – Παναθηναϊκός 2-3 (22-25, 19-25, 25-21, 25-20, 15-17)  (νίκες: 0-1) περιγραφή
Ημιτελικοί - Θέσεις 1-4 (πρόκριση στις 2 νίκες)
Σάββατο 05 Απριλίου 2014 - Σειρά ημιτελικών - 2
Φ.Ο.Βριλησσίων - Ολυμπιακός 1-3 (25-20, 29-31, 21-25, 23-25) περιγραφή
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 0-3 (21-25, 09-25, 24-26) περιγραφή
Τετάρτη 02 Απριλίου 2014 - Σειρά ημιτελικών - 1
Ολυμπιακός - Φ.Ο.Βριλησσίων 3-0 (25-16, 25-22, 36-34) περιγραφή
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-1 (25-18, 25-23, 19-25, 25-18) περιγραφή

 

 

 

Α1 Γυναικών 2013-14
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ -ΤΕΛΙΚΗ
Θ. Ομάδα Αγ. Β Σετ Ν Η
1. AEK 22 61 (64-13) 21 1
2. Ολυμπιακός 22 60 (62-13) 20 2
3. Βριλήσσια 22 52 (57-26) 18 4
4. Παναθηναϊκός 22 50 (55-25) 17 5
5. Πανναξιακός 22 43 (51-29) 13 9
6. Μακεδόνες Αξιού 22 27 (38-49) 10 12
7. OΠΕ Ρεθύμνου 22 25 (35-50) 7 15
8. Ηρακλής Γ.Σ. 22 23 (29-51) 8 14
9. Μαρκόπουλο 22 20 (32-52) 6 16
10 Ηρακλής Κηφισιάς 22 14 (26-57) 5 17
11. Ίωνες 22 12 (32-59) 4 18
12. ΕΟ Σταυρούπολης 22 9 (15-60) 3 19
* Οι τέσσερις πρώτες ομάδες παίζουν για τα πλέι οφ 1-4.
* Υποβιβάστηκαν στην Α2 γυναικών ο Ηρακλής Κηφισιάς,
οι Ίωνες και ο Ε.Ο.Σταυρούπολης.

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-14
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - Α΄ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική - 06 Νοεμβρίου 2013
MVP: Άννα Καβαθά (ΑΕΚ)
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Παναθηναϊκός 2-3 (19-25, 25-21, 25-19, 20-25, 11-15)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΓΣ Ηρακλής 1-3 (25-27, 26-28, 25-22, 19-25)
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-1 (25-10, 25-20, 22-25, 25-18)
ΑΕΚ - ΑΣ Μακεδόνες 3-2 (23-25, 25-13, 23-25, 25-17, 15-10)
ΟΠ Ρεθύμνου - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (13-25, 12-25, 12-25)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣΠ Ίωνες 3-1 (22-25, 25-23, 25-23, 25-17)
2η αγωνιστική - 8 Ιανουαρίου 2014 - εξ αναβολής  
MVP: Παναγιώτα Διώτη (Ηρακλής Κηφισιάς)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Πανναξιακός 3-2 (18-25, 25-17, 25-16, 13-25, 15-10)
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-17, 25-14, 25-17)
ΓΣ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων 0-3 (15-25, 14-25, 14-25)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΕΚ 0-3 (20-25, 14-25, 20-25)
ΑΣ Μακεδόνες - ΟΠ Ρεθύμνου 3-1 (22-25, 25-23, 25-17, 25-18)
ΑΣΠ Ίωνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (15-25, 19-25, 17-25)
3η αγωνιστική - 26 Οκτωβρίου 2013
MVP: Μπράνκισα Νίκιτς (ΟΠΕ Ρεθύμνου)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής 3-0 (27-25, 25-22, 25-23)
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Παναθηναϊκός 3-0 (25-23, 25-19, 28-26)
ΑΕΚ - ΓΣ Ηρακλής 3-1 (26-24, 26-24, 22-25, 25-21)
27/10: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-1 (17-25, 25-20, 25-21, 25-21)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες 3-1 (23-25, 25-20, 25-17, 25-19)
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣΠ Ίωνες 3-1 (25-15, 25-09, 22-25, 25-07)
4η αγωνιστική  - 02 Νοεμβρίου 2013
ΜVP: Όλγα Στράντζαλη (Γ.Σ.Ηρακλής)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων 0-3 (17-25, 16-25, 21-25)
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-18, 25-16, 25-12)
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 0-3 (21-25, 26-28, 22-25)
ΓΣ Ηρακλής - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (25-20, 16-25, 25-23, 20-25, 16-14)
ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (15-25, 18-25, 17-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΣ Μακεδόνες 0-3 (18-25, 20-25, 16-25)
5η αγωνιστική - 09 Νοεμβρίου 2013  
ΜVP: Εύα Χαντάβα (Φ.Ο.Βριλησσίων)
10/11: ΑΕΚ - ΓΣΚ Ηρακλής 3-1 (25-09, 24-26, 25-23, 25-17)
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟΝ Πανναξιακός 3-2 (25-15, 25-20, 22-25, 21-25, 15-08)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Παναθηναϊκός 0-3 (16-25, 26-28, 23-25)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηρακλής 3-0 (25-9, 25-12, 26-24)
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-2 (27-25, 25-14, 14-25, 26-28, 15-09)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΠ Ίωνες 3-2 (27-25, 25-14, 15-25, 23-25, 15-09)
6η αγωνιστική  -16 Νοεμβρίου 2013
MVP: Μιχαέλα Μονζόνι (Τσεχία) (Ολυμπιακός)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (27-25, 26-24, 10-25, 23-25, 15-07)
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΕΚ 0-3 (22-25, 16-25, 24-26)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΦΟ Βριλησσίων 0-3 (22-25, 08-25, 16-25)
ΑΟ Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ 2-3 (21-25, 13-25, 25-14, 12-16, 25-23, 16-18)
ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες 1-3 (15-25, 18-25, 25-23, 26-28)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟ Μαρκοπούλου 0-3 (11-25, 15-25, 20-25)
7η αγωνιστική  - 23 Νοεμβρίου 2013
MVP: Δάφνη Βαρουδάκη (Α.Ο.Μαρκόπουλο)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣΚ Ηρακλής 3-1 (25-18, 23-25, 25-18, 25-14)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝ Πανναξιακός 1-3 (24-26, 15-25, 26-24, 22-25)
24/11: ΑΕΚ - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-23, 25-23, 25-16)
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Παναθηναϊκός 1-3 (11-25, 25-16, 16-25, 14-25)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηρακλής 3-1 (17-25, 25-11, 37-35, 25-19)
ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-22, 25-19, 25-17)
8η αγωνιστική  - 30 Νοεμβρίου 2013  
MVP: Μπράνκισα Νίκιτς (ΟΠΕ Ρεθύμνου)
1/12: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες 1-3 (25-20, 12-25, 17-25, 18-25)
ΑΟΝ Πανναξιακός - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (22-25, 24-26, 22-25)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου 1-3 (26-24, 19-25, 16-25, 20-25)
1/12: ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ 2-3 (25-18, 22-25, 25-19, 19-15, 07-15)
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-0 (33-31, 25-14, 27-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Ηρακλής 1-3 (24-26, 16-25, 27-25, 20-25)
9η αγωνιστική - 7 Δεκεμβρίου 2013 
MVP: Λέσλι Τουριάφ (Γαλλία) (Φ.Ο.Βριλησσίων)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣΚ Ηρακλής 3-0 (25-22, 25-12, 25-19)
8/12: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ Πανναξιακός 0-3 (08-25, 26-28, 16-25)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-19, 25-14, 25-13)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΦΟ Βριλησσίων 1-3 (20-25, 18-25, 25-23, 19-25)
ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Παναθηναϊκός 0-3 (14-25, 15-25, 26-28)
8/12: ΑΕΚ - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-16, 25-12, 25-11)
10η αγωνιστική - 14 Δεκεμβρίου 2013
MVP: Λέσλι Τουριάφ (Γαλλία) (Φ.Ο.Βριλησσίων)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Ηρακλής 1-3 (23-25, 22-25, 25-14, 21-25)
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-0 (25-17, 25-12, 25-13)
15/12: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Μακεδόνες 1-3 (25-23, 25-27, 20-25, 19-25)
15/12: ΦΟ Βριλησσίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-2 (25-23, 15-25, 19-25, 25-22, 15-12)
15/12: ΑΕΚ - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 25-15, 25-19)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟ Παναθηναϊκός 2-3 (25-21, 25-16, 23-25, 25-27, 07-15)
11η αγωνιστική - 21 Δεκεμβρίου 2013
MVP:
ΑΟ Παναθηναϊκός - ΓΣΚ Ηρακλής 3-1 (25-13, 25-18, 19-25, 25-21)
ΓΣ Ηρακλής - ΑΟΝ Πανναξιακός 0-3 (21-25, 24-26, 16-25)
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-18, 25-18, 25-20)
ΑΣ Μακεδόνες - ΦΟ Βριλησσίων 1-3 (22-25, 17-25, 25-20, 18-25)
5/3/2014: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ 3-1 (26-24, 17-25, 25-23, 25-19) (στις 21/12/2013 ο Ολυμπιακός είχε νικήσει 3-1 (17-25, 25-15, 25-23, 25-16 - Η ΚΕΔ στις 4/1/2014 αποφάσισε επανάληψη του αγώνα λόγω διαιτητικών λαθών)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-15, 25-16, 25-19)
12η αγωνιστική - 11 Ιανουαρίου 2014
MVP: Ευαγγελία Μερτέκη (Παναθηναϊκός)
Ολυμπιακός - Ρέθυμνο 3-0 (25-18, 25-10, 25-15)
Γ.Σ. Ηρακλής - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-13, 25-20, 25-17)
Μακεδόνες Αξιού - ΑΕΚ 0-3 (22-25, 13-25, 15-25)
ΑΣΠ Ίωνες - Ηρακλής Κηφισιάς 3-1 (21-25, 25-19, 25-22, 25-23)
Μαρκόπουλο - Βριλήσσια 1-3 (17-25, 25-18, 14-25, 22-25)
12/1: 15.00: Παναθηναϊκός - Πανναξιακός 3-1 (20-25, 25-17, 25-19, 25-21)
13η αγωνιστική - 18 Ιανουαρίου 2014
MVP: Μίλιτσα Ράντοβιτς (Πανναξιακός)
ΑΟΝ Πανναξιακός - Ηρακλής Κηφισιάς 3-0 (25-15, 25-14, 25-20)
ΕΟ Σταυρούπολης - Παναθηναϊκός 0-3 (16-25, 17-25, 18-25)
Βριλήσσια - Γ.Σ. Ηρακλής 3-0 (25-12, 25-15, 25-15)
ΑΕΚ - Μαρκόπουλο 3-1 (16-25, 17-25, 25-15, 25-22)
Ολυμπιακός - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-13, 25-15, 25-23)
19/1: 17.00: ΟΠ Ρεθύμνου - Μακεδόνες Αξιού 3-1 (25-20, 20-25, 25-14, 25-17)
14η αγωνιστική - 25 Ιανουαρίου 2014
MVP: Αγγελική Καββαδία (Παναθηναϊκός)
Ηρακλής Κηφισιάς - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-11, 25-18, 25-12)
24/1: Γ.Σ. Ηρακλής - ΑΕΚ 0-3 (19-25, 23-25, 19-25)
Μακεδόνες Αξιού - Ολυμπιακός 0-3 (22-25, 15-25, 10-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟΝ Πανναξιακός 1-3 (25-23, 14-25, 08-25, 20-25)
26/1: 15.00: Παναθηναϊκός - Βριλήσσια 3-1 (25-20, 25-27, 25-19, 25-13)
26/1: 16.30: Μαρκόπουλο - ΟΠ Ρεθύμνου 3-2 (23-25, 25-19, 20-25, 25-20, 15-08)
15η αγωνιστική - 1 Φεβρουαρίου 2014
MVP: Γέλενα Γιόσοβιτς (ΑΕΚ)
Βριλήσσια - Ηρακλής Κηφισιάς 3-1 (25-15, 23-25, 25-23, 25-08)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΟΝ Πανναξιακός 0-3 (21-25, 10-25, 12-25)
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-1 (25-18, 25-20, 14-25, 25-21)
Ολυμπιακός - Μαρκόπουλο 3-1 (25-14, 25-13, 23-25, 25-08)
1Μακεδόνες Αξιού - ΑΣΠ Ίωνες 3-1 (18-25, 29-27, 25-14, 25-20)
2/2: ΟΠ Ρεθύμνου - Γ.Σ. Ηρακλής 2-3 (20-25, 25-20, 25-23, 22-25, 12-15)
16η αγωνιστική - 8 Φεβρουαρίου 2014
MVP: Μαρία Χατζηνικολάου (Φ.Ο.Βριλησσίων)
Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΕΚ 0-3 (21-25, 15-25, 19-25)
ΑΟΝ Πανναξιακός - Βριλήσσια 2-3 (26-24, 24-26, 23-25, 25-20, 14-16)
Παναθηναϊκός - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 29-27, 25-17)
Γ.Σ. Ηρακλής - Ολυμπιακός 0-3 (22-25, 16-25, 18-25)
Μαρκόπουλο - Μακεδόνες Αξιού 2-3 (23-25, 23-25, 25-17, 25-17, 10-15)
ΑΣΠ Ίωνες - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-21, 27-25, 25-18)
17η αγωνιστική - 15 Φεβρουαρίου 2014
MVP: Αρέτα Κονόμη (Ολυμπιακός)
ΟΠ Ρεθύμνου - Ηρακλής Κηφισιάς 3-1 (25-23, 25-19, 24-26, 25-21)
Βριλήσσια - ΕΟ Σταυρούπολης 3-1 (25-18, 25-15, 19-25, 25-22)
17/2: 18.00: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-1 (27-25, 15-25, 25-17, 25-22)
Μακεδόνες Αξιού - Γ.Σ. Ηρακλής 1-3 (25-19, 18-25, 20-25, 23-25)
Μαρκόπουλο - ΑΣΠ Ίωνες 2-3 (25-13, 22-25, 21-25, 25-21, 11-15)
16/2: 18.30: ΑΕΚ - ΑΟΝ Πανναξιακός 3-1 (25-20, 22-25, 25-16, 25-19)
 18η αγωνιστική - 22 Φεβρουαρίου 2014
MVP: Αναστασία Γεωργιάδου (Α.Ο.Μαρκόπουλο)
ΑΣΠ Ίωνες - ΦΟ Βριλησσίων 0-3 (20-25, 09-25, 24-26)
Ηρακλής - Μαρκόπουλο 1-3 (20-25, 25-21, 17-25, 14-25)
21/2: Σταυρούπολη - ΑΕΚ 0-3 (21-25, 17-25, 18-25)
Παναθηναϊκός - ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-18, 27-25, 25-15)
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΟΠ Ρεθύμνου 3-1 (25-16, 25-11, 20-25, 25-22)
ΓΣΚ Ηρακλής - Ολυμπιακός 0-3 (18-25, 23-25, 23-25)
19η αγωνιστική - 8 Μαρτίου 2014
MVP:
Μακεδόνες Αξιού - Ηρακλής Κηφισιάς 3-2 (23-25, 26-24, 25-19, 21-25, 15-13)
Ολυμπιακός - ΑΟΝ Πανναξιακός 3-0 (25-21, 25-13, 25-09)
Γ.Σ. Ηρακλής - Ίωνες 2-3 (25-19, 23-25, 25-18, 21-25, 11-15)
19/3: Μαρκόπουλο  - Παναθηναϊκός 1-3 (25-23, 19-25, 23-25, 20-25)
9/3: ΟΠ Ρεθύμνου - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-22, 25-21, 25-21)
9/3: ΑΕΚ - Βριλήσσια 3-0 (25-19, 25-22, 25-19)
20η αγωνιστική - Τετάρτη 12 Μαρτίου - 2014
MVP: Γιώτα Διώτη (Ηρακλής Κηφισιάς)
Ηρακλής Κηφισιάς - Μαρκόπουλο 3-1 (25-21, 25-20, 20-25, 25-13)
ΑΟΝ Πανναξιακός - Μακεδόνες Αξιού 3-0 (25-12, 25-18, 25-10)
ΕΟ Σταυρούπολης - Ολυμπιακός 0-3 (14-25, 16-25, 14-25)
Βριλήσσια - ΟΠ Ρεθύμνου 3-1 (25-12, 25-27, 25-14, 25-23)
Παναθηναϊκός - Γ.Σ. Ηρακλής 3-0 (25-15, 25-21, 25-18)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΕΚ 0-3 (14-25, 19-25, 19-25)
21η αγωνιστική - 15 Μαρτίου 2014
MVP: Διονυσία Τυφλιώρη (Μακεδόνες Αξιού)
Γ.Σ. Ηρακλής - Ηρακλής Κηφισιάς 3-0 (25-18, 25-21, 25-22)
Μαρκόπουλο - ΑΟΝ Πανναξιακός 0-3 (13-25, 21-25, 12-25)
Μακεδόνες Αξιού - ΕΟ Σταυρούπολης 3-2 (25-23, 21-25, 25-22, 19-25, 15-13)
Ολυμπιακός - Βριλήσσια 3-0 (25-22, 25-23, 25-21)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕΚ 1-3 (08-25, 25-22, 22-25, 17-25)
Παναθηναϊκός  - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-15, 25-13, 25-23)
22η αγωνιστική - 22 Μαρτίου 2014
MVP: Γιέλενα Γιόσοβιτς Μλαντένοβιτς (ΑΕΚ)
Ηρακλής Κηφισιάς - Παναθηναϊκός 1-3 (22-25, 26-28, 25-22, 21-25)
ΑΟΝ Πανναξιακός - Γ.Σ. Ηρακλής 3-0 (25-08, 25-06, 25-09)
23/3: ΕΟ Σταυρούπολης - Μαρκόπουλο 3-1 (25-22, 25-20, 24-26, 25-22)
Βριλήσσια - Μακεδόνες Αξιού 3-1 (25-19, 21-25, 25-17, 25-16)
ΑΣΠ Ίωνες - ΟΠ Ρεθύμνου 1-3 (25-27, 14-25, 26-24, 20-25
16/3: ΑΕΚ - Ολυμπιακός 3-0 (25-17, 26-24, 26-24)
 

Δείτε στο video την κλήρωση της Α1 γυναικών:

Media

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ