1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
01-10-2019 19:52

Pre League 2019-20: Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία στο πρωτάθλημα Pre League γυναικών 2019-20:
PRE LEAGUE 2019-20
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ B ΑΓ. Ν Η
1. Α.Ε.Κ. 38 14 13 1
2. Α.Ο.Ν Αμαζόνες 36 14 12 2
3. Ζ.Α.Ο.Ν. 34 15 11 4
4. Α.Ο. Λαμίας 2013 30 15 11 4
5. Α.Ο. Αιγάλεω 22 14 7 7
6. Χ.Α.ΝΘ 20 14 7 7
7. Γ.Σ. Πανιώνιος 15 14 6 8
8. Α.Σ. Μακεδόνες 15 15 5 10
9. Φ.Ο. Βριλησσίων 15 15 5 10
10. Α.Π.Σ Ναύαρχου Βότση 11 14 4 10
11. Α.Γ.Σ. Άρτεμις 11 15 3 10
12. Α.Σ.Π. Κόρινθος 10 15 3 10

 


 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-20
1η αγωνιστική - Σάββατο 12/10/2019
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΕΚ Αθηνών 1-3 (16-25, 25-18, 13-25, 21-25)
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣ Μακεδόνες 3-1 (25-17, 25-18, 15-25, 25-16)
13/10:: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (25-14, 25-08, 25-21)
13/10: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΠ Κόρινθος 3-1 (25-08, 25-22, 17-25, 25-23)
13/10: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΧΑΝΘ 3-0 (25-23, 25-18, 25-18)
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΓΣ Άρτεμις 3-0 (25-22, 25-17, 25-15)
2η αγωνιστική - 19/10/2019
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Λαμίας 2013 2-3 (25-18, 25-19, 20-25, 14-25, 18-20) 
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΦΟ Βριλησσίων  3-0 (25-16, 25-16, 25-16)
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ Αμαζόνες  3-0 (25-23, 25-21, 25-22)
  ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω  3-0 (25-16, 25-21, 25-20)
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - Ζηρίνειος ΑΟΝ 0-3 (13-25, 20-25, 22-25) 
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΧΑΝΘ 2-3 (25-15, 22-25, 16-25, 25-20, 11-15) 
3η αγωνιστική - 26/10/2019
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 (25-18, 25-22, 25-20) 
Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΕΚ Αθηνών 3-0 (25-13, 25-13, 25-19) 
Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣ Μακεδόνες 3-1 (25-13, 23-25, 25-16, 25-15) 
Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (25-19, 21-25, 21-25, 25-27) 
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΣΠ Κόρινθος 3-1 (25-16, 17-25, 25-17, 25-12) 
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΓΣ Άρτεμις 3-0 (25-14, 25-18, 25-14) 
4η αγωνιστική - 02/11/2019
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 (26-28, 18-25, 25-22, 21-25)
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΦΟ Βριλησσίων 3-1 (25-23, 25-17, 20-25, 25-16)
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Αιγάλεω  3-0 (25-15, 26-24, 25-11)
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - Ζηρίνειος ΑΟΝ  3-2 (08-25, 25-19, 25-23, 15-25, 17-15)
  ΓΣ Πανιώνιος - ΧΑΝΘ  0-3 (0-25, 0-25, 0-25)
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΣΠ Κόρινθος  3-1 (25-20, 20-25, 25-20, 25-22)
5η αγωνιστική - 09/11/2019
10/11: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση  2-3 (25-19, 22-25, 20-25, 25-21, 10-15)
10/11: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Λαμίας 2013 3-0 (25-23, 25-10, 27-25)
10/11: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΕΚ Αθηνών  2-3 (19-25, 25-23, 21-25, 25-23, 09-15)
10/11: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΣ Μακεδόνες  3-1 (25-19, 23-25, 25-22, 25-23)
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΓΣ Πανιώνιος  3-1 (25-19, 25-23, 14-25, 25-11)
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΓΣ Άρτεμις 3-0 (25-20, 25-06, 25-19)
6η αγωνιστική - 16/11/2019
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - Ζηρίνειος ΑΟΝ 1-3 (20-25, 18-25, 25-12, 16-25)
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΟ Αιγάλεω  3-2 (18-25, 27-29, 25-12, 25-17, 15-07)
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟΝ Αμαζόνες  0-3 (13-25, 21-25, 22-25)
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΧΑΝΘ  3-0 (25-18, 25-09, 25-10)
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣΠ Κόρινθος  1-3 (25-17, 17-25, 22-25, 21-25)
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΓΣ Πανιώνιος  1-3 (25-23, 21-25, 14-25, 09-25)
7η αγωνιστική - 23/11/2019
24/11: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση  3-1 (25-19, 26-24, 21-25, 25-18)
24/11: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Λαμίας 2013 3-0 (25-23, 25-21, 25-17)
24/11: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΦΟ Βριλησσίων 3-1 (25-23, 25-18, 18-25, 25-18)
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΕΚ Αθηνών 0-3 (14-25, 11-25, 15-25)
 Μοσχάτου ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Μακεδόνες 3-2 (25-19, 25-20, 18-25, 17-25, 15-12)
24/11: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΓΣ Άρτεμις 3-1 (25-19, 25-16, 24-26, 25-22)
8η αγωνιστική - 30/11/2019
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΣΠ Κόρινθος 3-0 (25-20, 25-18, 27-25)
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΧΑΝΘ 3-0 (25-15, 25-19, 25-15)
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - Ζηρίνειος ΑΟΝ 0-3 (22-25, 17-25, 19-25)
Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Αιγάλεω 3-0 (25-15, 25-11, 25-11)
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (25-08, 25-18, 25-16)
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΣ Μακεδόνες 1-3 (25-23, 18-25, 15-25, 21-25)
9η αγωνιστική - 07/12/2019
  ΓΣ Πανιώνιος - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 (25-15, 25-23, 25-20)
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Λαμίας 2013 1-3 (27-25, 19-25, 21-25, 06-25)
08/12: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων  2-3 (13-25, 25-17, 19-25, 25-23, 18-20)
08/12: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 (25-21, 21-25, 17-25, 13-25)
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ Αθηνών 0-3 (21-25, 21-25, 15-25)
08/12: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΑΓΣ Άρτεμις 3-0 (25-09, 25-14, 25-21)
10η αγωνιστική - 14/12/2019
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΣ Μακεδόνες 2-3 (25-18, 19-25, 25-21, 12-25, 06-15)
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (25-13, 25-13, 25-16)
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΠ Κόρινθος 3-1 (24-26, 25-20, 25-14, 25-19)
15/12: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΧΑΝΘ 3-0 (25-15, 25-16, 28-26)
15/12: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - Ζηρίνειος ΑΟΝ 2-3 (17-25, 25-21, 25-19, 21-25, 10-15)
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΕΚ Αθηνών 0-3 (21-25, 20-25, 21-25)
11η αγωνιστική - 21/12/2019
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 (25-14, 25-18, 25-17)
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Λαμίας 2013 0-3 (17-25, 21-25, 21-25)
  ΓΣ Πανιώνιος - ΦΟ Βριλησσίων 3-1 (26-24, 27-25, 23-25, 25-18)
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟΝ Αμαζόνες 0-3 (19-25, 18-25, 14-25)
22/12: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΟ Αιγάλεω 3-2 (25-16, 25-22, 16-25, 18-25, 15-13)
22/12: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΓΣ Άρτεμις 3-0 (27-25, 25-18, 25-20)
12η αγωνιστική - 18/01/2020
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Λαμίας 2013 3-0 (25-16, 25-11, 25-15)
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΦΟ Βριλησσίων 3-1 (25-08, 21-25, 25-19, 25-09)
  ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 (25-18, 17-25, 23-25, 15-25)
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Αιγάλεω 3-2 (21-25, 25-22, 25-18, 20-25, 08-15)
19/01: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - Ζηρίνειος ΑΟΝ 1-3 (14-25, 21-25, 25-22, 21-25)
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-1 (25-19, 25-17, 21-25, 25-18)
13η αγωνιστική - 25/1/2020
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-1 (25-19, 25-22, 17-25, 25-20)
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ Αθηνών 0-3 (14-25, 21-25, 13-25)
26/01: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΣ Μακεδόνες 3-1 (25-14, 25-15, 17-25, 25-13)
26/01: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Πανιώνιος 3-2 (25-21, 25-23, 20-25, 23-25, 15-13)
26/01: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠ Κόρινθος 3-1 (23-25, 25-17, 25-21, 25-13)
26/01: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΓΣ Άρτεμις 3-1 (23-25, 25-18, 25-11, 25-14)
14η αγωνιστική 01/02/2020
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΦΟ Βριλησσίων 3-2 (23-25, 25-14, 22-25, 25-22, 15-08)
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟΝ Αμαζόνες 3-0 (25-23, 25-13, 25-11)
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Αιγάλεω 2-3 (26-24, 22-25, 25-22, 23-25, 12-15)
  ΓΣ Πανιώνιος - Ζηρίνειος ΑΟΝ 1-3 (22-25, 25-19, 08-25, 19-25)
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΧΑΝΘ 3-0 (25-18, 25-21, 25-23)
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟ Λαμίας 2013 2-3 (21-25, 25-21, 25-16, 18-25, 03-15)
15η αγωνιστική - 08/02/2020
09/02: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση  
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 2013 1-3 (22-25, 20-25, 25-23, 16-25)
09/02: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕΚ Αθηνών  
09/02: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-20, 25-15, 25-19)
09/02: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΓΣ Πανιώνιος  
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΓΣ Άρτεμις 0-3 (14-25, 23-25, 21-25)
16η αγωνιστική - 15/02/2020
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Αιγάλεω  
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΟΝ Αμαζόνες  
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - Ζηρίνειος ΑΟΝ  
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΧΑΝΘ  
  ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΠ Κόρινθος  
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΦΟ Βριλησσίων  
17η αγωνιστική - 22/02/2020
23/02: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση  
23/02: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας 2013  
23/02: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΦΟ Βριλησσίων  
23/02: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΕΚ Αθηνών  
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Μακεδόνες  
  ΓΣ Πανιώνιος - ΑΓΣ Άρτεμις  
18η αγωνιστική - 29/02/2020
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΧΑΝΘ  
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - Ζηρίνειος ΑΟΝ  
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω  
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣΠ Κόρινθος  
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ Πανιώνιος  
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟΝ Αμαζόνες  
19η αγωνιστική - 07/03/2020
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση  
08/03: ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΟ Λαμίας 2013  
08/03: Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΦΟ Βριλησσίων  
08/03: Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟΝ Αμαζόνες  
  ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕΚ Αθηνών  
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΑΓΣ Άρτεμις  
20η αγωνιστική - 14/03/2020
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΓΣ Πανιώνιος  
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Κόρινθος  
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΧΑΝΘ  
15/03: Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - Ζηρίνειος ΑΟΝ  
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Μακεδόνες  
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟ Αιγάλεω  
21η αγωνιστική - 21/03/2020
Κυμίνων ΑΣ Μακεδόνες - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση  
  ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Λαμίας 2013  
Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος - ΦΟ Βριλησσίων  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΟΝ Αμαζόνες  
Ι. Ζηρίνης Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω  
2ο Σχ.Ν.Φιλαδέλφειας ΑΕΚ Αθηνών - ΑΓΣ Άρτεμις  
22η αγωνιστική - 28/03/2020
ΕΑΚ Βότση ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΕΚ Αθηνών  
Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Μακεδόνες  
Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Πανιώνιος  
Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΣΠ Κόρινθος  
Στ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω - ΧΑΝΘ  
Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις - Ζηρίνειος ΑΟΝ  

 

Αφήστε το σχόλιό σας

Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ