1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
15-09-2015 00:03

Α2 γυναικών 2015-16 - B΄όμιλος - 1ος υπό όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του 1ου υπό ομίλου στον B΄όμιλο Α2 γυναικών 2015-16:

 

 






Α2 Γυναικών 2015-16
Β΄Ομιλος - Β΄ΦΑΣΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. ΑΣ Ελπίς 6 15 (18-6) 6 0
2. ΑΣ Μακεδόνες 6 13 (16-9) 4 2
3. ΣΑΑΚ Ανατόλια 6 9 (11-12) 3 3
4. ΕΑ Λάρισας 6 8 (12-13) 2 4
5. ΜΑΣ Νέα Γενεά 6 5 (8-16) 1 5
6. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 6 4 (7-16) 2 4





Α2 Γυναικών 2015-16
B΄ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ
Β΄ΦΑΣΗ
1η  αγωνιστική - Τετάρτη 16 Μαρτίου 2016
ΕΑ Λάρισας - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0 (25-22, 25-14, 26-24) Περιγραφή
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ελπίς 0-3 (13-25, 23-25, 24-26) Περιγραφή
ΑΣ Μακεδόνες - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (26-24, 25-14, 25-19) Περιγραφή 
2η  αγωνιστική - Σάββατο 19 Μαρτίου 2016
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-15, 25-22, 25-17)  Περιγραφή 
ΕΑ Λαρίσης - ΜΑΣ Νέα Γενεά 1-3 (19-25, 25-21, 16-25, 15-25)  Περιγραφή 
20/3: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Ελπίς
2-3 (30-28, 25-21, 25-27, 20-25, 12-15)  Περιγραφή
3η  αγωνιστική - Σάββατο 2 Απριλίου 2016
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Μακεδόνες   Περιγραφή
3/4: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λάρισας   Περιγραφή
3/4: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΜΑΣ Νέα Γενεά   Περιγραφή
4η  αγωνιστική - Σάββατο 9 Απριλίου 2016
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΕΑ Λάρισας   Περιγραφή
ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   Περιγραφή
10/4: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Μακεδόνες   Περιγραφή
4η  αγωνιστική - Σάββατο 13 Απριλίου 2016
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΕΑ Λάρισας   Περιγραφή
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες   Περιγραφή
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΑΑΚ Ανατόλια   Περιγραφή
5η  αγωνιστική - Σάββατο 16 Απριλίου 2016
ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Ελπίς   Περιγραφή
17/4: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   Περιγραφή
17/4: ΑΣ Μακεδόνες - ΣΑΑΚ Ανατόλια   Περιγραφή


 

Α2 Γυναικών 2015-16
Β΄Ομιλος - Β΄ΦΑΣΗ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ
Θ. Ομάδες Β. Σετ
1. ΑΣ Ελπίς 10 (12-4)
2. ΑΣ Μακεδόνες 9 (11-6)
3. ΣΑΑΚ Ανατόλια 6 (8-9)
4. ΕΑ Λάρισας 5 (8-10)
5. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
4 (7-10)
6. ΜΑΣ Νέα Γενεά 2 (5-12)

 

 

 

 

Α2 Γυναικών 2015-16
Β΄Ομιλος - 1ος υπό όμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΤΕΛΙΚΗ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. ΑΣ Ελπίς 16 44 (48-11) 16 0
2. ΜΑΣ Νέα Γενεά 16 34 (40-21) 11 5
3. ΣΑΑΚ Ανατόλια 16 31 (38-29) 10 6
4. ΑΠΣ Ν.Βότσης 16 30 (35-25) 10 6
5. Καμπανιακός 16 23 (31-29) 7 9
6. ΓΣΓ Νίκη 16 18 (26-35) 6 10
7. ΑΣ Γιάννενα 16 16 (22-37) 5 11
8. ΑΣ Ποσειδώνας Βερ. 16 16 (19-38) 5 11
9. ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. 16 5 (10-44) 2 14

 

 

 

 

Α2 Γυναικών 2015-16
B΄ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ
Α΄Γύρος
1η  αγωνιστική - Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2015
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1 (22-25, 25-09, 25-09, 25-13)
Περιγραφή
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0 (25-13, 25-16, 25-11) Περιγραφή
ΑΣ Γιάννενα - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2 (25-21, 25-22, 23-25, 15-25, 15-07) Περιγραφή 
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Καμπανιακός 0-3 (19-25, 20-25, 21-25) Περιγραφή 
ΑΣ Ελπίς ρεπό   Περιγραφή 
2η αγωνιστική - Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (19-25, 21-25, 19-25)  Περιγραφή 
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣΓ Νίκη 2-3 (25-19, 25-18, 13-25, 13-25, 13-15)  Περιγραφή 
18/10: ΑΣ Ποσειδώνας Βερ. - ΑΣ Γιάννενα 0-3 (23-25, 16-25, 13-25)  Περιγραφή
18/10: ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ν.Βότσης 3-0 (25-22, 25-19, 25-21)  Περιγραφή 
Καμπανιακός ρεπό Περιγραφή 
3η αγωνιστική -Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2015
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς 2-3 (25-23, 25-19, 16-25, 21-25, 13-15)  Περιγραφή 
ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1 (25-15, 25-20, 20-25, 27-25)  Περιγραφή 
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-1 (25-12, 19-25, 25-16, 25-13)  Περιγραφή
ΑΣ Καμπανιακός - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3 (25-19, 31-29, 06-25, 19-25, 10-15)  Περιγραφή 
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης ρεπό   Περιγραφή 
4η αγωνιστική- Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2015
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Γιάννενα 3-2 (20-25, 25-23, 23-25, 25-13, 15-11)  Περιγραφή 
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (21-25, 15-25, 18-25)  Περιγραφή 
31/10: ΑΟ Ηρακλής Ι. - ΓΣΓ Νίκη Αλεξ/πολης 0-3 (17-25, 21-25, 18-25)  Περιγραφή
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΣ Καμπανιακός 3-2 (20-25, 25-17, 21-25, 25-18, 15-13)  Περιγραφή
ΣΑΑΚ Ανατόλια ρεπό   Περιγραφή 
5η αγωνιστική - Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2015
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς 1-3 (15-25, 24-26, 25-22, 13-25)  Περιγραφή 
ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 0-3 (17-25, 14-25, 21-25)  Περιγραφή 
ΑΣ Καμπανιακός - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-12, 25-18, 25-19)  Περιγραφή 
7/11: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0 (25-17, 25-14, 25-13)  Περιγραφή 
ΜΑΣ Νέα Γενεά ρεπό Περιγραφή 
6η αγωνιστική - Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Καμπανιακός 3-0 (25-15 ,25-22, 25-16)  Περιγραφή 
14/11: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΓΣΓ Νίκη Αλεξ/λης 3-1 (25-08, 25-16, 25-27, 25-21)  Περιγραφή
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (27-25, 25-22, 25-17)  Περιγραφή 
14/11: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2 (20-25, 25-19, 16-25, 25-19, 15-09)  Περιγραφή 
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας ρεπό   Περιγραφή 
7η αγωνιστική  - Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2015
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Ελπίς 0-3 (17-25, 18-25, 24-26)  Περιγραφή 
ΑΣ Καμπανιακός - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-2 (25-17, 25-18, 20-25, 17-25, 15-8)  Περιγραφή 
22/11: ΓΣΓ Νίκη Αλεξ/πολης - ΜΑΣ Νέα Γενεά 2-3 (20-25, 25-22, 28-26, 13-25, 9-15)  Περιγραφή 
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-19, 25-20, 25-22) Περιγραφή 
ΑΣ Γιάννενα ρεπό   Περιγραφή 
8η αγωνιστική  - Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2015
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0 (25-17, 25-14, 25-20)  Περιγραφή 
28/11: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0 (25-15, 25-23, 25-23)  Περιγραφή 
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Καμπανιακός 3-1 (19-25, 25-13, 28-26, 25-19) Περιγραφή
ΑΣ Γιάννενα - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 2-3 (21-25, 25-19, 24-26, 25-21, 13-15)  Περιγραφή 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων ρεπό   Περιγραφή 
9η αγωνιστική - Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2015
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Ελπίς 0-3 (13-25, 18-25, 16-25)  Περιγραφή 
13/12: ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - Ναύαρχος Βότσης 3-1 (25-20, 28-26, 18-25, 25-23)  Περιγραφή 
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-1 (25-19, 17-25, 25-18, 25-21) Περιγραφή
13/12: ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-19, 25-17, 25-15) Περιγραφή
Νίκη Αλεξανδρούπολης ρεπό   Περιγραφή 
Β΄Γύρος
10η αγωνιστική - Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2015
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 1-3 (22-25, 26-24, 22-25, 08-25)  Περιγραφή
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (16-25, 22-25, 22-25)  Περιγραφή
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Γιάννενα 3-1 (25-21,22-25,25-17,25-12)  Περιγραφή
ΑΣ Καμπανιακός - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-17, 25-19, 25-19)  Περιγραφή
ΑΣ Ελπίς ρεπό   Περιγραφή
11η αγωνιστική - Σάββατο 09 Ιανουαρίου 2016
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Ελπίς 1-3 (29-27, 22-25, 20-25, 17-25)  Περιγραφή
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-20, 25-11, 25-09)  Περιγραφή
ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0 (25-23, 25-13, 25-22)  Περιγραφή
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3 (25-22, 20-25, 20-25, 26-24, 11-15)  Περιγραφή
ΑΣ Καμπανιακός ρεπό   Περιγραφή
12η αγωνιστική - Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016
ΑΣ Ελπίς - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (25-13, 25-15, 25-21)  Περιγραφή 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-19, 25-20, 28-26)  Περιγραφή 
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-1 (25-22, 23-25, 25-17, 25-21) Περιγραφή
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Καμπανιακός 3-1 (21-25, 25-18, 25-23, 25-17)  Περιγραφή 
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης ρεπό   Περιγραφή 
13η αγωνιστική - Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2016
ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ελπίς 1-3 (25-18, 16-25, 18-25, 13-25)  Περιγραφή 
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 2-3 (25-20, 26-24, 22-25, 13-25, 9-15)  Περιγραφή 
ΓΣΓ Νίκη Αλεξ/πολης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-13, 25-21, 25-13)  Περιγραφή 
ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0 (25-14, 25-20, 25-17)  Περιγραφή 
ΣΑΑΚ Ανατόλια ρεπό   Περιγραφή 
14η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιανουαρίου 2016
ΑΣ Ελπίς - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-12, 25-21, 25-20)  Περιγραφή 
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-16, 25-14, 25-16)  Περιγραφή 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Καμπανιακός 0-3 (20-25, 17-25, 18-25)  Περιγραφή
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΣΑΑΚ Ανατόλια 1-3 (19-25, 25-21, 22-25, 18-25)  Περιγραφή 
ΜΑΣ Νέα Γενεά ρεπό   Περιγραφή 
15η αγωνιστική - Σάββατο 06 Φεβρουαρίου 2016
ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ελπίς 0-3 (24-26, 21-25, 27-29) Περιγραφή 
24/2: Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 1-3 (11-25, 25-23, 16-25, 23-25)  Περιγραφή 
ΑΣ Γιάννενα - ΜΑΣ Νέα Γενεά 1-3 (23-25, 23-25, 26-24, 18-25)  Περιγραφή 
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0  Περιγραφή 
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας ρεπό   Περιγραφή 
16η αγωνιστική - Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2016
ΑΣ Ελπίς - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2 (23-25, 20-25, 25-14, 25-11, 15-11)  Περιγραφή 
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Καμπανιακός 3-1 (25-21, 15-25, 25-21, 25-15) Περιγραφή 
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-21, 25-23, 25-18)  Περιγραφή 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 1-3 (25-21, 24-26, 16-25, 24-26)  Περιγραφή 
ΑΣ Γιάννενα ρεπό   Περιγραφή 
17η αγωνιστική - Σάββατο 3 Μαρτίου 2016
3/3: ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΣ Ελπίς 2-3 (19-25, 23-25, 25-22, 25-22, 07-15)  Περιγραφή 
28/2: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-1 (25-23, 25-18, 21-25, 25-11)  Περιγραφή 
2/3: ΑΣ Καμπανιακός - ΜΑΣ Νέα Γενεά 2-3 (15-25, 28-26, 20-25, 28-26, 11-15) Περιγραφή
3/3: ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-23, 25-22, 25-21)  Περιγραφή 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων ρεπό   Περιγραφή 
18η αγωνιστική - Σάββατο 6 Μαρτίου 2016
ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-12, 25-10, 25-11)  Περιγραφή 
5/3: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0 (25-18, 25-19, 25-04)  Περιγραφή
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3 (23-25, 25-21, 16-25, 25-20, 10-15)  Περιγραφή 
ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Καμπανιακός 3-1 (25-17, 25-15, 23-25, 26-24)  Περιγραφή
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης ρεπό   Περιγραφή 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ