1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
07-09-2013 15:23

Α2 γυναικών - Γ΄όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα 2013-14

Cannot find volleynews.v2/A1-WOMEN/2013-14/KLHROSH folder inside /var/www/volleynews.gr/images/volleynews.v2/A1-WOMEN/2013-14/KLHROSH/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:nginx/1.12.2
Client OS:Unknown
PHP:5.6.34
Τα αποτελέσματα του Γ΄ομίλου του πρωταθλήματος Α2 γυναικών 2013-14.




 

 

 


 


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Ανατόλια 24 63 (66-15) 21 3
2. Άρης Α.Σ. 24 60 (66-23) 21 3
3. Αίας Ευόσμου 24 55 (62-28) 19 5
4. Ελπίς Αμπελοκήπων 24 53 (59-28) 18 6
5. Ναύαρχος Βότσης 24 46 (54-34) 16 8
6. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 24 37 (48-48) 13 11
7. Νέα Γενεά 24 33 (41-45) 10 14
8. Επίκουρος Πολίχνης 24 31 (42-51) 10 14
9. Ηρακλής Ιωαννίνων 24 31 (43-52) 10 14
10. Γ.Σ.Γρεβενών 24 30 (40-51) 10 14
11. ΑΓΣ Ιωαννίνων 24 13 (23-66) 4 20
12. Νίκη Αλεξανδρούπ. 24 11 (18-65) 3 21
13. Γ.Σ.Δράμας 24 5 (14-70) 1 23
*Η πρώτη ομάδα ανεβαίνει στην Α1 γυναικών και οι τέσσερις τελευταίες υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα.

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - Α΄ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική  - 20 Νοεμβρίου 2013
20/11: ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Ελπίς 3-0 (25-17, 27-25, 25-18)
ΓΣΓ Νίκη - ΑΓΣ Ιωαννίνων 1-3 (25-19, 18-25, 17-25, 21-25)
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΡΕΠΟ
20/11: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΓΣ Γρεβενών 3-0 (25-20, 25-23, 25-18)
20/11: ΑΣ Άρης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-1 (25-13, 23-25, 25-16, 25-20)
ΓΣ Δράμας - ΣΑΑΚ Ανατόλια 0-3 (16-25, 13-25, 15-25)
20/11: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση - ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-2 (25-20, 25-12, 22-25, 20-25, 15-09)
2η αγωνιστική - 18/12/2013
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση - ΑΠΣ Αίας 3-0 (26-24, 25-20, 25-19)
ΑΣ Ελπίς - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-18, 25-22, 25-14)
11/12: ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΜΑΣ Νέα Γενιά 0-3 (17-25, 22-25, 15-25)
ΡΕΠΟ - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων
ΓΣ Γρεβενών - ΑΣ Άρης 1-3 (25-23, 11-25, 10-25, 18-25)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-22, 25-15, 25-18)
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΣΑΑΚ Ανατόλια 1-3 (24-26, 16-25, 25-21, 13-25)
3η αγωνιστική - 26/10/2013
ΓΣΓ Νίκη - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση 0-3 (16-25, 17-25, 18-25)
27/10: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΣ Ελπίς 1-3 (25-27, 19-25, 25-21, 22-25)
27/10: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-2 (19-25, 25-21, 25-13, 22-25, 15-9)
ΑΣ Άρης-ΡΕΠΟ
27/10: ΓΣ Δράμας - ΓΣ Γρεβενών 1-3 (25-15, 23-25, 19-25, 21-25)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-22, 25-12, 25-18)
ΑΠΣ Αίας - ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-0 (25-20, 25-20, 25-20)
4η αγωνιστική - 02 Νοεμβρίου 2013  
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1
3/11: ΑΠΣ Αίας - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-20, 25-25-14, 25-15)
3/11: ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-2 (25-20, 25-14, 20-25, 18-25, 15-10)
3/11: ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΣ Άρης 0-3 (17-25, 21-25, 21-25)
ΡΕΠΟ - ΓΣ Δράμας
ΓΣ Γρεβενών - ΣΑΑΚ Ανατόλια 0-3 (10-25, 20-25, 18-25)
3/11: ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-21, 25-22, 28-26)
5η αγωνιστική - 09 Νοεμβρίου 2013  
10/11: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση 3-1 (25-19, 20-25, 25-16, 25-19)
10/11: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΠΣ Αίας 2-3 (11-25, 14-25, 26-24, 25-20, 16-18)
25/02/14: ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς 3-1 (25-14, 25-10, 20-25, 33-31) (στις 10/11/13 διακόπηκε στο 17-21 του 3ου σετ - 2-0 σετ υπέρ Άρη - λόγω της απώλειας του Γιώργου Περσιανλή)
10/11: ΓΣ Δράμας - ΑΓΣ Ιωαννίνων 1-3 (10-25, 18-25, 25-20, 13-25)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΡΕΠΟ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣ Γρεβενών 3-1 (25-21, 21-25, 25-21, 25-19)
ΓΣΓ Νίκη - ΕΣΟΠ Επίκουρος 1-3 (15-25, 15-25, 33-31, 18-25)
6η αγωνιστική  - 16 Νοεμβρίου 2013
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση - ΑΣ Άρης 3-2 (29-27, 25-19, 12-25, 19-25, 15-13)
ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1 (11-25, 25-14, 25-14, 27-25)
ΓΣΓ Νίκη - ΜΑΣ Νέα Γενιά 1-3 (25-14, 12-25, 16-25, 22-25)
17/11: ΑΣ Ελπίς - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-16, 25-18, 25-08)
17/11: ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3 (25-21, 19-25, 25-21, 19-25, 10-15)
ΡΕΠΟ ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
17/11: ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΓΣ Γρεβενών 3-2 (25-21, 23-25, 19-25, 25-16, 15-09)
7η αγωνιστική  - 23 Νοεμβρίου 2013 
24/11: ΓΣ Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση 0-3 (18-25, 22-25, 10-25)
ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας 3-0 (25-18, 25-18, 25-22)
24/11: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-23, 25-12, 25-16)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Ελπίς 2-3 (25-18, 23-25, 25-17, 22-25, 13-15)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-1 (25-15, 25-11, 17-25, 25-20)
ΓΣ Γρεβενών - ΡΕΠΟ
24/11: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-1 (25-23, 16-25, 25-20, 25-22)
8η αγωνιστική  - 30 Νοεμβρίου 2013
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση - ΣΑΑΚ Ανατόλια 0-3 (20-25, 16-25, 18-25)
ΑΠΣ Αίας - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-11, 25-17, 25-11)
ΓΣΓ Νίκη - ΑΣ Άρης 0-3 (13-25, 14-25, 09-25)
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-17, 25-15, 25-19)
1/12: ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-3 (25-17, 20-25, 19-25, 24-26)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΣ Γρεβενών 1-3 (23-25, 25-14, 24-26, 11-25)
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΡΕΠΟ
9η αγωνιστική - 07 Δεκεμβρίου 2013  
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση 3-2 (21-25, 25-17, 27-29, 25-16, 15-11)
11/12: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΠΣ Αίας 3-1 (25-16, 25-11, 19-25, 25-23)
8/12: ΓΣ Δράμας - ΓΣΓ Νίκη 0-3 (23-25, 23-25, 27-29)
ΑΣ Άρης - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-0 (25-16, 25-10, 26-24)
ΓΣ Γρεβενών - ΑΣ Ελπίς 1-3 (25-19, 14-25, 20-25, 19-25)
ΡΕΠΟ ΑΓΣ Ιωαννίνων
8/12: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΕΣΟΠ Επίκουρος 2-3 (19-25, 25-12, 25-18, 22-25, 12-15)
10η αγωνιστική - 14 Δεκεμβρίου 2013
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση-ΓΣ Γρεβενών 3-0 (26-24, 25-16, 25-23)
ΑΠΣ Αίας-ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-3 (12-25, 25-17, 20-25, 25-18, 10-15)
ΓΣΓ Νίκη-ΣΑΑΚ Ανατόλια 0-3 (13-25, 19-25, 11-25)
15/12: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΓΣ Δράμας 3-0 (28-26, 25-10, 25-18)
15/12: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Άρης 0-3 (16-25, 22-25, 19-25)
ΑΣ Ελπίς ΡΕΠΟ
ΕΣΟΠ Επίκουρος-ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-13, 25-13, 25-14)
11η αγωνιστική - 21 Δεκεμβρίου 2013  
ΡΕΠΟ - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση
ΓΣ Γρεβενών - ΑΠΣ Αίας 0-3 (12-25, 20-25, 17-25)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-20, 25-15, 25-13)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-0 (25-20, 25-10, 25-20)
22/12: ΓΣ Δράμας - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 0-3 (13-25, 14-25, 21-25)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΣ Ελπίς 0-3 (14-25, 21-25, 18-25)
ΑΣ Άρης - ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-0 (25-22, 25-14, 25-19)
12η αγωνιστική  - 11 Ιανουαρίου 2014
12/1: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότση - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-14, 25-19, 25-21)
ΑΠΣ Αίας - ΡΕΠΟ
ΓΣΓ Νίκη - ΓΣ Γρεβενών 3-1 (24-26, 25-23, 25-17, 25-22)
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-3 (18-25, 25-14, 16-25, 25-21, 03-15)
12/1: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΣΑΑΚ Ανατόλια 0-3 (21-25, 24-26, 18-25)
ΑΣ Άρης - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-18, 25-16, 25-23)
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΣ Ελπίς 0-3 (24-26, 21-25, 22-25)
13η αγωνιστική  - 18 Ιανουαρίου 2014
ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ν. Βότση 3-0 (25-18, 25-15, 25-21)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΠΣ Αίας 0-3 (22-25, 18-25, 19-25)
Ρεπό - ΓΣΓ Νίκη
ΓΣ Γρεβενών - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1 (25-22, 29-27, 20-25, 25-22)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Άρης 3-0 (25-15, 25-21, 25-20)
ΓΣ Δράμας - ΕΣΟΠ Επίκουρος 1-3 (23-25, 23-25, 25-18, 25-27)
14η αγωνιστική  - 25 Ιανουαρίου 2014   
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΠΣ Ν. Βότση 3-1 (25-13, 25-13, 23-25, 25-15)
ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας 1-3 (22-25, 25-22, 23-25, 21-25)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Άρης 2-3 (21-25, 25-23, 12-25, 25-20, 13-15)
Γρεβενά - Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1 (25-14, 19-25, 25-21, 25-13
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-13, 25-11, 25-22)
ΑΓΣ Ιωαννίνων -  Νίκη Αλεξ/πολης 1-3 (18-25, 11-25, 25-17, 18-25)
Ρεπό ΜΑΣ Νέα Γενιά
15η αγωνιστική  - 1 Φεβρουαρίου 2014
Αίας Ευόσμου – Ναύαρχος Βότσης 3-2 (19-25, 25-19, 12-25, 25-20, 15-9)
Νέα Γενιά - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-14, 25-21, 25-16)
ΣΑΑΚ Ανατόλια - Επίκουρος Πολίχνης 3-1 (20-25, 25-17, 25-18, 25-13)
Άρης - ΓΣ Γρεβενών 3-0 (26-24, 25-09, 25-15)
5/2: Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ελπίδα Αμπελοκήπων 0-3 (14-25, 16-25, 17-25)
Γ.Σ.Δράμας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Ρεπό Ηρακλής Ι.
16η αγωνιστική  - 8 Φεβρουαρίου 2014
ΑΠΣ Ν. Βότση - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-18, 25-11, 25-11)
ΓΣ Γρεβενών - ΓΣ Δράμας 3-2 (24-26, 25-16, 25-18, 22-25, 15-10)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ανατόλια 0-3 (20-25, 24-26, 22-25)
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΠΣ Αίας 0-3 (27-29, 18-25, 15-25)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. 2-3 (21-25, 26-24, 25-19, 16-25, 11-15)
9/2: ΑΣ Ελπίς - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-0 (25-14, 25-12, 25-17)
Ρεπό ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
17η αγωνιστική  - 15 Φεβρουαρίου 2014
ΓΣΓ Νίκη - ΑΠΣ Αίας 0-3 (21-25, 17-25, 22-25)
Ανατόλια - ΓΣ Γρεβενών 3-1 (21-25, 25-09, 25-12, 25-13)
ΑΣ Άρης - ΑΓΣΙ 3-0 (25-13, 25-21, 25-08)
ΔΑΣΩ - Επίκουρος 3-2 (28-30, 18-25, 25-11, 25-17, 15-10)
Νέα Γενιά - Ν. Βότση 2-3 (12-25, 25-18, 25-19, 21-25, 10-15)
Ηρακλής Ι. - ΑΣ Ελπίς 1-3 (25-21, 21-25, 17-25, 13-25)
Ρεπό ο ΓΣ Δράμας
18η αγωνιστική  - 22 Φεβρουαρίου 2014
ΑΠΣ Ν. Βότση - Ηρακλής Ι. 3-0 (25-15, 25-17, 25-12)
ΑΠΣ Αίας - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-0 (25-13, 25-14, 25-23)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΣ Δράμας 3-2
ΓΣ Γρεβενών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2 (25-13, 17-25, 25-17, 24-26, 15-10)
23/2: ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-15, 25-23, 25-23)
23/2: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης 3-1 (25-23, 25-21, 22-25, 25-22)
Ρεπό Ανατόλια
19η αγωνιστική  - 01 Μαρτίου 2014
ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Ν. Βότση 3-0 (25-13, 25-17, 25-19)
ΓΣ Γρεβενών - Επίκουρος 3-1 (25-22, 25-12, 20-25, 25-22)
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-14, 25-19, 25-23)
Ανατόλια - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-06, 25-17, 25-22)
02/03: ΑΟ Ηρακλής Ι. - ΑΠΣ Αίας 2-3 (25-23, 25-21, 17-25, 21-25, 07-15)
Ρεπό ο Επίκουρος Πολίχνης
20η αγωνιστική  - 08 Μαρτίου 2014
ΑΠΣ Ν. Βότση - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-16, 25-16, 25-19)
ΓΣΓ Νίκη - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. 1-3 (16-25, 25-22, 15-25, 23-25)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-3 (25-23, 18-25, 26-28, 19-25)
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΜΑΣ Νέα Γενιά 0-3 (19-25, 21-25, 21-25)
ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Άρης 2-3 (15-25, 25-23, 25-16, 11-25, 11-15)
ΑΣ Ελπίς - ΣΑΑΚ Ανατόλια (αναβλήθηκε)
Ρεπό ΓΣ Γρεβενών
21η αγωνιστική  - 15 Μαρτίου 2014
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΠΣ Ν. Βότση 3-0
ΑΣ Άρης - ΓΣΓ Νίκη 3-2 (25-08, 21-25, 25-17, 25-27, 15-09)
ΓΣ Γρεβενών - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-14, 26-24, 25-21)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ελπίς 1-3 (19-25, 18-25, 25-23, 15-25)
16/3: ΓΣ Δράμας - ΑΠΣ Αίας 1-3 (25-20, 25-27, 20-25, 16-25)
16/3: ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1 (25-23, 25-17, 23-25, 25-20)
Ρεπό ΕΣΟΠ Επίκουρος
22η αγωνιστική  - 22 Μαρτίου 2014
ΓΣΓ Νίκη - ΓΣ Δράμας 1-3 (25-17, 21-25, 26-28, 20-25)
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. 3-2 (26-28, 26-28, 25-20, 25-11, 15-13)
ΑΠΣ Αίας - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-1 (25-22, 25-21, 22-25, 25-23)
Νέα Γενεά - Α.Σ.Άρης 1-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - Γρεβενά 3-1 (25-21, 25-22, 21-25, 25-15)
ΑΠΣ Ν.Βότση - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-21, 25-20, 25-17)
Ρεπό ΑΓΣ Ιωαννίνων
23η αγωνιστική  - 5 Απριλίου 2014
ΓΣ Γρεβενών - ΑΠΣ Ν. Βότση 0-3 (18-25, 16-25, 20-25)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΠΣ Αίας 1-3
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-17, 25-18, 25-11)
ΑΓΣΙ - Επίκουρος 3-2 (25-23, 16-25, 21-25, 25-22, 15-10)
Α.Σ.Άρης - Ηρακλής Ι. 3-1 (22-25, 25-20, 25-14, 25-11)
ΓΣ Δράμας - ΜΑΣ Νέα Γενιά 1-3 (09-25, 21-25, 25-20, 19-25)
Ρεπό Ελπίς ΑμπελοκήπωνΕλπίδας ΑμπελοκήπωνΕλπίς ΑμπελοκήπωνΕλπίς Αμπελοκήπων
24η αγωνιστική - 12 Απριλίου 2014
ΑΠΣ Αίας - ΓΣ Γρεβενών 3-2 (24-26, 25-17, 20-25, 25-20, 15-5)
ΓΣΓ Νίκη - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-3
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΣΑΑΚ Ανατόλια 0-3 (13-25, 17-25, 18-25)
ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΣ Άρης 2-3 (25-21, 27-25, 13-25, 17-25, 20-22)
30/4: ΑΣ Ελπίς - ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΓΣ Δράμας 3-1 (23-25, 25-14, 25-14, 25-20)
25η αγωνιστική - 26 Απριλίου 2014
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΠΣ Ν. Βότση
ΓΣ Γρεβενών - ΓΣΓ Νίκη
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν.
Γ.Σ. Δράμας - ΑΣ Άρης
ΑΣ Ελπίς - ΕΣΟΠ Επίκουρος
Ρεπό ΑΠΣ Αίας
26η αγωνιστική - 3 Μαΐου 2014
ΑΠΣ Ν. Βότση - ΑΣ Ελπίς
ΑΠΣ Αίας - ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΜΑΣ Νέα Γενιά - Γ.Σ.Γρεβενών
ΑΣ Άρης - ΣΑΑΚ Ανατόλια
ΕΣΟΠ Επίκουρος - Γ.Σ. Δράμας
ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Ρεπό ΓΣΓ Νίκη

 



Media

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ