1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
20-07-2018 15:00

Α2 γυναικών - Β΄όμιλος: Το πρόγραμμα 2018-19

Κατεβάστε το αρχείο:
Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Α2 γυναικών - Β΄ όμιλος 2018-19:

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων - Ναύαρχος Βότσης

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιάννενα

ΕΑ Λαρίσης - Σταυρούπολη

ΑΟ Καβάλα - ΑΣΚ Λαγκαδά

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ένωση Ελασσόνας

ΡΕΠΟ Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Δράμας

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ασκληπιός Τρικάλων

Ναύαρχος Βότσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης

Σταυρούπολη - ΑΟ Καβάλα

ΑΣΚ Λαγκαδά - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ένωση Ελασσόνας ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης - Ναύαρχος Βότσης

ΑΟ Καβάλα - ΑΣ Γιάννενα

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Σταυρούπολη

ΡΕΠΟ - ΑΣΚ Λαγκαδά

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Δράμας

4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΑ Λαρίσης

Ασκληπιός Τρικάλων - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Καβάλα

ΑΣ Γιάννενα - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Σταυρούπολη - ΡΕΠΟ

ΑΣΚ Λαγκαδά Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - Ένωση Ελασσόνας

5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΟ Καβάλα - Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης - Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ναύαρχος Βότσης

ΡΕΠΟ - ΑΣ Γιάννενα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Σταυρούπολη

Ένωση Ελασσόνας ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΓΣ Δράμας

6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Καβάλα

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΕΑ Λαρίσης

Ναύαρχος Βότσης - ΡΕΠΟ

ΑΣ Γιάννενα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Σταυρούπολη Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας - ΑΣΚ Λαγκαδά

7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Πρωταθλητές Πεύκων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης

Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Γιάννενα

ΑΣΚ Λαγκαδά Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Δράμας

8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ασκληπιός Τρικάλων - ΡΕΠΟ

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης - Ένωση Ελασσόνας

ΑΣ Γιάννενα ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας - Σταυρούπολη

9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Ένωση Ελασσόνας - Πρωταθλητές Πεύκων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ασκληπιός Τρικάλων

ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ναύαρχος Βότσης

Σταυρούπολη ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα - ΓΣ Δράμας

10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣΚ Λαγκαδά

Ασκληπιός Τρικάλων - Ένωση Ελασσόνας

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΕΑ Λαρίσης - ΡΕΠΟ

ΑΟ Καβάλα - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης Σταυρούπολη

ΓΣ Δράμας - ΑΣ Γιάννενα

11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Σταυρούπολη - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ασκληπιός Τρικάλων

Ένωση Ελασσόνας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΕΑ Λαρίσης

ΡΕΠΟ - ΑΟ Καβάλα

ΑΣ Γιάννενα Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Δράμας

12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ Γιάννενα

Ασκληπιός Τρικάλων - Σταυρούπολη

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΕΑ Λαρίσης - Ένωση Ελασσόνας

ΑΟ Καβάλα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Νίκη Αλεξανδρούπολης ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Ναύαρχος Βότσης

13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Ναύαρχος Βότσης - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣ Γιάννενα - Ασκληπιός Τρικάλων

Σταυρούπολη - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Καβάλα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Νίκη Αλεξανδρούπολη

ΡΕΠΟ - ΓΣ Δράμας

14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Ναύαρχος Βότσης - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣ Γιάννενα - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Σταυρούπολη - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΟ Καβάλα

Ένωση Ελασσόνας - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Πρωταθλητές Πεύκων

15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων - Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ναύαρχος Βότσης

ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα - Σταυρούπολη

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΡΕΠΟ Ένωση Ελασσόνας

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Δράμας

16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΡΕΠΟ

Ένωση Ελασσόνας Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - Ασκληπιός Τρικάλων

17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΕΑ Λαρίσης - Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα - Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γιάννενα

ΡΕΠΟ - Σταυρούπολη

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΑΣΚ Λαγκαδά

Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Δράμας

18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΟ Καβάλα

Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΑ Λαρίσης

Ναύαρχος Βότσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΑΣ Γιάννενα - ΡΕΠΟ

Σταυρούπολη - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣΚ Λαγκαδά Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΟ Καβάλα - Ασκληπιός Τρικάλων

ΕΑ Λαρίσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΡΕΠΟ - Ναύαρχος Βότσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Γιάννενα

Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Δράμας

20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΡΕΠΟ

Ασκληπιός Τρικάλων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣ Γιάννενα - Ένωση Ελασσόνας

Σταυρούπολη ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας - ΕΑ Λαρίσης

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Πρωταθλητές Πεύκων

ΡΕΠΟ - Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΟ Καβάλα - ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας - Ναύαρχος Βότσης

ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα

Σταυρούπολη - ΓΣ Δράμας

22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ

ΕΑ Λαρίσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΣ Γιάννενα Σταυρούπολη

ΓΣ Δράμας - ΑΟ Καβάλα

23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

ΑΣΚ Λαγκαδά - Πρωταθλητές Πεύκων

Ένωση Ελασσόνας - Ασκληπιός Τρικάλων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΡΕΠΟ - ΕΑ Λαρίσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη Ναύαρχος Βότσης

ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Δράμας

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Σταυρούπολη

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ένωση Ελασσόνας

ΕΑ Λαρίσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΟ Καβάλα - ΡΕΠΟ

Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα

ΓΣ Δράμας - Νίκη Αλεξανδρούπολης

25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)

ΑΣ Γιάννενα - Πρωταθλητές Πεύκων

Σταυρούπολη - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Καβάλα

ΡΕΠΟ Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης - ΓΣ Δράμας

26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ναύαρχος Βότσης

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Γιάννενα

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΟ Καβάλα - Ένωση Ελασσόνας

Νίκη Αλεξανδρούπολης Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - ΡΕΠΟ

 

A1G18-19b.jpgA2A18-19Ba.jpgA2A18-19Bb.jpgA2G18-19Ab.jpgA2A18-19-2YPO.jpgA2G18-19Bb.jpgA1G18-19a.jpgA2G18-19Aa.jpgpreleague2.jpgA2G18-19Ba.jpgA2A18-19-1YPO.jpga1g2018-19f.jpgpreleague1.jpg

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ