Γ' όμιλος - Αθήνα (Κερατέα)
Πέμπτη 10 Μαΐου
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Περιστέρι 1-3 (21-25, 25-22, 22-25, 18-25)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκόπουλου 3-0 (25-23, 25-18, 25-18)
Παρασκευή 11 Μαΐου
ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (17-25, 24-26, 20-25)
ΑΣ Περιστέρι - ΑΟ Μαρκόπουλου 2-3 (25-21, 25-22, 23-25, 13-25, 10-15)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΑΟ Μαρκόπουλου - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-22, 25-13, 25-19)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ (Νάκη): Παπασιδέρη, Δήμα, Αναγνώστου, Σούλη, Σκουρλή, Καλαμπόγια, Μεθενίτη, Δήμου, Μαρινάκη, Λεπενιώτη, Γλίτη, Στυμφαλίδου, Γεωργατζή, Ιωαννίδου
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ (Λαμπρόπουλος): Σουροπούλου, Αλεξανδρίδη, Πεφάνη, Παυλοπούλου, Παπαλεξάτου, Καρούμπαλου, Κούρκουλου, Θεοδοσοπούλου, Σπυροπούλου, Κούρκουλου, Κυροσίμου, Κανελλοπούλου, Καλυδιάκου, Κουραχάνη.
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Περιστέρι 3-0 (25-20, 25-23, 25-14)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (Ταμπουρατζής): Βαλεντή, Κοντούδη, Κουρούπη, Καταπόδη, Αρμόνη, Αδαμ Παπαδοπούλου, Κουδουνά, Σωτηροπούλου, Καμπυλαύκα, Παπαδοπούλου, Χολέβα, Καλογεροπούλου, Περγαντή, Μερκουριάδη.
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Κουγιουμτζόγλου): Τσάτουμα, Μιλή, Παναγιωτοπούλου, Σκέμπη, Κασουρίδου, Γλυνού, Στασινοπούλου, Ντεσόγλου, Κολιούλη, Λάμπρου, Κικριλή, Μιχοπούλου, Ζιώγα.
Βαθμολογία
1. ΓΣΚ Ηρακλής 9β. (9-0)
2. ΑΟ Μαρκόπουλου 5β. (6-5)
3. ΑΣ Περιστέρι 4β. (5-7)
4. ΑΣΠ Απόλλων 0β. (1-9)
Δ' όμιλος - Αθήνα (Κερατσίνι)
Τετάρτη 9 Μαΐου
ΑΣ Αναγέννηση Σάμου - ΟΦΑ Απολλώνιος 1-3 (25-22, 15-25, 18-25, 21-25)
Πέμπτη 10 Μαΐου
ΟΦΑ Απολλώνιος - ΣΦΑΜ Φοίβος 3-2 (25-13, 24-26, 26-24, 20-25, 15-11)
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Αναγέννηση Σάμου 3-2 (25-17, 25-23, 22-25, 18-25, 15-12)
Παρασκευή 11 Μαΐου
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΣ Αναγέννηση Σάμου 3-0 (25-16, 25-15, 25-20)
ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΕ Ηρακλείου 3-0 (25-15, 25-15, 26-24)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΣΦΑΜ Φοίβος 0-3 (21-25, 18-25, 20-25)
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Σταυρόπουλος): Αντωνακάκη, Τρουλινάκη, Μαυράκη, Αποστολίδου, Απλαδά, Πολυμίλη, Περδικάκη, Κατσαμποξάκη, Αγγελή, Σαπουντζή, Γιαγκιώζη, Ζαχαριουδάκη, Παπαδάκη Ελ., Παπαδάκη Μ.
ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ (Μονδέλος): Ζαχαροπούλου, Θεοδωρίδου, Ψηφογιάννη, Νικολογιάννη, Κυριακού, Μπουκουράκη, Δημητρακοπούλου, Θάνου, Ραγκούση, Τατούλη, Μπαμπαγιούρη, Κωτσάκη, Ροδονίδη.
Βαθμολογία
1. ΟΦΑ Απολλώνιος 8β. (9-3)
2. ΣΦΑΜ Φοίβος 7β. (8-3)
3. ΓΕ Ηρακλείου 2β. (3-8)
4. ΑΣ Αναγέννηση Σάμου 1β. (3-6)
Ημιτελική φάση Γ' και Δ' ομίλων - Αθήνα
Κυριακή 13 Μαΐου
Κερατσίνι 15.30: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκόπουλου
Κερατέα 18.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΣΦΑΜ Φοίβος
Πέμπτη 10 Μαΐου
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Περιστέρι 1-3 (21-25, 25-22, 22-25, 18-25)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκόπουλου 3-0 (25-23, 25-18, 25-18)
Παρασκευή 11 Μαΐου
ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (17-25, 24-26, 20-25)
ΑΣ Περιστέρι - ΑΟ Μαρκόπουλου 2-3 (25-21, 25-22, 23-25, 13-25, 10-15)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΑΟ Μαρκόπουλου - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-22, 25-13, 25-19)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ (Νάκη): Παπασιδέρη, Δήμα, Αναγνώστου, Σούλη, Σκουρλή, Καλαμπόγια, Μεθενίτη, Δήμου, Μαρινάκη, Λεπενιώτη, Γλίτη, Στυμφαλίδου, Γεωργατζή, Ιωαννίδου
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ (Λαμπρόπουλος): Σουροπούλου, Αλεξανδρίδη, Πεφάνη, Παυλοπούλου, Παπαλεξάτου, Καρούμπαλου, Κούρκουλου, Θεοδοσοπούλου, Σπυροπούλου, Κούρκουλου, Κυροσίμου, Κανελλοπούλου, Καλυδιάκου, Κουραχάνη.
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Περιστέρι 3-0 (25-20, 25-23, 25-14)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (Ταμπουρατζής): Βαλεντή, Κοντούδη, Κουρούπη, Καταπόδη, Αρμόνη, Αδαμ Παπαδοπούλου, Κουδουνά, Σωτηροπούλου, Καμπυλαύκα, Παπαδοπούλου, Χολέβα, Καλογεροπούλου, Περγαντή, Μερκουριάδη.
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Κουγιουμτζόγλου): Τσάτουμα, Μιλή, Παναγιωτοπούλου, Σκέμπη, Κασουρίδου, Γλυνού, Στασινοπούλου, Ντεσόγλου, Κολιούλη, Λάμπρου, Κικριλή, Μιχοπούλου, Ζιώγα.
Βαθμολογία
1. ΓΣΚ Ηρακλής 9β. (9-0)
2. ΑΟ Μαρκόπουλου 5β. (6-5)
3. ΑΣ Περιστέρι 4β. (5-7)
4. ΑΣΠ Απόλλων 0β. (1-9)
Δ' όμιλος - Αθήνα (Κερατσίνι)
Τετάρτη 9 Μαΐου
ΑΣ Αναγέννηση Σάμου - ΟΦΑ Απολλώνιος 1-3 (25-22, 15-25, 18-25, 21-25)
Πέμπτη 10 Μαΐου
ΟΦΑ Απολλώνιος - ΣΦΑΜ Φοίβος 3-2 (25-13, 24-26, 26-24, 20-25, 15-11)
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Αναγέννηση Σάμου 3-2 (25-17, 25-23, 22-25, 18-25, 15-12)
Παρασκευή 11 Μαΐου
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΣ Αναγέννηση Σάμου 3-0 (25-16, 25-15, 25-20)
ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΕ Ηρακλείου 3-0 (25-15, 25-15, 26-24)
Σάββατο 12 Μαΐου
ΓΕ Ηρακλείου - ΣΦΑΜ Φοίβος 0-3 (21-25, 18-25, 20-25)
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Σταυρόπουλος): Αντωνακάκη, Τρουλινάκη, Μαυράκη, Αποστολίδου, Απλαδά, Πολυμίλη, Περδικάκη, Κατσαμποξάκη, Αγγελή, Σαπουντζή, Γιαγκιώζη, Ζαχαριουδάκη, Παπαδάκη Ελ., Παπαδάκη Μ.
ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ (Μονδέλος): Ζαχαροπούλου, Θεοδωρίδου, Ψηφογιάννη, Νικολογιάννη, Κυριακού, Μπουκουράκη, Δημητρακοπούλου, Θάνου, Ραγκούση, Τατούλη, Μπαμπαγιούρη, Κωτσάκη, Ροδονίδη.
Βαθμολογία
1. ΟΦΑ Απολλώνιος 8β. (9-3)
2. ΣΦΑΜ Φοίβος 7β. (8-3)
3. ΓΕ Ηρακλείου 2β. (3-8)
4. ΑΣ Αναγέννηση Σάμου 1β. (3-6)
Ημιτελική φάση Γ' και Δ' ομίλων - Αθήνα
Κυριακή 13 Μαΐου
Κερατσίνι 15.30: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκόπουλου
Κερατέα 18.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΣΦΑΜ Φοίβος