1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
15-09-2015 00:35

Α2 ανδρών 2015-16 - Γ΄όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Κατεβάστε το αρχείο:
Το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του Γ΄ομίλου Α2 ανδρών 2015-16:

 

 

-



Α2 Ανδρών 2015-16
Γ΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου 21 57 (60-12) 19 2
2. Ελπίδα Αμπελοκήπων 22 50 (58-30) 18 4
3. Πήγασος Πολίχνης 20 47 (54-20) 16 4
4. Α.Σ.Μακεδονικός 21 37 (47-40) 13 8
5. Α.Ε.Κομοτηνής 20 29 (40-42) 10 10
6. Α.Ο.Σερρών 21 29 (41-45) 10 11
7. Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 21 28 (37-39) 9 12
8. Χ.Α.Ν.Θ. 22 28 (37-45) 10 12
9. Α.Μ.Σ.Νέστωρ 21 27 (42-46) 9 12
10. Αίας Ευόσμου 21 24 (37-49) 7 14
11. A.Σ.Γιάννενα 22 22 (33-52) 7 15
12. Ένωση Τούμπας 21 19 (27-53) 6 15
13. Ε.Α.Λαρίσης 21 11 (18-58) 3 18


*Η πρώτη ομάδα προκρίνεται στη Β΄φάση των μπαράζ ανόδου
*Η δεύτερη ομάδα θα προκριθεί στην Α΄φάση των μπαράζ ανόδου
*Οι τέσσερις τελευταίες ομάδες θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα. Η Ε.Α.Λάρισας έχασε κάθε ελπίδα σωτηρίας.

* Υποβιβάζονται οι ομάδες που θα καταλάβουν την 10η και 11η θέση στον Α΄όμιλο, την 11η στον Β΄όμιλο και την 12η στον Γ΄όμιλο.
Στα μπαράζ παραμονής θα εισέλθουν η 9η ομάδα του Α΄ομίλου, η 10η ομάδα του Β΄ομίλου καθώς και η 10η και η 11η ομάδα από τον Γ΄όμιλο. Οι τέσσερις ομάδες θα αγωνιστούν σε μπαράζ σε όμιλο ενός γύρου που θα γίνει σε ουδέτερη πόλη και η πρώτη ομάδα από τις τέσσερις θα μείνει στην Α2. Οι υπόλοιπες τρεις θα υποβιβαστούν.

 

 

 

 

Α2 Ανδρών 2015-16
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Α΄Γύρος
1η αγωνιστική - Σάββατο 03 Οκτωβρίου 2015
A.Μ.Σ.Νέστωρ - Α.Σ.Γιάννενα
3-2 (15-25, 25-15, 25-22, 27-29, 15-10)
Περιγραφή
Α.Σ.Μακεδονικός - Α.Ο.Σερρών
3-1 (25-12, 21-25, 25-13, 25-23) Περιγραφή
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης
3-1 (25-23, 25-21, 22-25, 26-24)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Ένωση Τούμπας
3-0 (25-21, 25-18, 27-25)  Περιγραφή
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου
3-0 (25-23, 25-18, 25-18)  Περιγραφή 
Χ.Α.Ν.Θ. - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου
0-3 (15-25, 24-26, 21-25)  Περιγραφή 
Ε.Α.Λαρίσης ρεπό   Περιγραφή
2η αγωνιστική - Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2015
Ε.Α.Λαρίσης - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 2-3 (19-25, 21-25, 25-19, 26-24, 11-15) Περιγραφή 
Α.Σ.Γιάννενα - Α.Σ.Μακεδονικός 1-3 (17-25, 25-21, 20-25, 18-25) Περιγραφή 
Α.Ο.Σερρών - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 3-2 (20-25, 25-22, 23-25, 25-23, 15-06) Περιγραφή 
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Πήγασος Πολίχνης 3-2 (25-17, 16-25, 20-25, 25-15, 19-17) Περιγραφή
Ένωση Τούμπας - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3 (25-15, 15-25, 19-25, 21-25)  Περιγραφή 
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Χ.Α.Ν.Θ. 3-1 (25-22, 22-25, 25-20, 25-19) Περιγραφή 
Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου ρεπό   Περιγραφή
3η αγωνιστική - Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
Α.Σ.Μακεδονικός - Ε.Α.Λαρίσης
3-0 (25-20, 25-17, 25-23) 
Περιγραφή 
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Α.Σ.Γιάννενα
3-0 (25-16, 25-19, 25-15) 
Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Α.Ο.Σερρών
3-0 (25-21, 25-14, 25-18) 
Περιγραφή
Α.Σ. Ελπίς - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης
3-2 (25-22, 15-25, 11-25, 25-23, 15-07) 
Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Ένωση Τούμπας
3-0 (25-17, 25-20, 25-15)
Περιγραφή 
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου
3-2 (25-16, 21-25, 25-27, 25-10,15-10) 
Περιγραφή 
Α.Μ.Σ.Νέστωρ ρεπό   Περιγραφή
4η αγωνιστική- Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015
Ε.Α.Λαρίσης - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 2-3 (20-25, 18-25, 25-21, 25-16, 03-15) Περιγραφή 
Α.Μ.Σ. Νέστωρ - Α.Σ.Μακεδονικός 1-3 (19-25, 14-25, 25-23, 16-25)  Περιγραφή 
Α.Σ. Γιάννενα - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (15-25, 20-25, 22-25)  Περιγραφή 
Α.Ο.Σερρών - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3 (25-19, 25-21, 12-25, 25-27, 13-15)  Περιγραφή
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Χ.Α.Ν.Θ. 3-0 (25-21, 29-27, 25-23)  Περιγραφή 
Ένωση Τούμπας - Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου 0-3 (24-26, 23-25, 17-25)  Περιγραφή 
Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου ρεπό   Περιγραφή
5η αγωνιστική - Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2015
Πήγασος Πολίχνης - Ε.Α.Λαρίσης 3-0 (25-22, 25-18, 25-19)  Περιγραφή 
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-1 (25-22, 25-19, 22-25, 25-18)  Περιγραφή 
Α.Σ. Ελπίς Αμπελοκήπων - Α.Σ.Γιάννενα 3-2 (20-25, 25-23, 23-25, 25-13, 15-11)  Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Ο.Σερρών 1-3 (22-25, 25-17, 21-25, 18-25)  Περιγραφή 
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-21, 25-14, 25-12)  Περιγραφή 
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Ένωση Τούμπας 2-3 (20-25, 25-12, 19-25, 25-15, 12-15)  Περιγραφή 
Α.Σ.Μακεδονικός ρεπό   Περιγραφή
6η αγωνιστική - Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2015
8/11: Ε.Α.Λαρίσης - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 3-2 (24-26, 25-13, 25-20, 20-25, 17-15)  Περιγραφή 
Α.Μ.Σ. Νέστωρ - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (23-25, 22-25, 19-25)  Περιγραφή
Α.Σ. Μακεδονικός - Μ.Γ.Σ. Α.Ε. Κομοτηνής 3-1 (25-22, 25-21, 22-25, 25-21)  Περιγραφή 
Α.Σ.Γιάννενα - Χ.Α.Ν.Θ. 3-0 (25-23, 25-23, 25-18) Περιγραφή 
Α.Ο.Σερρών - Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου 1-3 (20-25, 25-27, 25-11, 21-25)  Περιγραφή 
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου 3-0 (28-26, 25-17, 25-22)  Περιγραφή 
Ένωση Τούμπας ρεπό   Περιγραφή
7η αγωνιστική  - Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015
Χ.Α.Ν.Θ. - Ε.Α.Λαρίσης 3-0 (25-18, 25-19, 25-16)  Περιγραφή 
Α.Σ.Ελπίς - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-2 (25-18, 25-27, 25-22, 14-25, 15-09)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ.Μακεδονικός 3-0 (27-25, 25-23, 25-21)  Περιγραφή
Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου - Α.Σ.Γιάννενα 3-0 (25-21, 25-17, 28-26)  Περιγραφή 
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Α.Ο.Σερρών 3-2 (12-25, 19-25, 25-14, 25-21, 18-16) Περιγραφή 
Ένωση Τούμπας - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 0-3 (22-25, 23-25, 17-25) Περιγραφή 
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής ρεπό   Περιγραφή
8η αγωνιστική  - Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2015
22/11: Ε.Α.Λαρίσης - Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου 0-3 (22-25, 15-25, 23-25)  Περιγραφή 
Α.Μ.Σ. Νέστωρ - Χ.Α.Ν.Θ. 3-1 (25-23, 25-21, 14-25, 25-13)  Περιγραφή 
Α.Σ.Μακεδονικός - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 (27-29, 22-25, 23-25)  Περιγραφή 
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης 2-3 (14-25, 20-25, 25-20, 25-17, 12-15)  Περιγραφή
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου 3-1 (25-15, 24-26, 25-16, 26-24) Περιγραφή 
Α.Ο.Σερρών - Ένωση Τούμπας 3-2 (25-17, 23-25, 25-23, 29-31, 15-13) Περιγραφή 
Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης ρεπό   Περιγραφή
9η αγωνιστική - Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2015
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Ε.Α.Λαρίσης 1-3 (23-25, 25-23, 19-25, 22-25)  Περιγραφή 
29/11: Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-0 (25-22, 25-21, 25-22) Περιγραφή 
ΑΣ Μακεδονικός - Χ.Α.Ν.Θ. 2-3 (23-25, 17-25, 25-23, 25-22, 13-15) Περιγραφή
Α.Σ. Ελπίς - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 3-0 (25-20, 25-21, 25-23)  Περιγραφή 
Ένωση Τούμπας - Α.Σ.Γιάννενα 3-1 (13-25, 25-17, 25-16, 25-16) Περιγραφή 
29/11: Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Α.Ο.Σερρών 3-0 (25-20, 25-18, 25-22)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης ρεπό   Περιγραφή
10η αγωνιστική - Σάββατο 05 Δεκεμβρίου 2015
Ε.Α.Λαρίσης - Ένωση Τούμπας 2-3 (25-22, 16-25, 27-25, 20-25, 14-16)  Περιγραφή
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου 3-2 (21-25, 23-25, 25-23, 25-20, 15-12)  Περιγραφή
Α.Σ.Μακεδονικός - Μ.Α.Σ. Νίκη 3-2 (19-25, 25-23, 25-21, 16-25, 15-9) Περιγραφή
Μ.Γ.Σ. Α.Ε. Κομοτηνής - Χ.Α.Ν.Θ. 3-2 (20-25, 25-27, 25-18, 25-19, 18-16) Περιγραφή
Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3 (25-20, 21-25, 12-25, 25-19, 08-15)  Περιγραφή
Α.Σ. Γιάννενα - Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης 3-1 (25-14, 20-25, 25-19, 25-22) Περιγραφή
Α.Ο.Σερρών ρεπό   Περιγραφή
11η αγωνιστική - Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2015
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Ε.Α.Λαρίσης 3-0 (25-21, 25-21, 25-18)  Περιγραφή
Ένωση Τούμπας - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 1-3 (18-25, 26-24, 16-25, 15-25)  Περιγραφή
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Α.Σ.Μακεδονικός 2-3 (15-25, 25-19, 20-25, 27-25, 05-15)  Περιγραφή
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 3-1 (25-22, 25-19, 20-25, 25-15)  Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (18-25, 23-25, 23-25)  Περιγραφή
Α.Ο.Σερρών - Α.Σ.Γιάννενα 3-0 (25-18, 25-17, 25-19)  Περιγραφή
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων ρεπό   Περιγραφή
12η αγωνιστική - Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2015
Ε.Α.Λαρίσης - Α.Ο.Σερρών 0-3 (19-25, 22-25, 20-25)  Περιγραφή 
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-12, 25-14, 25-10) Περιγραφή 
Α.Σ.Μακεδονικός - Ένωση Τούμπας 3-1 (25-17, 29-27, 21-25, 25-16)  Περιγραφή 
Μ.Γ.Σ. Α.Ε. Κομοτηνής - Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου 3-1 (25-15, 26-28, 25-15, 25-21)  Περιγραφή
Πήγασος Πολίχνης - Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου 1-3 (25-22, 20-25, 23-25, 12-25)  Περιγραφή
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Χ.Α.Ν.Θ. 3-1 (25-18, 24-26, 25-22, 25-16) Περιγραφή 
Α.Σ.Γιάννενα ρεπό   Περιγραφή 
13η αγωνιστική - Σάββατο 09 Ιανουαρίου 2016
Α.Σ.Γιάννενα - Ε.Α.Λαρίσης 3-1 (19-25, 25-16, 25-18, 25-17) Περιγραφή 
Α.Ο.Σερρών - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 1-3 (19-25, 25-15, 20-25, 21-25)  Περιγραφή 
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Α.Σ.Μακεδονικός 1-3 (26-28, 25-17, 23-25, 20-25)  Περιγραφή
Ένωση Τούμπας - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 3-1 (22-25, 25-19, 25-21, 28-26)  Περιγραφή 
Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου - Πήγασος Πολίχνης 1-3 (25-18, 19-25, 19-25, 17-25)  Περιγραφή 
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0 (25-17, 25-22, 25-22)  Περιγραφή 
Χ.Α.Ν.Θ. ρεπό   Περιγραφή
Β΄Γύρος
14η αγωνιστική - Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016
Α.Σ.Γιάννενα - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-2 (26-28, 25-14, 23-25, 25-19, 15-11)  Περιγραφή 
Α.Ο.Σερρών - Α.Σ.Μακεδονικός 3-1 (20-25, 25-23, 25-23, 25-22) Περιγραφή 
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 0-3 (19-25, 21-25, 21-25)  Περιγραφή 
Ένωση Τούμπας - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (19-25, 22-25, 19-25)  Περιγραφή
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3 (25-19, 12-25, 25-23, 22-25, 10-15) Περιγραφή 
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Χ.Α.Ν.Θ. 3-0 (25-23, 25-19, 25-20)  Περιγραφή
Ε.Α.Λαρίσης ρεπό   Περιγραφή 
15η αγωνιστική - Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2016
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Ε.Α.Λαρίσης 3-0 (25-19, 25-20, 25-17) Περιγραφή 
Α.Σ.Μακεδονικός - Α.Σ.Γιάννενα 3-1 (25-18, 25-23, 23-25, 25-22) Περιγραφή 
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Α.Ο.Σερρών 3-2 (25-15, 20-25, 25-16, 24-26, 16-14)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 3-1 (22-25, 25-08, 25-21, 25-15)  Περιγραφή
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Ένωση Τούμπας 3-0 (25-21, 25-09, 25-23)  Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου 0-3 (15-25, 20-25, 20-25)  Περιγραφή 
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου ρεπό   Περιγραφή 
16η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιανουαρίου 2016
31/1: Ε.Α.Λαρίσης - Α.Σ.Μακεδονικός 3-1 (24-26, 25-21, 25-22, 25-23)  Περιγραφή 
Α.Σ.Γιάννενα - Μ.Γ.Σ. Α.Ε. Κομοτηνής 3-0 (25-19, 27-25, 27-25) Περιγραφή 
Α.Ο.Σερρών - Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-23, 17-25, 25-22, 25-15)  Περιγραφή 
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0 (28-26, 25-20, 25-17) Περιγραφή
Ένωση Τούμπας - Χ.Α.Ν.Θ. 0-3 (22-25, 16-25, 23-25)  Περιγραφή 
Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου 0-3 (16-25, 18-25, 19-25)  Περιγραφή
Α.Ν.Σ.Νέστωρ ρεπό   Περιγραφή 
17η αγωνιστική - Σάββατο 06 Φεβρουαρίου 2016
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Ε.Α.Λαρίσης 3-1 (25-22, 25-17, 18-25, 25-18)  Περιγραφή 
Α.Σ.Μακεδονικός - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-2 (31-29, 25-19, 17-25, 23-25, 15-13)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ.Γιάννενα 3-0 (29-27, 25-16, 25-22) Περιγραφή 
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Α.Ο.Σερρών 3-1 (25-11, 22-25, 25-14, 25-17)  Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 3-1 (22-25, 25-18, 28-26, 25-18)  Περιγραφή 
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Ένωση Τούμπας 3-0 (25-21, 25-20, 25-20) Περιγραφή 
Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου ρεπό   Περιγραφή
18η αγωνιστική - Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2016
16/3: Ε.Α.Λαρίσης - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (19-25, 14-25, 20-25) Περιγραφή 
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 2-3 (21-25, 25-17, 25-22, 17-25, 8-15)  Περιγραφή 
Α.Σ.Γιάννενα - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3 (26-28, 24-26, 25-22, 22-25)  Περιγραφή
Α.Ο.Σερρών - Χ.Α.Ν.Θ. 1-3 (25-19, 22-25, 17-25, 21-25)  Περιγραφή 
6/3: Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου 0-3 (21-25, 23-25, 22-25)  Περιγραφή 
Ένωση Τούμπας - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου 3-1 (25-19, 27-29, 25-22, 25-20)  Περιγραφή 
Α.Σ.Μακεδονικός ρεπό   Περιγραφή
19η αγωνιστική - Σάββατο 20 Φεβρουαρίου 2016
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Ε.Α.Λαρίσης 3-0 (25-14, 25-20, 25-14)  Περιγραφή 
Πήγασος Πολίχνης - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-0 (26-24, 25-18, 25-21)  Περιγραφή
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Α.Σ.Μακεδονικός 2-3 (21-25, 22-25, 25-19, 25-13, 13-15)  Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Γιάννενα 3-2 Περιγραφή
Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου - Α.Ο.Σερρών 3-0 (25-21, 25-17, 26-24) Περιγραφή
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 3-1 (19-25, 25-23, 26-24, 25-20)  Περιγραφή
Ένωση Τούμπας ρεπό   Περιγραφή
20η αγωνιστική - Σάββατο 27 Φεβρουαρίου 2016
Ε.Α.Λαρίσης - Χ.Α.Ν.Θ. 0-3 (19-25, 20-25, 34-36)  Περιγραφή
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3 (25-22, 21-25, 16-25, 27-29)  Περιγραφή
Α.Σ.Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης 2-3 (19-25, 17-25, 25-22, 25-17, 12-15)  Περιγραφή
Α.Σ.Γιάννενα - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου 0-3 (19-25, 17-25, 18-25) Περιγραφή
Α.Ο.Σερρών - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου 3-1 (25-17, 25-19, 26-28, 25-21)  Περιγραφή
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Ένωση Τούμπας 3-0 (25-18, 25-20, 25-18)  Περιγραφή
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής   Περιγραφή
21η αγωνιστική - Σάββατο 05 Μαρτίου 2016
Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου - Ε.Α.Λαρίσης 3-0 (25-13, 25-16, 25-19)  Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-2 (25-21, 25-18, 16-25, 17-25, 15-13)  Περιγραφή
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Α.Σ.Μακεδονικός 3-1 (25-16, 25-20, 28-30, 25-16)  Περιγραφή
10/4: Πήγασος Πολίχνης - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής Περιγραφή
Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου - Α.Σ.Γιάννενα 3-1 (25-21, 25-18, 20-25, 25-14)  Περιγραφή
Ένωση Τούμπας - Α.Ο.Σερρών 2-3 (25-18, 25-13, 22-25, 14-25, 14-16) Περιγραφή
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης ρεπό   Περιγραφή
22η αγωνιστική - Σάββατο 12 Μαρτίου 2016
13/3: Ε.Α.Λαρίσης - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου 0-3 (19-25, 22-25, 21-25)  Περιγραφή
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου 3-1 (25-17, 25-23, 10-25, 25-16)  Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Μακεδονικός 1-3 (19-25, 25-18, 22-25, 17-25)  Περιγραφή
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 (20-25, 17-25, 18-25)  Περιγραφή
Α.Σ.Γιάννενα - Ένωση Τούμπας 3-2 (18-25, 17-25, 25-21, 25-23, 15-10)  Περιγραφή
16/3: Α.Ο.Σερρών - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης 3-2 (27-25, 23-25, 25-22, 17-25, 15-9)  Περιγραφή
Πήγασος Πολίχνης ρεπό   Περιγραφή
23η αγωνιστική - Σάββατο 19 Μαρτίου 2016
Ένωση Τούμπας - Ε.Α.Λαρίσης 3-1 (25-19, 19-25, 25-14, 25-14)  Περιγραφή
Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου - Α.Μ.Σ.Νέστωρ 3-2 (25-18, 25-27, 25-21, 07-25, 15-13)  Περιγραφή
Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου - Α.Σ.Μακεδονικός 3-1 (25-15, 25-22, 10-25, 25-18)  Περιγραφή
20/3: Χ.Α.Ν.Θ. - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής 3-1 (25-21, 19-25, 25-14, 25-14)  Περιγραφή
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Πήγασος Πολίχνης 2-3 (25-11, 26-28, 19-25, 25-22, 11-15)  Περιγραφή
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Α.Σ.Γιάννενα 3-1 (25-22, 25-17, 19-25, 25-15) Περιγραφή
Α.Ο.Σερρών ρεπό   Περιγραφή
24η αγωνιστική - Σάββατο 02 Απριλίου 2016
Ε.Α.Λαρίσης - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης   Περιγραφή
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Ένωση Τούμπας   Περιγραφή
Α.Σ.Μακεδονικός - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου   Περιγραφή
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου   Περιγραφή
Πήγασος Πολίχνης - Χ.Α.Ν.Θ.   Περιγραφή
Α.Σ.Γιάννενα - Α.Ο.Σερρών   Περιγραφή
Α.Σ. Ελπίς Αμπελοκήπων ρεπό   Περιγραφή
25η αγωνιστική - Σάββατο 09 Απριλίου 2016
Α.Ο.Σερρών - Ε.Α.Λαρίσης   Περιγραφή
Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης - Α.Μ.Σ.Νέστωρ   Περιγραφή
Ένωση Τούμπας - Α.Σ.Μακεδονικός   Περιγραφή
Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου - Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής   Περιγραφή
Μ.Α.Σ. Νίκη Αιγινίου - Πήγασος Πολίχνης   Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων   Περιγραφή
Α.Σ.Γιάννενα ρεπό   Περιγραφή
26η αγωνιστική - Σάββατο 16 Απριλίου 2016
Ε.Α.Λαρίσης - Α.Σ.Γιάννενα   Περιγραφή
Α.Μ.Σ.Νέστωρ - Α.Ο.Σερρών   Περιγραφή
Α.Σ.Μακεδονικός - Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης   Περιγραφή
Μ.Γ.Σ. Α.Ε.Κομοτηνής - Ένωση Τούμπας   Περιγραφή
Πήγασος Πολίχνης - Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου   Περιγραφή
Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου   Περιγραφή
Χ.Α.Ν.Θ. ρεπό   Περιγραφή
 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ