1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
11-10-2019 20:25

Pre League: Τα ρόστερ των 12 ομάδων

Το διήμερο 12-13 Οκτωβρίου ξεκινάει το πρωτάθλημα της Pre League και το volleynews.gr σας παρουσιάζει τα ρόστερ των 12 ομάδων που θα λάβουν μέρος στην κατηγορία.

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
1 Νάντια Παναγοπούλου Κεντρική 26/11/1989 1.81 ΑΣΠ Κόρινθος
3 Αφροδίτη Γιώτα Κεντρική 3/10/1999 1.84 ΓΣ Ηλιούπολης
4 Μαριάννα Μαργαρίτη Λίμπερο 5/10/1994 1.64 ΑΣΠ Κόρινθος
5 Γεωργία Δέδε Λίμπερο 20/11/2002 1.65 ΑΣΠ Κόρινθος
6 Κωνσταντίνα Αλατζάκη Ακραία 23/3/1998 1.75 ΑΣΠ Κόρινθος
7 Κατερίνα Ελευθερίου Κεντρική 17/8/2001 1.80 ΑΣΠ Κόρινθος
8 Ειρήνη Βακάλογλου Πασαδόρος 20/7/1993 1.78 ΑΣΠ Κόρινθος
10 Μαρία Μιχαλά Κεντρική 12/4/1994 1.76 ΑΟ Ποσειδών
12 Στέλλα Λαγουδάκη Ακραία 25/4/1987 1.83 -
14 Σοφία Αποστολάκη Ακραία 15/6/1994 1.78 ΓΑΣ Μεσσαράς
17 Πολίνα Λιουτίκοβα Διαγώνια 29/5/1989 1.97 ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
18 Έλσα Πατουχέα Πασαδόρος 12/6/2001 1.79 ΑΟ Ποσειδών
Προπονητής: Δημήτρης Ανδρεόπουλος
Βοηθός προπονητή: Ζωή Κοσμόγλου
Στατιστικολόγος: Ζωή Κοσμόγλου
Γυμναστής: Γιάννης Δαμβουνέλης
Φυσιοθεραπευτής: Λευτέρης Βασιλάκης
Τιμ μάνατζερ: Δημήτρης Κωνστανταράκης
Έφορος: Κώστας Ανδρεόπουλος

Υπ. Επικοινωνίας: Αντώνης Σουκαράς

 

Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
1 Κατερίνα Βλάχου Πασαδόρος 23/3/1998 1,77 ΑΟ Αιγάλεω
3 Λυδία Λυχναρά Πασαδόρος 21/8/2001 1,76 Ολυμπιακός ΣΦΠ
16 Γεωργία Κανελλοπούλου Λίμπερο 11/7/1991 1,67 ΓΣ Πετρούπολης
18 Μαριαλένα Λύρα Λίμπερο 9/4/1998 1,68 ΑΟ Αιγάλεω
7 Κωνσταντίνα Τζαλαλή Διαγώνια 7/7/1995 1,83 ΑΟ Αιγάλεω
17 Μαριφένια Πατεράκη Κεντρική 17/5/1996 1,86 Πανναξιακός ΑΟΝ
11 Νικολέτα Κοκμοτού Ακραία 17/2/2000 1,7 ΑΟ Αιγάλεω
13 Ευαγγελία Κράνη Κεντρική 1/12/2000 1,83 ΑΟ Αιγάλεω
12 Μαρία Θώδη Ακραία 7/8/1995 1,77 ΓΣ Μεσσηνιακός
8 Ευαγγελία Μανώλικα Κεντρική 18/1/1997 1,87 ΑΟ Αιγάλεω
6 Κατερίνα Κουλοπούλου Ακραία 17/1/1997 1,76 ΑΟ Αιγάλεω
14 Ιωάννα Παρισάκη Ακραία 25/10/1996 1,81 ΓΣΓ Νίκη
4 Ευαγγελία Υφαντή Κεντρική 7/4/1991 1,85 ΑΟ Λαμίας 2013
5 Σοφία Σολωμού Ακραία 13/4/1998 1,8 Ένωση Βύρωνα
Προπονήτρια: Αγγελική Αντωνιάδη
Βοηθός προπονητή: Έφη Ιωάννου
Στατιστικολόγος: Ζωή Σουρτζή
Φυσιοθεραπευτής: Κώστας Νικολακάκης
Τιμ μάνατζερ: Μιχάλης Χατζηνικήτας
Ιατρός: Γιώργος Κελάλης
Έφορος: Τασούλα Βλάχου

 

 

Φ.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2019-20
Φ. Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
1 Αλεξάνδρα Χαμπηλομάτη Κεντρική 29/4/1996 1,82 Ηλυσιακός Α.Ο.
4 Ελένη Κοντούδη Πασαδόρος 22/8/2002 1,73 Α.Ο. Αιγάλεω
6 Δήμητρα Ζαχαροπούλου Ακραία 5/7/2002 1,78 Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
7 Ειρήνη Κοκκινάκη Λίμπερο 6/6/1996 1,76 Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
9 Σοφία Γκρέκα Ακραία 25/6/1997 1,8 Ηλυσιακός Α.Ο.
10 Μαρία-Ελένη Έρωτα Διαγώνια 30/5/1998 1,85 Φ.Ο. Βριλησσίων
12 Βησσαρία Καβριγιάννη Ακραία 9/5/1997 1,82 Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
13 Ιωάννα Καμπυλαύκα Λίμπερο 10/6/2003 1,66 Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
14 Μαρία-Αφροδίτη Κάβουρα Ακραία 8/12/1999 1,78 Φ.Ο. Βριλησσίων
15 Κοραλία Μπόκη Κεντρική 26/4/2001 1,94 Φ.Ο. Βριλησσίων
16 Αρετή Τέζα Πασαδόρος 3/4/1980 1,75 Α.Ε.Κ.
18 Αγγελική Στάθη Κεντρική 25/10/1999 1,84 Φ.Ο. Βριλησσίων
Προπονητής: Κωνσταντίνος Ταμπουρατζής
Φροντιστής: Γιώργος Μπαλλογιάννης
Φυσιοθεραπευτής: Απόστολος Μπακολάς
Τιμ μάνατζερ: Έφη Χρόνη

 

Α.Γ.Σ. ΆΡΤΕΜΙΣ 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
1 Σπυριδούλα Κίσσα Διαγώνια 10/9/1998 1,76 Α.Ο. Λαμίας 2013
2 Άννα Μαρία Καλλή Κεντρική 5/2/1999 1,84 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
3 Κατερίνα Ντούνη Κεντρική 12/11/2000 1,8 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
4 Μαρία Μικέλη Πασαδόρος 17/7/2000 1,77 Απόλλων Καλαμάτας
5 Ιωάννα Κασδοβασίλη Κεντρική 13/5/1997 1,81 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
6 Ανδρονίκη Κοχιαδάκη Ακραία 10/1/2000 1,7 Γ.Σ. Σπαρτιατικός
7 Σταματίνα Ραυτοπούλου Λίμπερο 19/1/1999 1,6 Γ.Σ. Πετρούπολης
8 Δήμητρα Ευθυμιοπούλου Λίμπερο 30/10/1997 1,74 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
9 Άρτεμις Μπολλάνο Ακραία 7/2/1997 1,7 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
11 Μαριάνα Αναστασιάδη Πασαδόρος 22/9/2002 1,77 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
12 Νεφέλη Αλμπάνη Κεντρική 24/7/2002 1,88 Α.Σ.Π. Θέτις
15 Πετρούλα Μενδρινού Ακραία 20/6/2000 1,78 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
16 Σοφιτίνα Μπαξεβανάκη Ακραία 3/7/2001 1,83 Γ.Σ. Μεσσηνιακός
18 Αφροδίτη Ορφανέα Διαγώνια 8/2/1993 1,85 Α.Ο. Ακρίτας
19 Χριστίνα Λουκά Ακραία-Διαγώνια 9/10/1999 1,88 Α.Γ.Σ. Άρτεμις
20 Βασιλική Μπαλάσκα Ακραία 22/2/2001 1,82 Ο.Φ.Χ. Παγχανιακός
Προπονητής: Γιώργος Σαραντέας
Βοηθός προπονητή: Αργυρώ Μουτζουρίδου
Έφορος: Παναγιώτης Σαραντέας

 

Α.Ο.Ν. ΑΜΑΖΟΝΕΣ 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
1 Σοφία Γκιαούρη Λίμπερο 9/8/1990 1,65 Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
12 Κατερίνα Μαστοράκη Κεντρική 15/10/1989 1,82 Φιλαθλητικός Χίου
3 Χριστίνα Πατρινού Διαγώνια 14/1/2005 1,82 Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
4 Ναταλία Κωτσιάκη Κεντρική 4/8/1996 1,80 Ένωση Βύρωνα
5 Ηλιάνα Γιαννακοπούλου Ακραία 31/8/1996 1,80 Α.Σ.Π. Απόλλων
7 Αθηνά Χρυσομάλλη Πασαδόρος 7/12/1990 1,73 Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
9 Νικολίτσα Τσακούμη Κεντρική 20/5/1998 1,86 Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
8 Δέσποινα Σιδεράτου Διαγώνια 10/12/1995 1,82 Α.Ο.Φ. Πορφύρας
10 Χρυσάνθη Χριστοδούλου Ακραία 10/8/1990 1,80 Ηλυσιακός Α.Ο.
11 Νεφέλη Σούλη Πασαδόρος 11/2/2002 1,83 Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
15 Σταυρίνα Κοντραφούρη Λίμπερο 3/9/1999 1,63 Ένωση Βύρωνα
16 Χριστίνα Ζήση Ακραία 29/5/1995 1,81 Ζ.Α.Ο.Ν.
18 Δάφνη Βαρουδάκη Ακραία 26/1/1994 1,82 Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
20 Μαριάννα Μαβιλίδη Κεντρική 25/2/1988 1,80 -
Προπονητής: Στέλιος Ατσιδαύτης
Βοηθός προπονητή: Γιάννης Μπαρούτας
Στατιστικολόγος: Γιώργος Πεφάνης
Φυσιοθεραπευτής: Άγγελος Γιατράς
Τιμ μάνατζερ: Χάρης Ντιγριντάκης
Έφορος: Πέτρος Γεωργόπουλος

 

 

 

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
11 Βίλμα Αναγνώστου Ακραία 6/6/2001 1,77 Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
19 Παναγιώτα Βόμβα Κεντρική 25/8/2001 1,81 Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
18 Μπιάνκα Γκούρι Ακραία 18/1/2002 1,76 Σαρωνικός
5 Εύη Δημακοπούλου Κεντρική 25/10/2001 1,85 Γ.Σ. Πανιώνιος
7 Ελίνα Δριβαλιάρη Λίμπερο 7/7/1999 1,74 Θρίαμβος Χαϊδαρίου
1 Ιωάννα Καρέλια Κεντρική 20/12/1987 1,82 Αστέρας Νίκαιας
6 Μίρα Κομλένοβιτς (Σερβία) Ακραία 9/2/1986 1,85 Α.Σ.Π. Κόρινθος
8 Γλυκερία Κωνσταντίνου Πασαδόρος 18/9/1982 1,74 Γ.Σ. Μεσσηνιακός 1888
17 Ευτυχία Μαθιουδάκη Λίμπερο 25/4/1995 1,68 Γ.Σ. Πανιώνιος
2 Αναστασία Μικρουδάκη Ακραία 20/5/1994 1,82 Γ.Σ. Πανιώνιος
4 Αγγελική Οικονομάκη Διαγώνια 16/1/1993 1,8 Γ.Σ. Πανιώνιος
10 Λουκία Παυλοπούλου Ακραία 9/9/2003 1,73 Γ.Σ. Πανιώνιος
12 Αρετή Πεφάνη Διαγώνια 11/12/2001 1,79 Α.Σ.Π. Απόλλων
13 Σοφία Τζαλαλή Κεντρική 20/8/1991 1,82 Ηλυσιακός Α.Ο.
14 Εύη Φλιάκου Πασαδόρος 18/2/2000 1,78 Γ.Σ. Πανιώνιος
15 Τόνια Μουχτούρη Διαγώνια 12/7/2002 1,75 Γ.Σ. Πανιώνιος
3 Ελένη Σόλο Κεντρική 14/1/2003 1,82 Γ.Σ. Πανιώνιος
16 Νικόλ Μυτοπούλου Πασαδόρος 23/8/2002 1,75 Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Προπονητής: Γιάννης Μακρόπουλος
Γυμναστής: Αγγελής Γιαννόπουλος
Φυσιοθεραπευτής: Χρήστου Physio Group
Τιμ μάνατζερ: Στάθης Νικολούζος
Πρόεδρος: Άρης Μησαϊλίδης
Αντιπρόεδρος: Τάκης Χρυσοχόου

 

Ζ.Α.Ο.Ν. 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
14 Ειρήνη Αναγνώστου Πασαδόρος 20/09/1994 1,76 Ζ.Α.Ο.Ν.
17 Ιωάννα Κουτσίκου Πασαδόρος 7/12/1999 1,63 Ζ.Α.Ο.Ν.
7 Μαρίνα Αργυροπούλου Λίμπερο 8/10/1995 1,72 Ζ.Α.Ο.Ν.
11 Έλενα Μπορομπόκα Λίμπερο 30/9/2003 1,6 Νίκη Αμαρουσίου
2 Όλγα Μελετιάδη Κεντρική 27/12/1988 1,8 Α.Ο. Αιγάλεω
10 Βάσια Αρβανιτοπούλου Κεντρική 31/7/1999 1,88 Ζ.Α.Ο.Ν.
18 Κατερίνα Μερκουριάδη Κεντρική 23/04/2001 1,82 Α.Σ.Π. Ίωνες
19 Βαρβάρα Ξαγοραράκη Κεντρική 7/11/1992 1,8 Ζ.Α.Ο.Ν.
4 Κατερίνα Παπαγιάννη Κεντρική 10/1/1982 1,82 Ζ.Α.Ο.Ν.
5 Ευδοξία Αργυροπούλου Ακραία 24/10/1986 1,86 Α.Σ.Π. Θέτις
1 Μαρία Σωτηρίου Ακραία 24/4/1996 1,8 Ηλυσιακός Α.Ο.
15 Παναγιώτα Γεωργιλά Ακραία 1/1/2000 1,79 Ζ.Α.Ο.Ν.
3 Βίκη Οικονόμου Ακραία 25/2/1999 1,72 Α.Ο. Παλλήνη
12 Κατερίνα Ποδαρά Διαγώνια 9/7/1995 1,82 Ζ.Α.Ο.Ν.
Προπονητής: Κώστας Λιώσης
Βοηθός προπονητή: Στέφανος Αμαξόπουλος
Στατιστικολόγος: Βασίλης Σταυριανόπουλος
Φυσιοθεραπευτής: Νάσος Κουτσουραδής
Φυσιοθεραπεύτρια: Φωτεινή Ψωμά
Υπ. Επικοινωνίας: Μαρία Σπυράκου
Υπ. Επικοινωνίας: Βασίλης Σταυριανόπουλος

 

Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
7 Στέλλα Αντύπα Ακραία-Διαγώνια 31/8/2002 1,8 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
15 Φυλλένια Γαϊτανίδου Ακραία-Διαγώνια 4/5/1999 1,8 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
8 Λίτσα Γαροφαλάκη Πασαδόρος 14/4/2003 1,8 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
12 Στέλλα Επιίκουρου Ακραία-Διαγώνια 17/1/2001 1,84 Π.Ο. Μουδανιών
14 Ελπινίκη Ζωίδου Πασαδόρος 21/11/2000 1,71 Α.Σ. Άρης
11 Φλώρα Ιωαννίδου Λίμπερο 11/11/1985 1,75 Α.Σ. Ωραιοκάστρου
5 Πολύμνια Κυριακίδου Κεντρική 16/11/2001 1,83 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
6 Αναστασία Λάππα Κεντρική 11/12/1998 1,84 Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
9 Έλσα Μπάγγου Πασαδόρος 9/2/1994 1,73 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
10 Γιώτα Παπαδοπούλου Λίμπερο 6/11/1996 1,65 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
3 Μαργαρίτα Πετροπούλου Κεντρική 6/12/2001 1,87 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
16 Ιφιγένεια Σακαράκη Κεντρική 30/11/1996 1,83 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
20 Αγνή Τριλυράκη Ακραία-Διαγώνια 28/2/2003 1,8 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
13 Γεωργιά Τσιούκαρη Ακραία-Διαγώνια 6/12/1993 1,78 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
1 Σουσάννα Φραγκουλίδου Ακραία-Διαγώνια 20/11/1996 1,84 Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
2 Γεωργία Ωραιοπούλου Λίμπερο 16/10/2002 1,7 Ε.Ο. Σταυρούπολη
Προπονήτρια: Μαρία Δεληγιάννη
Γυμναστής: Νίκος Γκιόσης
Φροντιστής: Νίκος Χατζηγεωργίου
Τιμ μάνατζερ: Κλήτος Χατζηγεωργίου

 

Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
11 Μαρίνα Τσοχατζή Πασαδόρος 17/7/1993 1,76 Α.Σ. Μακεδόνες
2 Σάρα Τζεϊρανίδου Πασαδόρος 3/3/1996 1,84 Ατρόμητος Τριαδίου
6 Μαριαλένα Παπαδοπούλου Ακραία 23/2/2000 1,81 Α.Σ. Μακεδόνες
12 Σοφία Δορούκα Ακραία 18/10/2001 1,8 Α.Σ. Μακεδόνες
10 Δανιέλα Τζεϊρανίδου Ακραία 8/4/1998 1,76 Ατρόμητος Τριαδίου
18 Ευριδίκη Μανδράου Ακραία 17/3/2000 1,78 Α.Σ. Μακεδόνες
15 Μαριάνα Τσιμαφέγιεβα (Λευκορωσία) Ακραία 1/12/1998 1,86 Minchanka Minsk (Λευκορωσία)
4 Γεωργία Μητακίδου Κεντρική 14/4/1999 1,87 Α.Σ. Μακεδόνες
7 Μαρία-Μελίνα Ζίγκα Κεντρική 15/2/1996 1,79 Α.Ε.Κ.
3 Αναστασία Δήμου Κεντρική 13/11/1997 1,8 Γ.Σ. Ηρακλής
5 Φερονίκη Ζιώγα Διαγώνια 25/4/1996 1,84 Α.Σ.Π. Κόρινθος
8 Αναστασία Παπάζη Διαγώνια 14/10/2002 1,87 Α.Σ. Μακεδόνες
13 Αποστολίνα Ευθυμιάδου Λίμπερο 18/7/2000 1,73 Α.Σ. Μακεδόνες
19 Ροζαλίνα Παπαδοπούλου Λίμπερο 13/10/1993 1,68 Μ.Ε.Ν.Τ.
14 Αθηνά Καμανά Λίμπερο 9/5/2002 1,7 Α.Σ. Μακεδόνες
Προπονητής: Γιώργος Οικονομίδης
Βοηθός προπονητή: Αντώνης Κοντογιάννης
Στατιστικολόγος: Γιώργος Χατζηπαρασκευάς
Φυσιοθεραπευτής: Δημήτρης Ναλμπάντης
Τιμ μάνατζερ: Θεολόγος Μπορμπόκης
Έφορος: Μάκης Μαλιγγάνης
Υπ. Επικοινωνίας: Απόστολος Παπαδόπουλος

 

Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 2013
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
1 Χαρούλα Σαββίδου Πασαδόρος 17/5/1990 1,87 Α.Ο. Λαμίας 2013
2 Τζωρτζίνα Καϊμάκη Πασαδόρος 20/5/1997 1,77 Α.Ο. Λαμίας 2013
3 Αποστολία Νούσια Ακραία 13/3/1991 1,78 Παναθηναϊκός Α.Ο.
4 Ιφιγένεια Φαλιάγκα Ακραία 5/5/1994 1,76 Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
5 Αθανασία Βλάχου Ακραία 6/2/1989 1,73 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
6 Έντιθ-Άννα Τσαγκάρη Ακραία 19/5/2005 1,76 Α.Ο. Λαμίας 2013
7 Σεβαστή Κόμνου Ακραία 4/6/2003 1,66 Α.Ο. Λαμίας 2013
8 Μαρίνα-Στυλιανή Τσιάκουλα Κεντρική 13/3/1998 1,85 Παναθηναϊκός Α.Ο.
9 Ελευθερία Παπαδοπούλου Κεντρική 15/1/2001 1,84 Α.Σ. Άρης
10 Δέσποινα Παπαμίχου Κεντρική 27/6/2003 1,79 Α.Ο. Λαμίας 2013
11 Παρασκευή Ρούμελη Κεντρική 10/10/2003 1,83 Α.Ο. Λαμίας 2013
12 Χάιδω Πατερέκα Κεντρική 11/7/1994 1,77 Α.Ο. Λαμίας 2013
13 Σάνια Κόγιτς-Τζούριτς (Βοσνία) Διαγώνια 7/4/1991 1,84 Α.Π.Σ. Αίας
14 Αθανασία Τσιούμα Διαγώνια 28/8/2003 1,81 Α.Ο. Λαμίας 2013
15 Γιάννα Μάρκου Λίμπερο 2/6/1991 1,65 Α.Ο. Λαμίας 2013
16 Ένι Ντραγκότι Λίμπερο 16/2/2000 1,64 Παναθηναϊκός Α.Ο.
17 Αννέτα Κλέτσα Λίμπερο 26/8/2003 1,66 Α.Ο. Λαμίας 2013
Προπονητής: Ηλίας Αγγέλης
Βοηθός προπονητή: Βασίλης Αναγνωστόπουλος
Γυμναστής: Δημήτρης Ρίζος
Φυσιοθεραπευτής: Νίκος Πατακούκος
Γενικός αρχηγός: Απόστολος Δουμανάς
Φροντιστής: Παναγιώτης Χατζηγιάννης
Τιμ μάνατζερ: Χρήστος Μπαχλαβάς

 

 

Α.Ε.Κ. 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
14 Μασούρα Ευσταθία Πασαδόρος 15/3/1998 1.70 Val de Travers (Ελβετία)
10 Ράπτη Μαρία Ακραία 30/10/1996 1.75 ΑΓΣ Άρτεμις
17 Αντωνιάδη Βασιλική Ακραία 28/2/2002 1.72 ΑΕΚ
12 Διάλλα Βασιλική Κεντρική 5/3/1998 1.83 ΑΟ Μαρκοπούλου
9 Βυζαντινού Ευαγγελία Πασαδόρος 12/7/2002 1.76 ΑΕΚ
6 Μπίσκου Φωτεινή Ακραία 23/10/1992 1.88 Α.Σ.Π.Κόρινθος
2 Μπέλια Μαριάννα Λίμπερο 24/10/1998 1.65 ΑΕΚ
4 Χάνα Μαργαρίτα Λίμπερο 22/9/1997 1.60 ΓΣ Πανιώνιος
1 Κουντουρά Ελένη Πασαδόρος 3/5/1992 1.90 Παναθηναϊκός ΑΟ
11 Κουδουνά Δανάη Ακραία 14/6/2002 1.83 ΑΕΚ
20 Πανοπούλου Σταματία Κεντρική 24/8/1992 1.83 ΑΟ Λαμίας 2013
8 Σπηλιωτοπούλου Αλίκη-Αλεξάνδρα Λίμπερο 6/10/1995 1.77 ΣΦΑΜ Φοίβος
3 Νομικού Μαρία Διαγώνια 30/3/1993 1.90 Ολυμπιακός ΣΦΠ
5 Καββαδία Αγγελική Κεντρική 17/2/1994 1.89 ΑΕΚ
Προπονητής: Αποστολογιωργάκης Μανώλης
Βοηθός προπονητή: Τριπολιτσιώτης Ανδριανός
Στατιστικολόγος: Τριπολιτσιώτης Ανδριανός
Γυμναστής: Τσούλιος Βαγγέλης
Φυσιοθεραπευτής: Μαρκούτης Χρήστος
Τιμ μάνατζερ: Παναγιωτίδης Νίκος
Έφορος: Παναγιωτίδης Νίκος
Υπ.Επικοινωνίας: Παναγιωτίδης Νίκος

 

 

Χ.Α.Ν.Θ. 2019-20
Φανέλα Ονοματεπώνυμο Θέση Ημ. Γέννησης Ύψος Ομάδα 2018-19
1 Ιεροκλή Ανδρονίκη Λίμπερο 23/2/2001 1,68 Χ.Α.Ν.Θ.
2 Αρετή Αρμουτάκη Πασαδόρος 13/6/1992 1,71 Χ.Α.Ν.Θ.
3 Έλενα Κόντη Διαγώνια 2/6/2004 1,77 Χ.Α.Ν.Θ.
4 Ελένη Σουπιώνη Λίμπερο 27/7/1996 1,71 Α.Σ. Ελπίς
5 Ελευθερία Δόση Πασαδόρος 12/9/2000 1,7 Δ.Α.Σ. Ωραιοκάστρου
7 Αναστασία Γουγούση Διαγώνια 23/5/1998 1,85 Α.Σ. Άρης
8 Σίλεια Μαρκάδα Κεντρική 21/2/1998 1,88 Α.Σ. Ωραιοκάστρου
9 Κατερίνα Γκαλίτσιου Κεντρική 26/6/1998 1,87 Χ.Α.Ν.Θ.
11 Δέσποινα Γερομίχαλου Ακραία 28/2/2000 1,81 Αναγέννηση Ρυσίου
12 Βούλη Κουρτίδου Ακραία 4/11/1999 1,7 Χ.Α.Ν.Θ.
13 Ευσταθία Αδάμου Πασαδόρος 8/2/2003 1,8 Χ.Α.Ν.Θ.
14 Φανή Αβδελά Λίμπερο 25/1/1995 1,74 Χ.Α.Ν.Θ.
15 Χριστίνα Παφίλη Διαγώνια 12/5/2001 1,84 Γ.Σ. Κοζάνης
16 Κορίνα Γιαννούλη Κεντρική 24/9/1996 1,81 Ακαδ. Πρωταθλητές Πεύκων
18 Αλεξάνδρα Βαρδοπούλου Κεντρική 10/12/1999 1,82 Χ.Α.Ν.Θ.
19 Δήμητρα Μαυρουδή Κεντρική 19/12/2001 1,81 Γ.Α.Σ. Αλεξάνδρειας
20 Κλαίρη Βέλλιου Ακραία 1/7/1994 1,77 Χ.Α.Ν.Θ.
Προπονητής: Χρήστος Ντινόπουλος
Βοηθός προπονητή: Βαγγέλης Κουτσονίκας
Στατιστικολόγος: Πολυχρόνης Ντινόπουλος
Φυσιοθεραπεύτρια: Άρτεμις Πετρουλάκη
Γυμναστής: Δήμος Μακράκης
Τιμ μάνατζερ: Βαγγέλης Ντινόπουλος
Υπ. Επικοινωνίας: Δούκισσα Ιορδάνου
Φροντιστής: Τάσος Δάλλας

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ