1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
28-01-2018 20:53

Α2 γυναικών - Β΄όμιλος - 2ος υπό όμιλος 2017-18: Αποτελέσματα, βαθμολογία

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2017-18
Β΄ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ Ν Η
1. ΠΑΟΚ 12 34 (35-3) 11 1
2. ΕΑ Λαρίσης 12 27 (29-14) 9 3
3. ΕΟ Σταυρούπολης 12 20 (24-21) 7 5
4. ΑΣ Γιάννενα 12 19 (23-24) 7 5
5. ΑΣΚ Λαγκαδά 12 16 (20-24) 5 7
6. ΓΣ Νίκαιας 12 6 (11-32) 2 10
7. ΑΣ Ασκληπιός 12 4 (11-35) 1 11

 

Θ.ΟμάδαΒαθ.ΑΓ.ΝΗΣετ
1 ΠΑΟΚ 22 6 6 0 18-1
2 ΕΟ Σταυρούπολης 11 6 3 3 12-12
3 ΕΑ Λαρίσης 11 6 3 3 10-12
4 ΑΣ Γιάννενα 2 6 0 6 3-18

Πλέι οφ- 1η αγωνιστική
Νεάπολης ΕΑ Λαρίσης - ΕΟ Σταυρούπολης 1-3 (17-25, 26-24, 16-25, 15-25)
Βότση ΠΑΟΚ  - ΑΣ  Γιάννενα 3-0 (25-19, 25-10, 25-11)
Πλέι οφ- 2η αγωνιστική
Νεάπολης ΕΑ Λαρίδης - ΠΑΟΚ 0-3 (14-25, 17-25, 23-25)
ΕΑΚ Θεσσαλονίκης ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-15, 26-24, 25-09)
Πλέι οφ- 3η αγωνιστική
Μίκρα 1 ΠΑΟΚ - ΕΟ Σταυρούπολης 3-1 (24-26, 25-15, 25-17, 25-14)
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης 0-3 (19-25, 17-25, 17-25)
Πλέι οφ- 4η αγωνιστική
ΕΑΚ Θεσσαλονίκης ΕΟ Σταυρούπολης - ΕΑ Λαρίσης 2-3 (25-21, 15-25, 25-20, 21-25, 13-15)
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ
0-3 (17-25, 10-25, 12-25)
Πλέι οφ- 5η αγωνιστική
Μίκρα 1 ΠΑΟΚ - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-11, 25-14, 25-19)
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων ΑΣ Γιάννενα - ΕΟ Σταυρούπολης 2-3 (18-25, 25-11, 25-23, 17-25, 10-15)
Πλέι οφ- 6η αγωνιστική
Νεάπολης ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα 3-1 (25-19, 24-26, 25-23, 25-15)
ΕΑΚ Θεσσαλονίκης ΕΟ Σταυρούπολης   ΠΑΟΚ 0-3 (14-25, 16-25, 11-25)

Θ.ΟμάδαΒαθ.ΑΓ.ΝΗΣετ
1 ΑΣΚ Λαγκαδά 15 4 4 0 12-1
2 ΑΣ Ασκληπιός 7 4 2 2 7-6
3 ΓΣ Νίκαιας 2 4 0 4 0-12

 

Πλέι άουτ - 1η αγωνιστική
Ι Πατάκης ΓΣ Νίκαιας - ΑΣ Ασκληπιός 0-3 (15-25, 16-25, 20-25)
Πλέι άουτ - 2η αγωνιστική
Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Νίκαιας 3-0 (25-15, 25-15, 25-17)
Πλέι άουτ - 3η αγωνιστική
ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3 (20-25, 17-25, 22-25)
Πλέι άουτ - 4η αγωνιστική
ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός - ΓΣ Νίκαιας 3-0 (25-15, 25-12, 25-10)
Πλέι άουτ - 5η αγωνιστική
  ΓΣ Νίκαιας - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3 (0-25, 0-25, 0-25)
Πλέι άουτ - 6η αγωνιστική
Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΣ Ασκληπιος 3-1 (25-18, 25-21, 23-25, 25-11)

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ - 2017-18
 
Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσματα
1η αγωνιστική - 21 Οκτωβρίου 2017
ΔΑΚ Κατσιμίδου 20.00 ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣ Γιάννενα 1-3 (18-25, 28-26, 18-25, 13-25)
ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00  ΕΟ Σταυρούπολης  - ΑΣΚ Λαγκαδά  3-1 (25-12, 19-25, 25-22, 25-13)
Μίκρα 1 17.30  ΠΑΟΚ  - ΓΣ Νίκαιας  3-0 (25-19, 25-13, 25-17)
Ρεπό: ΕΑ Λαρίσης
2η αγωνιστική - 28 Οκτωβρίου 2017
Μίκρα 1 17.30 ΠΑΟΚ - ΑΣ Ασκληπιός 3-0 (25-15, 25-14, 25-14)
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων  18.00  ΑΣ Γιάννενα - ΕΟ Σταυρούπολης  3-2 (25-22, 25-22, 21-25, 21-25, 18-16)
Λαγυνών  18.00  ΑΣΚ Λαγκαδά  - ΕΑ Λαρίσης  0-3 (17-25, 17-25, 22-25)
Ρεπό: ΓΣ Νίκαιας
3η αγωνιστικη - 4 Νοεμβρίου 2017
ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΠΑΟΚ 0-3 (10-25, 22-25, 14-25)
Νεάπολης  17.00  ΕΑ Λαρίσης  - ΑΣ Γιάννενα  2-3 (25-22, 21-25, 25-19, 15-25, 17-19)
ΔΑΚ Κατσιμίδου  20.00 ΑΣ Ασκληπιός  - ΓΣ Νίκαιας  3-2 (25-22, 22-25, 25-20, 19-25, 19-17)
Ρεπό: ΑΣΚ Λαγκαδά
4η αγωνιστική - 11 Νοεμβρίου 2017
Μίκρα 1 17.30 ΠΑΟΚ - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-9, 25-15, 25-18)
ΔΑΚ Κατσιμίδου  18.00  ΑΣ Ασκληπιός  - ΕΟ Σταυρούπολης   2-3 (25-23, 19-25, 14-25, 25-18, 3-15)
Ι. Πατάκης  20.00  ΓΣ Νίκαιας  - ΑΣΚ Λαγκαδά  3-2 (19-25, 25-14, 23-25, 25-11, 15-11)
Ρεπό: ΑΣ Γιάννενα
5η αγωνιστική - 18 Νοεμβρίου 2017
Νεάπολης 17.00 ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Ασκληπιός 3-1 (25-12, 25-17, 22-25, 25-13)
Λαγυνών  18.00  ΑΣΚ Λαγκαδά  - ΑΣ Γιάννενα  3-2(28-30, 25-21, 24-26, 25-20, 15-10)
19/11: ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00  ΕΟ Σταυρούπολης  - ΓΣ Νίκαιας  3-1 (25-22, 21-25, 25-12, 27-25)
Ρεπό: ΠΑΟΚ
6η αγωνιστική - 25 Νοεμβρίου 2017
26/11: Μίκρα 1 17.30 ΠΑΟΚ - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0 (25-13, 25-19, 25-14)
26/11: ΕΑΚ Θεσσαλονίκης  18.00  ΕΟ Σταυρούπολης  - ΕΑ Λαρίσης  3-0 (25-21, 25-21, 25-21) 
Ι. Πατάκης 20.00  ΓΣ Νίκαιας  - ΑΣ Γιάννενα  1-3 (25-22, 27-29, 20-25, 21-25)
Ρεπό: ΑΣ Ασκληπίος
7η αγωνιστική - 2 Δεκεμβρίου 2017
3/12: ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-3 (22-25, 13-25, 20-25)
Λαγυνών  18.00  ΑΣΚ Λαγκαδά  - ΑΣ Ασκληπιός  3-0 (25-16, 25-14, 25-15)
Νεάπολης  21.00  ΕΑ Λαρίσης  - ΓΣ Νίκαιας  3-1 (18-25, 25-21, 25-17, 25-22)
Ρεπό: ΕΟ Σταυρούπολης
8η αγωνιστική-9 Δεκεμβρίου 2017
10/12:ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΣ Γιάννενα  - ΑΣ Ασκληπιός 3-1 (18-25, 28-26, 25-22, 27-25)
Λαγυνών  18.00 ΑΣΚ Λαγκαδά - ΕΟ Σταυρούπολης 3-1 (25-16, 26-28, 26-24, 27-25)
Ι. Παττάκης 18.00 ΓΣ Νίκαιας ΠΑΟΚ 0-3 (18-25, 17-25, 16-25)
Ρεπό: ΑΣ Ασκληπιός
9η αγωνιστική - 16 Δεκεμβρίου 2017
ΔΑΚ Κατσιμίδου 18.00 ΑΣ Ασκληπιός  - ΠΑΟΚ 0-3 (15-25, 21-25, 14-25)
17/12 ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-13, 25-23, 25-18)
Νεάπολης 20.00 ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0 (25-13, 25-18, 25-19)
Ρεπό: ΓΣ Νίκαιας
10η αγωνιστική - 23 Δεκεμβρίου 2017
24/12 Μίκρα 1 17.30 ΠΑΟΚ - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-17, 25-11, 25-19)
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης 0-3 (26-28, 20-25, 20-25)
Ι Παττάκης 20.00 ΓΣ Νίκαιας - ΑΣ Ασκληπιός 3-0 (25-18, 25-18, 25-23)
Ρεπό: ΑΣΚ Λαγκαδά
11η αγωνιστκή -13 Ιανουαρίου 2018
Νεάπολης 17.00 ΕΑ Λαρίσης - ΠΑΟΚ 3-2 (23-25, 19-25, 25-18, 25-13, 15-8)
14/1 ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Ασκληπιός 3-2 (25-21, 25-15, 23-25, 24-26, 15-8)
Λαγυνών 20.00 ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Νίκαιας 3-0 (25-23, 25-18, 25-22)
Ρεπό: ΑΣ Γιάννενα
12η αγωνιστική - 20 Ιανουαρίου 2018
ΔΑΚ Κατσιμίδου 20.00 Ασκληπιός - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (19-25, 10-25, 25-19, 23-25)
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-2 (20-25, 25-22, 25-19, 15-25)
Ι. Πατάκης 18.00 ΓΣ Νίκαιας - ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (21-24, 22-25, 15-25)
Ρεπό: ΠΑΟΚ
13η αγωνιστική - 27 Ιανουαρίου 2018
Λαγυνών 18.00 ΑΣΚ Λαγκαδά - ΠΑΟΚ 0-3 (10-25, 8-25, 24-26)
Νεάπολης 18.00 ΕΑ Λάρισας - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 (25-15, 25-21, 25-14) 
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Νίκαιας 3-0 (25-17, 25-20, 25-11) 
Ρεπό: Ασκληπιός Τρικάλων
14η αγωνιστική - 3 Φεβρουαρίου 2018
Μίκρα 1 18.00 ΠΑΟΚ - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-21, 25-15, 25-16) 
ΔΑΚ Κατσιμίδου 18.00 ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3 (20-25, 17-25, 11-25) 
Ι. Πατάκης 18.00 ΓΣ Νίκαιας - ΕΑ Λαρισας 0-3 (15-25, 19-25, 12-25) 
Ρεπό: ΕΟ Σταυρούπολης
Πλέι άουτ - 1η αγωνιστική
Ι Πατάκης   ΓΣ Νίκαιας - ΑΣ Ασκληπιός 0-3 (15-25, 16-25, 20-25)
Πλέι άουτ - 2η αγωνιστική
Λαγυνών   ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Νίκαιας 3-0 (25-15, 25-15, 25-17)
Πλέι άουτ - 3η αγωνιστική
ΔΑΚ Κατσιμίδου   ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3 (20-25, 17-25, 22-25)
Πλέι άουτ - 4η αγωνιστική
ΔΑΚ Κατσιμίδου   ΑΣ Ασκληπιός - ΓΣ Νίκαιας 3-0 (25-15, 25-12, 25-10)
Πλέι άουτ - 5η αγωνιστική
    ΓΣ Νίκαιας - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3 (0-25, 0-25, 0-25)
Πλέι άουτ - 6η αγωνιστική
Λαγυνών   ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΣ Ασκληπιος 3-1 (25-18, 25-21, 23-25, 25-11)

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ