1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
05-03-2014 04:02

Το πανόραμα του Κυπέλλου γυναικών 2013-14

Δείτε το πανόραμα του Κυπέλλου γυναικών 2013-14 με τα αποτελέσματα όλων των αγώνων από τις τοπικές κατηγορίες μέχρι τους προημιτελικούς:
Φάιναλ-4 Κυπέλλου Γυναικών 2013-14
Πύλος 29-30 Μαρτίου 2014
Γυμναστήριο Πύλου, Μεσσηνία
Το πρόγραμμα των ημιτελικών
16:00 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-0 (25-20, 25-19, 25-23) - περιγραφή
19:15 Πανναξιακός - Ηρακλής 3-0 (25-12, 25-18, 25-20) - περιγραφή
Tελικός 30 Μαρτίου
19.30: Ολυμπιακός - Πανναξιακός 3-0 (25-14, 25-15, 25-21) - περιγραφή

 
 
Γ΄ φάση Κυπέλλου Γυναικών – 2η αγωνιστική - Προημιτελικοί
27/2: Ολυμπιακός – ΑΕΚ 3-2 (20-25, 23-25, 25-21, 25-17, 15-07) - περιγραφή
26/2: ΟΠΕ Ρεθύμνου – Πανναξιακός 2-3 (23-25, 18-25, 25-19, 29-27, 13-15) - περιγραφή
26/2: Ανατόλια – Παναθηναϊκός 0-3 (19-25, 16-25, 25-27) - περιγραφή
26/2: Ηρακλής – Ηρακλής Κηφισιάς 3-0 (25-12, 25-20, 25-22) - περιγραφή
 
Γ΄ φάση Κυπέλλου Γυναικών – 1η αγωνιστική - Φάση των «16»
13/2: Βριλήσσια - Ολυμπιακός 0-3 (15-25, 14-25, 19-25) - περιγραφή
12/2: ΑΕΚ – Ίωνες 3-0 (25-10, 25-20, 25-14) - περιγραφή
12/2: ΟΠΕ Ρεθύμνου – Μαρκόπουλο 3-1 (25-14, 25-20, 23-25, 26-24) - περιγραφή
11/2: ΕΑ Λάρισας - Ηρακλής Κηφισιάς 1-3 (23-25, 25-20, 20-25, 12-25) - περιγραφή
7/2: Αστέρας Αγίου Δημητρίου – Πανναξιακός 0-3 (05-25, 11-25, 22-25) - περιγραφή
6/2: Άρης – Ανατόλια 2-3 (19-25, 25-20, 25-23, 24-26, 13-15) - περιγραφή
6/2: Ιωνικός Ν.Φ. - Παναθηναϊκός 0-3 (23-25, 22-25, 16-25) - περιγραφή
5/2: ΓΣ Ηρακλής - Μακεδόνες Αξιού 3-2 (23 -25, 22-25, 25-18, 25-22, 15-7) - περιγραφή

Β’ φάσης Κυπέλλου Γυναικών – 3η αγωνιστική
28/1: Ηρακλής Ιωαννίνων – Άρης 2-3 (26-24, 26-28, 25-18, 23-25, 6-15)
27/1: ΑΣ Ιωνικός – ΑΟ Θήρας 3-1 (25-20, 25-20, 23-25, 25-22)
27/1: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – ΕΑ Λάρισας 2-3
27/1: ΝΑΟ Σούδας – Αστέρας Αγίου Δημητρίου 0-3 (16-25, 17-25, 19-25)
22/1: Ανατόλια – Ν. Βότσης 3-0

Β’ φάσης Κυπέλλου Γυναικών – 2η αγωνιστική
8/1: ΕΑ Λάρισας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 3-0
8/1: Γαλαξίας – Άρης 1-3 (17-25, 17-25, 25-23, 08-25)
7/1: ΓΕ Παναχαϊκή - Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας 0-3 (11-25, 18-25, 13-25)
5/1: ΝΑΟ Σούδας - ΓΕ Ηρακλείου 3-2 (21-25, 25-19, 19-25, 25-21, 15-12)
5/1: Ηρακλής Ιωαννίνων - ΓΣ Γρεβενών 3-0 (26-24, 26-24, 25-17)
5/1: Ηλυσιακός - Αστέρας Αγίου Δημητρίου 1-3 (20-25, 22-25, 25-23, 16-25)
5/1: Πιερικός - Ναύαρχος Βότσης 0-3 (13-25, 14-25, 16-25)
4/1: Τελχινίς Ρόδου - ΑΟ Θήρας
4/1: Θρίαμβος Χαϊδαρίου - ΠΑΚ Χαλανδρίου 3-0 (25-12, 25-21, 25-11)
4/1: Ερμής Δράμας – Ανατόλια 1-3 (13-25, 25-21, 09-25, 13-25)



Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-14

ΕΣΠΑΑΑ και ΕΣΠΕΔΑ
21/12: ΠΑΚ Χαλανδρίου - ΑΣ Ηλιούπολης 3-1 (25-08, 20-25, 25-16, 27-25)
11/12: Ιωνικός Ν.Φ. - Παπάγου 3-0 (29-27, 26-24, 25-17)
8/12: Θρίαμβος - Άργος 3-0
7/12: Παλλήνη - ΑΟ Θήρας 1-3 (25-19, 22-25, 21-25, 21-25)
4/12: Ηλυσιακός - Τράχωνες 3-0 (25-19, 25-20, 25-18)
4/12: Ένωση Βύρωνα - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 1-3 (23-25, 25-19, 21-25, 12-25)

ΕΣΠΕ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΑΟ Σούδας – (Πρόκριση χωρίς αγώνα)
4/12: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – ΓΕ Ηρακλείου 0-3 (25-27, 11-25, 20-25)

Ζ’ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
1/12: Τελχινίς – Φοίνικας Σύρου 3-0 (25-16, 25-20, 25-14)

ΕΣΠΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ και ΕΣΠΕ ΠΕΛΠΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
4/12: ΓΕ Παναχαϊκή – ΓΕ Μεσολογγίου 3-0 (25-21, 25-13, 25-17)
4/12: ΦΕ Ιωαννίνων – Ηρακλής Ιωαννίνων 0-3 (13-25, 19-25, 19-25)
18/11: ΓΕ Μεσολογγίου – Φ.Ε.Ιωαννίνων 3-1 (25-23, 19-25, 25-20, 25-20)

ΕΣΠΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ και ΕΣΠΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
4/12: Αργώ Βόλου – Γρεβενά 1-3 (28-26, 22-25, 21-25, 16-25)
4/12: Ελασσόνα – Πιερικός 0-3 (23-25, 21-25, 24-26)
13/12: Ποσειδών Βέροιας – ΕΑ Λάρισας 0-3 (12-25, 15-25, 18-25)
11/12: Ασκληπιός Τρικάλων – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (23-25, 17-25, 17-25)

ΕΠΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ναύαρχος Βότσης – Bye
11/12: Ανατόλια – Νέα Γενιά 3-0
11/12: Καμπανιακός – Γαλαξίας 1-3 (15-25, 17-25, 25-22, 20-25)
4/12: Επίκουρος – Άρης 0-3 (23-25, 13-25, 28-30)

ΕΣΠΕ ΘΡΑΚΗΣ ΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
8/12: Ερμής Δράμας – ΑΣΑ Έβρος 3-0 (25-21, 25-11, 25-17)



Α΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-14

Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΑΑΑ – 4η αγωνιστική
29/10: ΑΟ Παλλήνης – ΓΣ Κορωπίου 3-0 (25-18, 25-14, 25-13)
29/20: ΠΑΚ Χαλανδρίου –ΑΕ Αμπελοκήπων 3-1 (25-07, 23-25, 25-22, 31-29).
 
Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΑΑΑ – 3η αγωνιστική
15/10: ΑΟ Νήαρ Ήστ – ΓΣ Κορωπίου 1-3
15/10: ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 3-1
15/10: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΟ Παλλήνη 0-3
15/10: ΠΑΚ Χαλανδρίου - ΓΣ Χαλανδρίου 3-2
 
Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΑΑΑ – 2η αγωνιστική
07/10: ΑΟ Δεξαμενής (Πρόκριση χωρίς αγώνα)
07/10: ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου –ΓΣ Χαλανδρίου 0-3
07/10: ΓΣ Γλυκών Νερών – ΠΑΚ Χαλανδρίου 0-3
07/10: ΑΟ Βάρης ’’Ο Αναγυρούς’’ – ΑΟ Παλλήνη 0-3
07/10: ΟΠΕ Χαλκίδας – ΓΣ Κορωπίου 0-3
07/10: ΑΟ Νήαρ Ήστ - ΓΣ Απόλλων ΑΓ. Δημητρίου 3-2
07/10: ΑΟΝ Βύρωνος – ΑΕ Αμπελοκήπων 0-3
07/10: ΑΠΣ Πήγασος – ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 1-3
 
Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΑΑΑ – 1η αγωνιστική
28/9: ΑΟ Νήαρ Ήστ – Γέρακας 3-0
28/9: ΕΣ Νέας Μάκρης – ΑΟΝ Βύρωνος 0-3
28/9: ΜΕΣ Μαραθώνα – ΓΣ Γλυκών Νερών 1-3
28/9: ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου – ΑΕ Γκράβας 3-0
28/9: ΑΣ Τυφών – ΓΣ Χαλανδρίου 0-3
28/9: ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου – ΟΠΕ Χαλκίδας 0-3
28/9: ΠΑΟ Κουκακίου – ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου 0-3
28/9: ΣΦΑ Μελισσίων «Ο Φοίβος» - ΑΟ Παλλήνη 0-3
28/9: ΓΣ Απόλλων – ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες 0-3
29/9: ΓΣ Εθνικός – ΓΣ Κορωπίου 0-3
29/9: ΓΑΣ Χολαργού – ΠΑΚ Χαλανδρίου 0-3
29/9: ΑΟ Οδυσσέας - ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης 1-3
29/9: ΑΟ Βάρης «Ο Αναγυρούς» - ΓΣ Κερατέας 3-2
27/9: Γκύζη Πολυγώνου – ΑΠΣ Πήγασος 0-3


Α΄ΦΑΣΗ – ΕΠΕΣΘ – 3η αγωνιστική
29/11: Καμπανιακός - Ακαδημίες Πρωταθλητών 3-0 (25-17, 25-21, 25-17)
7/11: ΧΑΝΘ – Γαλαξίας 2-3

Α΄ΦΑΣΗ – ΕΠΕΣΘ – 2η αγωνιστική
ΧΑΝΘ – ΜΕΝΤ 3-1
Γαλαξίας – Μ.Αλέξανδρος 3-1
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Καμπανιακός
Ακαδημιες Πρωταθλητών – ΒΑΟ 3-2

Α΄ΦΑΣΗ – ΕΠΕΣΘ – 1η αγωνιστική
28/9: ΑΣΚ Λαγκαδά - ΜΕΝΤ 2-3
28/9: Πειραματικό - ΒΑΟ 0-3
28/9: Μ. Αλέξανδρος - Παναθλητικός Συκεών 3-1
28/9: Καμπανιακός - Αριστοτέλης 3-2
29/9: ΧΑΝΘ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
29/9: Δημόκριτος Μυγδονίας - Γαλαξίας 2-3
06/10: Μακεδονικός - Κερανός Αγ. Παύλου 1-3
06/10: Απόλλων Καλ. - Ακαδημίες Πρωταθλητών 2-3


Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΕΔΑ – 4η αγωνιστική
13/11: ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΓΟΓ Ευρυάλη 3-0
13/11: ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου - ΑΟ Θρίαμβος 0-3

Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΕΔΑ – 3η αγωνιστική
2/11: ΑΠΣ Άρης Αμφιάλης – Α.Σ.Ηλιούπολης 0-3
2/11: ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΓΟΓ Ευρυάλη 0-3
2/11: Πήγασος Χαϊδαρίου – ΑΕ Αίολος Ταύρος 3-1
2/11: ΑΟ Θρίαμβος – ΑΟ Ένωση Ιλίου 3-0

Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΕΔΑ – 2η αγωνιστική
20/10: ΑΣ Φοίνιξ – ΑΣ Ηλιούπολης 0-3
27/10: Μελάς Αγ.Ελευθέριος – ΑΠΣ Άρης Αμφιάλης 0-3
26/10: Πειραϊκός Σύνδεσμος – ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3
26/10: ΓΣ Περάματος Ερμής – ΑΓΟΓ Ευρυάλη 0-3
26/10: ΑΕ Ρέντη – Πήγασος Χαϊδαρίου 2-3
20/10: ΑΠΣ Άμιλλα – ΑΕ Αίολος Ταύρος 1-3
27/10: ΔΑΣ Δραπετσώνα – ΑΟ Θρίαμβος 0-3
26/10: ΓΣ Αγ.Αναργύρων – ΑΕ Ένωση Ιλίου 0-3

Α΄ΦΑΣΗ – ΕΣΠΕΔΑ – 1η αγωνιστική
5/10:  ΑΣ Ηλιούπολης – ΟΦΑ Απολλώνιος 3-1
5/10:  ΠΟΚ Έσπερος – ΑΟΝ Αργυρούπολη 0-3
5/10:  ΑΟΠ Μοσχάτου – ΓΣ Περάματος Ερμής 0-3
5/10:  Μανδραϊκός ΑΟ – ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου 0-3
5/10:  ΑΕΓ Αιξωνή – ΑΕ Αίολος Ταύρος 0-3
6/10:  ΑΟ Τελαμών – ΑΟ Θρίαμβος 0-3
6/10:  ΓΑΝΣ Ίρις – ΑΟ Ένωση Ιλίου 1-3

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ