1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
10-10-2014 17:34

Α2 γυναικών - Γ΄όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα 2014-15

Το πανόραμα του Γ ομίλου της Α2 Γυναικών:

 

 

 

 

Α2 Γυναικών 2014-15
Γ΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Α.Σ. Άρης 22 59 (62-15) 20 2
2. Αίας Ευόσμου 22 55 (59-18) 19 3
3. ΑΣ Ελπίς 22 55 (61-18) 19 3
4. ΕΟ Σταυρούπολης 22 49 (58-29) 16 6
5. Λαγκαδάς 22 35 (45-43) 13 9
6. Ν.Βότσης 22 35 (45-41) 11 11
7. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 22 27 (36-49) 8 14
8. Ηρακλής Ι. 22 23 (29-50) 8 14
9. Νέα Γενεά 22 22 (31-47) 7 15
10. Πήγασος Πολίχνης 22 22 (30-50) 7 15
11. Ερμής Δράμας 22 11 (20-58) 4 18
12.  Πιερικός 22 3 (8-66) 0 22

 *Οι τρεις ομάδες που θα τερματίσουν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας σε κάθε έναν από τους τρεις ομίλους θα πάρουν απ΄ευθείας την άνοδο για το πρωτάθλημα Α1 γυναικών.

*Θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα οι ομάδες που θα πάρουν την 11η και την 12η θέση στον Α΄όμιλο, στον Β΄όμιλο και στον Γ΄όμιλο.

 

 

1η αγωνιστική - Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014
19/10: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 2-3 (20-25, 30-28, 25-09, 13-25, 13-15)
19/10: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Πήγασος Πολίχνης 2-3 (25-11, 13-25, 25-14, 23-25, 13-15)
19/10: ΑΣ Ελπίς - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-0 (25-19, 25-16, 25-21)
19/10: ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-0 (25-18, 25-22, 25-16)
ΑΠΣ Αίας - ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-1 (23-25, 25-16, 25-20, 25-14)
ΣΦΒ Ερμής - ΕΟ Σταυρούπολης 1-3 (25-22, 15-25, 19-25, 24-26)
2η αγωνιστική - Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
ΣΦΒ Ερμής - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-23, 25-22, 25-13)
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-1 (15-25, 25-16, 25-23, 25-19)
26/10: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς 1-3 (18-25, 15-25, 25-20, 18-25)
26/10: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΣ Άρης 0-3 (17-25, 20-25, 19-25)
ΑΠΣ Νάυαρχος Βότσης - ΑΣΚ Λαγκαδάς 2-3 (21-25, 25-23, 22-25, 25-14, 13-15)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΠΣ Αίας 2-3 (16-25, 23-25, 26-24, 25-23, 4-15)
3η αγωνιστική - Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014
2/11: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΦΒ Ερμής 3-1 (25-18, 26-24, 23-25, 25-11)
2/11: ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-12, 25-15, 25-17)
2/11: ΑΣ Άρης - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-18, 25-18, 25-16)
2/11: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1 (25-18, 25-23, 18-25, 27-25)
ΑΠΣ Αίας - ΑΠΣ Νάυαρχος Βότσης 3-1 (25-17, 25-8, 21-25, 25-21)
2/11: ΣΦΚ Πιερικός - ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (25-14, 25-17, 25-16)
4η αγωνιστική - Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014
ΣΦΒ Ερμής - ΑΣ Ελπίς 0-3 (21-25, 20-25, 21-25)
9/11: ΣΦΚ Πιερικός - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3 (20-25, 19-25, 12-25)
9/11: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Άρης 0-3 (14-25, 18-25, 14-25)
9/11: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-0 (25-15, 25-19, 25-18)
9/11: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 0-3 (16-25, 21-25, 15-25)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-2 (18-25, 13-25, 26-24, 25-18, 15-08)
5η αγωνιστική - Σάββατο 15 Νοεμβρίου 2014
16/11: ΑΣ Άρης - ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-13, 25-11, 25-15)
16/11: ΑΣ Ελπίς - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-06, 25-15, 25-20)
16/11: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-2 (25-27, 19-25, 25-12, 25-15, 15-8)
ΑΠΣ Αίας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-13, 25-20, 25-11)
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1 (23-25, 25-14, 25-21, 25-20)
16/11: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΕΟ Σταυρούπολης 2-3 (07-25, 25-22, 25-12, 16-25, 07-15)
6η αγωνιστική - Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014
ΣΦΒ Ερμής - ΑΣΚ Λαγκαδάς 2-3 (28-26, 25-13, 18-25, 12-25, 09-15)
23/11: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Άρης 0-3 (15-25, 14-25, 19-25)
23/11: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ελπίς 0-3 (18-25, 15-25, 26-28)
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΠΣ Αίας 1-3 (25-22, 22-25, 21-25, 22-25)
23/11: Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-1 (25-23, 23-25, 25-12, 25-13)
23/11: ΕΟ Σταυρούπολης - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1 (25-21, 20-25, 25-17, 25-19)
7η αγωνιστική - Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014
ΑΠΣ Αίας - ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-22, 25-17, 25-17)
30/11: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-17, 25-20, 25-09)
30/11: ΑΣ Άρης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2 (22-25, 22-25, 25-15, 25-14, 15-10)
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 2-3 (24-26, 25-16, 25-22, 21-25, 12-15)
30/11: ΜΑΣ Νέα Γενιά - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-11, 25-18, 25-15)
30/11: ΑΣ Ελπίς - ΕΟ Σταυρούπολης 3-2 (24-26, 25-18, 21-25, 25-19, 15-12)
8η αγωνιστική - Σάββατο 06 Δεκεμβρίου 2014
ΣΦΒ Ερμής - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 0-3 (18-25, 22-25, 22-25)
7/12: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΠΣ Αίας 0-3 (10-25, 21-25, 11-15)
7/12: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣΚ Λαγκαδάς 2-3 (23-25, 25-19, 21-25, 25-13, 15-17)
7/12: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης 3-0 (26-24, 27-25, 25-09)
7/12: ΑΟ Ηρακλης - Ιωαννίνων - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-0 (27-25, 25-20, 25-20)
ΕΟ Σταυρούπολης - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-18, 25-20, 25-18)
9η αγωνιστική - Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014
14/12: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΣΦΒ Ερμής 3-1 (12-25, 25-21, 25-08, 25-15)
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-21, 25-16, 25-20)
ΑΠΣ Αίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-14, 25-17, 25-22)
14/12: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΣ Ελπίς 2-3 (25-20, 10-25, 25-23, 16-25, 13-15)
14/12: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-15, 25-18, 25-16)
14/12: ΑΣ Άρης - ΕΟ Σταυρούπολης 3-1 (25-17, 22-25, 25-17, 25-23)
10η αγωνιστική - Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014
ΣΦΒ Ερμής - Πήγασος Πολίχνης 3-2 (25-16, 17-25, 15-25, 25-12, 15-05)
21/12: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 0-3 (23-25, 24-26, 25-27)
21/12: ΣΦΚ Πιερικός - ΜΑΣ Νέα Γενιά 0-3 (15-25, 13-25, 12-25)
21/12: ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας 1-3 (22-25, 18-25, 25-21, 13-25)
21/12: ΑΣ Άρης - ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-0 (25-20, 25-10, 25-19)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-07, 25-08, 25-08)
11η αγωνιστική - Κυριακή 4 Ιανουαρίου 2014
14/1: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-21, 25-23, 25-23)
Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-11, 25-14, 25-18)
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-3 (19-25, 25-18, 20-25, 20-25)
4/2: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Ελπίς 2-3 (25-15, 25-15, 23-25, 22-25, 04-15)
21/1: ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Άρης 1-3 (16-25, 13-25, 25-19, 20-25)
ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΕΟ Σταυρούπολης 1-3 (14-25, 25-23, 12-25, 14-25)
12η αγωνιστική - Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2014
ΕΟ Σταυρούπολης - Ερμής Δρ. 3-0 (25-10, 25-10, 25-17)
Πήγασος Πολίχνης - ΔΑΣΩ 2-3 (14-25, 25-21, 25-22, 17-25, 08-15)
ΑΠΣ Αίας - ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-0 (25-22, 25-20, 25-22)
25/2: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Άρης 1-3 (18-25, 25-17, 23-25, 19-25)
21/1: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΣΦΚ Πιερικός 3-1
18/2: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΣ Ελπίς 0-3 (23-25, 20-25, 15-25)
13η αγωνιστική - Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2014
ΑΠΣ Αίας - ΕΟ Σταυρούπολης 3-2 (22-25, 17-25, 25-18, 25-16, 15-05)
18/1: ΣΦΚ Πιερικός - ΣΦΒ Ερμής 0-3
18/1: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-19, 25-16, 25-20)
18/1: ΑΣ Άρης - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-0 (25-22, 25-14, 25-12)
18/1: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΣΠ Ναυάρχος Βότσης 3-0 (25-15, 25-16, 25-20)
18/1: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-20, 25-10, 25-13)
14η αγωνιστική - Σάββατο 24 Ιανουαρίου 2014
ΣΦΒ Ερμής - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2 (18-25, 26-24, 25-18, 18-25, 15-11)
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Ελπίς 0-3 (17-25, 24-26, 14-25)
4/2: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Άρης 0-3 (23-25, 17-25, 18-25)
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΣΚ Λαγκαδάς 1-3 (14-25, 25-17, 17-25, 23-25)
4/3: ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΠΣ Αίας 0-3 (22-25, 19-25, 21-25)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΣΦΚ Πιερικός 3-1 (23-25, 25-17, 25-15, 25-23)
15η αγωνιστική - Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2014
1/2: ΑΣ Ελπίς - ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-13, 25-12, 25-16)
1/2: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-19, 25-16, 25-13)
ΑΣ Άρης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-13, 25-14, 25-14)
1/2: ΑΣΚ Λαγκαδάς - Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-14, 23-25, 25-17, 25-22)
30/1: ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1 (25-11, 25-16, 19-25, 25-19)
ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΕΟ Σταυρούπολης 3-1 (23-25, 28-26, 25-23, 25-16)
16η αγωνιστική - Σάββατο 07 Φεβρουαρίου 2014
ΕΟ Σταυρούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-13, 28-26, 25-22)
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣΚ Λαγκαδάς 0-3 (18-25, 18-25, 23-25)
ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Ελπίς 0-3 (10-25, 17-25, 19-25)
ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 2-3 (23-25, 25-16, 11-25, 29-27, 13-15)
Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Αίας 0-3 (18-25, 10-25, 21-25)
ΣΦΒ Ερμής - ΑΣ Άρης 0-3 (12-25, 18-25, 13-25)
17η αγωνιστική - Σάββατο 14 Φεβρουαρίου 2014
ΑΣ Άρης - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-11, 25-14, 25-10)
ΑΠΣ Αίας - Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-21, 25-21, 25-10)
Ναύαρχος Βότσης - Πήγασος Πολ. 3-1 (22-25, 25-18, 25-22, 25-23)
15/2: ΜΑΣ Νέα Γενεά - Σταυρούπολη 1-3 (25-15, 21-25, 24-26, 22-25)
15/2: ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 (25-15, 25-14, 25-20)
15/2: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΣΦΒ Ερμής 3-1 (26-24, 20-25, 25-21, 25-20)
18η αγωνιστική - Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2014
ΣΦΒ Ερμής - Αίας 0-3 (18-25, 12-25, 17-25)
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 2-3 (15-25, 30-28, 18-25, 25-21, 03-15)
Πήγασος Πολίχνης - ΜΑΣ Νέα Γενιά 0-3 (25-27, 21-25, 21-25)
ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣΚ Λαγκαδάς 2-3 (19-25, 21-25, 25-23, 25-23, 13-15)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Άρης 1-3 (04-25, 18-25, 25-22, 16-26)
25/2: ΕΟ Σταυρούπολης - Ελπίδα Αμπελοκήπων 3-2 (25-21, 25-20, 16-25, 17-25, 15-12)
19η αγωνιστική - Σάββατο 28 Φεβρουαρίου 2014
Ναύαρχος Βότσης, ΣΦΒ Ερμής 3-1 (25-17, 21-25, 25-13, 25-22)
ΑΠΣ Αίας - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-07, 25-16, 25-18)
1/3: Πήγασος Πολίχνης - ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (22-25, 20-25, 13-25)
1/3: AΣΚ Λαγκαδάς - ΔΑΣΩ 2-3 (18-25, 25-18, 21-25, 25-22, 11-15)
4/3: Νέα Γενεά - Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-13, 25-19, 25-14)
4/3: ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς 3-1 (24-26, 25-20, 25-13, 25-16)
20η αγωνιστική - Σάββατο 07 Μαρτίου 2014
ΣΦΒ Ερμής- ΜΑΣ Νέα Γενιά 1-3 (12-25, 16-25, 25-21, 17-25)
ΕΟ Σταυρούπολη - ΑΣ Αρης 2-3 (25-19, 14-25, 14-25, 25-22, 12-15)
Νέα Γενεά - Ηρακλής Ι. 3-0 (25-13, 25-19, 25-14)
8/3: 18.00: Ηρακλής Ι. - Πήγασος Πολ. 3-2 (25-20, 22-25, 25-21, 22-25, 15-13)
8/3: 18.00: ΔΑΣΩ - ΑΠΣ Αίας 0-3 (14-25, 16-25, 20-25)
8/3: 17.00: Πιερικός - Ναύαρχος Β. 0-3 (14-25, 13-25, 09-25)
11/3: 21.15: ΑΣ Ελπίς- ΑΣΚ Λαγκαδάς
21η αγωνιστική - Σάββατο 14 Μαρτίου 2014
ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΣ Αρης 3-2 (17-25, 26-24, 26-24, 14-25, 15-07)
Ναυάρχος Βότσης - ΔΑΣΩ 3-0 (25-18, 25-14, 25-14)
ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Ελπίς 1-3 (25-21, 21-25, 22-25, 20-25)
ΑΟ Ηρακλής Ι.  - ΕΟΣ 0-3 (21-25, 23-25, 18-25)
15/3: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΣΦΚ Πιερικός 3-0
15/3: Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΒ Ερμής 3-0
22η αγωνιστική - Σάββατο 21 Μαρτίου 2014
18/3: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΠΣ Λαγκαδάς 3-0 (25-16, 25-20, 25-20)
ΣΦΒ Ερμής - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 1-3 (20-25, 25-21, 23-25, 20-25)
ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-1 (25-22, 18-25, 25-20, 25-17)
ΣΦΚ Πιερικός - Πήγασος Πολίχνης 2-3 (25-23, 25-19, 18-25, 17-25, 07-15)
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΜΑΣ Νέα Γενιά 3-1 (25-23, 19-25, 25-22, 30-28)
29/3: ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας 3-1 (14-25, 25-21, 25-09, 25-22)




Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ