1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
28-01-2018 19:43

Α2 ανδρών - Α΄όμιλος - 1ος υπό όμιλος 2017-18: Αποτελέσματα, βαθμολογία

Η βαθμολογία και τα αποτελέσματα στον Α΄όμιλο - 1ος υπό όμιλος στο πρωτάθλημα Α2 ανδρών 2017-18:

 

 

 

 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2017-18
Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. ΓΣ Απόλλων  11 28 (31-12) 10 1
2. ΑΟ Παλλήνη 11 27 (29-12) 9 2
3. ΓΣ Πανιώνιος 11 22 (23-13) 7 4
4. ΟΦΗ 11 21 (25-18) 7 4
5. ΑΣ Πανερυθραϊκός 11 17 (22-18) 6 5
6. ΑΕΠ Ολυμπιάς 11 17 (22-20) 6 5
7. ΑΟ Καλαμάτα 80 11 11 (21-29) 3 8
8. ΑΣ Κέρκης Σάμου 11 11 (21-29) 4 7
9. ΣΦΠ Χανίων 11 7 (14-28) 2 9
10. Απόλλων Πατρών 11 4 (9-31) 1 10

 

 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ  2017-18
 
Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσματα
1η αγωνιστική - 4 Νοεμβρίου 2017
5/11: Στ. Καλαϊντζής 19.30  ΑΣ Πανερυθραϊκός  ΑΣ Κέρκης  3-0 (25-18, 25-16, 25-18) 
Ολυμπιάδος 18.00  ΑΕΠ Ολυμπιάς  ΑΣΠ Απόλλων  3-1 (23-25, 25-15, 25-19, 25-20) 
Κάντζας 16.00 ΑΟ Παλλήνη - ΟΦΗ 3-1 (25-20, 25-19, 20-25, 25-22)
5/11: Απόλλων 14.00 ΓΣ Απόλλων - ΣΦΠ Χανίων 3-0 (25-20, 25-20, 25-17) 
Παραλίας 18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΓΣ Πανιώνιος 2-3 (25-20, 20-25, 16-25, 25-16, 19-21)
2η αγωνιστική - 11 Νοεμβρίου 2017
12/11: Παραλίας 18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-1 (25-17, 23-25, 25-16, 25-17)
Καρλοβασίου 19.00 ΑΣ Κέρκης - ΑΕΠ Ολυμπιάς  3-1 (15-25, 25-23, 27-25, 25-22) 
Απόλλων Πάτρας 18.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Παλλήνη  1-3 (14-25, 22-25, 25-22, 18-25)
Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ - ΓΣ Απόλλων  3-1 (25-16, 25-17, 24-26, 25-22)
12/11: Ν. Σμύρνης 16.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΣΦΠ Χανίων  3-1 (25-19, 25-15, 23-25, 25-22)
3η αγωνιστικη - 18 Νοεμβρίου 2017
Ολυμπιάδος 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-2 (25-21, 17-25, 25-19, 18-25, 15-10)
19/11: Κάντζας 17.00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΣ Κέρκης  3-1 (25-19, 24-26, 25-15, 25-12)
Απόλλων 18.00 ΓΣ Απόλλων - ΑΣΠ Απόλλων  3-1 (25-17, 25-19, 22-25, 25-17)
19/11: ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΣΦΠ Χανίων - ΟΦΗ  1-3 (25-27, 26-24, 17-25, 21-25)
Στ. Καλαϊντζής 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Πανιώνιος  3-2 (19-25, 25-19, 25-22, 23-25, 15-7), 
4η αγωνιστική - 25 Νοεμβρίου 2017
Παραλίας 18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟ Παλλήνη 1-3 (25-23, 19-25, 21-25, 19-25)
Στ. Καλαϊντζής 18.00 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕΠ Ολυμπιάς  3-0 (26-9, 25-20, 25-22)
Καρλοβασίου 19.00 ΑΣ Κέρκης - ΓΣ Απόλλων  0-3 (22-25, 18-25, 20-25)
26/11: Απόλλων Πάτρας 14.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΣΦΠ Χανίων  3-1 (25-20, 17-25, 25-21, 25-22)
26/11: Ν. Σμύρνης 16.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΟΦΗ  0-3 (21-25, 18-25, 24-26)
5η αγωνιστική - 2 Δεκεμβρίου 2017
Απόλλων 18.00 ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Καλαμάτα 80  3-2 (25-16, 22-25, 23-25, 25-14, 15-13)
Κάντζας 20.00 ΑΟ Παλλήνη  - ΑΣ Πανερυθραϊκός  3-1 (27-25, 25-16, 18-25, 25-14)
3/12: ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΣΦΠ Χανίων  - ΑΣ Κέρκης  3-0 (25-11, 26-24, 25-22)
Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ  - ΑΣΠ Απόλλων  3-0 (25-14, 25-16, 25-21)
Ολυμπιάδος 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς  - ΓΣ Πανιώνιος  1-3 (16-25, 25-27, 25-17, 24-26)
6η αγωνιστική - 9 Δεκεμβρίου 2017
10/12: Παραλίας 14.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΣΦΠ Χανίων  3-2 (19-25, 24-26, 25-18, 25-19, 15-10)
Στ. Καλαϊτζής 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός  - ΓΣ Απόλλων  0-3 (21-25, 23-25, 23-25)
Ολυμπιάδος 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς  - ΑΟ Παλλήνη  1-3 (18-25, 25-23, 18-25, 19-25)
Καρλοβασίου 19.00 ΑΣ Κέρκης  - ΟΦΗ  0-3 (26-28, 21-25, 13-25)
10/12: Ν. Σμύρνης 16.00 ΓΣ Πανιώνιος  - ΑΣΠ Απόλλων  3-0 (25-19, 29-27, 25-16)
7η αγωνιστική - 16 Δεκεμβρίου 2017
Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ - ΑΟ Καλαμάτα 80  3-1 (25-20, 25-11, 22-25, 25-22)
17/12: ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΣΦΠ Χανίων  - ΑΣ Πανερυθραϊκός  3-1 (25-23, 25-27, 29-27, 25-17)
Απόλλων 18.00 ΓΣ Απόλλων  - ΑΕΠ Ολυμπιάς  3-1 (25-11, 24-26, 25-19, 25-19)
17/12: Απόλλων Πάτρας 20.00 ΑΣΠ Απόλλων  - ΑΣ Κέρκης  1-3 (25-22, 25-27, 22-25, 17-25)
Κάντζας 20.00 ΑΟ Παλλήνη  - ΓΣ Πανιώνιος  3-0 (25-12, 25-15, 25-22)
8η αγωνιστική - 23 Δεκεμβρίου 2017
Παραλίας 18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣΠ Απόλλων  3-2 (19-25, 26-28, 25-21, 25-18, 15-9)
Στ. Καλαϊντζής 16.00 ΑΣ Πανερυθραϊκός  - ΟΦΗ  3-0 (25-15, 25-19, 25-14)
Ολυμπιάδος 14.30 ΑΕΠ Ολυμπιάς  - ΣΦΠ Χανίων  3-1 (25-27, 25-27, 25-19, 25-20)
Κάντζας 20.00 ΑΟ Παλλήνη  - ΓΣ Απόλλων  1-3 (21-25, 25-18, 23-25, 23-25)
Ν. Σμύρνης 16.00 ΓΣ Πανιώνιος  - ΑΣ Κέρκης  3-0 (25-18, 25-18, 27-25)
9η αγωνιστική - 13 Ιανουαρίου 2018
Καρλοβασίου 19.00 ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Καλαμάτα 80  3-2 (23-25, 25-19, 23-25, 26-24, 15-6)
Απόλλων Πάτρας 19.30 ΑΣΠ Απόλλων  - ΑΣ Πανερυθραϊκός  0-3 (11-25, 21-25, 15-25)
Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ  - ΑΕΠ Ολυμπιάς  1-3 (13-25, 23-25, 27-25, 22-25)
14/1: ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΣΦΠ Χανίων  - ΑΟ Παλλήνη  0-3 (19-25, 19-25, 21-25)
Απόλλων 19.30 ΓΣ Απόλλων  - ΓΣ Πανιώνιος  3-2 (23-25, 25-23, 25-22, 23-25, 17-15)
10η αγωνιστική - 20 Ιανουαρίου 2018
Καρλοβασίου 19.00 ΑΣ Κέρκης - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-1 (25-18, 25-19, 17-25, 25-22)
Απόλλων Πάτρας 18.00 ΑΣΠ Απόλλων  - ΑΕΠ Ολυμπιάς 0-3 (20-25, 21-25, 19-25)
Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ - Παλλήνη 3-1 (25-19, 25-27, 25-22, 25-20)
21/1 ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Απόλλων 1-3 (21-25, 25-22, 16-25, 17-25)
21/1 Ν. Σμυρνης 16.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-1 (25-27, 25-18, 25-17, 25-21)
11η αγωνιστική - 27 Ιανουαρίου 2018
Στ. Καλαϊτζής 18.00 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-1 (26-24, 22-25, 25-16, 25-23) 
Ολυμπιάδας 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Κέρκης 3-0 (25-15, 28-26, 25-21)
Κάντζας 18.00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-15, 25-22, 25-21)
Απόλλων 16.00 ΓΣ Απόλλων - ΟΦΗ 3-1 (24-26, 25-18, 25-21, 25-18)
ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (25-16, 22-25, 20-25, 17-25)
12η αγωνιστική - 3 Φεβρουαρίου 2018
Παραλίας 18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - Ολυμπιάδα Πατρών  
Καρλοβασίου 19.00 ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Παλλήνη  
4/2 Απόλλων Πάτρας 15.30 Απολλών Πατρών - Απόλλων Αθηνών  
Βαρδινογιάννειο 20.00 ΟΦΗ - ΣΦΠ Χανίων  
4/2 Ν. Σμύρνης 19-30 ΓΣ Πανιώνιος - Πανερυθραϊκός  

 

 

 

 

 

 

Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Απ

Κυριακή 5/11/2017

Στ. Καλαϊντζής

19.30

ΑΣ Πανερυθραϊκός

-

ΑΣ Κέρκης

Σάββατο 4/11/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΑΣΠ Απόλλων

Σάββατο 4/11/2017

Κάντζας

16.00

ΑΟ Παλλήνη

-

ΟΦΗ

Κυριακή 5/11/2017

Απόλλων

14.00

ΓΣ Απόλλων

-

ΣΦΠ Χανίων

Σάββατο 4/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΓΣ Πανιώνιος

Κυριακή 12/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΑΣ Πανερυθραϊκός

Σάββατο 11/11/2017

Καρλοβασίου

19.00

ΑΣ Κέρκης

-

ΑΕΠ Ολυμπιάς

Σάββατο 11/11/2017

Απόλλων Πάτρας

18.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟ Παλλήνη

Σάββατο 11/11/2017

Βαρδινογιάννειο

16.00

ΟΦΗ

-

ΓΣ Απόλλων

Κυριακή 12/11/2017

Ν. Σμύρνης

16.00

ΓΣ Πανιώνιος

-

ΣΦΠ Χανίων

Σάββατο 18/11/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΑΟ Καλαμάτα 80

Κυριακή 19/11/2017

Κάντζας

17.00

ΑΟ Παλλήνη

-

ΑΣ Κέρκης

Σάββατο 18/11/2017

Απόλλων

18.00

ΓΣ Απόλλων

-

ΑΣΠ Απόλλων

Κυριακή 19/11/2017

ΕΑΚ Χανίων

17.00

ΣΦΠ Χανίων

-

ΟΦΗ

Σάββατο 18/11/2017

Στ. Καλαϊντζής

19.30

ΑΣ Πανερυθραϊκός

-

ΓΣ Πανιώνιος

Σάββατο 25/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΑΟ Παλλήνη

Σάββατο 25/11/2017

Στ. Καλαϊντζής

18.00

ΑΣ Πανερυθραϊκός

-

ΑΕΠ Ολυμπιάς

Σάββατο 25/11/2017

Καρλοβασίου

19.00

ΑΣ Κέρκης

-

ΓΣ Απόλλων

Κυριακή 26/11/2017

Απόλλων Πάτρας

14.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΣΦΠ Χανίων

Κυριακή 26/11/2017

Ν. Σμύρνης

16.00

ΓΣ Πανιώνιος

-

ΟΦΗ

Σάββατο 2/12/2017

Απόλλων

18.00

ΓΣ Απόλλων

-

ΑΟ Καλαμάτα 80

Σάββατο 2/12/2017

Κάντζας

20.00

ΑΟ Παλλήνη

-

ΑΣ Πανερυθραϊκός

Κυριακή 3/12/2017

ΕΑΚ Χανίων

16.00

ΣΦΠ Χανίων

-

ΑΣ Κέρκης

Σάββατο 2/12/2017

Βαρδινογιάννειο

16.00

ΟΦΗ

-

ΑΣΠ Απόλλων

Σάββατο 2/12/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΓΣ Πανιώνιος

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ