1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
17-11-2012 16:47

Πρόγραμμα Α2 Ανδρών - Β΄ Ομιλος 2012-13

Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του Β' Ομίλου της Α2 κατηγορίας Ανδρών.
 
 
 
 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗΝ VOLLEY LEAGUE


1ο Τουρνουά Ανόδου Α2 ανδρών
(Έδρα: ΑΕΚ – Νέα Φιλαδέλφεια 12-14/4)
Παρασκευή 12/4
ΑΕΚ - Ορεστιάδα 2-3 (21-25, 25-19, 22-25, 25-18, 15-17)
Σάββατο 13/4
Παναχαϊκή - Ορεστιάδα 3-0 (25-20, 25-21, 25-20)
Κυριακή 14/4
ΑΕΚ - Παναχαϊκή 3-2 (20-25, 25-18, 29-27, 21-25, 15-08)

2ο τουρνουά ανόδου
(Έδρα: Παναχαϊκή - Aγυιά Πάτρα 19-21/4)
1η ημέρα - Παρασκευή 19/4
Παναχαϊκή – Ορεστιάδα 3-2 (15-25, 25-20, 25-23, 23-25, 15-10)
2η ημέρα – Σάββατο 20/4
ΑΕΚ – Ορεστιάδα 3-0 (25-22, 25-16, 25-23)
3η ημέρα – Κυριακή 21/4
Παναχαϊκή – ΑΕΚ 3-1 (25-20, 25-21, 20-25, 25-22) 

3ο τουρνουά ανόδου
(Έδρα: Ορεστιάδα - Ορεστιάδα 26-28/4)
1η ημέρα - Παρασκευή 26/4
ΑΕΚ - Ορεστιάδα 3-2 (25-23, 19-25, 25-18, 22-25, 15-12)
2η ημέρα – Σάββατο 27/4
Παναχαϊκή - ΑΕΚ 3-2 (25-14, 21-25, 22-25, 25-17, 15-10)
3η ημέρα – Κυριακή 28/4
Ορεστιάδα - Παναχαϊκή 3-2 (25-21, 18-25, 21-25, 25-18, 15-11)
 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Παναχαϊκή 6 12 (16-11)
2. ΑΕΚ 6 9 (14-13)
3. Ορεστιάδα 6 6 (10-16)
*Οι δύο πρώτες ομάδες θα προβιβαστούν στην Volleyleague. Προβιβάστηκαν Παναχαϊκή και ΑΕΚ.
 
 
 
 
 
 
Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2012-13
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΣΕΤ 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1. Παναχαϊκή 20 60 20 0 (60-4) 16 4
2. Μεταμόρφωση 20 51 17 3 (51-15) 11 6       3
3. Πανερυθραϊκός 20 45 16 4 (50-20) 10 3 3   2 2
4. Δραπετσώνα 20 32 10 10 (40-37) 5 3 2 4 2 4
5. Ολυμπιάδα Π. 20 31 10 10 (35-36) 4 6   1 3 6
6. Ιωνικός Ν.Φ. 20 29 10 10 (36-37) 5 3 2 1 4 5
7. Αίας Μαλεσίνας 20 22 8 12 (32-43) 3 3 2  3 2 7
8. Ερμής Πατρών 20 17 7 13 (29-48) 1 3 3 2 4 7
9. Ζωγράφου 20 15 6 14 (27-52) 1   5 2 5 7
10. Φθία Λαμίας 20 8 3 17 (25-53) 2 1 4 8 5
11. Ιωνικός Σάμου 00 0 0 00 (00-00)
*Η πρώτη ομάδα πηγαίνει στα μπαράζ ανόδου για τη Βόλεϊ Λιγκ και στα Τοπικά πρωταθλήματα υποβιβάζονται οι δύο (2) τελευταίες ομάδες. Η Φθία Λαμίας, ο Ερμής Π., ο Αίας Μαλεσίνας, η Μεταμόρφωση έχουν από έναν μηδενισμό και από -3 βαθμούς και ο Ιωνικός Σάμου έχει δύο μηδενισμούς που τον αποβάλουν από το πρωτάθλημα.
 
 
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2012-13- Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική 27/20/2012
Πανερυθραϊκός Ολυμπιάδα Πατρών 3-0 (25-23, 25-21, 25-20)        περ
Ερμής Πάτρας Φθία Λαμίας 2-3 (22-25, 25-19, 17-25, 25-17, 19-21)  περ
Αίας Μαλεσίνας Παναχαϊκή 0-3 (20-25, 20-25, 15-25)  περ
Ιωνικός Σάμου Ρεπό   περ
Ζωγράφου Ιωνικός Ν.Φ. 0-3 (21-25, 22-25, 21-25)   περ
Μεταμόρφωση ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (27-25, 25-17, 25-14)  περ
2η αγωνιστική 03/11/2012
 Μεταμόρφωση Πανερυθραϊκός 3-0 (25-11, 25-23, 25-20) περ
Ολυμπιάδα Πατρών Ερμής Πάτρας 3-0 (25-14, 25-19, 25-21) περ
 Φθία Λαμίας Αίας Μαλεσίνας  0-3 (20-25, 13-25, 17-25) περ
 ΓΕ Παναχαϊκή  Ιωνικός Σάμου 3-0 (25-09, 25-11, 25-12) περ
 Ρεπό ΑΚ Ζωγράφου   περ
 ΔΑΣ Δραπετσώνας  Ιωνικός Ν.Φ. 2-3 (25-21, 24-26, 22-25, 25-23, 11-15)
περ
3η αγωνιστική 10/11/2012
Ερμής Πάτρας  Μεταμόρφωση  0-3 (21-25, 14-25, 16-25)  περ
Αίας Μαλεσίνας  Ολυμπιάδα Πατρών 3-0 (26-24, 25-21, 25-17)  περ
Ιωνικός Σάμου   Φθία Λαμίας 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)  περ
 ΑΚ Ζωγράφου  ΓΕ Παναχαϊκή 0-3 (11-25, 13-25, 11-25)  περ 
Ιωνικός Ν.Φ.  Ρεπό    περ
 Πανερυθραϊκός ΔΑΣ Δραπετσώνας  3-2 (23-25, 14-25, 25-19, 25-18, 17-15)  περ
4η αγωνιστική 17/11/2012
 Μεταμόρφωση Αίας Μαλεσίνας  3-1 (21-25, 25-22, 25-16, 25-13)  περ
Πανερυθραϊκός  Ερμής Πάτρας  3-0 (25-18, 25-23, 25-21)  περ
Ολυμπιάδα Πατρών Ιωνικός Σάμου  3-0 (25-15, 25-20, 25-09)  περ
 Φθία Λαμίας ΑΚ Ζωγράφου  2-3 (22-25, 25-19, 25-20, 23-25, 14-16)  περ
ΓΕ Παναχαϊκή  Ιωνικός Ν.Φ.  3-0 (25-18, 25-17, 25-22)  περ
ΔΑΣ Δραπετσώνας  Ρεπό    περ
5η αγωνιστική 24/11/2012
Ιωνικός Σάμου  Μεταμόρφωση  0-3 (17-25, 12-25, 17-25)  περ
 Αίας Μαλεσίνας Πανερυθραϊκός  0-3 (16-25, 22-25, 22-25)  περ
ΑΚ Ζωγράφου  Ολυμπιάδα Πατρών  1-3 (25-19, 23-25, 19-25, 18-25)  περ
 Ιωνικός Ν.Φ. Φθία Λαμίας  3-1 (25-27, 25-16, 25-16, 25-21)  περ
 Ρεπό ΓΕ Παναχαϊκή    περ
 Ερμής Πάτρας ΔΑΣ Δραπετσώνας  3-1 (25-17, 25-21, 22-25, 25-20)  περ
6η αγωνιστική 01/12/2012
Μεταμόρφωση  ΑΚ Ζωγράφου  3-1 (25-16, 25-21, 21-25, 28-26)  περ
Πανερυθραϊκός  Ιωνικός Σάμου  3-0 (25-17, 25-16, 25-16)   περ
 Ερμής Πάτρας Αίας Μαλεσίνας  1-3 (23-25, 24-26, 27-25, 20-25)   περ
Ολυμπιάδα Πατρών  Ιωνικός Ν.Φ.  3-1 (25-20, 18-25, 25-20, 25-16)   περ
 Φθία Λαμίας Ρεπό     
 ΔΑΣ Δραπετσώνας ΓΕ Παναχαϊκή  0-3 (23-25, 21-25, 17-25)  περ
7η αγωνιστική 08/12/2012
 Ιωνικός Ν.Φ. Μεταμόρφωση  1-3 (20-25, 25-22, 14-25, 24-26)  περ
ΑΚ Ζωγράφου  Πανερυθραϊκός  0-3 (18-25, 17-25, 23-25)  περ
Ιωνικός Σάμου  Ερμής Πάτρας  3-0 (25-00, 25-00, 25-00)  περ
Ρεπό  Ολυμπιάδα Πατρών    περ
ΓΕ Παναχαϊκή  Φθία Λαμίας  3-0 (25-23, 25-14, 25-12)  περ
Αίας Μαλεσίνας  ΔΑΣ Δραπετσώνας  3-1 (25-20, 25-23, 22-25, 20-25, 15-08)  περ
8η αγωνιστική 15/12/2012
Μεταμόρφωση  Ρεπό    περ
Πανερυθραϊκός  Ιωνικός Ν.Φ.  3-2 (25-14, 23-25, 25-18, 23-25, 15-06)  περ
 Ερμής Πάτρας ΑΚ Ζωγράφου  3-2 (17-25, 25-23, 25-20, 21-25, 15-11)   περ
Αίας Μαλεσίνας  Ιωνικός Σάμου  3-0 (25-11, 25-17, 25-19)   περ
Ολυμπιάδα Πατρών  ΓΕ Παναχαϊκή  1-3 (14-25, 16-25, 25-21, 20-25)   περ
 ΔΑΣ Δραπετσώνας Φθία Λαμίας  3-1 (25-10, 23-25, 25-16, 25-18)   περ
9η αγωνιστική 22/12/2013
19/12: ΓΕ Παναχαϊκή  Μεταμόρφωση  3-0 (25-19, 25-17, 25-17)  περ
 Ρεπό Πανερυθραϊκός    περ
 Ιωνικός Ν.Φ.  Ερμής Πάτρας 3-1 (25-21, 24-26, 25-18, 25-21)  περ
 ΑΚ Ζωγράφου Αίας Μαλεσίνας  3-2 (25-20, 18-25, 23-25, 23-21, 15-8)  περ
 Φθία Λαμίας Ολυμπιάδα Πατρών  1-3 (25-13, 11-25, 20-25, 24-26)  περ
 Ιωνικός Σάμου ΔΑΣ Δραπετσώνας  0-3 (12-25, 15-25, 14-25)  περ
10η αγωνιστική 12/01/2013
 Μεταμόρφωση Φθία Λαμίας  3-1 (25-20, 31-29, 25-27, 25-15)   
 Πανερυθραϊκός ΓΕ Παναχαϊκή  1-3 (21-25, 21-25, 26-24, 20-25)   
Ερμής Πάτρας  Ρεπό     
Αίας Μαλεσίνας  Ιωνικός Ν.Φ.  2-3 (25-23, 13-25, 23-25, 25-11, 10-15)   
Ιωνικός Σάμου  ΑΚ Ζωγράφου  2-3 (18-25, 25-19, 25-18, 21-25, 13-15)   
 13/1, 19.45:ΔΑΣ Δραπετσώνας Ολυμπιάδα Πατρών  3-0 (25-21, 25-22, 25-16)   
11η αγωνιστική 19/01/2003
 Ολυμπιάδα Πατρών Μεταμόρφωση  0-3 (16-25, 21-25, 22-25)   
 Φθία Λαμίας Πανερυθραϊκός  0-3 (21-25, 22-25, 12-25)   
 ΓΕ Παναχαϊκή Ερμής Πάτρας  3-0 (25-15, 25-21, 25-21)   
 Ρεπό  Αίας Μαλεσίνας    
Ιωνικός Ν.Φ.  Ιωνικός Σάμου  3-0 (25-16, 25-10, 25-14)   
ΑΚ Ζωγράφου  ΔΑΣ Δραπετσώνας  2-3 (14-25, 32-30, 25-20, 18-25, 10-15)   





Β΄ΓΥΡΟΣ
12η αγωνιστική 26/01/2013
Ολυμπιάδα Πατρών Πανερυθραϊκός 1-3 (25-19, 15-25, 21-25, 16-15)             
θία Λαμίας Ερμής Πάτρας 2-3 (25-19, 20-25, 20-25, 25-22, 13-15)   
Παναχαϊκή Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-17, 25-15, 25-17)   
Ρεπό Ιωνικός Σάμου    
Ιωνικός Ν.Φ. ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-21, 25-22, 25-22)   
ΔΑΣ Δραπετσώνας ΑΣΠ Μεταμόρφωσης 0-3 (15-25, 21-25, 17-25)   
13η αγωνιστική 02/02/2013
Πανερυθραϊκός ΑΣΠ Μεταμόρφωσης 1-3 (21-25, 25-18, 23-25, 18-25)   
Ερμής Πάτρας Ολυμπιάδα Πατρών 3-2 (23-25, 25-16, 30-28, 22-25, 15-09)   
Αίας Μαλεσίνας  Φθία Λαμίας 3-1 (30-28, 25-23, 24-26, 25-15)   
 Ιωνικός Σάμου ΓΕ Παναχαϊκή 0-3 (10-25, 17-25, 18-25)   
ΑΚ Ζωγράφου Ρεπό    
 Ιωνικός Ν.Φ. ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-21, 25-16, 25-20)   
14η αγωνιστική 09/02/2013
Μεταμόρφωση  Ερμής Πάτρας 3-1 (25-20, 22-25, 25-17, 25-23)   
Ολυμπιάδα Πατρών Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-22, 25-18, 25-22)   
 Φθία Λαμίας Ιωνικός Σάμου 3-0 (26-24, 25-18, 25-17)   
 ΓΕ Παναχαϊκή ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-23, 25-16, 25-19)   
Ρεπό  Ιωνικός Ν.Φ.    
ΔΑΣ Δραπετσώνας  ΑΣ Πανερυθραϊκός 2-3 (25-21, 25-23, 15-25, 17-25, 08-15)   
15η αγωνιστική 16/02/2013
Αίας Μαλεσίνας  ΑΣΠ Μεταμόρφωση 0-3 (15-25, 13-25, 10-25)  
Ερμής Πάτρας  Πανερυθραϊκός 0-3 (19-25, 21-25, 23-25)   
Ιωνικός Σάμου  Ολυμπιάδα Πάτρας 0-3 (14-25, 19-25, 14-25)  
ΑΚ Ζωγράφου  Φθία Λαμίας 3-2 (25-16, 22-25, 16-25, 25-18, 15-12)   
Ιωνικός Ν.Φ.  ΓΕ Παναχαϊκή 0-3 (22-25, 19-25, 17-25)   
Ρεπό  ΔΑΣ Δραπετσώνας    
16η αγωνιστική 23/02/2013
Μεταμόρφωση  Ιωνικός Σάμου 3-0 (25-10, 25-18, 25-17)   
Πανερυθραϊκός  Αίας Μαλεσίνας 3-1 (23-25, 25-23, 25-17, 25-14)   
Ολυμπιάδα Πατρών  ΑΚ Ζωγράφου 3-1 (25-20, 25-16, 22-25, 25-18)   
Φθία Λαμίας  Ιωνικός Ν.Φ. 1-3 (19-25, 20-25, 25-20, 26-28)  
ΓΕ Παναχαϊκή  Ρεπό    
ΔΑΣ Δραπετσώνας  Ερμής Πατρών 3-1 (23-25, 25-15, 25-21, 25-18)  
17η αγωνιστική 02/03/2013
ΑΚ Ζωγράφου  ΑΣΠ Μεταμόρφωσης 0-3 (17-25, 24-26, 18-25)   
Ιωνικός Σάμου  Πανερυθραϊκός 0-3 (13-25, 15-25, 17-25)    
Αίας Μαλεσίνας  Ερμής Πατρών 3-2 (26-24, 21-25, 23-25, 27-25, 15-13)   
Ιωνικός Ν.Φ.  Ολυμπιάδα Πατρών 1-3 (20-25, 19-25, 25-19, 22-25)   
Ρεπό  Φθία Λαμίας    
ΓΕ Παναχαϊκή  ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (21-25, 25-21, 25-12, 25-17)   
18η αγωνιστική 09/03/2013
Μεταμόρφωση  Ιωνικός Ν.Φ. 3-0 (25-19, 25-22, 25-12)   
Πανερυθραϊκός  ΑΚ Ζωγράφου 3-1 (25-20, 24-26, 25-17, 25-15)   
Ερμής Πάτρας  Ιωνικός Σάμου 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)   
Ολυμπιάδα Πατρών  Ρεπό    
10/3: Φθία Λαμίας  ΓΕ Παναχαϊκή 1-3 (27-25, 16-25, 21-25, 19-25)  
10/3: Δραπετσώνα Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-23, 25-09, 25-23)  
19η αγωνιστική 16/03/2013
Ρεπό  ΑΣΠ Μεταμόρφωσης    
Ιωνικός Ν.Φ.  Πανερυθραϊκός 0-3 (24-26, 18-25, 30-32)   
ΑΚ Ζωγράφου  Ερμής Πατρών 1-3 (30-32, 18-25, 25-22, 23-25)   
Ιωνικός Σάμου  Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)   
ΓΕ Παναχαϊκή  Ολυμπιάδα Πατρών 3-0 (25-15, 25-12, 25-19)   
Φθία Λαμίας  ΔΑΣ Δραπετσώνας 2-3 (25-23, 20-25, 16-25, 25-18, 13-15)   
20η αγωνιστική 23/03/2013
Μεταμόρφωση  ΓΕ Παναχαϊκή 0-3 (17-25, 23-25, 27-29)   
Πανερυθραϊκός  Ρεπό    
 Ερμής Πάτρας Ιωνικός Ν.Φ. 3-0 (25-21, 25-21, 25-15)    
Αίας Μαλεσίνας  ΑΚ Ζωγράφου 2-3 (25-18, 21-25, 29-27, 19-25, 14-16)   
Ολυμπιάδα Πατρών  Φθία Λαμίας 3-1 (25-16, 25-12, 21-25, 25-20)   
ΔΑΣ Δραπετσώνας  Ιωνικός Σάμου 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)   
21η αγωνιστική 30/03/2013
Φθία Λαμίας  ΑΣΠ Μεταμόρφωσης 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)   
ΓΕ Παναχαϊκή  Πανερυθραϊκός 3-0 (25-23, 25-20, 25-17)   
Ρεπό  Ερμής Πατρών    
Ιωνικός Ν.Φ.  Αίας Μαλεσίνας 1-3 (23-25, 22-25, 25-13, 23-25)   
ΑΚ Ζωγράφου  Ιωνικός Σάμου Αποσύρθηκε ο Ιωνικός Σάμου  
Ολυμπιάδα Πατρών  ΔΑΣ Δραπετσώνας 1-3 (18-25, 25-20, 15-25, 22-25)    
22η αγωνιστική 06/04/2013
Μεταμόρφωση  Ολυμπιάδα Πατρών 3-0 (25-13, 25-21, 25-22)    
Πανερυθραϊκός  Φθία Λαμίας 3-0 (25-17, 25-15, 25-13)   
Ερμής Πάτρας  ΓΕ Παναχαϊκή 0-3 (17-25, 23-25, 23-25)   
 Αίας Μαλεσίνας Ρεπό    
Ιωνικός Σάμου  Ιωνικός Ν.Φ. Αποσύρθηκε ο Ιωνικός Σάμου   
ΔΑΣ Δραπετσώνας  ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-23, 25-23, 25-20)    






































































































 
 
 

 
ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ
1989: Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας
1990: ΑΓΣ Ιωαννίνων
1991: Ελληνικά Ναυπηγεία
1992: Πανελλήνιος
1993: Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας
1994: ΑΕΚ
1995: Μίλων
1996: Φιλία Ηλιούπολης
1997: ΑΕ Κομοτηνής
1998: Ιωνικός Νίκαιας
1999: Πανελλήνιος
2000: Αρης Νίκαιας
2001: ΟΠΕ Ρεθύμνου
2002: ΕΑ Πατρών
2003: ΑΕΚ
2004: Πανελλήνιος
2005: ΓΣ Λαμίας
2006: ΑΕΚ
2007: ΑΟ Κηφισιάς
2008: Απόλλων Καλαμαριάς
2009: ΑΕΚ
2010: Επίκουρος Πολίχνης
2011: Φοίνικας Σύρου
2012: Νίκη Αιγινίου
2013: ΑΕΚ, Παναχαϊκή, Ορεστιάδα














Σχετικά άρθρα

  • Σε απολογία κλήθηκαν Παναχαϊκή, Αιγάλεω, Αστέρας Αγ. Δημητρίου
    Σε απολογία την Τετάρτη 28/11 και ώρα 10.30, κάλεσε η Αθλητική Δικαστής της ΕΟΠΕ τα σωματεία της Παναχαϊκής, της γυναικείας ομάδας του Αιγάλεω αλλα και της αντίστοιχης ομάδας του Αστέρα Αγ. Δημητρίου.
  • Κάλεσμα στον κόσμο απο το Ροδίων Άθλησις
    Με το σύνθημα «ο πήχης έχει ανέβει πολύ ψηλά και στόχος μας είναι μόνο η κορυφή» η διοίκηση του Ροδίων Άθλησις, κάνει κάλεσμα στους φιλάθλους της ομάδας, ώστε να γεμίσουν τις εξέδρες του κλειστού το Σάββατο (11/11),και να στηρίξουν τον Σπύρο Γκολίτση και τους παίκτες του , στην προσπάθεια τους να ζευγαρώσουν τις νίκες κόντρα στον Πανερυθραϊκό, για τον Α1 όμιλο της Α2 ανδρών.
  • ΕΣΠΕΔΑ: Ξεχωρίζει η μονομαχία της Δραπετσώνας με τον Αστέρα Νίκαιας
    Στην Δραπετσώνα εστιάζεται το ενδιαφέρον της τέταρτης αγωνιστικής της Β΄εθνικής γυναικών, ΕΣΠΕΔΑ.
  • Σούπερ Ίριδα επικράτησε 3-0 της Δραπετσώνας
    Την τρίτη σερί νίκη της που την διατηρεί στο ρετιρέ της βαθμολογίας της β΄εθνικής γυναικών ΕΣΠΕΔΑ, πέτυχε η Ίριδα η οποία επικράτησε 3-0 της Δραπετσώνας στο ακατάλληλο για αγώνες, βοηθητικό του ΣΕΦ.
  • ΕΣΠΕΔΑ: Χωρίς ντέρμπι η 3η αγωνιστική της Β΄εθνικής
    Χωρίς το μεγάλο ντέρμπι συνεχίζεται η τρίτη αγωνιστική της Β΄εθνικής γυναικών ΕΣΠΕΔΑ. Η πρωτοπόρος Αργυρούπολη μετά από δύο πολύ μεγάλες εκτός έδρας νίκες με Αστέρα Νίκαιας και Ένωση Ιλίου, επιστρέφει στην έδρα της και αντιμετωπίζει τον γειτονικό Άλιμο που έχει ξεκινήσει με δύο σερί ήττες και ο οποίος θα παλέψει για την παραμονή του.
Περισσότερα από την κατηγορία: Τα ρόστερ του 2ου Ομίλου της Α2 Ανδρών, 2012-13 »

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ