1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
28-01-2018 23:51

Α2 γυναικών - Α΄όμιλος 2017-18: Πρόγραμμα, αποτελέσματα, βαθμολογία

 Α2 γυναικών - Α΄όμιλος 2017-18: Πρόγραμμα, αποτελέσματα, τελική βαθμολογία

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΤΕΛΙΚΗ
 ΣύνολοΕντός ΈδραςΕκτός Έδρας
  ΣετΠόντοι ΣετΠόντοι ΣετΠόντοι
Θ.ΟμάδαΒ.ΑΓ.ΝΗΥπέρΚατάΥπέρΚατάΒΑΓ.ΝΗΥπέρΚατάΥπέρΚατάΒΑΓ.ΝΗΥπέρΚατάΥπέρΚατά
1 ΑΓΣ Άρτεμις 44 16 15 1 46 7 1304 931 24 8 8 0 24 1 623 418 20 8 7 1 22 6 681 513
2 ΑΟΝ Αμαζόνες 39 16 13 3 42 17 1376 1135 24 8 8 0 24 4 686 537 15 8 5 3 18 13 690 598
3 ΓΣ Μεσσηνιακός 35 16 12 4 39 18 1298 1095 18 8 6 2 20 9 681 529 17 8 6 2 19 9 617 566
4 ΑΕ Αγ. Παρασκευής 26 16 8 8 32 30 1305 1233 14 8 5 3 17 13 653 558 12 8 3 5 15 17 652 675
5 Ένωση Βύρωνα 24 16 9 7 33 33 1404 1357 13 8 5 3 17 16 697 692 11 8 4 4 16 17 707 665
6 ΟΠ Ρεθύμνου 17 16 6 10 23 37 1235 1334 10 8 4 4 13 17 634 660 7 8 2 6 10 20 601 674
7 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. 17 16 5 11 27 38 1322 1355 7 8 2 6 13 20 691 659 10 8 3 5 14 18 631 696
8 ΑΣ Ηλιούπολης 11 16 3 13 20 42 1254 1396 4 8 1 7 10 23 659 741 7 8 2 6 10 19 595 655
9 ΑΟ Κύδων -21 16 1 15 5 45 572 1234 0 8 0 8 2 24 311 641 3 8 1 7 3 21 261 593

*Ο Κύδωνας Χανίων αποχώρησε από το πρωτάθλημα την 10η αγωνιστική. Για κάθε αγώνα θα έχει ποινή αφαίρεσης τριών βαθμών.

 

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 2017-18
 
Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσματα
1η αγωνιστική - Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017
15/10: Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα  - ΑΣ Ηλιούπολη 3-1 (24-26, 25-12, 25-20, 25-14)
15/10: ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΟΠΕ Ρεθύμνου 0-3 (22-25, 18-25, 17-25)
Κορυδαλλού 18.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-0 (25-10, 25-16, 25-20)
Αγίας Παρακευής 19.00 ΑΟ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 2-3 (25-17, 25-19, 25-27, 21-25, 13-15)
2η αγωνιστική - Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017
Αγίας Παρασκευής  19.00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - Ένωση Βύρωνα  3-2 (20-25, 17-25, 25-21, 25-20, 15-12)
Α Ηλιούπολης 16.00 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Κύδων 0-3 (23-25, 24-26, 21-25)
22/10 Στ. Καλαϊτζής 19.30 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες - ΑΓΣ Άρτεμις 3-1 (25-22, 25-22, 12-25, 25-22)
22/10: Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - ΓΣ Μεσσηνιακός 0-3 (17-25, 22-25, 19-25)
3η αγωνιστικη - Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2017
25/10. ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟ Κύδων - ΑΕ Αγίας Παρασκευής 0-3 (18-25, 13-25, 17-25)
29/10 Κορυδαλλού 14.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΟΠΕ Ρεθύμνου 3-0 (25-15, 25-22, 25-16)
29/10:Παραλίας 17.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 0-3 (20-25, 24-26, 18-25)
Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 3-2 (25-20, 16-25, 14-25, 25-20, 15-8)
4η αγωνιστική - Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2017
Βύρωνα 16.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Κύδων  3-0 (25-16, 25-18, 25-18)
Α Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΓΣ Άρτεμις 0-3 (15-25, 19-25, 16-25)
Ρεθύμνου 14.30 ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΓΣ Μεσσηνιακός 0-3 (23-25, 21-25, 18-25)
5/11 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 1-3 (19-25, 25-17, 18-25, 22-25)
5η αγωνιστική - Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017
Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΕ Αγίας Παρασκευής 3-0 (25-16, 25-20, 25-16)
Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΣ Ηλιούπολης 3-0 (25-21, 25-19, 27-25)
12/11 Στ. Καλαϊτζής 16.00 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες - ΟΠΕ Ρεθύμνου 3-0 (25-21, 25-21, 25-21)
ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 0-3 (24-26, 10-25, 21-25)
6η αγωνιστική - 18 Νοεμβρίου 2017
Αγίας Παρασκευής 18.00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΓΣ Μεσσηνιακός 0-3 (20-25, 18-25, 21-25)
Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΓΣ Άρτεμις 0-3 (23-25, 25-27, 19-25)
Α' Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 1-3 (25-20, 19-25, 22-25, 13-25) 
22/11 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - ΟΠΕ Ρεθύνμου 2-3 (25-9, 18-25, 25-15, 17-25, 17-19)
7η αγωνιστική - 25 Νοεμβρίου 2017
26/11 Στ. Καλαϊτζής 18.30 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες - ΑΕ Αγίας Παρασκευής 3-0 (25-8, 25-17, 25-22)
26/11 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - Ένωση Βύρωνα 3-1 (25-19, 25-16, 26-28, 25-15)
26/11: Κορυδαλλού 14.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟ Κύδων  3-0 (25-16, 25-10, 25-14) 
Ρεθύμνου 16.00 ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΣ Ηλιούπολης 0-3 (13-25, 24-26, 10-25)
8η αγωνιστική - 2 Δεκεμβρίου 2017
Αγίας Παρασκευής 16.00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΟΠΕ Ρεθύμνου 3-0 (25-13, 25-15, 25-21)
Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 2-3 (16-25, 19-25, 25-21, 25-21, 8-15)
ΕΑΚ Χανίων 13.30 ΑΟ Κύδων - ΓΣ Μεσσηνιακός 1-3 (12-25, 25-21, 9-25, 22-25)
3/12 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΣ Ηλιούπολης 3-2 (12-25, 21-25, 26-24, 25-18, 15-12)
9η αγωνιστική - 9 Δεκεμβρίου 2017
Α Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Αγίας Παρασκευής 1-3 (20-25, 13-25, 25-20, 19-25) 
Ρεθύμνου - ΟΠΕ Ρεθύμνου - Ένωση Βύρωνα 1-3 (12-25, 25-13, 24-26, 17-25)
10/12: Στ. Καλαϊτζής 16.00 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες - ΑΟ Κύδων 3-0 (25-11, 25-14, 25-10)
Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 3-1 (25-13, 25-14, 23-25, 25-18) 
10η αγωνιστική - 16 Δεκεμβρίου 2017
Α Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - Ένωση Βύρωνα 2-3 (25-19, 21-25, 20-25, 25-13, 12-15)
Ρεθύμνου 16.00 ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΟ Κύδων 3-0 (25-22, 25-14, 25-22) 
Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΓΣ Άρτεμις 2-3 (21-25, 26-24, 31-29, 23-25, 12-15)
17/12 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΕ Αγίας Παρασκευής 1-3 (20-25, 16-25, 25-17, 22-25)
11η αγωνιστική - Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2017
Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αγίας Παρασκευής 3-2 (25-27, 18-25, 25-22, 25-22, 15-7)
ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΑΣ Ηλιούπολης 1-3 (22-25, 25-17, 25-27, 11-25)
Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 3-0 (25-18, 25-19, 25-13) 
Παραλίας 20.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 3-0 (25-13, 25-16, 25-17)
12η αγωνιστική - Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018 
Αγ. Παρασκευής 16.00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής ΑΟ Κύδων 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
Ρεθύμνου - ΟΠΕ Ρεθύμνου ΑΓΣ Άρτεμις 0-3 (19-25, 24-26, 21-25)
14/1 Στ Καλαϊτζής 18.00 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (22-25, 25-17, 25-15, 25-18)
14/1 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - Ένωση Βύρωνα 2-3 (21-25, 25-23, 25-19, 18-25, 15-17)
13η αγωνιστική - Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018
ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - Ένωση Βύρωνα 0-3  (0-25, 0-25, 0-25)
Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΣ Ηλιούπολης 3-0 (25-13, 25-16, 25-22)
Παραλίας 14.30 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΟΠΕ Ρεθύμνου 3-0 (25-19, 25-19, 25-15)
Στ. Καλαϊτζής 19.30 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 3-0 (25-10, 25-21, 25-13)
14η αγωνιστική - Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018
Αγίας Παρασκευής 19.00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΓΣ Άρτεμις 0-3 (18-25, 19-25, 09-25)
Α Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Μεσσηνιακός 2-3 (13-25, 25-12, 20-25, 25-23, 12-15)
28/1 Ρεθύμνου - ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες 3-1 (25-22, 25-22, 17-25, 26-24)
28/1 Γ. Γαλανόπουλος 15.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΟ Κύδων 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
15η αγωνιστική - Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2018
4/2 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΕ Αγίας Παρασκευής  
Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - Ένωση Βύυρωνα  
4/2 Στ. Καλαϊτζής 18.30 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες - ΑΣ Ηλιούπολης  
Ρεθύμνου 14.30 ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου  
16η αγωνιστική - Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018
Αγίας Παρασκευής  19.00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες  
Βύρωνα 18.00 Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Μεσσηνιακός  
ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων  - ΑΓΣ Άρτεμις  
Α Ηλιούπολης 16.00 ΑΣ Ηλιούπολης - ΟΠΕ Ρεθύμνου  
17η αγωνιστική - Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2018
Ρεθύμνου 16.00 ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΕ Αγίας Παρασκευής  
Στ. Καλαϊτζής 16.00 ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες - Ένωση Βύρωνα  
Παραλίας 16.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟ Κύδων  
Α Ηλιούπολης 16.00 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου  
18η αγωνιστική - Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
Αγίας Παρασκευής 16.00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΣ Ηλιούπολης  
Βύρωνα 16.00 Ένωση Βύρωνα  - ΟΠΕ Ρεθύμνου  
ΕΑΚ Χανίων  16.00 ΑΟ Κύδων - ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες  
Γ. Γαλανόπουλος 16.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΓΣ Άρτεμις  

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ