1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
01-10-2019 19:58

Α2 Γυναικών Νότιος όμιλος 2019-20: Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Tα αποτελέσματα και η βαθμολογία στο Νότιο όμιλο Α2 γυναικών 2019-20:
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. Απόλλων Καλαμάτας 7 20 (21-5) 7 0
2. Γ.Ε. Ηρακλείου 7 18 (20-7) 6 1
3. Ο.Φ.Α. Απολλώνιος 7 15 (19-9) 6 1
4. Γ.Σ. Μεσσηνιακός 1988 7 14 (15-11) 5 2
5. A.E.Aμπελοκήπων 7 14 (18-13) 4 3
6. Γ.Σ. Πετρούπολης 7 11 (14-14) 4 3
7. Γ.Α.Σ.Μεσσαράς 7 9 (10-12) 3 4
8. Α.Θ.Λ.Ε.Σ.Ηρακλείου 7 9 (15-18) 2 5
9. Α.Ε. Αγ.Παρασκευής 7 7 (10-16) 2 5
10 Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης 7 6 (12-18) 3 4
11. Γ.Σ.Κ.Ηρακλής 7 2 (7-21) 0 7
12. Ενωση Βύρωνα 7 1 (4-21) 0 7

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
1η αγωνιστική - 19/10
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (25-13, 29-27, 23-25,25-19) 
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΟΦΑ Απολλώνιος 0-3 (14-25, 17-25, 17-25)
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Πετρούπολης 0-3 (16-25, 19-25, 16-25)
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - Απόλλων Καλαμάτας 0-3 (15-25, 22-25, 20-25)
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 1-3 (21-25, 25-19, 21-25, 11-25)
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-2 (25-19, 05-25, 25-18, 23-25, 15-07)
2η αγωνιστική - 26-27/10
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-0 (25-13, 25-23, 25-14)
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΑΣ Μεσσαράς 0-3 (22-25, 20-25, 22-25)
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - Ένωση Βύρωνα  3-0 (25-17, 25-15, 25-17)
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής 3-2 (24-26, 22-25, 25-15, 28-26, 17-15)
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΓΣΚ Ηρακλής 3-0 (25-21, 25-10, 25-18) 
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 3-2 (17-25, 25-21, 27-25, 23-25, 15-08) 
3η αγωνιστική - 2-3/11
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΕ Ηρακλείου 0-3 (21-25, 19-25, 16-25)
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΑΟΝ Αργυρούπολης  2-3 (25-19, 13-25, 26-24, 10-25, 12-15)
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΟΦΑ Απολλώνιος 0-3 (25-27, 18-25, 24-26)
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πετρούπολης 1-3 (25-17, 16-25, 22-25, 22-25)
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας 1-3 (16-25, 25-15, 14-25, 23-25)
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-2 (23-25, 25-17, 27-29, 25-18, 16-14)
4η αγωνιστική - 9-10/11
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - Ένωση Βύρωνα 3-0 (25-14, 25-19, 25-11)
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΑΣ Μεσσαράς 0-3 (20-25, 22-25, 18-25)
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  1-3 (20-25, 25-23, 19-25, 15-25)
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΣΚ Ηρακλής 3-2 (21-25, 25-17, 25-15, 25-27, 15-09)
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 3-2 (25-18, 16-25, 19-25, 25-15, 15-13)
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμάτας 2-3 (24-26, 21-25, 27-25, 25-19, 15-17)
5η αγωνιστική - 16-17/11
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΕ Ηρακλείου 1-3 (10-25, 16-25, 25-21, 28-30)
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Μεσσηνιακός 1-3 (25-22, 20-25, 17-25, 23-25)
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Αργυρούπολης 2-3 (12-25, 25-21, 19-25, 25-18, 13-15)
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΟΦΑ Απολλώνιος 2-3 (24-26, 25-18, 13-25, 25-20, 11-15)
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΓΣ Πετρούπολης 3-0 (25-16, 25-20, 25-14)
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-3 (25-20, 13-25, 18-25, 17-25)
6η αγωνιστική - 23-24/11
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣΚ Ηρακλής  3-1 (25-22, 25-22, 25-27, 25-23)
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  3-1 (22-25, 25-22, 25-08, 25-21)
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - Ένωση Βύρωνα 3-0 (25-19, 25-22, 25-16)
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 3-2 (25-23, 25-23, 20-25, 23-25, 15-12)
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - Απόλλων Καλαμάτας 1-3 (25-19, 15-25, 13-25, 16-25)
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Πετρούπολης 3-0 (25-20, 25-18, 25-20)
7η αγωνιστική - 30/11
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΕ Ηρακλείου 3-2 (25-23, 16-25, 15-25, 25-17, 15-10)
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Μεσσηνιακός 0-3 (21-25, 19-25, 21-25)
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-13, 25-19, 25-23)
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (25-19, 25-18, 24-26, 25-19)
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΟΦΑ Απολλώνιος 2-3 (25-23, 23-25, 25-23, 23-25, 08-15)
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-3 (08-25, 26-24, 12-25, 17-25)
8η αγωνιστική - 7-8/12
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας  
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου  
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣΚ Ηρακλής  
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Πετρούπολης  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΟΦΑ Απολλώνιος  
9η αγωνιστική - 14-15/12
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΓΕ Ηρακλείου  
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΓΣ Μεσσηνιακός  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΑΣ Μεσσαράς  
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - Ένωση Βύρωνα  
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης  
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΕ Αμπελοκήπων  
10η αγωνιστική - 21-22/12
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΟΦΑ Απολλώνιος  
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΣ Πετρούπολης  
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - Απόλλων Καλαμάτας  
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου  
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣΚ Ηρακλής  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟΝ Αργυρούπολης  
11η αγωνιστική - 18-19/1/20
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΕ Ηρακλείου  
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΣ Μεσσηνιακός  
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΓΑΣ Μεσσαράς  
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - Ένωση Βύρωνα  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕ Αμπελοκήπων  
12η αγωνιστική - 25/1/20
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Μεσσηνιακός  
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς  
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - Ένωση Βύρωνα  
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΣΚ Ηρακλής  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΕ Ηρακλείου  
13η αγωνιστική - 1-2/2
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΕ Ηρακλείου  
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟΝ Αργυρούπολης  
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΟΦΑ Απολλώνιος  
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Πετρούπολης  
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - Απόλλων Καλαμάτας  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΑΕ Αμπελοκήπων  
14η αγωνιστική - 8-9/2
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΓΑΣ Μεσσαράς  
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ένωση Βύρωνα  
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής  
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Μεσσηνιακός  
15η αγωνιστική - 15-16/2
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΓΕ Ηρακλείου  
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Μεσσηνιακός  
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟΝ Αργυρούπολης  
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΟΦΑ Απολλώνιος  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΣ Πετρούπολης  
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΑΕ Αμπελοκήπων  
16η αγωνιστική - 22-23/2
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - Ένωση Βύρωνα  
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής  
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου  
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - Απόλλων Καλαμάτας  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΑΣ Μεσσαράς  
17η αγωνιστική - 29/2-1/3/20
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΕ Ηρακλείου  
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Μεσσηνιακός  
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΓΑΣ Μεσσαράς  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΑΟΝ Αργυρούπολης  
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΟΦΑ Απολλώνιος  
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων  
18η αγωνιστική - 7-8/3/20
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου  
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΣΚ Ηρακλής  
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - Απόλλων Καλαμάτας  
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΣ Πετρούπολης  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - Ένωση Βύρωνα  
19η αγωνιστική - 14-15/3/20
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΓΕ Ηρακλείου  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΣ Μεσσηνιακός  
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΑΣ Μεσσαράς  
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - Ένωση Βύρωνα  
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟΝ Αργυρούπολης  
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΕ Αμπελοκήπων  
20η αγωνιστική - 21-22/3/20
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Πετρούπολης  
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - Απόλλων Καλαμάτας  
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου  
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - ΓΣΚ Ηρακλής  
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΦΑ Απολλώνιος  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
21η αγωνιστική - 28/3/20
Π. Νικολαϊδης ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΕ Ηρακλείου  
Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Μεσσηνιακός  
Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας - ΓΑΣ Μεσσαράς  
Λίντο ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ένωση Βύρωνα  
Ι. Ζηρίνης ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕ Αγ. Παρασκευής  
Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων  
22η αγωνιστική - 4/4/20
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝ Αργυρούπολης  
Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός - ΟΦΑ Απολλώνιος  
Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πετρούπολης  
Βύρωνα Ένωση Βύρωνα - Απόλλων Καλαμάτας  
ΑΚ Νότου ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου  
ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣΚ Ηρακλής  

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ