1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
20-07-2018 14:48

Α2 ανδρών - Α΄όμιλος - 2ος Υπό όμιλος: Το πρόγραμμα 2018-19

Κατεβάστε το αρχείο:
Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Α2 ανδρών - 2ος Υπό όμιλος 2018-19:

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κέρκης Σάμου

Κόροιβος Αμαλιάδας - ΕΑ Πατρών

Νέοι Βύρωνος - Απόλλων Αθηνών

Δραπετσώνα - ΑΕ Αρμενίων

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Δραπετσώνα - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Κέρκης Σάμου - Κόροιβος Αμαλιάδας

ΕΑ Πατρών - Νέοι Βύρωνος

ΑΕ Αρμενίων - Απόλλων Αθηνών

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Κόροιβος Αμαλιάδας - Δραπετσώνα

Νέοι Βύρωνος - Κέρκης Σάμου

Απόλλων Αθηνών - ΕΑ Πατρών

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΑΕ Αρμενίων

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Δραπετσώνα - Νέοι Βύρωνος

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κόροιβος Αμαλιάδας

Κέρκης Σάμου - Απόλλων Αθηνών

ΑΕ Αρμενίων - ΕΑ Πατρών

5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Απόλλων Αθηνών - Δραπετσώνα

Νέοι Βύρωνος - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

ΕΑ Πατρών - Κέρκης Σάμου

Κόροιβος Αμαλιάδας - ΑΕ Αρμενίων

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Δραπετσώνα - ΕΑ Πατρών

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Απόλλων Αθηνών

Κόροιβος Αμαλιάδας - Νέοι Βύρωνος

ΑΕ Αρμενίων - Κέρκης Σάμου

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Κέρκης Σάμου - Δραπετσώνα

ΕΑ Πατρών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Απόλλων Αθηνών - Κόροιβος Αμαλιάδας

Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Κέρκης Σάμου - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

ΕΑ Πατρών - Κόροιβος Αμαλιάδας

Απόλλων Αθηνών - Νέοι Βύρωνος

ΑΕ Αρμενίων - Δραπετσώνα

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Δραπετσώνα

Κόροιβος Αμαλιάδας - Κέρκης Σάμου

Νέοι Βύρωνος - ΕΑ Πατρών

Απόλλων Αθηνών - ΑΕ Αρμενίων

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Δραπετσώνα - Κόροιβος Αμαλιάδας

Κέρκης Σάμου - Νέοι Βύρωνος

ΕΑ Πατρών - Απόλλων Αθηνών

ΑΕ Αρμενίων - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Νέοι Βύρωνος - Δραπετσώνα

Κόροιβος Αμαλιάδας - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Απόλλων Αθηνών - Κέρκης Σάμου

ΕΑ Πατρών - ΑΕ Αρμενίων

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Δραπετσώνα - Απόλλων Αθηνών

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Νέοι Βύρωνος

Κέρκης Σάμου - ΕΑ Πατρών

ΑΕ Αρμενίων - Κόροιβος Αμαλιάδας

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΕΑ Πατρών - Δραπετσώνα

Απόλλων Αθηνών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Νέοι Βύρωνος - Κόροιβος Αμαλιάδας

Κέρκης Σάμου - ΑΕ Αρμενίων

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Δραπετσώνα - Κέρκης Σάμου

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΕΑ Πατρών

Κόροιβος Αμαλιάδας - Απόλλων Αθηνών

ΑΕ Αρμενίων - Νέοι Βύρωνος

 

 

A1G18-19b.jpgA2A18-19Ba.jpgA2A18-19Bb.jpgA2G18-19Ab.jpgA2A18-19-2YPO.jpgA2G18-19Bb.jpgA1G18-19a.jpgA2G18-19Aa.jpgpreleague2.jpgA2G18-19Ba.jpgA2A18-19-1YPO.jpga1g2018-19f.jpgpreleague1.jpg

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ