1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
21-01-2018 23:12

Pre League γυναικών 2017-18: Αποτελέσματα βαθμολογία

 

 

 

 

 

 

 

PRE LEAGUE 2017-18
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ Ν Η
1. ΑΣΠ Θέτις Βούλας 14 40 (42-6) 14 0
2. ΑΟ Ηλυσιακός 14 33 (35-15) 11 3
3. ΑΕΚ 14 31 (36-16) 11 3
4. ΓΑΣ Μεσσαράς 14 27 (30-21) 8 6
5. ΓΣ Πανιώνιος 14 25 (32-25) 8 6
6. ΖΑΟΝ 14 24 (32-25) 8 6
7. ΑΟ Αιγάλεω 14 22 (26-26) 7 7
8. ΑΟ Λαμίας 2013 14 16 (22-31) 6 8
9. ΦΟ Βριλησσίων 14 13 (20-35) 4 10
10. ΧΑΝΘ 14 10 (15-36) 4 10
11. ΓΣ Πετρούπολης 14 9 (16-36) 3 11
12. ΑΣΠ Απόλλων 14 2 (9-42) 0 14

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18
 
Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσματα
1η αγωνιστική - Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017
15/10: Ζηρίνειο 17.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - Φ.Ο.Βριλησσίων 3-1 (27-25, 21-25, 25-22, 25-12)
15/10: Απόλλωνα 15.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΓΑΣ Μεσσαράς 1-3 (17-25, 25-22, 19-25, 16-25)
Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - ΑΟ Αιγάλεω 3-0 (25-17, 25-19, 25-21)
15/10: Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΧΑΝΘ 3-0 (25-20, 25-13, 25-18)
Ν. Σμύρνης 19.00 ΓΣΣ Πανιώνιος - ΓΣ Πετρούπολης 3-0 (25-15, 25-21, 25-15) 
Χαλκιοπούλειο 18.00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠΕ Θέτις 1-3 (25-18, 20-25, 21-25, 18-25) 
2η αγωνιστική - Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017
Χαλκιοπούλειο 18.00 ΑΟ Λαμίας 2013 - Ζηρίνειο 3-2 (25-27, 25-13, 23-25, 25-17, 15-10)
Βριλησσίων 17.45 Φ.Ο.Βριλησσίων - ΑΣΠ Απόλλων 3-2 (23-25, 25-23, 26-28, 25-18, 15-7)
Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕΚ 0-3 (20-25, 22-25, 19-25)
22/10: Στ. Βενέτης 17.00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Ηλυσιακός 0-3 (20-25, 18-25, 18-25)
Μ. Τσικίνας 16.00 ΧΑΝΘ - ΓΣΣ Πανιώνιος 0-3 (18-25, 13-25, 21-25)
Γ. Γεννηματάς 19.00 ΑΣΠΕ Θέτις - ΓΣ Πετρούπολης 3-0 (25-13, 25-23, 25-17)
3η αγωνιστικη - Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2017
Απόλλωνα 20.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Λαμίας 2013 1-3 (29-27, 20-25, 22-25, 21-25) 
Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - ΦΟ Βριλησσίων 3-0 (25-14, 25-17, 25-15) 
29/10: Ιλισσίων 16.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-19, 25-19, 25-19) 
Ν.Σμύρνης 19.00 ΓΣΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω 3-2 (25-17, 25-19, 12-25, 20-25, 15-11)
Ν. Παξιμαδάς 16.30 ΓΣ Πετρούπολης - ΧΑΝΘ 2-3 (25-20, 26-24, 17-25, 25-27, 12-15) 
29/10: Ζηρίνειο 17.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠΕ Θέτις 2-3 (25-23, 13-25, 17-25, 25-19, 10-15) 
4η αγωνιστική - Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2017
Χαλκιοπούλειο 18.00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΕΚ 0-3 (19-25, 21-25, 25-27) 
5/11: Ζηρίνειο 17.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠ Απόλλων  
Βριλησσίων 17.45 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Ηλυσιακός 1-3 (19-25, 25-16, 11-25, 12-25) 
Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣΣ Πανιώνιος 3-1 (15-25, 25-17, 28-26, 25-22) 
5/11: Στ. Βενέτης 17.00 ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (25-20, 16-25, 30-28, 25-23)
Γ. Γεννηματάς 19.00 ΑΣΠΕ Θέτις - ΧΑΝΘ 3-0 (25-16, 25-19, 25-13)
5η αγωνιστική - Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017
12/11: Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Λαμίας 2013 3-0 (25-12, 25-19, 25-21)
Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - Ζηρίνειος ΑΟΝ 2-3 (13-25, 25-20, 25-15, 23-25, 10-15)
Ν. Σμύρνης 19.00 ΓΣΣ Πανιώνιος - ΦΟ Βριλησσίων 3-1 (22-25, 25-11, 25-13, 25-15)
Ν. Παξιμαδάς 16.30 ΓΣ Πετρούπολης - ΓΑΣ Μεσσαράς 0-3 (22-25, 23-25, 16-25)
12/11: Μ. Τσικίνας 16.30 ΧΑΝΘ - ΑΟ Αιγάλεω 3-1 (24-26, 25-20, 25-22, 25-19)
Απόλλωνα 20.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣΠΕ Θέτις 0-3 (09-25, 17-25, 18-25)
6η αγωνιστική - 18 Νοεμβρίου 2017
Χαλκιοπούλειο 18.00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΓΣΣ Πανιώνιος 3-2 (25-19, 22-25, 17-25, 25-19, 15-12)
19/11: Ζηρίνειο 17.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Ηλυσιακός 3-2 (23-25, 25-22, 18-25, 25-19, 15-10)
Απόλλωνα 20.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΕΚ 0-3 (16-25, 18-25, 21-25)
Βριλησσίων 17.45 ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Πετρούπολης 2-3 (25-15, 25-20, 23-25, 14-25, 16-18)
Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΧΑΝΘ 3-1 (28-26, 23-25, 25-18, 25-20)
Γ.Γεννηματάς 19.00 ΑΣΠΕ Θέτις - ΑΟ Αιγάλεω 3-0 (25-18, 25-17, 25-18)
7η αγωνιστική - 25 Νοεμβρίου 2017
Ν. Παξιμαδάς 18.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Λαμίας 2013 3-0 (25-15, 25-17, 25-19) 
Ν.Σμύρνης 19.00 ΓΣΣ Πανιώνιος - Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-1 (19-25, 25-22, 25-16, 25-16) 
26/11: Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-7, 25-9, 25-17) 
26/11: Μ.Τσικίνας 18.00 ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων 1-3 (20-25, 25-14, 20-25, 18-25) 
26/11: Στ.Βενέτης 15.30 ΑΟ Αιγάλεω - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-17, 25-12, 25-12) 
Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - ΑΣΠΕ Θέτις 0-3 (19-25, 23-25, 18-25)
8η αγωνιστική - 2 Δεκεμβρίου 2017
Ζαλκιοπούλειο 18.00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΧΑΝΘ 3-0 (25-13, 25-19, 25-18) 
3/12: Ζηρίνειο 17.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Πετρούπολης 3-0 (
Απόλλωνα 20.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣΣ Πανιώνιος 1-3 (25-22, 10-25, 14-25, 23-25) 
Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - ΑΟ Ηλυσιακός 1-3 (24-26, 25-23, 20-25, 22-25) 
Βριλησσίων 17.45 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω 1-3 (25-11, 23-25, 18-25, 20-25)
Γ.Γεννηματάς 19.00 ΑΣΠΕ Θέτις - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-2 (25-16, 20-25 25-15, 22-25, 15-12) 
9η αγωνιστική - 9 Δεκεμβρίου 2017
10/12: Στ.Βενέτης 15.30 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας 2013 3-0 (25-18, 25-22, 25-20)
10/12: Μ.Τσικίνας 16.30 ΧΑΝΘ - Ζηρίνειος ΑΟΝ 0-3 (06-25, 18-25, 23-25)
Ν.Παξιμάδας 18.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων 3-1 (25-14, 25-16, 16-25, 25-15)
Ν.Σμύρνης 19.00 ΓΣΣ Πανιώνιος - ΑΕΚ 2-3 (25-22, 25-14, 22-25, 18-25, 12-15)
Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων 3-0 (25-18, 25-23, 25-20)
10/12: Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΠΕ Θέτις 0-3 (23-25, 21-25, 20-25)
10η αγωνιστική - 16 Δεκεμβρίου 2017
Χαλκιοπούλειο 18.00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-2 (16-25, 25-21, 25-18, 25-27, 16-14)
17/2: Ζηρίνειο 17.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω 2-3 (27-25, 25-17, 19-25, 18-25, 15-17)
17/2: Απόλλωνα 18.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΧΑΝΘ 2-3 (22-25, 25-17, 26-24, 19-25, 7-15)
Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (25-23, 25-14, 16-25, 25-16)
17/2: Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣΣ Πανιώνιος 3-0 (25-16, 25-17, 25-22)
Γ.Γεννηματάς 19.00 ΑΣΠΕ Θέτις - ΦΟ Βριλησσίων 3-0 (25-17, 25-13, 25-17)
11η αγωνιστική - Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017
Βριλησσίων 17.45 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 2013 3-1 (25-17, 25-22, 16-25, 25-22)
Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-0 (25-21, 25-21, 26-24)
Στ.Βενέτης 17.00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-17, 25-13, 25-19)
Μ.Τσικίνας 17.00 ΧΑΝΘ - ΑΕΚ 0-3 (12-25, 22-25, 18-25)
Ν.Παξιμαδάς 18.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ηλυσιακός 1-3 (20-25, 25-20, 23-25, 21-25)
Ν.Σμύρνης 19.00 ΓΣΣ Πανιώνιος - ΑΣΠΕ Θέτις 0-3 (21-25, 18-25, 26-28)
12η αγωνιστική - Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018
Βριλησσίων  17.45 ΦΟ Βριλησσίων - ΖΑΟΝ 0-3 (20-25, 15-25, 22-25) 
Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-16, 25-13, 25-21)
14/1 Στ Βενέτης 17.00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕΚ 0-3 (23-25, 21-25, 24-26)
14/1 Μ Τσικίνας 18.00 ΧΑΝΘ - ΑΟ Ηλυσιακός 1-3 (12-25, 25-13, 22-25, 20-25)
Ν Παξιμαδάς 18.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (25-22, 21-25, 22-25, 12-25)
Γ Γεννηματάς 19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Λαμίας 3-0 (25-16, 25-18, 25-17)
13η αγωνιστική - Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018
21/1 Ζηρίνειο 17.30 ΖΑΟΝ - ΑΟ Λαμίας 3-2 (22-25, 25-23, 21-25, 25-21, 15-7)
Απόλλωνα 20.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΦΟ Βριλησσίων 1-3 (24-26, 25-21, 16-25, 25-27)
21/1Σχολικό Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-2 (16-25, 24-26, 25-22, 25-15, 15-4)
21/1 Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Αιγάλεω 3-2 (25-19, 25-22, 23-25, 21-25, 15-9) 
Ν. Σμύρνης 19.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΧΑΝΘ 3-0 (25-14, 25-17, 26-24)
Ν. Παξιμαδάς 18.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Θέτις 0-3 (21-25, 21-25, 11-25)
14η αγωνιστική - Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018
Χαλκιοπούλειο 15.30 ΑΟ Λαμίας - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-15, 26-16, 25-18) 
Βριλησσίων  17.45 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ 2-3 (25-19, 25-20, 16-25, 12-25, 20-22)
Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Ηλυσιακός 3-0 (25-22, 25-14, 25-19)
28/1 Στ. Βενέτης 15.30 ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Πανιώνιος 3-1 (11-25, 25-14, 25-15, 25-22)
28/1 Μ. Τσικίνας 16.30 ΧΑΝΘ - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (24-26, 25-16, 27-25, 25-20( 
Γ. Γεννηματάς 19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΖΑΟΝ 3-1 (25-23, 25-15, 19-25, 25-16)
15η αγωνιστική - Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018
Νέας Σμύρνης 16.00 Πανιώνιος  - ΓΑΣ Μεσσαράς  
Ν. Παξιμαδάς 18.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Αιγάλεω  
Σχολ Ν. Φιλαδέλφειας 18.45 ΑΕΚ - ΑΟ Λαμίας  
Απόλλωνα Πατρών 20.00 Απόλλων Πατρών - ΖΑΟΝ  
4/2 Μ. Τσικίνας 16.30 ΧΑΝΘ - Θέτις Βούλας  
4/2 Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΦΟ Βριλησσίων  

 

 

 

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ