1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
01-10-2019 19:53

Α2 Ανδρών Βόρειος όμιλος 2019-20: Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Tα αποτελέσματα και η βαθμολογία στο Βόρειο όμιλο Α2 ανδρών 2019-20:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2019-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. Α.Σ.Κέρκης 2 6 (6-1) 2 0
2. Α.Ο.Καλαμάτα 80 2 6 (6-1) 2 0
3. Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων 2 5 (6-2) 2 0
4. Α.Ο. Αιγιαλέων 2 3 (3-3) 1 1
5. Α.Σ. Πανερυθραϊκός 2 3 (5-5) 1 1
6. Α.Ε. Αρμενίων 2 3 (4-4) 1 1
7. Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας 2 3 (3-4) 1 1
8. Γ.Σ.Πανιώνιος 1 1 (2-3) 0 1
9. Α.Ε.Π.Ολυμπιάς 1 0 (0-3) 0 1
10. Γ.Ε.Ηρακλείου 2 0 (2-6) 0 2
12. Α.Ο.Νέοι Βύρωνος 2 0 (1-6) 0 2

 

 


 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
1η αγωνιστική - 19-20/10
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΧΑΝΘ 3-0 (25-20, 25-20, 25-22) 
Μίκρας ΑΣ Άρης - Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-18, 22-25, 25-21, 25-16) 
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος  1-3 (25-18, 23-25, 21-25, 17-25)
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Ερμογένης 2-3 (25-22, 22-25, 25-22, 19-25, 07-15) 
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (17-25, 16-25, 16-25) 
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  3-2 (20-25, 25-16, 25-20, 22-25, 15-12)
2η αγωνιστική - 26/10
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2 (20-25, 25-16, 17-25, 25-19, 15-13) 
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΣ Άρης 0-3 (23-25, 24-26, 25-27) 
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Μακεδονικός 3-0 (25-19, 25-23, 27-25) 
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΣΦΚ Πιερικός 0-3 (12-25, 14-25, 18-25)
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΑΣ Άθλος   3-2 (25-22, 25-17, 18-25, 24-26, 18-16)
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (20-25, 24-26, 12-25) 
3η αγωνιστική - 2-3/11
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΧΑΝΘ  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - Πήγασος Πολίχνης  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΑΕΝ Πανοράματος  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΣ Ερμογένης  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
4η αγωνιστική - 9/11
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Μακεδονικός  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Άρης  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΣΦΚ Πιερικός  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Άθλος  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΠΣ Φίλιππος  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Ερμογένης  
5η αγωνιστική - 16/11
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΣΠΑ Καρδίτσας  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΧΑΝΘ  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - Πήγασος Πολίχνης  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΑΕΝ Πανοράματος  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
6η αγωνιστική - 23-24/11
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Άθλος  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΣΦΚ Πιερικός  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΑΣ Μακεδονικός  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Φίλιππος  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ερμογένης  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΕΝ Πανοράματος  
7η αγωνιστική - 30/11
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΣΠΑ Καρδίτσας  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Άρης  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΧΑΝΘ  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - Πήγασος Πολίχνης  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
8η αγωνιστική - 7-8/12
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Ερμογένης  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΠΣ Φίλιππος  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΑΣ Άθλος  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΣΦΚ Πιερικός  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Πανοράματος  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης  
9η αγωνιστική - 14/12
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΣΠΑ Καρδίτσας  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΣ Άρης  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΑΣ Μακεδονικός  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
10η αγωνιστική - 21-22/12
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - Πήγασος Πολίχνης  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΕΝ Πανοράματος  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΑΣ Ερμογένης  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΑΠΣ Φίλιππος  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Άθλος  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΧΑΝΘ  
11η αγωνιστική - 18/1/20
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΣΠΑ Καρδίτσας  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Άρης  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΑΣ Μακεδονικός  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΣΦΚ Πιερικός  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
12η αγωνιστική - 25/1/20
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΣΠΑ Καρδίτσας  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Άρης  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Μακεδονικός  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΣΦΚ Πιερικός  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΣ Άθλος  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
13η αγωνιστική - 1/2/20
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΧΑΝΘ  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΑΕΝ Πανοράματος  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΑΣ Ερμογένης  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
14η αγωνιστική - 8/2/20
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Άρης  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΣ Μακεδονικός  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΚ Πιερικός  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Άθλος  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΑΠΣ Φίλιππος  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΣΠΑ Καρδίτσας  
15η αγωνιστική - 15-16/2/20
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΣΠΑ Καρδίτσας  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΧΑΝΘ  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - Πήγασος Πολίχνης  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΕΝ Πανοράματος  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
16η αγωνιστική - 22/2/20
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΣΦΚ Πιερικός  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Μακεδονικός  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΣ Άθλος  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Φίλιππος  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Ερμογένης  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Άρης  
17η αγωνιστική - 29/2/20
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΣΠΑ Καρδίτσας  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΑΣ Άρης  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΧΑΝΘ  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - Πήγασος Πολίχνης  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
18η αγωνιστική - 7-8/3/20
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΠΣ Φίλιππος  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Άθλος  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΣΦΚ Πιερικός  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΑΣ Ερμογένης  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΑΕΝ Πανοράματος  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Μακεδονικός  
19η αγωνιστική - 14/3/20
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΣΠΑ Καρδίτσας  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΑΣ Άρης  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Μακεδονικός  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΧΑΝΘ  
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
20η αγωνιστική - 21-22/3/20
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΕΝ Πανοράματος  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Ερμογένης  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Φίλιππος  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΑΣ Άθλος  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΣΦΚ Πιερικός  
21η αγωνιστική - 28/3/20
ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης - ΦΕΣ Αριστοτέλης  
Η. Τριανταφυλλίδης ΑΕΝ Πανοράματος - ΣΠΑ Καρδίτσας  
ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης - ΑΣ Άρης  
ΔΑΚ Μαυροχωρίου ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΣ Μακεδονικός  
Ν. Σαμαράς ΑΣ Άθλος - ΣΦΚ Πιερικός  
ΗΡΩΝ-Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής  
22η αγωνιστική - 4/4/20
ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΧΑΝΘ  
Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας - Πήγασος Πολίχνης  
Μίκρας ΑΣ Άρης - ΑΕΝ Πανοράματος  
ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός - ΑΣ Ερμογένης  
Τ9 Κατέρινης ΣΦΚ Πιερικός - ΑΠΣ Φίλιππος  
2ο Λύκ. Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Άθλος  

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ