1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
28-01-2018 22:53

Α2 γυναικών - Β΄όμιλος - 1ος υπό όμιλος 2017-18: Πρόγραμμα, αποτελέσματα, βαθμολογία

Η βαθμολογία και τα αποτελέσματα στον Β΄όμιλο - 1ος υπό όμιλος στο πρωτάθλημα Α2 Γυναικών 2017-18:

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ - Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΤΕΛΙΚΗ
 ΣύνολοΕντός ΈδραςΕκτός Έδρας
  ΣετΠόντοι ΣετΠόντοι ΣετΠόντοι
Θ.ΟμάδαΒΑΓ.ΝΗΥπέρΚατάΥπέρΚατάΒΑΓ.ΝΗΥπέρΚατάΥπέρΚατάΒΑΓ.ΝΗΥπέρΚατάΥπέρΚατά
1 ΜΑΣ Νέα Γενιά 35 14 12 2 40 13 1226 949 19 7 7 0 21 4 598 415 16 7 5 2 19 9 628 534
2 ΑΣ Ελπίς 32 14 11 3 36 16 1196 955 20 7 7 0 21 5 621 494 12 7 4 3 15 11 575 461
3 ΓΣΓ Νίκη 31 14 10 4 37 18 1255 1037 16 7 5 2 19 8 623 489 15 7 5 2 18 10 632 548
4 ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 26 14 8 6 33 23 1256 1060 14 7 4 3 16 10 591 491 12 7 4 3 17 13 665 569
5 ΑΟ Ν. Βύσσας 22 14 8 6 28 25 1149 1076 13 7 5 2 17 11 614 534 9 7 3 4 11 14 535 542
6 ΑΟ Καβάλας 12 14 4 10 18 34 1017 1110 6 7 2 5 10 17 545 597 6 7 2 5 8 17 472 513
7 ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών 10 14 3 11 13 34 867 1037 4 7 1 6 7 18 448 573 6 7 2 5 6 16 419 464
8 ΓΑΣ Αρχέλαος -24 14 0 14 0 42 308 1050 0 7 0 7 0 21 116 525 0 7 0 7 0 21 192 525

*Ο Αρχέλαος Κατερίνης αποχώρησε από το πρωτάθλημα την 10η αγωνιστική. Για κάθε αγώνα θα έχει ποινή αφαίρεσης τριών βαθμών.

 

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ - 1ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ - 2017-18
 
Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσματα
1η αγωνιστική - 21 Οκτωβρίου 2017
ΔΑΚ Γιαννιτσών 16.00 ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος - ΑΟ Ν. Βύσσας 1-3 (17-25, 25-20, 18-25, 16-25)
22/10: Ι. Λεμονίδης 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότσh 3-1 (27-25, 15-25, 25-14, 25-20)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 19.00 ΑΟ Καβάλας - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-2 (25-14, 11-25, 25-22, 21-25, 15-10)
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΓΑΣ Αρχέλαος 3-0 (25-7, 25-15, 25-6)
2η αγωνιστική - 28 Οκτωβρίου 2017
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-12, 25-15, 25-13)
29/10: Ν. Βύσσας 18.00 ΑΟ Ν. Βύσσας - ΑΣ Ελπίς 3-1 (25-22, 21-25, 26-24, 25-23)
Βότση 18.00 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Καβάλας 3-0 (25-13, 25-13, 25-16)
Κατερίνης Τ9 16.00 ΓΑΣ Αρχέλαος - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (8-25, 5-25, 10-25)
3η αγωνιστικη - 4 Νοεμβρίου 2017
5/11: Ι. Λεμονίδης 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΣΓ Νίκη 3-1 (22-25, 25-19, 25-14, 25-19)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 18.30 ΑΟ Καβάλας - ΑΟ Ν. Βύσσας 1-3 (20-25, 25-22, 23-25, 20-25)
5/11: ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 19.00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 3-2 (25-22, 23-25, 23-25, 25-22, 15-11)
ΔΑΚ Γιαννιτσών 16.00 ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος - ΓΑΣ Αρχέλαος 3-0 (25-11, 25-16, 25-19)
4η αγωνιστική - 11 Νοεμβρίου 2017
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Καβάλας 3-0 (25-14, 25-10, 25-22)
ΔΑΚ Γιαννιτσών 16.00 ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων  0-3 (5-25, 12-25, 21-25)
12/11: Ν. Βύσσας 16.00 ΑΟ Ν. Βύσσας - ΜΑΣ Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3 (21-25, 25-16, 20-25, 19-25)
Κατερίνης Τ9 16.00 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 0-3 (12-25 8-25, 6-25)
5η αγωνιστική - 18 Νοεμβρίου 2017
19/11: ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη 3-1 (22-25, 25-17, 25-17, 25-20)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 19.00 ΑΟ Καβάλας - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 1-3 (25-23, 17-25, 24-26, 22-25)
Βότση 16.00 ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΑΟ Ν. Βύσσας  3-1 (22-25, 25-17, 25-17, 25-20) 
19/11: Ι. Λεμονίδης 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΑΣ Αρχέλαος  3-0 (25-12, 25-19, 25-6)
6η αγωνιστική - 25 Νοεμβρίου 2017
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 2-3 (16-25, 26-24, 22-25, 25-23, 13-15)
ΔΑΚ Γιαννιτσών 16.00 ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (15-25, 16-25, 17-25)
26/11: Ι. Λεμονίδης 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Καβάλας 3-0 (25-17, 25-21, 25-16)
Κατερίνης Τ9 16.00 ΓΑΣ Αρχέλαος - ΑΟ Ν. Βύσσας 0-3 (14-25, 06-25, 13-25)
7η αγωνιστική - 2 Δεκεμβρίου 2017
3/12: Ν. Βύσσας 18.00 ΑΟ Ν. Βύσας - ΓΣΓ Νίκη 1-3 (25-17, 17-25, 13-25, 13-25)
Βότση 18.00 ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-7, 25-20, 25-14)
3/12: ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 19.00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς 3-0 (25-17, 25-21, 25-21)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 18.30 ΑΟ Καβάλας - ΓΑΣ Αρχέλαος 3-0 (25-14, 25-10, 25-17
8η αγωνιστική - 9 Δεκεμβρίου 2017
10/12: Ν.Βύσσας 18.00 ΑΟ Ν. Βύσσας - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-12, 25-22, 25-15)
Βότση 18.00 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΣ Ελπίς 2-3 (21-25, 14-25, 25-19, 25-15, 14-16)
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 19.00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΟ Καβάλας 3-0 (25-14, 25-16, 25-10)
Κατερίνης Τ9 16.00 ΓΑΣ Αρχέλαος  - ΓΣΓ Νίκη 0-3 (9-25, 8-25, 17-25)
9η αγωνιστική - 16 Δεκεμβρίου 2017
ΔΑΚ Γιαννιτσών 16.00 ΓΑΣ Μ Αλέξανδρος - ΓΣΓ Νίκη 1-3 (4-25, 25-22, 13-25, 21-25) 
17/12 Ι. Λεμονίδης 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ν. Βύσσας 3-1 (25-14, 27-25, 21-25, 25-23)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 19.00 ΑΟ Καβάλας - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση  2-3 (25-13, 18-25, 25-23, 11-25, 10-15)
ΔΑκ Ασβεστοχωρίου 16.00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΑΣ Αρχέλαος 3-0 α.α.
10η αγωνιστική - 23 Δεκεμβρίου 2017
Μ. Παρασκευόπουλος 17.00 ΓΣΓ Νίκη - ΑΣ Ελπίς 3-2 (25-22, 23-25, 25-17, 22-25, 15-8)
17/12 Ν. Βύσσας 18.00 ΑΟΝ Βύσσας - ΑΟ Καβάλας 3-2 (27-25, 23-25, 23-25, 25-21, 15-9)
Βίτση 18.00 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (23-25, 19-25, 19-25)
Κατερίνης Τ9 16.00 ΓΑΣ Αρχέλαος - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος  0-3 (0-25, 0-25, 0-25)
11η αγωνιστική - 13 Ιανουαρίου 2018
ΔΑΚ Καλαμίτσας 19.00 ΑΟ Καβάλας - ΓΣΓ Νίκη 0-3 (26-28, 18-25, 22-25)
14/1 Ι. Λεμονίδης 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-20, 25-14, 25-17)
14/1 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 16.00 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΟ Νέας Βύσσας 3-0 (25-16, 25-15, 25-17)
Βότση 18.00 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΓΑΣ Αρχέλαος 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
12η αγωνιστική - 20 Ιανουαρίου 2018
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΜΑΣ Νέα Γενιά 2-3 (25-22, 27-29, 25-21, 22-25, 12-15)
ΔΑΚ Γιαννιτσών 16.00 ΓΑΣ Μεγας Αλέξανδρος - ΑΟ Καβάλας 2-3 (25-17, 18-25, 21-25, 30-28)
Ν. Βύσσας 16.00 ΑΟ Ν Βύσσας - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-2 (19-25, 17-25, 25-22, 25-19, 15-12)
Κατερίνης Τ9 16.00 ΓΑΣ Αρχέλαος - ΑΣ Ελπίς 0-3 (0-25, 0-25, 0-25)
13η αγωνιστική - 27 Ιανουαρίου 2018
Βότση 18.00 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΓΣΓ Νίκη 2-3 (17-25, 23-25, 25-23,  
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-17, 26-24, 25-23)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 18.00 ΑΟ Καβάλας - ΑΣ Ελπίς 0-3 (18-25, 13-25, 11-25)
Ν. Βύσσας 18.00 ΑΟ Ν. Βύσσας - ΓΑΣ Αρχέλαος 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
14η αγωνιστική - 3 Φεβρουαρίου
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00 Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Ν. Βύσσας  
ΔΑΚ Γιαννιτσών 18.00 Μέγας Αλέξανδρος - Ναύαρχος Βότσης  
Ι. Λεμονίδης 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων - Νέα Γενιά  
Κατερίνης Τ9 - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΑΟ Καβάλας  

 

 

 

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ