1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
10-10-2014 17:34

Α2 γυναικών - Β΄όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα 2014-15

Το πανόραμα του Β ομίλου της Α2 Γυναικών:

 

 

 

 

 

 

 

Α2 Γυναικών 2014-15
Β΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 22 61 (62-14) 20 2
2. Πορφύρας 22 55 (59-20) 19 3
3. ΓΣ Χαλανδρίου 22 50 (56-25) 18 4
4. Θρίαμβος Χαϊδαρίου 22 44 (51-30) 15 7
5. E.A.Λαρίσης 22 39
(46-36) 12 10
6. ΓΣ Πετρούπολης 22 37 (45-36) 12 10
7. ΓΣ Μεσσηνιακός 22 32 (43-42) 11 11
8. ΑΟ Ακρίτας 22 28 (37-46) 9 13
9. ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 22 24 (35-50) 8 14
10. ΑΣΠ Ίωνες 22 16 (20-52) 5 17
11. Φιλαθλητικός Πρέβεζας 22 6 (14-62) 2 20
12. Απόλλων Π. 22 4 (9-64) 1 21

 *Οι τρεις ομάδες που θα τερματίσουν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας σε κάθε έναν από τους τρεις ομίλους θα πάρουν απ΄ευθείας την άνοδο για το πρωτάθλημα Α1 γυναικών.

*Θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα οι ομάδες που θα πάρουν την 11η και την 12η θέση στον Α΄όμιλο, στον Β΄όμιλο και στον Γ΄όμιλο.

 

1η αγωνιστική - Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014
ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-14, 25-17, 25-09)
ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-0 (25-14, 25-22, 26-24)
19/10: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-06, 25-15, 25-17)
19/10: ΓΣ Πετρούπολης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (19-25, 22-25, 15-25)
19/10: ΑΟ Ακρίτας - ΑΟ Θρίαμβος 3-1 (25-17, 25-21, 21-25, 25-21)
19/10: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 0-3 (23-25, 13-25, 09-25)
2η αγωνιστική - Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (21-25, 11-25. 25-13, 13-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Χαλανδρίου 0-3 (25-27, 21-25, 20-25)
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟΦ Πορφύρας 1-3 (25-20, 11-25, 09-25, 18-25)
26/10: ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Πετρούπολης 0-3 (19-25, 7-25, 14-25)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Ακρίτας 3-1 (25-19, 25-14, 16-25, 25-15)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Θρίαμβος 1-3 (22-25, 17-25, 25-20, 15-25)
3η αγωνιστική - Σάββατο 01 Νοεμβρίου 2014
ΓΣ Χαλανδρίου - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-18, 25-15, 25-22)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-7, 25-12, 25-19)
2/11: ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (25-19, 23-25, 25-22, 25-22)
2/11: ΑΟ Ακρίτας - ΑΣΠ Απόλλων 3-1 (18-25, 25-19, 25-11, 25-11)
ΑΟ Θρίαμβος - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (12-25, 23-25, 22-25)
2/11: ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 2-3 (25-13, 18-25, 20-25, 25-20, 15-10)
4η αγωνιστική - Σάββατο 08 Νοεμβρίου 2014
9/11: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (16-25, 14-25, 16-25)
9/11: ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Χαλανδρίου 3-0 (25-23, 25-21, 25-20)
ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Πετρούπολης 1-3 (25-22, 19-25, 16-25, 19-25)
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟ Ακρίτας 3-2 (25-20, 25-20, 17-25, 22-25, 15-09)
9/11: ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Θρίαμβος 0-3 (10-25, 21-25, 14-25)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (19-25, 15-25, 19-25)
5η αγωνιστική - Σάββατο 15 Νοεμβρίου 2014
16/11: ΓΣ Πετρούπολης - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-16, 25-20, 25-20)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-19, 25-17, 25-14)
16/11: ΑΟ Ακρίτας - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-22, 25-15, 25-20)
ΑΟ Θρίαμβος - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (20-25, 25-18, 25-21, 25-22)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-9, 25-11, 25-16)
ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-21, 25-16, 25-23)
6η αγωνιστική - Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014
23/11: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΟ Ακρίτας 0-3 (18-25, 12-25, 26-28)
23/11: ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Πετρούπολης 2-3 (22-25, 25-22, 25-17, 23-25, 12-15)
23/11: ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (20-25, 19-25, 22-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟ Θρίαμβος 0-3 (19-25, 16-25, 18-25)
ΓΣ Μεσσηνιακός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (18-25, 12-25, 20-25)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-06 25-18, 25-09)
7η αγωνιστική - Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014
ΑΟ Θρίαμβος - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-12 25-20 25-21)
30/11: ΑΟ Ακρίτας - ΕΑ Λαρίσης 2-3 (25-16, 22-25, 21-25, 25-19, 7-15)
30/11: ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Χαλανδρίου 0-3 (23-25, 13-25, 15-25)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-9, 25-9, 25-12)
30/11: ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Μεσσηνιακός 1-3 (25-23, 20-25, 16-25, 15-25)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-2 (24-26, 23-25, 25-15, 25-11, 15-5)
8η αγωνιστική - Σάββατο 06 Δεκεμβρίου 2014
7/12: ΦΓΣ Πρέβεζας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (22-25, 16-25, 24-26)
ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Θρίαμβος 2-3 (25-16, 22-25, 22-25, 25-17, 12-15)
7/12: ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟ Ακρίτας 3-1 (25-16, 25-23, 28-30, 25-21)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (26-28, 25-23, 25-21, 25-15)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-15, 25-10, 25-18)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (19-25, 25-20, 25-20, 25-17)
9η αγωνιστική - Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014
14/12: ΑΣΠ Απόλλων - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 (25-20, 26-28, 25-23, 25-19)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΑ Λαρίσης 3-1 (25-18, 25-27, 25-23, 25-21)
ΑΟ Θρίαμβος - ΓΣ Χαλανδρίου 2-3 (18-25, 25-21, 23-25, 25-13, 5-15)
14/12: ΑΟ Ακρίτας - ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (11-25, 17-25, 11-25)
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-16, 25-13, 25-14)
14/12: ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-23, 25-20, 25-21)
10η αγωνιστική - Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΓΣ Μεσσηνιακός 1-3 (30-28, 26-28, 18-25, 17-25)
ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-10, 25-12, 25-17)
ΓΣ Χαλανδρίου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 1-3 (16-25, 23-25, 27-25, 19-25)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Θρίαμβος 3-1 (25-12, 21-25, 25-17, 26-24)
21/12: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ακρίτας 3-0 (25-10, 25-23, 25-12)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΣΠ Ίωνες 3-1 (26-24, 23-25, 25-16, 25-18)
11η αγωνιστική - Σάββατο 03 Ιανουαρίου 2015
Ίωνες - Φιλαθλητικός Πρέβεζας 3-1 (26-24, 23-25, 25-18, 25-19)
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-21, 25-22, 25-20)
6/1: ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Χαλανδρίου 0-3 (14-25, 09-25, 18-25)
14/1: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟΦ Πορφύρας 3-1 (25-23, 21-25, 25-22, 25-18)
ΑΟ Θρίαμβος - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (25-13, 25-14, 22-25, 25-20)
4/1: ΑΟ Ακρίτας - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-2 (26-24, 25-22, 14-25, 17-25, 15-10)
12η αγωνιστική - Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2015
Μεσσηνιακός - ΓΣ Χαλανδρίου 1-3 (26-28, 25-20, 21-25, 23-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΕΑ Λαρίσης 0-3 (16-25, 19-25, 22-25)
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (17-25, 21-25, 13-25)
ΑΟ Θρίαμβος - ΑΟ Ακρίτας 3-0 (25-21, 25-23, 25-19)
Ελασσόνα - Φιλ. Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-21, 25-15)
4/2: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (25-18, 23-25, 25-10, 25-19)
13η αγωνιστική - Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015
18/1: Ακρίτας - Λαρισαϊκός 1-3 (25-22, 22-25, 13-25, 23-25)
18/1: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-4, 25-11, 25-10)
18/1: ΓΣ Χαλανδρίου - Ίωνες 3-0 (25-15, 25-17, 25-23)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-2 (23-25, 22-25, 25-17, 25-22, 15-8)
Θρίαμβος - Ελασσόνα 3-0 (25-16 25-16 25-23)
ΕΑΛ - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-13, 25-19, 27-25)
14η αγωνιστική - Σάββατο 24 Ιανουαρίου 2015
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΓΣ Χαλανδρίου 0-3 (18-25, 15-25, 13-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (21-25, 22-25, 20-25)
8/2: ΓΣ Μεσσηνιακός, ΓΣ Πετρούπολης 3-2 (28-30, 16-25, 25-18, 25-14, 15-11)
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ακρίτας 1-3 (19-25, 21-25, 25-23, 16-25)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Θρίαμβος 3-1 (22-25, 25-15, 25-12, 25-16)
23/1: ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (15-25, 21-25, 25-17, 18-25)
15η αγωνιστική - Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015
ΑΟΦ Πορφύρας - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 (25-11, 19-25, 25-10, 25-16)
ΓΣ Χαλανδρίου - ΕΑ Λαρίσης 3-2 (22-25, 25-19, 25-16, 20-25, 15-11)
1/2: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-19, 25-18, 25-21)
1/2: ΑΟ Ακρίτας - ΓΣ Μεσσηνιακός 0-3 (16-25, 15-25, 25-27)
ΑΟ Θρίαμβος - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-14, 25-11, 25-11)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-17, 25-19, 25-17)
16η αγωνιστική - Σάββατο 07 Φεβρουαρίου 2015
Φιλαθλητικός Πρέβεζας - ΓΣ Πετρούπολης 3-2 (15-25, 25-22, 25-22, 18-25, 15-12)
ΕΑ Λαρίσης - ΑΟΦ Πορφύρας 1-3 (25-23, 11-25, 18-25, 25-27)
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟ Θρίαμβος 1-3 (25-23, 20-25, 25-27, 18-25)
ΑΣΠ Ίωνες - AO Ακρίτας 0-3 (14-25, 19-25, 20-25)
ΑΣΠ Απόλλων - Φιλ. Λαρισαϊκός 0-3 (13-25, 14-25, 14-25)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Χαλανδρίου 1-3 (14-25, 18-25, 25-19, 13-25)
17η αγωνιστική - Σάββατο 14 Φεβρουαρίου 2015
ΑΟ Θρίαμβος - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-23, 25-22, 25-11)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (25-11, 25-22, 22-25, 25-20)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Χαλανδρίου 1-3 (26-24, 26-28, 23-25, 25-27)
ΑΣΠ Απόλλων - Ένωση Ελασσόνας 2-3 (27-25, 25-19, 14-25, 14-25, 8-15)
15/2: ΑΟ Ακρίτας - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-16, 26-24, 25-18)
15/2: ΓΣ Πετρούπολης - ΕΑΛ 0-3 (20-25, 19-25, 21-25)
18η αγωνιστική - Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΟ Θρίαμβος 2-3 (21-25, 25-27, 25-21, 25-19, 9-15)
ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Ακρίτας 3-0 (25-17, 25-21, 25-21)
ΑΣΠ Ίωνες - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (13-25, 14-25, 17-25)
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-7, 25-18, 25-20)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΟΦ Πορφύρας 1-3 (17-25, 20-25, 25-22, 21-25)
22/2: ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Πετρούπολης 3-2 (22-25, 20-25, 25-14, 25-20, 16-14)
19η αγωνιστική - Σάββατο 28 Φεβρουαρίου 2015
ΓΣ Μεσσηνιακός - Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-16, 26-28, 25-16, 25-15)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 (25-14, 25-20, 25-12)
1/3: ΑΟ Ακρίτας - ΓΣ Χαλανδρίου 1-3 (25-22, 17-25, 21-25, 13-25)
1/3: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 (26-24, 25-12, 25-21)
1/3: ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣΠ Ίωνες 0-3 (14-25, 07-25, 13-25)
4/3: ΑΟ Θρίαμβος - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-14, 25-15, 25-20)
20η αγωνιστική - Σάββατο 07 Μαρτίου 2015
ΦΓΣ Πρέβεζας- ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-17, 25-14, 25-8)
ΑΣΠ Ιωνες- ΓΣ Μεσσηνιακός 1-3 (25-14, 14-25, 15-25, 20-25)
Ελασσόνα - Πετρούπολη 0-3 (13-25, 13-25, 23-25)
ΑΟΦ Πορφύρας- ΑΟ Ακρίτας 3-0 (25-15, 25-17, 25-16)
ΓΣ Χαλανδρίου - Θρίαμβος 1-3 (12-25, 23-25, 25-17, 20-25)
12/3: ΕΑ Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (12-25, 14-25, 16-25)
21η αγωνιστική - Σάββατο 14 Μαρτίου 2015
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 (25-23, 25-23, 22-25, 29-27)
ΑΣΠ Απόλλων - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (24-26, 25-21, 18-25, 17-25)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ Χαλανδρίου 2-3 (26-28, 25-22, 25-14, 22-25, 9-15)
ΑΟ Θρίαμβος - Πορφύρας 1-3 (20-25, 25-15, 21-25, 18-25)
ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Ενωση Ελασσόνας 2-3 ( 19-25, 25-20, 25-23, 21-25, 5-15)
15/3: ΑΟ Ακρίτας - ΓΣ Πετρούπολης 2-3 (22-25, 25-18, 25-22, 20-25, 10-15)
22η αγωνιστική - Σάββατο 21 Μαρτίου 2015
ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣΠ Ίωνες 0-3 (20-25, 23-25, 23-25)
ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (25-18, 25-22, 23-25, 25-19)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Ακρίτας 2-3 (25-15, 14-25, 25-17, 14-25, 10-15)
ΑΟΦ Πορφύρας - Φιλ. Λαρισαϊκός 3-0 (25-15, 25-17, 26-24)
ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-14, 25-19, 25-13)
23/3: 19.30, ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Θρίαμβος 3-0 (25-23, 25-14, 25-21)


Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ