1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
07-09-2013 14:09

Α2 ανδρών - Β΄όμιλος - Πρόγραμμα - Αποτελέσματα 2013-14

Cannot find volleynews.v2/A1-WOMEN/2013-14/KLHROSH folder inside /var/www/volleynews.gr/images/volleynews.v2/A1-WOMEN/2013-14/KLHROSH/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:nginx/1.12.2
Client OS:Unknown
PHP:5.6.34
Το πρόγραμμα του Β΄ομίλου του πρωταθλήματος Α2 ανδρών 2013-14.

 

 

Πρωταθλήτρια 2013-14: ΜΕΝΤ
-
Μπαράζ Ανόδου - Β΄φάση
1η αγωνιστική - Παρασκευή 2 Μαΐου
Α.Ο. Ορεστιάδας - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 1-3 (17-25, 25-17, 22-25, 19-25)
19.00: Σ.Α. Κολλεγίου Αθηνών - Μ.Ε.Ν.Τ 0-3 (09-25, 13-25, 17-25)
2η αγωνιστική - Σάββατο 3 Μαΐου
Σ.Α. Κολλεγίου Αθηνών - Α.Ο. Ορεστιάδας 0-3 (23-25, 20-25, 19-25)
Μ.Ε.Ν.Τ. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 3-0 (25-17, 25-19, 25-23)
3η αγωνιστική - Κυριακή 4 Μαΐου
Α.Ο. Ορεστιάδας - Μ.Ε.Ν.Τ. 0-3 (22-25, 19-25, 19-25)
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Σ.Α.Κολλεγίου Αθηνών 3-1 (20-25, 25-14, 25-21, 25-16)
2ο τουρνουά - Ορεστιάδα
4η αγωνιστική - Παρασκευή 9 Μαΐου
Κολλέγιο Αθηνών - Ορεστιάδα  2-3 (25-23, 16-25, 29-27, 16-25, 7-15)
Αργυρούπολη - ΜΕΝΤ 2-3 (12-25, 25-21, 25-14, 14-25, 11-15)
5η αγωνιστική - Σάββατο 10 Μαΐου
Αργυρούπολη - Κολλέγιο Αθηνών 1-3 (23-25, 14-25, 26-24, 22-25)
ΜΕΝΤ - Ορεστιάδα 0-3 (19-25, 23-25, 22-25)
6η αγωνιστική - Σάββατο 11 Μαΐου
Ορεστιάδα - Αργυρούπολη 3-1 (25-21, 25-11, 17-25, 25-17)
Κολλέγιο Αθηνών - ΜΕΝΤ 1-3 (25-22, 29-31, 20-25, 17-25)
 

 

 



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
Α΄ΓΥΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β ΣΕΤ
1. ΜΕΝΤ 6 14 (15-6)
2. Α.Ο.Ορεστιάδας 6 11 (13-9)
3. Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης 6 7 (10-14)
4. Σ.Α.Κολλέγιο Αθηνών 6 4 (7-16)
*Οι δύο πρώτες ομάδες προβιβάζονται στην Volleyleague 2014-15





 

Α2 Ανδρών 2013-14
Α΄φάση - μπαράζ Ανόδου
Παρασκευή 25 Απριλίου
Σ.Π.Α.Καρδίτσα – Μ..Ε.Ν.Τ. 2-3 (16-25, 25-19, 25-23, 15-25, 15-17)
Ρεπό ο ΣΦΠ Χανίων
Σάββατο 26 Απριλίου
Σ.Φ.Π. Χανίων – Σ.Π.Α. Καρδίτσας 3-1 (25-17, 24-26, 25-15, 25-22)
Ρεπό η ΜΕΝΤ
Κυριακή 27 Απριλίου
Μ.Ε.Ν.Τ. – Σ.Φ.Π. Χανίων 3-0 (25-21, 26-24, 25-22)
Ρεπό ο ΣΠΑ Καρδίτσας

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ΦΑΣΗΣ - ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
1. M.E.N.T. 2 5 (6-2)
2. Σ.Φ.Π.Χανίων 3 (3-4) 2 3 (3-4)
3. Σ.Π.Α.Καρδίτσας 1 (2-3) 2 1 (3-6)

 

 


 

Α2 Ανδρών - Β΄όμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Κολλέγιο Αθηνών 20 55 (58-14) 19 1
2. ΣΠΑ Καρδίτσας 20 51 (55-18) 17 3
3. Παλλήνη 20 43 (51-22) 15 5
4. Καλαμάτα 80 20 40 (47-30) 14 6
5. Μίλων 20 33 (40-34) 11 9
6. Ολυμπιάδα Π. 20 33 (40-37) 12 8
7. Ερμής Πατρών 20 27 (36-42) 7 13
8. ΑΓΣ Ιωαννίνων 20 21 (29-44) 7 13
9. Ερμής Ηγουμεν. 20 19 (26-46) 6 14
10. Ζωγράφου 20 7 (15-55) 2 18
11. Αίας Μαλεσίνας 20 -32 (5-63) 0 20
12. ΑΣΠ Μεταμόρφωσης 0 0 0 0 0

*Οι δεύτερες ομάδες των τριών ομίλων θα παίξουν μπαράζ και η πρώτη ομάδα θα παίξει φάιναλ-4 ανόδου μαζί με τις τρεις πρώτες των τριών ομίλων.

*Στα πρωταθλήματα Β΄Εθνικής κατηγορίας ανδρών υποβιβάζονται οι 3 τελευταίες ομάδες του Α΄ομίλου. Οι δύο τελευταίες ομάδες του Β΄ομίλου και ο ΑΣΠ Μεταμόρφωσης. Οι δύο τελευταίες ομάδες του Γ΄όμιλο και ο ΑΜΟ Γαλαξίας.

Mετά τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής στους τρεις στους ομίλους της Α2 ανδρών τις πρώτες θέσεις στους ομίλους πήραν ο Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης, το Κολλέγιο Αθηνών και η Ορεστιάδα οι οποίες πήραν την πρόκριση για το φάιναλ-4 ανόδου. Οι δεύτερες ομάδες των ομίλων, δηλαδή, ο Σ.Φ.Π.Χανίων, ο Σ.Π.Α.Καρδίτσας και η ΜΕΝΤ θα παίξουν σε τουρνουά και η πρώτη ομάδα θα πάει στα φάιναλ-4 απ΄όπου θα προκύψουν οι δύο ομάδες που θα ανέβουν στην Volleyleague ΟΠΑΠ.

Υποβιβάστηκαν στα τοπικά πρωταθλήματα ο Ο.Φ.Γέρακα, ο ΟΦΗ και ο Ιωνικός Ν.Φ. από τον Α΄όμιλο, ο Α.Κ.Ζωγράφου, ο Αίας Μαλεσίνας και ο Α.Σ.Π.Μεταμόρφωσης από τον Β΄όμιλο και το Λήμνος Sports Club, ο Α.Ο.Σερρών και ο Α.Μ.Ο.Γαλαξίας από τον Γ΄όμιλο.



Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - Α΄ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - AO Καλαμάτα 80 1-3 (25-19, 15-25, 18-25, 17-25)
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΡΕΠΟ
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-18, 25-18, 25-18)
19/12: ΑΚ Ζωγράφου - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (22-25, 25-27, 22-25)
ΑΣΠ Ερμής - ΑΟ Παλλήνη 0-3 (19-25, 19-25, 20-25)
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-0 (25-12, 25-19, 25-18)
2η αγωνιστική - 26 Οκτωβρίου 2013 
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-17, 25-09, 25-21)
AO Καλαμάτα 80 - ΑΣΠ Ερμής Ηγουμενίτσας 3-0 (25-21, 25-15, 25-22)
ΡΕΠΟ - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-23, 25-18, 25-20)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΠ Ερμής 1-3 (25-21, 20-25, 25-27, 22-25)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Παλλήνη 0-3 (21-25, 23-25, 16-25)
3η αγωνιστική - 02 Νοεμβρίου 2013
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 (17-25, 25-19, 14-25, 17-25)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - AO Καλαμάτα 80 3-1 (25-21, 25-14, 22-25, 25-19)
ΑΚ Ζωγράφου - ΡΕΠΟ
ΑΣΠ Ερμής - ΑΓΣ Ιωαννίνων 2-3 (29-27, 18-25, 23-25, 25-18, 16-18)
ΑΟ Παλλήνη - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-13, 25-15, 25-19)
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 1-3 (20-25, 12-25, 25-23, 18-25)
4η αγωνιστική - 09 Νοεμβρίου 2013  
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 1-3 (25-13, 23-25, 19-25, 21-25)
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 2-3 (26-28, 24-26, 31-29, 25-19, 12-15)
AO Καλαμάτα 80 - ΑΚ Ζωγράφου 3-1 (21-25, 25-13, 25-10, 25-17)
ΡΕΠΟ - ΑΣΠ Ερμής
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΟ Παλλήνη 1-3 (25-20, 24-26, 18-25, 17-25)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (23-25, 22-25, 25-11, 23-25)
5η αγωνιστική  - 16 Νοεμβρίου 2013
ΑΚ Ζωγράφου - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (07-25, 18-25, 13-25)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-20, 25-19, 25-19)
ΑΣΠ Ερμής - AO Καλαμάτα 80 0-3 (23-25, 22-25, 23-25)
ΑΟ Παλλήνη - ΡΕΠΟ
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-2 (22-25, 25-20, 20-25, 25-20, 15-12)
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 1-3 (19-25, 25-21, 19-25, 23-25)
6η αγωνιστική - 23 Νοεμβρίου 2013
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣΠ Ερμής 3-2 (23-25, 25-18, 25-19, 25-27, 15-09)
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΚ Ζωγράφου 1-3 (20-25, 25-15, 20-25, 19-25)
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 1-3 (24-26, 19-25, 25-21, 21-25)
AO Καλαμάτα 80 - ΑΟ Παλλήνη 3-1 (26-24, 25-19, 16-25, 25-21)
ΡΕΠΟ - ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-1 (25-23, 18-25, 25-18, 15-21)
7η αγωνιστική - 30 Νοεμβρίου 2013  
ΑΟ Παλλήνη - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 (17-25, 27-25, 17-25, 13-25)
ΑΣΠ Ερμής - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-11, 25-22, 25-14)
ΑΚ Ζωγράφου - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 1-3 (14-25, 16-25, 25-17, 18-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - AO Καλαμάτα 80 1-3 (13-25, 16-25, 25-23, 21-25)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΡΕΠΟ
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-0 (25-18, 25-18, 25-22)
8η αγωνιστική - 07 Δεκεμβρίου 2013 
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-14, 25-15, 25-14)
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΟ Παλλήνη 0-3 (20-25, 17-25, 29-31)
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΑΣΠ Ερμής 0-3 (16-25, 21-25, 07-25)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-20, 25-23, 28-26)
AO Καλαμάτα 80 - ΑΓΣ Ιωαννίνων 1-3 (21-25, 26-28, 25-21, 19-25)
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΡΕΠΟ
9η αγωνιστική - 14 Δεκεμβρίου 2013
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 (19-25, 16-25, 25-22, 13-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-15, 25-11, 25-13)
ΑΟ Παλλήνη - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 3-0 (25-18, 25-14, 25-23)
ΑΣΠ Ερμής - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 2-3 (25-22, 24-26, 25-21, 13-25, 10-15)
ΡΕΠΟ - AO Καλαμάτα 80
ΑΚ Ζωγράφου - ΑΕΠ Ολυμπιάς 1-3 (18-25, 25-21, 16-25, 20-25)
10η αγωνιστική - 21 Δεκεμβρίου 2013
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΡΕΠΟ
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΓΣ Ιωαννίνων 0-3 (14-25, 13-25, 16-25)
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΑΟΝΣ Μίλων 2-3 (23-25, 25-14, 17-25, 25-20, 07-15)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΟ Παλλήνη 3-2 (25-22, 25-15, 25-27, 30-32, 15-7)
ΑΚ Ζωγράφου - ΑΣΠ Ερμής 1-3 (19-25, 19-25, 25-22, 17-25)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - AO Καλαμάτα 80 2-3 (23-25, 22-25, 25-21, 25-21, 10-15)
11η αγωνιστική - 11 Ιανουαρίου 2014
AO Καλαμάτα 80 - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 (19-25, 25-22, 19-25, 17-25)
ΡΕΠΟ - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 0-3 (18-25, 19-25, 21-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 0-3 (20-25, 18-25, 17-25)
8/1/2014: ΑΟ Παλλήνη - ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-12, 25-21, 25-14)
ΑΣΠ Ερμής - ΑΕΠ Ολυμπιάς 2-3 (25-19, 25-22, 22-25, 28-30, 12-15)
12η αγωνιστική - 18 Ιανουαρίου 2014
Παλλήνη - ΑΣΠ Ερμής 3-0 (25-15, 25-18, 25-20)
ΑΓΣΙ - Κολλέγιο Αθηνών 0-3 (13-25, 18-25, 14-25)
Καλαμάτα 80 - Αίας Μαλεσίνας 3-0 (χωρίς αγώνα)
Μίλων - ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-19, 25-11, 25-17)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (15-25, 20-25, 14-25)
Ρεπό ΑΣΠ Ερμής Ηγουμενίτσας
 13η αγωνιστική - 25 Ιανουαρίου 2014
Ερμής Ηγουμενίτσας - Καλαμάτα 80 1-3 (22-25, 21-25, 26-24, 24-26)
Παλλήνη - Ολυμπιάδα Πατρών 1-3 (25-14, 21-25, 23-25, 22-25)
ΑΣΠ Ερμής - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (17-25, 25-23, 12-25, 27-29)
ΑΚ Ζωγράφου - ΑΓΣ Ιωαννίνων 0-3 (22-25, 21-25, 20-25) 
ΡΕΠΟ - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (α.α.)
 14η αγωνιστική - 1 Φεβρουαρίου 2014
Καλαμάτα 80 - Κολλέγιο Αθηνών 1-3 (14-25, 25-23, 21-25, 24-26)
Μίλων - Παλλήνη 2-3 (25-19, 17-25, 23-25, 30-28, 10-15)
ΣΠΑ Καρδίτσας - Ερμής Ηγουμενίτσας 3-0 (25-13, 25-15, 25-23)
ΑΓΣ Ιωαννίνων - Ερμής Πατρών 3-2 (21-25, 25-17, 22-25, 25-23, 15-11)
Ρεπό ΑΚ Ζωγράφου
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 (α.α.)
15η αγωνιστική - 8 Φεβρουαρίου 2014
ΑΟ Παλλήνη - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-0 (25-14, 25-20, 25-15)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΕΠ Ολυμπιάς 2-3 (24-26, 17-25, 25-23, 25-22, 16-18)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-1 (25-19, 25-16, 18-25, 26-24)
ΑΚ Ζωγράφου - AO Καλαμάτα 80 1-3 (17-25, 25-23, 20-25, 19-25)
Ρεπό ΑΣΠ Ερμής
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 0-3 (α.α.)
16η αγωνιστική - 15 Φεβρουαρίου 2014
Καλαμάτα 80 - Ερμής Π. 3-2 (24-26, 25-21, 23-25, 25-16, 16-14)
ΣΠΑ Καρδίτσας - Ζωγράφου 3-0 (25-15, 25-20, 25-21)
Ολυμπιάδα - Ερμής Ηγ. 3-2 (25-18, 17-25, 23-25, 25-21, 15-09)
16/2: ΑΓΣΙ - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (19-25, 15-25, 23-25)
Ρεπό ο ΑΟ Παλλήνη
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 0-3 (α.α.)
17η αγωνιστική - 22 Φεβρουαρίου 2014
ΑΟ Παλλήνη - AO Καλαμάτα 80 3-0 (25-17, 25-14, 36-34)
ΑΓΣΙ - ΑΕΠ Ολυμπιάς 2-3 (25-16, 24-26, 16-25, 25-22, 11-15)
ΑΣΠ Ερμής - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 (25-23, 09-25, 14-25, 19-25)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 3-0 (25-17, 25-18, 25-20)
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΚ Ζωγράφου  0-3 (α.α.)
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων
18η αγωνιστική - 01 Μαρτίου 2014
Ερμής Ηγ. - ΑΚ Ζωγράφου 3-1 (25-17, 21-25, 25-14, 25-17)
Καλαμάτα 80 - Μίλων 3-1 (25-17, 25-17, 23-25, 25-18)
ΣΠΑΚ - Παλλήνη 2-3 (25-23, 25-27, 25-20, 24-26, 14-16)
Ολυμπιάδα - Κολλέγιο Αθ. 0-3 (22-25, 16-25, 20-25)
Αίας Μαλεσίνας - Ερμής Π. 0-3 (α.α.)
Ρεπό ΑΓΣ Ιωαννίνων
19η αγωνιστική - 08 Μαρτίου 2014
ΑΓΣ Ιωαννίνων - AO Καλαμάτα 80 0-3 (21-25, 23-25, 22-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (19-25, 23-25, 20-25)
ΑΣΠ Ερμής - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 3-0 (25-15, 25-23, 25-20)
ΑΚ Ζωγράφου - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 0-3 (13-25, 19-25, 20-25)
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΟ Παλλήνη 0-3 (α.α.)
Ρεπό ΑΕΠ Ολυμπιάς
20η αγωνιστική - 22 Μαρτίου 2014
ΣΠΑ Καρδίτσας - Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων 3-1 (25-08, 25-22, 22-25, 25-14)
ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (α.α.)
23/3: ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - Α.Ο. Παλλήνη 0-3 (22-25, 19-25, 18-25)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΣΠ Ερμής 3-1 (22-25, 25-19, 25-16, 25-13)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΚ Ζωγράφου 3-0 (25-17, 25-17, 25-15)
Ρεπό AO Καλαμάτα 80
21η αγωνιστική - 29 Μαρτίου 2014
Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 0-3 (α.α.)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας 3-0 (25-17, 25-15, 25-23)
Α.Ο. Παλλήνη - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 1-3 (19-25, 25-18, 23-25, 19-25)
ΑΣΠ Ερμής - ΑΚ Ζωγράφου 3-1 (25-19, 25-22, 21-25, 25-21)
AO Καλαμάτα 80 - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-1 (25-14, 25-27, 25-20, 25-21)
Ρεπό ΣΠΑ Καρδίτσας
22η αγωνιστική - 05 Απριλίου 2014
ΣΠΑ Καρδίτσας - AO Καλαμάτα 80 3-1 (25-22, 21-25, 25-13, 25-23)
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων 3-0 (26-24, 29-27, 25-23)
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (18-25, 27-25, 23-25, 30-32)
ΑΚ Ζωγράφου - Α.Ο. Παλλήνη 2-3 (22-25, 22-25, 25-21, 25-23, 11-15)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣΠ Ερμής 3-0 (25-18, 25-23, 25-22)
Ρεπό ΑΣ Αίας Μαλεσίνας






Media

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ