1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
28-01-2018 21:48

Α2 ανδρών - Α΄όμιλος - 2ος υπό όμιλος 2017-18: Αποτελέσματα, βαθμολογία

 Η βαθμολογία και τα αποτελέσματα στον Α΄όμιλο - 2ος υπό όμιλος στο πρωτάθλημα Α2 ανδρών 2017-18:

 

 

 

 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2017-18
Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. ΑΕΚ 16 48 (48-3) 16 0
2. Ροδίων Άθλησις 16 37 (40-19) 12 4
3. ΕΑ Πατρών 15 26 (31-25) 9 6
4. ΑΟΝ Αργυρούπολης 16 25 (32-25) 10 5
5. ΔΑΣ Δραπετσώνας 16 21 (25-32) 7 9
6. ΑΟ Αιγιαλέων 16 20 (29-32) 6 10
7. Φοίβος Μελισσίων 16 18 (24-36) 6 10
8. ΑΟ Μαρκοπούλου 16 18 (24-35) 5 11
9. ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 15 0 (2-45) 0 15

 

 

 

 

 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟ ΟΜΙΛΟΣ  2017-18
 
Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσματα
1η αγωνιστική - 4 Νοεμβρίου 2017
Κω  19.00  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  Ροδίων Άθλησις   0-3 (13-25, 19-25, 14-25)
Μετς  17.00  ΑΕΚ  ΕΑ Πατρών   3-0 (25-21, 25-16, 25-12)
Μελισσίων  18.00  ΣΦΑΜ Φοίβος  ΑΟ Αιγιαλέων   3-2 (13-25, 25-18, 17-25, 25-17, 15-12)
Α' Αργυρούπολης  18.00  ΑΟΝ Αργυρούπολης  ΑΟ Μαρκόπουλου  1-3 (23-25, 25-17, 25-27, 23-25) 
Ρεπό: ΔΑΣ Δραπετσώνας  
2η αγωνιστική - 11 Νοεμβρίου 2017
Α' Αργυρούπολης  13.30  ΑΟΝ Αργυρούπολης  - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  3-0 (25-19, 25-16, 25-13)
12/11: Ροδίων Παιδεία  17.00  Ροδίων Άθλησις  - ΑΕΚ  0-3 (19-25, 22-25, 21-25)
Αρ. Παπαμιχαήλ  19.00  ΔΑΣ Δραπετσώνας  - ΣΦΑΠ Φοίβος  3-0 (26-24, 25-20, 25-18)
Μαρκόπουλου  20.00  ΑΟ Μαρκόπουλου  - ΑΟ Αιγιαλέων  2-3 (22-25, 25-23, 19-25, 25-19, 9-15)
Ρεπό: ΕΑ Πατρών
3η αγωνιστικη - 18 Νοεμβρίου 2017
Μετς  18.00  ΑΕΚ  - ΑΟΝ Αργυρούπολης  3-0 (25-20, 25-20, 25-11)
Μελισσίων  17.30  ΣΦΑΜ Φοίβος  - ΕΑ Πατρών  1-3 (26-28, 25-21, 21-25, 23-25) 
Αιγίου  20.00  ΑΟ Αιγιαλέων  - ΔΑΣ Δραπετσώνας  1-3 (25-22, 24-26, 24-26, 21-25))
Κω  19.00  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  - ΑΟ Μαρκοπούλου  0-3 (27-27, 11-25, 19-25)
Ρεπό: Ροδίων Άθλησις
4η αγωνιστική - 25 Νοεμβρίου 2017
Κω  16.00  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  - ΑΕΚ  0-3 (15-25, 23-25, 18-25)
26/11: Ροδίων Παιδεία  14.30  Ροδίων Άθλησις  - ΣΦΑΜ Φοίβος  3-1 (25-16, 22-25, 25-20, 25-17) 
ΕΑΠ  18.00  ΕΑ Πατρών  - ΑΟ Αιγιαλέων  3-0 (25-15, 25-13, 25-19)
Μαρκόπουλου  20.00  ΑΟ Μαρκόπουλου  - ΔΑΣ Δραπετσώνας  0-3 (34-36, 16-25, 22-25)
Ρεπό: ΑΟΝ Αργυρούπολης
5η αγωνιστική - 2 Δεκεμβρίου 2017
3/12:Μελισσίων  20.30  ΣΦΑΜ Φοίβος  - ΑΟΝ Αργυρούπολης  2-3 (25-23, 23-25, 11-25, 25-17, 14-16)
3/12: Αιγίου  13.00  ΑΟ Αιγιαλέων  - Ροδίων Άθλησις  1-3 (14-25, 25-22, 23-25, 17-25)
Αρ. Παπαμιχαήλ  18.00  ΔΑΣ Δραπετσώνας  - ΕΑ Πατρών  3-1 (25-20, 21-25, 25-17, 26-24) 
Μετς  17.00  ΑΕΚ  - ΑΟ Μαρκόπουλου  3-1 (25-20, 21-25, 25-17, 25-19)
Ρεπό: ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
6η αγωνιστική - 9 Δεκεμβρίου 2017
10/12:Α' Αργυρούπολης  18.00  ΑΟΝ Αργυρούπολης  - ΑΟ Αιγιαλέων  3-2 (16-25, 21-25, 28-26, 25-09, 15-8)
10/12:Κω  17.00  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  - ΣΦΑΜ Φοίβος  0-3 (28-30, 21-25, 24-26)
10/12: Ροδίων Παιδεία  16.00  Ροδίων Άθλησις  - ΔΑΣ Δραπετσώνας  2-3 (20-25, 26-24, 6-25, 25-21, 16-18)
Μαρκόπουλου  18.00  ΑΟ Μαρκόπουλου  - ΕΑ Πατρών  0-3 (19-25, 23-25, 26-28)
Ρεπό: ΑΕΚ
7η αγωνιστική - 16 Δεκεμβρίου 2017
Αρ. Παπαμιχαήλ  19.00  ΔΑΣ Δραπετσώνας  - ΑΟΝ Αργυρούπολης  0-3 (18-25, 18-25, 18-25)
Αιγίου  16.00  ΑΟ Αιγιαλέων  - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  3-0 (25-21, 25-22, 25-22)
Μελισσίων  17.30  ΣΦΑΜ Φοίβος  - ΑΕΚ  0-3 (14-25, 17-25, 23-25)
17/12: ΕΑΠ  13.30  ΕΑ Πατρών  - Ροδίων Άθλησις  1-3 (21-25, 19-25, 25-15, 15-25)
Ρεπό: ΑΟ Μαρκόπουλου
8η αγωνιστική - 23 Δεκεμβρίου 2017
Α' Αργυρούπολης  18.00  ΑΟΝ Αργυρούπολης  - ΕΑ Πατρών  1-3 (22-25, 13-25, 25-15, 23-25)
Κω  13.00  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  - ΔΑΣ Δραπετσώνας  0-3 (19-25, 14-25, 19-25)
Μετς  17.00  ΑΕΚ  - ΑΟ Αιγιαλεών  3-1 (25-22, 25-12, 27-29, 25-13)
Μαρκόπουλου  13.00  ΑΟ Μαρκόπουλου  - Ροδίων Άθλησις  1-3 (23-25, 25-16, 16-25, 20-25)
Ρεπό: ΣΦΑΜ Φοίβος
9η αγωνιστική - 13 Ιανουαρίου 2018
14/1: Ροδίων Παιδεία  15.00  Ροδίων Άθλησις  - ΑΟΝ Αργυρούπολης  2-3 (25-22, 17-25, 25-17, 20-25, 15-17)
ΕΑΠ  16.00  ΕΑ Πατρών  - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  3-0 (25-12, 25-19, 25-09) 
Αρ. Παπαμιχαήλ  19.00  ΔΑΣ Δραπετσώνας  - ΑΕΚ  1-3 (14-25, 13-25, 25-23, 21-25)
Μελισσίων  17.30  ΣΦΑΜ Φοίβος  - ΑΟ Μαρκόπουλου  3-1 (19-25, 25-12, 25-21, 25-14)
Ρεπό: ΑΟ Αιγιαλέων
10η αγωνιστική - 20 Ιανουαρίου 2018
Ροδίων Παιδεία 19.00 Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0 (25-22, 25-19, 25-22)
ΕΑΠ 18.00 ΕΑ Πατρών - ΑΕΚ 0-3 (16-25, 21-25, 20-25)
Αιγίου 19.00 ΑΟ Αιγιαλέων - ΣΦΑΜ Φοίβος 1-3 (25-18, 25-27, 17-25, 20-25)
Μαρκοπούλου 20.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (21-25, 14-25, 19-25)
Ρεπό: ΔΑΣ Δραπετσώνας
11η αγωνιστική - 27 Ιανουαρίου 2018
28/1 Κω 16.00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (16-25, 23-25, 18-25) 
28/1 Μετς 13.30 ΑΕΚ - Ροδίων Άθλησις 3-0 (25-17, 25-20, 25-16)
Μελισσίων 19.00 ΣΦΑΜ Φοίβος - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (25-22, 21-25, 25-19, 27-25)
Αιγίου 20.00 ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-0 (25-21, 25-17, 25-17)
Ρεπό: ΕΑ Πατρών
12η αγωνιστική - 3 Φεβρουαρίου 2018
Α Αργυρούπολης 18.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕΚ 0-3 (23-25, 15-25, 12-25) 
ΕΑΠ 18.00 ΕΑ Πατρών - Φοίβος Μελισσίων 3-1 (25-21, 25-20, 21-25, 25-19)
Αρ Παπαμιχαήλ 19.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Αιγιαλέων 0-3 (15-25, 17-25, 22-25)
Μαρκόπουλου 13.30 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0 (25-16, 25-20, 25-15)
Ρεπό: Ροδίων Άθλησις
13η αγωνιστική - 10 Φεβρουαρίου 2018
Μετς 17.00 ΑΕΚ - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0 (25-13, 25-18, 25-11)
Μελισσίων 18.00 Φοίβος Μελισσίων - Ροδίων Άθλησις 0-3 (22-25, 14-25, 22-25)
Αρ. Παπαμιχαήλ 19.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Μαρκοπούλου 0-3 (22-25, 23-25, 23-25)
Αιγίου 20.00 ΑΟ Αιγιαλέων - ΕΑ Πατρών 2-3 (23-25, 25-18, 25-17, 16-25, 11-15)
Ρεπό: ΑΟΝ Αργυρούπολης
14η αγωνιστική - 17 Φεβρουαρίου 2018
ΕΑΠ 18.00 ΕΑ Πατρών - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-18, 25-22, 25-23)
Α' Αργυρούπολης 18.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - Φοίβος Μελισσίων 3-0 (25-22, 25-14, 25-16)
Μαρκόπουλου 20.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΕΚ 0-3 (15-25, 23-25, 15-25)
Ροδίων Παιδεία 13.30 Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Αιγιαλέων 3-1 (20-25, 25-23, 25-16, 25-14)
Ρεπό: ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
15η αγωνιστική - 24 Φεβρουαρίου 2018
Αρ. Παπαμιχαήλ 18.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - Ροδίων Άθλησις 0-3 (17-25, 15-25, 20-25)
Μελισσίων 18.00 Φοίβος Μελισσίων - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-1 (19-25, 25-12, 25-09, 25-20)
ΕΑΠ 18.00 ΕΑ Πατρών - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-2 (15-25, 22-25, 25-20, 25-22, 15-12)
Αιγίου 20.00 ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-0 (25-14, 25-19, 26-24)
Ρεπό: ΑΕΚ
16η αγωνιστική - 3 Μαρτίου 2018
Α' Αργυρούπολης 18.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-2 (25-11, 23-25, 25-16, 23-25, 15-12)
Κω 16.00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΟ Αιγιαλέων 0-3 (17-25, 22-25, 11-25)
Ροδίων Παιδεία 13.30 Ροδίων Άθλησις - ΕΑ Πατρών 3-0 (25-22, 25-21, 27-25)
Μετς 18.00 ΑΕΚ - Φοίβος Μελισσίων 3-0 (25-13, 25-17, 25-10)
Ρεπό: ΔΑΣ Δραπετσώνας
17η αγωνιστική - 10 Μαρτίου 2018
ΕΑΠ 18.00 ΕΑ Πατρών - ΑΟΝ Αργυρούπολης 2-3 (22-25, 24-26, 25-23, 25-15, 12-15)
Αρ. Παπαμιχαήλ 18.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-1 (25-15, 25-20, 18-25, 25-13)
Αιγίου 20.00 ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΕΚ 0-3 (14-25, 26-28, 16-25)
Ροδίων Παιδεία 13.30 Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-2 (25-21, 20-25, 25-19, 23-25, 15-12)
Ρεπό: Φοίβος Μελισσίων
18η αγωνιστική - 17 Μαρτίου 2018
Α' Αργυρούπολης 16.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ροδίων Άθλησις 0-3 (22-25, 23-25, 19-25)
Μετς 16.00 ΑΕΚ - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-16, 25-17, 25-16)
Μαρκόπουλου 16.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - Φοίβος Μελισσίων 3-1 (28-26, 20-25, 25-22, 25-15)
18/3: Κω 16.00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΕΑ Πατρών  
Ρεπό: ΑΟ Αιγιαλέων

 

 

 

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ