1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
01-10-2019 19:55

Α2 Ανδρών Νότιος όμιλος 2019-20: Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Tα αποτελέσματα και η βαθμολογία στο Νότιο όμιλο Α2 ανδρών 2019-20:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2019-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β ΣΕΤ N H
1. Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων 7 19 (21-4) 7 0
2. Α.Ο.Καλαμάτα 80 7 17 (18-6) 6 1
3. Α.Σ. Πανερυθραϊκός 7 15 (19-12) 5 2
4. Α.Ο. Αιγιαλέων 6 14 (15-5) 5 1
5. Γ.Σ. Πανιώνιος 6 13 (14-8) 4 2
6. Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας 7 8 (10-16) 2 5
7. Α.Σ.Κέρκης 6 8 (10-13) 2 4
8. Α.Ε.Αρμενίων 6 6 (9-15) 2 4
9. Α.Ε.Π.Ολυμπιάς 6 4 (8-16) 2 4
10. Α.Ο.Νέοι Βύρωνος 6 1 (5-18) 0 6
11. Γ.Ε.Ηρακλείου 6 0 (2-18) 0 6

 

 *Η Ροδίων Άθλησις αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

 

 
 
 
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
1η αγωνιστική - 19-20/10/2019
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΑΣ Κέρκης 1-3 (20-25, 16-25, 25-17, 14-25) 
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  3-0 (25-20, 25-23, 25-21)
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-1 (25-13, 29-27, 23-25, 25-19) 
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟΝΣ Μίλων 2-3 (21-25, 22-25, 25-17, 27-25, 10-15) 
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΔΑΣ Δραπετσώνας 1-3 (18-25, 28-26, 20-25, 23-25) 
2η αγωνιστική - 26-27/10/2019
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕ Αρμενίων 1-3 (16-25, 13-25, 25-15, 17-25) 
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Αιγιαλέων 3-0 (25-23, 25-16, 25-23)
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Καλαμάτα 80 1-3 (18-25, 25-22, 21-25, 19-25) 
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Πανερυθραϊκός 2-3 (25-17, 25-22, 23-25, 23-25, 10-15) 
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (22-25, 14-25, 12-25) 
3η αγωνιστική - 2-3/11/2019
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΓΕ Ηρακλείου 3-0 (25-23, 25-13, 27-25)
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣ Κέρκης 3-0 (25-18, 25-21, 25-22)
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-1 (25-18, 25-16, 22-25, 25-19)
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΣ Πανιώνιος  3-0 (25-12, 25-17, 25-16)
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΔΑΣ Δραπετσώνας 0-3 (20-25, 18-25, 21-25)
4η αγωνιστική - 9-10/11/2019
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80  0-3 (22-25, 20-25, 25-27)
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΑΟ Αιγιαλέων 2-3 (17-25, 21-25, 25-18, 25-23, 15-17)
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (18-25, 26-24, 16-25, 14-25)
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟΝΣ Μίλων  0-3 (18-25, 20-25, 19-25)
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανιώνιος 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)
5η αγωνιστική - 16/11/2019
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΕ Αρμενίων 3-0 (25-11, 25-21, 25-23)
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣ Κέρκης 3-2 (24-26, 26-24, 25-19, 22-25, 15-12)
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Νέοι Βύρωνος 3-0 (25-20, 25-18, 25-16)
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-1 (25-23, 25-22, 18-25, 25-06)
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-19, 25-21, 25-20)
6η αγωνιστική - 23-24/11/2019
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 18-25, 12-25)
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Καλαμάτα 80  3-0 (25-21, 25-23, 25-20)
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΑΟΝΣ Μίλων  2-3 (31-29, 16-25, 23-25, 25-11, 15-17)
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (15-25, 20-25, 25-17, 20-25)
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 2-3 (15-25, 25-23, 25-19, 23-25, 15-17)
7η αγωνιστική - 30/11/2019
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΕ Ηρακλείου 3-0 (25-11, 25-16, 25-14)
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕ Αρμενίων 2-3 (20-25, 25-19, 23-25, 25-14, 06-15)
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Κέρκης 3-0 (25-19, 25-21, 25-20)
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Νέοι Βύρωνος 3-2 (23-25, 25-22, 25-22, 24-26, 15-07)
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-2 (22-25, 22-25, 25-20, 25-20, 25-23)
8η αγωνιστική - 7/12/2019
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Πανιώνιος  
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΑΟΝΣ Μίλων  
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΣ Πανερυθραϊκός  
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΑΕΠ Ολυμπιάς  
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  
9η αγωνιστική - 14/12/2019
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΓΕ Ηρακλείου  
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕ Αρμενίων  
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Αιγιαλέων  
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Καλαμάτα 80  
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΣ Κέρκης  
10η αγωνιστική - 21/12/2019
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΑΕΠ Ολυμπιάς  
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΓΣ Πανιώνιος  
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟΝΣ Μίλων  
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΣ Κέρκης  
11η αγωνιστική 18/1/2020
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΓΕ Ηρακλείου  
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων  
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αιγιαλέων  
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Καλαμάτα 80  
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
12η αγωνιστική - 25/1/2020
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΑΕ Αρμενίων  
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Αιγιαλέων  
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Καλαμάτα 80  
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός  
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΕ Ηρακλείου  
13η αγωνιστική - 1/2/20
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΓΕ Ηρακλείου  
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΣ Κέρκης  
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Πανιώνιος  
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
14η αγωνιστική - 8/2/2020
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγιαλέων  
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Καλαμάτα 80  
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Πανερυθραϊκός  
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟΝΣ Μίλων  
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΕ Αρμενίων  
15η αγωνιστική - 15-16/2/2020
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΓΕ Ηρακλείου  
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΕ Αρμενίων  
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΕΠ Ολυμπιάς  
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
16η αγωνιστική - 22/2/2020
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΑΟ Καλαμάτα 80  
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΑΣ Πανερυθραϊκός  
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟΝΣ Μίλων  
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΓΣ Πανιώνιος  
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Αιγιαλέων  
17η αγωνιστική - 29/2/2020
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΕ Ηρακλείου  
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟ Αιγιαλέων  
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Κέρκης  
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
18η αγωνιστική - 7/3/2020
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων  
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΑΣ Πανερυθραϊκός  
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΓΣ Πανιώνιος  
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΕΠ Ολυμπιάς  
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Καλαμάτα 80  
19η αγωνιστική - 14/3/2020
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΓΕ Ηρακλείου  
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΕ Αρμενίων  
Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Αιγιαλέων  
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣ Κέρκης  
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
20η αγωνιστική - 21/3/2020
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕΠ Ολυμπιάς  
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΓΣ Πανιώνιος  
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟΝΣ Μίλων  
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣ Πανερυθραϊκός  
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  
21η αγωνιστική - 28/3/2020
Τ. Παπαγεωργίου ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΕ Ηρακλείου  
Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΕ Αρμενίων  
Α. Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγιαλέων  
Κροίσος Πέρσης ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80  
Καρλοβασίου ΑΣ Κέρκης - ΔΑΣ Δραπετσώνας  
22η αγωνιστική - 4/4/2020
Λίντο ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Κέρκης  
1ο Γυμνάσιο Ρέντη ΑΕ Αρμενίων - ΑΟ Νέοι Βύρωνος  
Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΕΠ Ολυμπιάς  
Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΓΣ Πανιώνιος  
Α. Παπαμιχαήλ ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΣ Πανερυθραϊκός  
 
 
 
 

 

Αφήστε το σχόλιό σας

Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ