1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
16-10-2012 15:11

Πρόγραμμα Α2 Γυναικών - Γ΄ Ομιλος 2012-13

Δείτε το πρόγραμμα και τη βαθμολογία του Γ' Ομίλου της Α2 κατηγορίας Γυναικών.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΣΕΤ
1. Σταυρούπολη 24 69 23 1 (71-9)
2. Νέα Γενεά 24 57 21 3 (63-27)
3. Αίας Ευόσμου  24  44    16     8 (54-38)
4. EA Λαρίσης 24 43    14     10 (49-36)
5. Νίκη Αλεξανδρούπολης 24 43    13 11 (52-41)
6. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 24 37 12 12 (52-43)
7. Επίκουρος Πολίχνης 24 40 12 12 (48-45)
8. Άρης Α.Σ.
24 37 11 13 (45-44)
9. Ηρακλής Ιωαννίνων 24 30 11 13 (37-49)
10. Ένωση Ελασσόνας 24 31 10 14 (39-50)
10. Έρμης Δράμας 24 20 8 16 (29-56)
12. Μ.Αλέξανδρος 24 14 5 19 (29-56)
13. Αρίων Πτολεμαϊδας 24 0 0 00 (00-00)
 
 * Η πρώτη ομάδα ανεβαίνει στην Α1 γυναικών και οι τέσσερις τελευταίες υποβιβάζονται στα Τοπικά πρωταθλήματα.
 
 
 
 
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2012-13 - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 20/10/2012
Ρεπό ΕΣΟΠ Επίκουρος                
ΜΑΣ Νέα Γενεά  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-11, 25-13, 25-23) περ
ΑΣΠ Αίας Ευόσμου ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-16, 25-19, 25-11)  περ
ΓΣΓ Νίκη  ΦΣ Αρίων 3-0 (25-13, 25-21, 15-08)  περ
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (23-25, 16-25, 23-25)  περ
ΑΣ Άρης  ΕΑ Λαρίσης 3-1 (21-25, 25-17, 25-20, 27-25)  περ
Φιλαθλητικός Λ.Σ.  ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 2-3 (25-20, 18-25, 25-19, 23-25, 11-15)  περ
2η αγωνιστική 17/10/2012
Φιλαθλητικός Λ.Σ.  Ρεπό περ
ΕΣΟΠ Επίκουρος  ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (18-25, 21-25, 22-25) περ
ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος  ΑΠΣ Αίας 0-3 (22-25,20-25, 19-25) περ
ΣΦΒ Ερμής  ΓΣΓ Νίκη 1-3 (16-25, 18-25, 25-16, 23-25) περ
ΦΣ Αρίων  ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 2-3 (25-27, 25-17, 25-18, 22-25, 08-15) περ
ΕΟ Σταυρούπολης  ΑΣ Άρης 3-0 (25-22, 25-19, 25-21) περ
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας  ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-15, 25-23, 25-11) περ
3η αγωνιστική 03/11/2012
ΜΑΣ Νέα Γενεά  Φιλαθλητικός Λ.Σ. 3-1 (25-18, 18-25, 25-21, 25-13)  περ
ΑΠΣ Αίας  ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-1 (27-25, 19-25, 25-14, 25-14)  περ
ΓΣΓ Νίκη  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-15, 25-10, 25-13)  περ
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  ΣΦΒ Ερμής 3-1 (14-25, 25-21, 25-23, 25-20)  περ
4/11: ΑΣ Άρης  ΦΣ Αρίων 3-0 (25-09, 25-23, 25-09) περ
ΕΑ Λαρίσης  ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (18-25, 11-25, 13-25)  περ
Ρεπό  ΓΣ Ένωση Ελασσόνας  
4η αγωνιστική 10/11/2012
Φιλαθλητικός  ΑΠΣ Αίας 2-3 (25-27, 26-24, 25-21, 15-25, 8-15)  περ
 Ρεπό  ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΕΣΟΠ Επίκουρος  ΓΣΓ Νίκη 1-3 (22-25, 25-15, 17-25, 22-25)  περ
 ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος  ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (27-25, 25-16, 25-20)  περ
ΣΦΒ Ερμής  ΑΣ Άρης 1-3 (21-25, 25-16, 23-25, 23-25)  περ
ΦΣ Αρίων  ΕΑ Λαρίσης 0-3 (09-25, 06-25, 13-25)  περ
 ΓΣ Ένωση Ελασσόνας  ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (17-25, 11-25, 18-25) περ
5η αγωνιστική 17/11/2012
ΣΓΣ Νίκη  Φιλαθλητικός Λ.Σ. 3-2 (16-25, 25-21, 13-25, 25-16, 16-14)  περ
ΑΠΣ Αίας  Ρεπό περ 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-1 (25-18, 25-14, 24-26, 25-18)  περ
Α.Σ. Άρης  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-1 (25-11, 25-18, 23-25, 25-15)  περ 
ΕΑ Λαρίσης  ΣΦΒ Ερμής 3-1 (25-12, 25-19, 18-25, 25-21)  περ
ΕΟ Σταυρούπολης ΦΣ Αρίων 3-0 (25-19, 25-22, 25-06)  περ
ΜΑΣ Νέα Γενεά  ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-19, 25-17, 25-18)  περ
6η αγωνιστική 24/11/2012
 Φιλαθλητικός Λ.Σ.  ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-15, 25-23, 25-15)  περ 
Ρεπό  ΓΣΓ Νίκη περ 
ΜΑΣ Νέα Γενεά  ΑΠΣ Αίας 3-1 (25-14, 25-21, 22-25, 25-20)  περ 
ΕΣΟΠ Επίκουρος  ΑΣ Άρης 3-1 (27-25, 25-20, 18-25, 25-21)  περ 
ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος  ΕΑ Λαρίσης 3-2 (17-25, 10-25, 25-21, 29-27, 15-09)  περ 
ΣΦΒ Ερμής ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (18-25, 13-25, 16-25)  περ 
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας  ΦΣ Αρίων 3-1 (24-26, 25-14, 25-16, 25-12)  περ
7η αγωνιστική 01/12/2012
Α.Σ. Άρης Φιλαθλητικός Λ.Σ. 2-3 (28-30, 25-16, 22-25, 25-17, 8-15)  περ
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  Ρεπό περ
ΓΣΓ Νίκη  ΜΑΣ Νέα Γενεά 2-3 (21-25, 25-19, 26-28, 25-21, 11-15)  περ
ΕΑ Λαρίσης  ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-0 (25-10, 25-21, 25-17)  περ
ΕΟ Σταυρούπολης  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-06, 25-17, 25-13)  περ
ΦΣ Αρίων  ΣΦΒ Ερμής 0-3 (23-25, 26-28, 11-25)  περ
ΑΠΣ Αίας  ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-17, 25-14, 25-16)  περ
8η αγωνιστική 08/12/2012
6/12: Φιλαθλητικός  ΕΑ Λαρίσης 3-2 (24-26, 25-08, 25-23, 25-27, 15-08) 
Ρεπό  ΑΣ Άρης
 ΜΑΣ Νέα Γενεά  ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-19, 25-22, 27-25) 
ΑΠΣ Αίας  ΓΣΓ Νίκη 3-1 (26-24, 19-25, 25-20, 25-12) 
ΕΣΟ Επίκουρος  ΕΟ Σταυρούπολης 1-3 (25-22, 15-25, 13-25, 11-25) 
ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος  ΦΣ Αρίων 3-2 (25-18, 20-25, 25-21, 17-25, 15-10) 
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας  ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-13, 25-15, 25-14) 
9η αγωνιστική 15/12/2012
ΕΟ Σταυρούπολης  Φιλαθλητικός Λ.Σ. 3-0 περ
ΕΑ Λαρίσης  Ρεπό περ
ΑΣ Άρης  ΜΑΣ Νέα Γενεά 2-3 περ
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων   ΑΠΣ Αίας 0-3 (08-25, 13-25, 18-25)  περ
ΦΣ Αρίων ΕΣΟΠ Επίκουρος 0-3 (13-25, 10-25, 19-25)  περ
ΣΦΒ Ερμής  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (26-24, 25-21, 25-21)  περ
ΓΣΓ Νίκη  ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-16, 25-22, 25-23)  περ
10η αγωνιστική 22/12/2012
Φιλαθλητικός Λ.Σ.  ΦΣ Αρίων 3-0 (25-14, 25-14, 25-22) 
Ρεπό  ΕΟ Σταυρούπολης
ΜΑΣ Νέα Γενεά  ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-19, 25-17, 25-13) 
ΑΠΣ Αίας  ΑΣ Άρης 3-2 (25-15, 23-25, 13-25, 25-23, 8-15) 
ΓΣΓ Νίκη  ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-16, 25-16, 25-14) 
ΕΣΟΠ Επίκουρος  ΣΦΒ Ερμής 2-3 (26-24, 25-22, 17-25, 22-25, 13-25) 
ΓΣΈνωση Ελασσόνας  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-14, 25-20, 25-21) 
11η αγωνιστική 12/01/2013
ΣΦΒ Ερμής  Φιλαθλητικός Λ.Σ. 3-2 (17-25, 25-14, 25-20, 26-28, 16-14)
ΦΣ Αρίων  Ρεπό
ΕΟ Σταυρούπολης ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (25-21, 26-24, 25-13) 
ΕΑ Λαρίσης  ΑΠΣ Αίας 3-0 (25-20, 25-19, 25-17) 
13/1, 15/00: ΑΣ Άρης  ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-22, 29-27, 25-19) 
13/1, 16.00: ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος  ΕΣΟΠ Επίκουρος 1-3 (25-22, 21-25, 14-25, 14-25) 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 0-3 (17-25, 21-25, 23-25) 
12η αγωνιστική 19/01/2013
Φιλαθλητικός Λ.Σ.  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-11, 25-17, 25-18) 
Ρεπό  ΣΦΒ Ερμής
ΜΑΣ Νέα Γενεά  ΦΣ Αρίων 3-0 (25-21, 26-24, 25-14) 
ΑΠΣ Αίας  ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (17-25, 20-25, 25-27) 
ΓΣΓ Νίκη  ΕΑ Λαρίσης 2-3 (28-26, 26-24, 22-25, 19-25, 12-15)
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  ΑΣ Άρης 1-3 (22-25, 25-17, 19-25, 12-25) 
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας  ΕΣΟΠ Επίκουρος  3-2 (25-23, 19-25, 25-14, 18-25, 15-10)
13η αγωνιστική 26/01/2013
ΕΣΟΠ Επίκουρος  Φιλαθλητικός Λ.Σ. 2-3 (19-25, 25-15, 25-20, 23-25, 10-15) 
ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος  Ρεπό
ΣΦΒ Ερμής  ΜΑΣ Νέα Γενεά 1-3 (16-25, 25-16, 19-25, 10-25) 
ΦΣ Αρίων  ΑΠΣ Αίας 1-3 (29-27, 14-25, 15-25, 10-25) 
ΕΟ Σταυρούπολης  ΓΣΓ Νίκη 3-0 (25-23, 25-16, 25-17) 
ΕΑ Λαρίσης  ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-09, 25-23, 25-22) 
ΑΣ Άρης  ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-12, 25-19, 25-18) 

Β΄ΓΥΡΟΣ
14η αγωνιστική 02/02/2013
 EΣΟΠ Επίκουρος Ρεπό          περ
3/2: Μ.Αλέξανδρος ΜΑΣ Νέα Γενεά 1-3 (25-19, 13-25, 13-25, 23-25)  περ
ΣΦΒ Ερμής ΑΣΠ Αίας Ευόσμου 0-3 (17-25, 19-25, 18-25)  περ
ΦΣ Αρίων ΓΣΓ Νίκη 1-3 (25-13, 21-25, 22-25, 20-25)  περ
ΕΟ Σταυρούπολης ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1 (25-11, 20-25, 25-10, 25-15)  περ
ΕΑ Λαρίσης ΑΣ Άρης 3-0 (25-19, 25-12, 26-24)  περ
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας Φιλαθλητικός Λ.Σ. 3-2 (25-22, 25-27, 15-25, 25-18, 15-8)  περ
15η αγωνιστική 09/02/2013
Ρεπό Φιλαθλητικός Λ.Σ.
ΜΑΣ Νέα Γενεά ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-2 (20-25, 25-12, 20-25, 25-23, 18-16) 
ΑΠΣ Αίας ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-15, 25-15, 25-20) 
ΓΣΓ Νίκη ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-20, 25-22, 25-21)
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων ΦΣ Αρίων 3-0 (25-13, 25-09, 25-12) 
20/2: ΑΣ Άρης ΕΟ Σταυρούπολης 1-3 (14-25, 25-21, 13-25, 15-25) 
ΕΑ Λαρίσης ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-19, 13-25, 25-22, 25-18) 
16η αγωνιστική 16/02/2013
Φιλαθλητικός Λ.Σ. ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (22-25, 20-25, 15-25) 
20/2: Επίκουρος ΑΠΣ Αίας
20/2: Μ.Αλέξανδρος ΓΣΓ Νίκη 1-3 (18-25, 19-25, 25-23, 15-25)
ΣΦΒ Ερμής ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-2 (3-2 (25-20, 25-20, 15-25, 22-25, 15-12) 
 ΦΣ Αρίων ΑΣ Άρης 0-3 (16-25, 22-25, 12-25) 
 ΕΟ Σταυρούπολης ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-23, 25-22, 25-18) 
 ΓΣ Ένωση Ελλασόνας Ρεπό
17η αγωνιστική 23/02/2013
 ΑΠΣ Αίας Φιλαθλητικός Λ.Σ. 3-2 (25-21, 24-26, 20-25, 25-13, 15-08) 
 ΜΑΣ Νέα Γενεά  Ρεπό
 ΓΣΓ Νίκη ΕΣΟΠ Επίκουρος 3-0 (25-15, 28-26, 25-16) 
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-14, 25-18, 25-15)  
 24/2: ΑΣ Άρης ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-21, 25-12, 25-19) 
 ΕΑ Λαρίσης ΦΣ Αρίων 3-0 (25-16, 25-04, 25-15) 
 ΕΟ Σταυρούπολης ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-17, 25-14, 25-22) 
18η αγωνιστική 02/03/2013
 30/3: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός ΣΓΣ Νίκη
 Ρεπό ΑΠΣ Αίας
ΕΣΟΠ Επίκουρος ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0 (25-14, 25-18, 25-20) 
 ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος Α.Σ. Άρης 0-3 (08-25, 15-25, 14-25) 
 ΣΦΒ Ερμής ΕΑ Λαρίσης 0-3 (20-25, 24-26, 24-26)
 ΦΣ Αρίων ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (04-25, 22-25, 15-25) 
 ΓΣ Ένωση Ελασσόνας ΜΑΣ Νέα Γενεά 2-3 (26-28, 25-22, 25-21, 16-25, 08-15) 
19η αγωνιστική 09/03/2013
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  Φιλαθλητικός Λ.Σ. 3-1 (25-22, 25-20, 17-25, 25-18)
 ΓΣΓ Νίκη Ρεπό
 ΑΠΣ Αίας ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (25-18, 25-20, 25-19) 
10/3: ΑΣ Άρης ΕΣΟΠ Επίκουρος 2-3 (25-13, 16-25, 25-22, 19-25, 14-16)
 ΕΑ Λαρίσης ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-15, 25-15, 15-17)
 ΕΟ Σταυρούπολης ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-18, 25-17, 25-19)
 ΦΣ Αρίων ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 1-3 (16-25, 25-16, 10-25, 21-25) 
20η αγωνιστική 16/03/2013
Φιλαθλητικός Λ.Σ. Α.Σ. Άρης 3-0 (25-19, 26-24, 25-07) 
 Ρεπό Ηρακλής Ιωαννίνων
 ΜΑΣ Νέα Γενεά ΓΣΓ Νίκη 3-2 (20-25, 23-25, 25-21, 25-12, 15-11) 
 ΕΣΟΠ Επίκουρος ΕΑ Λαρίσης 3-2 
 ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (15-25, 08-25, 10-25) 
 ΣΦΒ Ερμής ΦΣ Αρίων 3-0 (25-13, 25-09, 26-24) 
 ΓΣ Ένωση Ελασσόνας ΑΠΣ Αίας 2-3 (25-19, 19-25, 15-25, 25-20, 11-15) 
21η αγωνιστική 23/03/2013
 27/3: ΕΑ Λαρίσης Φιλαθλητικός Λ.Σ.
 ΑΣ Άρης Ρεπό
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (22-25, 19-25, 10-25)
 ΓΣΓ Νίκη ΑΠΣ Αίας 1-3 (25-23, 22-25, 22-25, 18-25) 
 ΕΟ Σταυρούπολης ΕΣΟ Επίκουρος 3-0 (25-18, 25-22, 25-09) 
 ΦΣ Αρίων ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 1-3 (22-25, 21-25, 25-21, 15-25) 
 ΣΦΒ Ερμής ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-0 (25-20, 25-19, 25-21) 
22η αγωνιστική 30/03/2013
 Φιλαθλητικός Λ.Σ. ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 (23-25, 17-25, 20-25) 
 Ρεπό ΕΑ Λαρίσης
 ΜΑΣ Νέα Γενεά ΑΣ Άρης 3-1 (25-27, 25-19, 24-26, 25-11) 
 ΑΠΣ Αίας ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 
 ΕΣΟΠ Επίκουρος ΦΣ Αρίων 3-0 (25-12, 25-12, 25-17) 
 ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος ΣΦΒ Ερμής 2-3 (25-22, 23-25, 20-25, 25-19, 09-15) 
 ΓΣ Ένωση Ελασσόνας ΓΣΓ Νίκη 1-3 (18-25, 25-18, 24-26, 19-25) 
23η αγωνιστική 06/04/2013
 ΦΣ Αρίων Φιλαθλητικός Λ.Σ. 1-3 (25-19, 13-25, 19-25, 11-25) 
 ΕΟ Σταυρούπολης Ρεπό
 ΕΑ Λαρίσης ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (25-23, 25-12, 25-20) 
 ΑΣ Άρης ΑΠΣ Αίας 3-1
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων ΓΣΓ Νίκη
 ΣΦΒ Ερμής ΕΣΟΠ Επίκουρος 0-3 (16-25, 15-25, 15-25)
 ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος ΓΣΈνωση Ελασσόνας 3-1 (25-22, 25-20, 18-25, 25-17)
24η αγωνιστική 13/04/2013
 Φιλαθλητικός Λ.Σ. ΣΦΒ Ερμής 3-0 (25-16, 25-17, 25-12) 
Ρεπό ΦΣ Αρίων
 ΜΑΣ Νέα Γενεά ΕΟ Σταυρούπολης 3-2 (19-25, 25-23, 19-25, 25-22, 15-10) 
 ΑΠΣ Αίας ΕΑ Λαρίσης 0-3 (14-25, 15-25, 18-25) 
 ΓΣΓ Νίκη ΑΣ Άρης 3-1 (15-25, 25-20, 25-21, 25-23) 
 ΕΣΟΠ Επίκουρος ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος 3-0 (25-22, 25-13, 25-08) 
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 2-3 (25-23, 21-25, 21-25, 26-24, 07-15) 
25η αγωνιστική 20/04/2013
ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος Φιλαθλητικός Λ.Σ.
ΣΦΒ Ερμής Ρεπό
 ΦΣ Αρίων ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΕΟ Σταυρούπολης ΑΠΣ Αίας
 ΕΑ Λαρίσης ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Άρης ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων
 ΕΣΟΠ Επίκουρος ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
26η αγωνιστική 27/04/2013
 Φιλαθλητικός Λ.Σ. ΕΣΟΠ Επίκουρος
Ρεπό ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος
 ΜΑΣ Νέα Γενεά ΣΦΒ Ερμής
 ΑΠΣ Αίας ΦΣ Αρίων
 ΓΣΓ Νίκη ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων ΕΑ Λαρίσης
 ΓΣ Ένωση Ελασσόνας ΑΣ Άρης
--
 

 
Περισσότερα από την κατηγορία: Τα ρόστερ του Γ' Ομίλου της Α2 Γυναικών, 2012-13 »

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ