1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
06-10-2018 10:25

Α2 γυναικών - Β΄όμιλος 2018-19: Τα ρόστερ των 13 ομάδων

Κατεβάστε το αρχείο:
Με 13 ομάδες ξεκινάει το πρωτάθλημα Α2 γυναικών στον Β΄όμιλο το σαββατοκύριακο 6-7 Οκτωβρίου 2018. Τ μεγάλα φαβορί για την άνοδο εκτιμάται πως είναι οι Πρωταθλητές Πεύκων, η Νέα Γενεά, η Νίκη Αλεξανδρούπολης, ο Ναύαρχος Βότσης, η Ελπίδα ενώ όλες οι υπόλοιπες ομάδες είναι ικανές για να κάνουν εκπλήξεις και ανατροπές.

Η πρώτη ομάδα από τη βαθμολογία του πρωταθλήματος και χωρίς άλλους αγώνες μπαράζ θα ανέβει στην Pre League περιόδου 2019-20.

Σχετικά με τις ομάδες που θα υποβιβαστούν θα ληφθούν υπ΄όψη τα γεωγραφικά κριτήρια των ομάδων που θα πέσουν από την Pre League. Στην καλύτερη περίπτωση να υποβιβαστούν οι τρεις τελευταίες και στην χειρότερη περίπτωση οι πέντε τελευταίες της βαθμολογίας στον Β΄όμιλο Α2 γυναικών. (δείτε την επισυναπτόμενη ειδική προκήρυξη της Α2 γυναικών στο πάνω μέρος του άρθρου σε pdf).

 

Το πρόγραμμα των αγώνων στον Β΄όμιλο Α2 γυναικών 2018-19: ΕΔΩ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Μαρία Κοτέογλου 02/10/1984 1.78 Ακραία ΠΑΟΚ
2. Χριστίνα Στάικου 12/03/1996 1.78 Κεντρική - Διαγώνια  Νέα Γενεά
4. Κωνσταντίνα Χοτοκουρίδου 27/03/1993 1.78 Ακραία Πρωταθλητές Πεύκων
6. Κατερίνα Γαβριηλίδου 04/02/1995 1.74 Πασαδόρος Πρωταθλητές Πεύκων 
7. Ελένη Καραπαλίση 01/01/1989 1.68 Λίμπερο Πρωταθλητές Πεύκων 
8. Χριστίνα Πανταζή 24/05/1998 1.76 Πασαδόρος Ελπίδα Αμπελοκήπων
9. Διονυσία Τυφλιώρη 14/03/1990 1.83 Κεντρικός Πρωταθλητές Πεύκων 
11. Μαριέττα Βελίκοβα 11/05/1983 1.80 Ακραία Πρωταθλητές Πεύκων 
12. Ευαγγελία Λεωνιδάκη 25/05/1990 1.78 Διαγώνια Πρωταθλητές Πεύκων 
14. Σοφία Κύρκου 26/02/2000 1.71 Ακραία Πρωταθλητές Πεύκων 
15. Τατιάνα Μοτσιάνου 10/05/2000 1.79 Ακραία Πρωταθλητές Πεύκων 
16. Κορίνα Γιαννούλη 24/09/1996 1.80 Κεντρικός Πρωταθλητές Πεύκων 
17. Αναστασία Ματσαρόκη 10/08/1999 1.85 Κεντρικός Πρωταθλητές Πεύκων
19. Χρύσα Καντούρη 15/07/1980 1.74 Κεντρικός Αν.Ρυσίου
20. Άννα Ιωαννίδου 20/12/2000 1.70 Λίμπερο Πρωταθλητές Πεύκων
Προπονητής: Κώστας Ιωαννίδης
Β΄προπονητής: Πασχάλης Φούσκας
Στατιστικολόγος: 
Φυσικοθεραπευτής: Δημήτρης Λαπουρίδης
Γυμνάστρια: Σταυρούλα Σπανίδου
Ιατρός: Πέτρος Γιανακοβίτης
Γραφείο Τύπου: Ελένη Σταμπουλή
Τιμ μάνατζερ: Δημήτρης Ιακωβάκης

 

 

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Αμαρυλλίς Ηιάδη-Μάνου Διαγώνια 09/03/1997 1.81 Διαγώνια ΧΑΝΘ
2. Θεοδοσία Κοσμά Ακραία 08/02/1997 1.74 Ακραία ΜΑΣ Νέα Γενεά
4. Μαριάνα Πέιου Ακραία 09/18/2003 1.71 Ακραία ΜΑΣ Νέα Γενεά
5. Δέσποινα Κοντονάσιου Πασαδόρος 03/14/1998 1.71 Πασαδόρος ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς
6. Αναστασία Λάππα Κεντρική 12/11/1998 1.83 Κεντρική ΜΑΣ Νέα Γενεά
7. Κυριακή Ρεπανίδου Κεντρική 07/13/1995 1.77 Κεντρική ΜΑΣ Νέα Γενεά
8. Ελισσάβετ Μπουρλή Διαγώνια 11/12/1999 1.69 Διαγώνια ΜΑΣ Νέα Γενεά
10. Μαρία Παλτιμσίσογλου Λίμπερο 08/04/1992 1.59 Λίμπερο ΜΑΣ Νέα Γενεά
14. Ιφιγένεια Φαλιάγκα Ακραία 05/05/1994 1.75 Ακραία ΜΑΣ Νέα Γενεά
15. Βέρα Σταυρίδου Πασαδόρος 09/21/2002 1.72 Πασαδόρος ΜΑΣ Νέα Γενεά
17. Φωτεινή Φίλια Ακραία 06/15/1991 1.75 Ακραία ΒΑΟ
18. Ελευθερία Λάιου Ακραία 01/16/2002 1.75 Ακραία ΜΑΣ Νέα Γενεά
19. Ελενα Παπαφωτίου Κεντρική 02/26/1995 1.85 Κεντρική ΠΑΟΚ
20. Ευανθία Παπάζογλου Λίμπερο 01/17/2000 1.71 Λίμπερο ΜΑΣ Νέα Γενεά
Προπονητής: Γιώργος Κοτόρτσης
Team Μanager: Αντώνης Αλαμπουρνός

 

 

E.A. ΛΑΡΙΣΑΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Μαριάντζελα Χαραβελούλη 07/06/1996 1.82 Πασαδόρος ΓΑΣ Μεσσαράς
2. Κατερίνα Αποστόλου 2002 1.77 Πασαδόρος ΕΑ Λαρίσης
3. Ελίνα Κουτσογιάννη 09/04/1990 1.81 Ακραία ΕΑ Λαρίσης
4. Βασιλική Τάση 1999 1.76 Ακραία ΕΑ Λαρίσης
5. Ασπασία Στεργίου 2002 1.81 Ακραία ΕΑ Λαρίσης
6. Βασιλική Κουτσιάρη 2004 1.75 Ακραία ΕΑ Λαρίσης
7. Δέσποινα Βλάχου 2004 1.72 Ακραία ΕΑ Λαρίσης
8. Νικολέτα Πλάκια 2002 1.84 Κεντρική ΕΑ Λαρίσης
9. Ελίνα Γερολυμάτου 2000 1.84 Κεντρική ΑΣ Αργώ Βόλου
10. Αποστολία Αλβίζου 2001 1.83 Κεντρική ΕΑ Λαρίσης
11. Ευαγγελία Ζαφειρίου 2005 1.81 Κεντρική ΕΑ Λαρίσης
12. Μαρία Μαργαριτοπούλου 2002 1.81 Διαγώνια ΕΑ Λαρίσης
13. Ελένη Μπέη 14/05/1996 1.83 Διαγώνια ΕΑ Λαρίσης
14. Νικολέτα Τίκα 28/10/1994 1.69 Λίμπερο ΕΑ Λαρίσης
15. Φωτεινή Αλέξη 1999 1.68 Λίμπερο ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
16. Σταθούλα Τρίμα 1991 1.68 Λίμπερο ΟΠΕ Ρεθύμνου
Προπονητής: Βασίλης Παπαδημητρίου
Βοηθός προπονητή: Μαρία Σκανίκα
Στατιστικολογός: Θωμάς Πλακιάς
Γυμναστής: Γιώργος Καλαμπούκας
Έφορος: Γιώργος Φιτσούλας

 

 

 

ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Θέση ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Ελένη Λυμπεροπούλου Λίμπερο 06/25/1984 1.69 Eκτός δράσης λόγω μητρότητας
2. Στέλλα Ντίτσα Κεντρική 01/26/1999 1.81 Αρχέλαος Κατερίνης
3. Αμαλία Τσορλίνη Κεντρική 06/19/1999 1.81 Αριστοτέλης Σκύδρας
4. Άρτεμις Ανδρεάδη Ακραία 11/11/2003 1.76 Νίκη Αλεξανδρούπολης
5. Όλγα Πεπόνη Πασαδόρος 12/01/1998 1.72 Νέα Βύσσα
6. Ιωάννα Παρισάκη Ακραία 10/25/1996 1.82 Νίκη Αλεξανδρούπολης
7. Ελένη Τζήλλα Πασαδόρος 08/18/1998 1.74 Νίκη Αλεξανδρούπολης
8. Άννα Φλαμουρίδου Ακραία 04/28/2000 1.89 Α.Ο.Καβάλας
9. Χριστίνα Παπάζογλου Κεντρική 11/21/1987 1.82 Νίκη Αλεξανδρούπολης
10. Σοφία Μαραθοκαμπίτου Ακραία 08/01/1999 1.82 Αναγέννηση Σάμου
11. Σοφία Καρακύκλα Κεντρική 03/01/1997 1.82 Νίκη Αλεξανδρούπολης
12. Ηλιάνα Ζυγερίδου Ακραία 05/06/2002 1.74 Νίκη Αλεξανδρούπολης
13. Μαρία Χατζηνικολάου Κεντρική 09/30/1978 1.92 Νίκη Αλεξανδρούπολης
14. Ευδοκία Νικολαΐδου Διαγώνια 10/19/1996 1.81 Νίκη Αλεξανδρούπολης
15. Μαρία Σιδηροπούλου Ακραία 07/19/2002 1.78 Αμαζόνες Μαΐστρου Αλεξ.
16. Νίκη Δημητροπούλου Λίμπερο 07/12/1997 1.73 Νίκη Αλεξανδρούπολης
17. Ελευθερία Σιδερίδου Λίμπερο 090/2/1999 1.67 Νίκη Αλεξανδρούπολης
18. Ελένη-Σοφία Κεσεσίδου Διαγώνια 12/13/2002 1.78 Νίκη Αλεξανδρούπολης
19. Έρικα Παπαχρήστου Κεντρική 05/30/2002 1.76 Νίκη Αλεξανδρούπολης
20. Βασιλική Καράμπαλη Ακραία 05/10/1987 1.75 Νίκη Αλεξανδρούπολης
21. Φωτεινή Κωνσταντινίδου Πασαδόρος 03/02/1999 1.74 Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
22. Ελένη Μαμούγκα Λίμπερο 04/21/2000 1.72 Αμαζόνες Μαΐστρου Αλεξ.
23. Ιωάννα Αργύρη Διαγώνια 10/18/1996 1.75 Νίκη Αλεξανδρούπολης
24. Μαριάννα Τοψίδου Πασαδόρος 09/25/2002 1.72 Νίκη Αλεξανδρούπολης
Προπονητής: Γιάννης Ανδρεάδης
Βοηθός προπονητή: Γιάννης Κούτρας
Στατιστικολόγος: Ιπποκράτης Δήμητσας
Φυσιοθεραπευτής: Χρήστος Γιαννακάκης
Ιατρός: Συμεών Χαρπαντίδης
Φροντιστής: Θεοδόσης Περιφάνης

 

 

 

Α.Π.Σ.ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Σουσάννα Φραγκουλίδου  20/11/1996  1.85 Ακραία - Διαγώνια ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 
3. Γιώτα Παπαδοπούλου  06/11/1996  1.65  Λίμπερο ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 
5. Χριστίνα Θωμαΐδου  11/08/1999  1.73  Λίμπερο ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 
7. Στέλλα Αντύπα  31/08/2002 1.83  Ακραία - Διαγώνια ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 
8. Ειρήνη Σφυρίου  06/07/1989  1.77  Ακραία  ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
9. Έλσα Μπάγγου  09/02/1994 1.78  Πασαδόρος Μ.Α.Σ.Νέα Γενεά 
10. Αντρέα Θεοτή  01/01/1998 1.78  Ακραία ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 
11. Βασιλική Λυκούδη  25/09/1985  1.81  Διαγώνια  ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
12. Μαρία Σαλαγκούδη  24/03/2000  1.75  Πασαδόρος ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 
13. Γεωργία Τσιούκαρη  06/12/1993 1.81   Ακραία - Διαγώνια  ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
15. Φυλλένια Γαϊτανίδου  04/05/1999 1.83   Ακραία - Διαγώνια  ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
16. Ιφιγένεια Σακαράκη 30/11/1996 1.84 Κεντρική ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
17. Πολύμνια Κυριακίδου 16/11/2001 1.86 Κεντρική ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
18. Κωνσταντίνα Μπαλλογιάννη 26/10/2003 1.85  Ακραία - Διαγώνια Π.Α.Ο.Κ.
19. Μαργαρίτα Πετροπούλου  06/12/2001  1.91 Κεντρική ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 
Προπονητής: Μαρία Δεληγιάννη
Γυμναστής: Νίκος Γκιόσης
Φροντιστής: Νίκος Γεωργίου
Τιμ μάνατζερ: Κλήτος Χατζηγεωργίου
Γραφείο Τύπου: Δημήτρης Λαζαρίδης
Πρόεδρος: Αθανάσιος Τσολάκος

 

 

Α.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018-19
Θ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
11. Χρυσάνθη Σαββαόγλου 10/22/1998 1.71 Πασαδόρος Ε.Ο.Σταυρούπολης
15. Αφροδίτη Σαρλή 08/07/1999 1.72 Πασαδόρος Α.Π.Σ.Ναύαρχου Βότση
5. Ελένη Τόλλιου 10/14/1998 1.78 Ακραία Α.Σ.Ασκληπιός Τρικάλων
8. Παναγιώτα Παππά 05/24/1993 1.78 Ακραία Α.Σ.Γιάννενα
14. Παναγιώτα Ντερού 06/23/1997 1.75 Ακραία Γ.Σ.Κοζάνης
3. Δέσποινα Τσελλίδη 11/20/2001 1.82 Ακραία Α.Σ.Γιάννενα
10. Κατερίνα Κατσογιάννου 06/26/1998 1.79 Διαγώνια Γ.Σ.Λαμίας
1. Γεωργία Μαγκλάρα 03/09/1996 1.82 Διαγώνια Α.Σ.Γιάννενα
7. Θεοφανία Αδάμου 08/07/1998 1.74 Λίμπερο Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων
6. Στεφανία Στεφάνου 12/18/1996 1.75 Λίμπερο Α.Σ.Γιάννενα
17. Παρασκευή Καρακατσιάνη 08/16/1998 1.78 Κεντρική Α.Σ.Ελπίς Αμπλοκήπων
2. Χριστίνα Λάγκα 05/21/1990 1.78 Κεντρική Α.Σ.Γιάννενα
9. Όλγα Κουκούτη 04/23/1997 1.72 Κεντρική Α.Σ.Γιάννενα
4. Ευθαλία Μπόζιου 04/02/1998 1.86 Κεντρική Α.Γ.Σ.Ιωαννίων
20. Ελένη Τοπαλή 07/09/2000 1.86 Κεντρική Γ.Σ.Δεσκάτης
Προπονητής: Κωνσταντίνος Τσιούπης
Β΄προπονητής: Κωνσταντίνος Υφαντής
Στατιστική: Γιάννης Σταματελόπουλος
Φυσιοθεραπευτής: Διαμαντής Αμπατζής

 

 

 

Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
4. Κωνσταντίνα Βουλγαράκη 12/17/1996 1.72 Ακραία ΑΣ Ασκληπιός
10. Ασπασία Χατζηχριστοδούλου 06/07/1996 1.71 Διαγώνια Άρης Πολεμίου (Κύπρος)
6. Δώρα Κοτσίρα 06/02/1997 1.62 Λίμπερο Φιλαθλητικός Λάρισας
12. Άννα-Χριστίνα Λάιου 05/12/1997 1.71 Πασαδόρος Α.Ο. Παλλήνη
17. Αθηνά Γεωργοπούλου 01/22/1996 1.71 Πασαδόρος Ε.Α. Λάρισας
9. Ευαγγελία Παπαθεοδώρου 07/06/2001 1.68 Ακραία - Λίμπερο Α.Σ. Ασκληπιός
13. Κατερίνα Χαλκιαδάκη 01/31/1982 1.72 Κεντρική Φθία Λαμίας
8. Βικτωρία Ραντόμσκα 05/07/1997 1.73 Ακραία Α.Ο. Μαρκόπουλου
7. Βιόλα Σκέμπη 11/21/2002 1.81 Κεντρική Α.Σ. Ασκληπιός
2. Βάσω Μουρατλάρι 01/01/1992 1.65 Λίμπερο Φιλαθλητικός Τρικάλων
16. Γεωργία Λιάκου 11/23/1998 1.71 Διαγώνια Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
5. Ειρήνη Αθανασοπούλου 07/19/1997 1.71 Ακραία Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
18. Σωτηρία Γεωργίου 06/12/2002 1.68 Διαγώνια Α.Σ. Ασκληπιός
15. Κρυσταλία Μπαντίκου 09/05/2003 1.75 Κεντρική Α.Σ. Ασκληπιός
11. Κωνσταντίνα Μάρτη 11/02/2003 1.73 Κεντρική Α.Σ. Ασκληπιός
17. Στέλλα Κόκκαλη 11/20/2004 1.72 Ακραία Α.Σ. Ασκληπιός
20. Μαρία Τζίκα 03/27/2004 1.72 Ακραία Α.Σ. Ασκληπιός
19. Νάσια Γκιούρκη 01/22/2003 1.68 Ακραία Α.Σ. Ασκληπιός
3. Φωτεινή Κωστοπούλου 10/11/2001 1.65 Λίμπερο Α.Σ. Ασκληπιός
1. Σοφία Αναστασίου 10/30/2001 1.71 Διαγώνια Α.Σ. Ασκληπιός
8. Γεωργία Ταρατόρα 07/10/2004 1.62 Λίμπερο Α.Σ. Ασκληπιός
Προπονητής: Βασίλιεβα Σβέτλα
Στατιστικολόγος: Σάκης Μακράκης
Γυμναστής: Σπύρος Μυλωνάς
Υπεύθυνος Τύπου: Σάκης Μακράκης
Team Manager: Βασίλης Μπατσίλας

 

Α.Σ.Κ.ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ Ομάδα 2017-18
1. Κωνσταντίνα Τερζίδου 05/10/2002 1.73 Διαγώνια Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
2. Ειρήνη Νερσέσοβα 03/30/2002 1.55 Λίμπερο Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
3. Παναγιώτα Τσαλκιτζή 08/31/1999 1.73 Ακραία Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
19. Γεωργία Πουρνάρα 07/01/2002 1.75 Κεντρική Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
6. Κατερίνα Σερτή 01/15/2003 1.64 Ακραία Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
7. Γεωργία Αντωνίου 10/27/2001 1.79 Διαγώνια Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
8. Αγγελική Κατσανού 09/24/2003 1.61 Πασαδόρος Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
10. Κυριακή Σιδηρά 09/17/1996 1.69 Ακραία Ηρακλής Πετ. 2015
5. Φρειδερίκη Γκαμζαρή 05/10/2000 1.65 Πασαδόρος Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
12. Ερίσα Μουράτι 07/01/2001 1.61 Λίμπερο Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
13. Αμαλία Δάνα 11/28/2003 1.71 Κεντρική Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
14. Ειρήνη Μπαταράκα 07/05/2001 1.81 Ακραία Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
15. Κυριακή Καραφωτάκη 11/15/1997 1.81 Κεντρική Γ.Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος
17. Ζωή-Μαρία Σγουρομάλλη 02/13/2002 1.65 Πασαδόρος Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
18. Χρύσα Δρόσου 11/29/2002 1.71 Κεντρική Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
20. Χρυσή Σαρικού 12/07/2001 1.74 Ακραία Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
16. Σωτηρία Τουραλή 10/05/1996 1.58 Λίμπερο Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
8. Γεωργία Δημητριάδου 05/14/1992 1.65 Κεντρική Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
11. Δήμητρα Στεργίου 07/15/1999 1.83 Πασαδόρος Α.Σ.Κ. Λαγκαδάς
Προπονητής: Γιώργος Κνάπεκ
Γιατρός: Πέτρος Κοσμάς, Κωνσταντίνος Στεφανής

 

 

Ε.Ο.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Κυριακή Παπουλίδου 09/24/1995 1.81 Διαγώνια Ε.Ο.Σταυρούπολης
2. Βάνα Πετρουλάκη 09/29/1993 1.68 Λίμπερο Νέα Γενεά
3. Χρύσα Καμφορίδου 02/11/1995 1.74 Πασαδόρος Πειραματικό
4. Λαμπριάνα Ανεστιάδου 01/02/1997 1.71 Πασαδόρος Ε.Ο.Σταυρούπολης
5. Χριστίνα Παρασκευαΐδου 08/22/1984 1.77 Ακραία Ε.Ο.Σταυρούπολης
6. Ειρήνη Βουγιουκλίδου 12/27/1981 1.75 Ακραία Ε.Ο.Σταυρούπολης
7. Σμαράγδα Νικούλη 09/18/1996 1.78 Κεντρική Ε.Ο.Σταυρούπολης
8. Σοφία Τζοβένου 03/19/1989 1.81 Κεντρική Ε.Ο.Σταυρούπολης
9. Σταυρούλα Παπάζογλου 01/21/1999 1.72 Ακραία Ε.Ο.Σταυρούπολης
10. Ασπασία Πανταζή 12/03/1981 1.82 Ακραία Γ.Σ.Ηλιούπολης
11. Γιώτα Δαμιανίδου 01/15/1996 1.81 Ακραία Α.Ο.Νέας Βύσσας
12. Πόπη Καραγιάννη 02/11/1999 1.68 Λίμπερο Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων
13. Μάρθα Ζεργιώτη 11/26/1999 1.77 Κεντρική Γ.Σ.Νίκη Αλεξανδρούπολης
14. Άννα Χυτίρογλου 05/16/1999 1.77 Διαγώνια Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων
15. Σοφία Ρουμελιώτη 03/07/2000 1.81 Ακραία - Κεντρική Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου
16. Χρύσα Σταφυλίδου 06/01/1990 1.84 Κεντρική Ε.Ο.Σταυρούπολης
17. Μαρία Γκαγκάρη 05/11/2000 1.72 Ακραία Ε.Ο.Σταυρούπολης
18. Ελένη Παπαδοπούλου 02/17/2004 1.61 Ακραία - Λίμπερο Ε.Ο.Σταυρούπολης
Προπονητής: Γιώργος Ακριτίδης
Β΄προπονητής: Χρήστος Μπαλάσκας
Στατιστικολόγος: Μίλτος Μπόσγας
Φυσιοθεραπευτής: Γιάννης Σαρακινός
Γυμναστής: Γιάννης Τσακογιάννης

 

 

 

 

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ 2018-19
Φ. Αθλήτρια Θέση Γέννηση Υψος Ομάδα 2017-18
19. Μαρία Αγγελοπούλου Ακραία 4/7/2002 1.70 Α.Ο.Καβάλας
8. Γιούλη Αναγνώστου Πασαδόρος 18/1/2000 1.72 Α.Ο.Καβάλας
10. Μαρία Βαλιδάκη Ακραία - Διαγώνιος 5/9/1999 1.70 Α.Ο.Καβάλας
20. Ιωάννα Γερακίνη Λίμπερο 9/8/1999 1.65 Α.Ο.Καβάλας
11. Νεφέλη Δικαστοπούλου Ακραία 12/11/1997 1.74 Γ.Σ.Διαγόρας Ρόδου
3. Ιωάννα Ευθυκράτη Κεντρική 23/10/2002 1.85 Α.Ο.Καβάλας
4. Ελένη Κλίκη Ακραία 1/1/1975 1.80 Ερμής Δράμας
6. Δομινίκη Μπάρη Πασαδόρος 22/4/1998 1.77 Αμαζόνες Μαΐστρου
15. Αικατερίνη Νικολάου Κεντρική 19/10/1995 1.76 Α.Ο.Καβάλας
2. Δήμητρα Ντινιάκου Ακραία 14/12/2002 1.76 Α.Ο.Καβάλας
1. Άννα Ντόμι Λίμπερο 12/12/2003 1.65 Α.Ο.Καβάλας
12. Ελένη Οικονομίδου Ακραία 8/6/1979 1.80 Α.Ο.Καβάλας
17. Βάσω Παπακώστα Κεντρική 23/11/1999 1.75 Α.Ο.Καβάλας
13. Μαρία Σιώρα Κεντρική 3/5/2003 1.75 Α.Ο.Καβάλας
9. Αγάπη Τόπη Ακραία 26/9/1999 1.65 Ηρακλής Πετ. 2015
7. Γεωργία Τσούλκα Ακραία - Διαγώνιος 23/11/1978 1.81 Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός
5. Σοφία Χατζή Διαγώνιος 3/9/2002 1.80 Α.Ο.Καβάλας
16. Αικατερίνη Ζαφειρίου Ακραία 22/3/2000 1.80 Αργώ Βόλου
Προπονήτρια: Έφη Γερακίνη
Β΄προπονητής: Δημήτρης Κουτσικβασίλογλου
Στατιστικολόγος: Ελένη Οικονομίδου
Φροντιστής: Φώτης Νικολάου
Τιμ μάνατζερ: Μιχάλης Πιριλίδης
Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Τσουκαλάς

 

 

 

 

Α.Σ.ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2018-19
Φ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18

 Σίσσυ Αποστολίδου  08/06/1991 1.73 Ακραία Α.Σ.Ελπίς
  Ελένη Σουπιώνη 27/07/1996 1.70 Λίμπερο Α.Σ.Ελπίς
  Φωτεινή Παπαφωτίου  19/06/1999 1.83 Διαγώνια Α.Σ.Ελπίς
  Άννα Παπάζογλου 17/01/2000 1.80 Κεντρική Α.Σ.Ελπίς 
  Μαρία Αρμουτσή  06/02/2000 1.86 Κεντρική Α.Σ.Ελπίς 
  Γεωργία Γκόλτσιου  25/09/2000 1.81 Ακραία Α.Σ.Ελπίς
   Ιωάννα Σουπιώνη  08/09/2001 1.80 Ακραία Α.Σ.Ελπίς 
  Τατιάνα Αρμουτσή 24/05/2003 1.86 Κεντρική Α.Σ.Ελπίς 
  Άννα Τσουκαλά  21/05/1998 1.76 Πασαδόρος Ναύαρχος Βότσης
  Ευαγγελία Αθανασιάδου 09/12/2001 1.74 Πασαδόρος Α.Σ.Ελπίς
  Μάγδα Αμπεριάδου  28/02/2000 1.69 Ακραία  Α.Σ.Ελπίς
  Περσεφόνη Παπαδοπούλου 18/12/2002 1.78 Ακραία Ηρακλής Γέφυρας
  Έφη Πατίκα 09/09/2002 1.70 Ακραία Ατρόμητος Τριαδίου
  Ευαγγελία Ταυλίκου 18/03/2000 1.82  Κεντρική Α.Σ.Ελπίς 
  Δήμητρα Λιούτα 18/09/2000 1.81 Διαγώνια Α.Σ.Ελπίς 
  Κυριακή Τερζόγλου 22/11/2003 1.87 Κεντρική Ηρακλής Γέφυρας
  Αναστασία Χριστοδούλου 17/06/2002 1.84 Διαγώνια Α.Σ.Ελπίς
  Αθηνά Αργυρίου 12/10/1998 1.66 Λίμπερο Α.Σ.Κ.Λαγκαδά
  Αγνή Ευγενίδου 19/09/2000 1.68 Λίμπερο Α.Σ.Ελπίς
Προπονητής: Γιώργος Χρυσομαλλίδης
Β΄προπονητής: Θοδωρής Κολεσιώτης
Γυμναστής: Γιώργος Χρυσάφης
Φυσικοθεραπευτής: Μιχάλης Πάγκαλος
Τιμ Μάνατζερ: Αγγελος Ταλαμπίρης 
Τεχνικός Διευθυντής: Άκης Ιακωβίδης
Γραφείο Τύπου: Ζαχαρίας Νικολαΐδης

 

 

Γ.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 2018-19
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Σοφία Τόλιου 01/07/2002 1.76 Πασαδόρος Γ.Σ. Δράμας
5. Έφη Κανικάτσικ 05/03/1998 1.69 Πασαδόρος Άρτεμις Σερρών
19. Νεφέλη Μακρή 15/03/2001 1.81 Ακραία Γ.Σ. Δράμας
18. Δέσποινα Δρόσου 13/12/2002 1.75 Ακραία Γ.Σ. Δράμας
3. Κωνσταντίνα Δασκάλου 03/06/1998 1.81 Ακραία Γ.Σ. Δράμας
8. Πόπη Σαββίδου 17/05/1990 1.78 Ακραία - Διαγώνια Αρκάδι
6. Κατερίνα Καμπάνταη 19/07/1989 1.73 Ακραία Γ.Σ. Δράμας
7. Όλγα Κεραμιτσοπούλου 22/09/2003 1.78 Διαγώνια Γ.Σ. Δράμας
17. Χαρούλα Ηλιάδου 26/10/2003 1.78 Ακραία - Διαγώνια Γ.Σ. Δράμας
2. Κυριακή Ναλμπάντη 19/07/2002 1.78 Ακραία - Διαγώνια Γ.Σ. Δράμας
14. Μαρία Δερμέντζη 15/02/2003 1.79 Κεντρική Γ.Σ. Δράμας
10. Ράνια Νικολάογλου 09/01/2000 1.82 Κεντρική Γ.Σ. Δράμας
18. Κωνσταντίνα Μακρή 16/10/2002 1.81 Κεντρική Γ.Σ. Δράμας
9. Ζωή Μελιτού 04/02/2003 1.78 Κεντρική Γ.Σ. Δράμας
16. Σοφία Στεφανίδου 27/08/2004 1.72 Ακραία  Γ.Σ. Δράμας
8. Σοφία Χριστοφορίδου 29/01/2005 1.73 Ακραία Γ.Σ. Δράμας
11. Αναστασία Μιχαήλ 22/04/2005 1.78 Πασαδόρος Γ.Σ. Δράμας
12. Κατερίνα-Μαρία Κούνιου 26/07/2004 1.88 Ακραία - Διαγώνια Ροδίων Άθλησις
13. Αναστασία Παυλίδου 28/12/2004 1.82 Κεντρική Γ.Σ. Δράμας
20. Κωνσταντίνα Φωτεινόζογλου 26/03/1994 1.76 Λίμπερο Γ.Σ. Δράμας
4. Παναγιώτα Κόσσου 24/04/2003 1.68 Λίμπερο Γ.Σ. Δράμας
3. Σοφία Τσιάμουρα 27/07/2003 1.65 Λίμπερο Γ.Σ. Δράμας
Προπονητής: Χρήστος Ηλιόπουλος
Βοηθός προπονητή: Βασίλης Μουμτζάκης
Ιατρός: Πόπη Σαββίδου
Φροντιστής: Αντώνης Μακρής

 

 

Γ.Σ. ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΎΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Ράνια Παπαδοπούλου Πασαδόρος 24/08/1999 1.69 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
2. Δήμητρα Χατζηβασίλη Ακραία 18/02/2001 1.82 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
3. Ευαγγελία Γκουντουρά Πασαδόρος 21/06/1994 1.74 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
4. Αριάδνη Καζαντζή Διαγώνια 01/11/2001 1.65 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
5. Γιούλα Δίρβα Διαγώνια 22/04/1977 1.91 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
6. Ελένη Κορακίδη Ακραία 21/05/2002 1.75 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
7. Έρι Τσίμπα Κεντρική 16/02/2001 1.84 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
8. Ελένη Χονδροθύμιου Κεντρική 07/06/2001 1.85 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
9. Δήμητρα Διβράμη Διαγώνια 11/04/2001 1.84 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
10. Νίκη Τσιγγέλη Κεντρική 09/11/2001 1.84 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
11. Πούλια Καλογήρου Ακραία 28/06/1999 1.82 Φιλαθλητικός Αμπελώνα
12. Ευγενία Ζιάκου Λίμπερο 24/12/1990 1.67 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
13. Μαρία Μπαλογιάννη Πασαδόρος 18/12/2001 1.82 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
14. Ευαγγελία Γεωργιάδη Ακραία 23/02/2002 1.69 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
15. Ρίτα Παναγιώτου Ακραία 03/04/1999 1.69 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
16. Μελίνα Σεβαστού Λίμπερο 27/12/2002 1.65 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
17. Ζωή Παπαδοπούλου Λίμπερο 24/08/1999 1.65 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
18. Σοφία Κυριλλίδη Κεντρική 16/01/2005 1.79 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Προπονητής: Βάιος Παναγιώτου
Στατιστικολόγος: Άννα Παναγιώτου
Φυσιοθεραπευτής: Νικόλαος Τσιγγέλης
Γυμναστής: Γιώργος Τσανοσίδης
Ιατρός: Ζήσης Καραναστάσης
Τιμ μάνατζερ: Ελένη Χατζούλη

 

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ