Cannot find volleynews.v2/WOMEN/XANTH/2014-15/xanth-filathlitikos folder inside /var/www/volleynews.gr/images/volleynews.v2/WOMEN/XANTH/2014-15/xanth-filathlitikos/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:nginx/1.14.0
Client OS:Unknown
PHP:5.6.38
Θεσσαλονίκη. Γιώργος Γκολέμας. Για το πρωτάθλημα της Α΄ Γυναικών της ΕΠΕΣΘ της έκτης αγωνιστικής της  η ΧΑΝΘ νίκησε εύκολα τον Παναθλητικό Συκεών με σκορ 3 - 0 (25-21, 25-19, 27-25).

Στο τρίτο σετ ο Παναθλητικός προηγήθηκε 9 – 0 και από το σημείο αυτό ο προπονητής της ΧΑΝΘ έβαλε στον αγώνα τρεις βασικές παίκτριές του με τις οποίες κέρδισε το σετ. H ΧΑΝΘ τώρα βρίσκεται στην τρίτη θέση ένα βαθμό πίσω από τους πρωτοπόρους Καμπανιακό και Γαλαξία, την επόμενη Κυριακή θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ εκτός έδρας.