• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 1201
04-11-2013 21:00

Πρωτιά στον όμιλο οι έφηβοι της ΕΑΠ

Η εφηβική ομάδα της ΕΑΠ, υποδέχτηκε την αντίστοιχη της Παναχαϊκής και επικράτησε με 3-0 σετ εξασφαλίζοντας και μαθηματικά την πρώτη θέση του Α’ ομίλου εφήβων της ΕΣΠΕΠ, μία αγωνιστική πριν το τέλος της πρώτης φάσης.
Η ομάδα της ΕΑΠ, από την αρχή πήρε διαφορά παίζοντας πολύ καλό Βόλεϊ, παρουσιάζοντας πολύ καλό θέαμα σε όσους παραβρέθηκαν στο κλειστό της ΕΑΠ για να παρακολουθήσουν το παιχνίδι. Η Παναχαϊκή βρέθηκε κοντά στο σκορ στο 2Ο σετ, μετά από λάθη που έκαναν οι παίκτες της ΕΑΠ.

Την Κυριακή 10/11//2013, η ομάδα της ΕΑΠ θα δώσει τον τελευταίο αγώνα της πρώτης φάσης με αντίπαλο την ομάδα του Α.Ο. ΘΗΣΕΑ Πατρών εκτός έδρας, με στόχο εκτός της νίκης να τελειώσει την πρώτη φάση χωρίς την απώλεια σετ.