Cannot find volleynews.v2/WOMEN/NEA-GENEA/2013-14/neagen-elpida folder inside /var/www/volleynews.gr/images/volleynews.v2/WOMEN/NEA-GENEA/2013-14/neagen-elpida/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:nginx/1.14.0
Client OS:Unknown
PHP:5.6.38
Η Ελπίδα Αμπελοκήπων ξεκίνησε με τρίποντο στον Γ΄όμιλο του πρωταθλήματος Α2 γυναικών καθώς νίκησε εκτός έδρας τη Νέα Γενεά με 3-1 σετ. Ο αγώνας ήταν πραγματικό ντέρμπι με πολλές εναλλαγές στο σκορ. Μεγάλη μάχη έγινε στο 4ο σετ όπου οι γηπεδούχες προσπάθησαν να οδηγήσουν τον αγώνα στο τάι μπρέικ αλλά δεν τα κατάφεραν.

Τα σετ: 1-3 (25-27, 19-25, 25-21, 22-25)

ΝEA ΓΕΝΕΑ (Χριστολιάκος): Αποστολίδου, Πολυνοπούλου, Τυχάλας, Μπουρσανίου, Μπουρνή, Κολοκυθά, Κούγκα (λ) - Γιουμούκη (λ) , Μπάγγου, Κολοκοτρώνη.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (Χρυσομαλίδης): Καραμούτσα, Παπάζογλου, Μ. Μπολέτου, Κ. Μπολέτου, Ιακωβίδου, Καλαντάτζε, Χατζηελευθερίου (λ) - Δέμπη, Δρακουλίδου, Μπιλιούρη, Σουπιώνη, Λουτατίδου.