Cannot find volleynews.v2/WOMEN/XANTH/2014-15/xanth-keravnos folder inside /var/www/volleynews.gr/images/volleynews.v2/WOMEN/XANTH/2014-15/xanth-keravnos/ folder.
Server OS:nginx/1.14.0
Client OS:Unknown
PHP:5.6.38
Θεσσαλονίκη. Γιώργος Γκολέμας.
Στο τοπικό ντέρμπυ της Θεσσαλονίκης παρουσία αρκετών φιλάθλων η ΧΑΝΘ νίκησε πιο εύκολα από το αναμενόμενο τον Κεραυνό Ωραιοκάστρου με σκορ 3-0. Η ομάδα της ΧΑΝΘ έπαιξε καλύτερα και έδωσε υποσχέσεις για το μέλλον. Τα κορίτσια του Κεραυνού μόνο στο τρίτο σετ έπαιξαν καλύτερα και το σετ κρίθηκε στις λεπτομέρειες.

Τα σετ: 3-0  (25-19, 25-15, 28-26)

XANΘ (Χριστόπουλος): Αρμουτάκη, Αβδελά, Γαλλικα, Γκολέμα, Μανωλοπούλου, Βενάρδου (λ), Σωτηρίου, Μπακοπούλου, Γερακίτη, Πετίδου, Πετρουλάκη, Κάππα.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ (Ακριτίδης): Φουτσιτσάκη, Παπαβραμίδου, Τορλαχίδου, Παπαζαχαρίου, Πατσάνη, Βεργή, Καντούρη, Μπαϊρακτάρη, Φλαρούντζου, Μποσταντζόγλου, Τσαπαρίδου, Παντα