Α1 Γυναικών 2015-2016
16η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Ευόσμου 16.00: ΑΠΣ Αίας - Πανναξιακός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Α., Τσιούλα
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
Ρεθύμνου 16.00: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Άρης, Διαιτητές: Καρπουζάς, Κανακάκης
Α' Ηλιούπολης 16.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας, Διαιτητές: Τσιμπινός, Νικολόπουλος
Μαρκόπουλου, 17.00: ΑΟ Μαρκόπουλου - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Βελώνης, Χαμπιλού
Π. Σαλπέας 19.30: ΑΟΦ Πορφύρας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μόσχος
Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου
Πανελληνίου 18.00: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Μάλφας
Α2 Ανδρών - 1ος όμιλος
12η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
ΟΦΗ 15.30: ΟΦΗ - ΑΟ Πολιτεία, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Βλαχάκης Εμ.
Μίλωνα 16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Βλάχος (αναβολή)
Νεάπολη Μυτιλ. 17.00: ΑΟ Μυτιλήνης - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Μαρκάτης, Τσάκας
Ροδίων Παιδεία 20.45: Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Τσίτσικας, Προκοπίου
Τρίτη 9 Φεβρουαρίου
Πανελληνίου 16.00: ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Ζώης, Καπάνταης
Α2 Ανδρών - 2ος όμιλος
14η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Τ. Καμπούρης 18.00: Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟ Ακρίτας, Διαιτητές: Παπαστάμος, Τοψιδέλης (αναβολή)
Ολυμπιάδας 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Μπακλέσης, Σπυρόπουλος (αναβολή)
ΕΑΠ 18.00: ΕΑ Πατρών - ΑΟ Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Πετούσης, Γκόλφης (αναβολή)
Στ. Καλαϊντζής 19.00: Πανερυθραϊκός - ΑΣ Κόροιβος, Διαιτητές: Σταρίδας, Στάικος (αναβολή)
Ν. Περάμου 19.00: ΑΠΣ Κύζικος - ΑΕΚ, Διαιτητές: Μενεσλής, Χρηστίδης Χρ.
Π. Σαλπέας 20.00: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Κατσούλης, Πρέντζας
Α2 Ανδρών - 3ος όμιλος
17η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Κομοτηνής 18.00: ΑΕ Κομοτηνής - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Δήμου
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Μπουγιούκας
Μ. Τσικίνας 18.30: ΧΑΝΘ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Κάλλης
Αιγινίου 18.00: ΜΑΣ Νίκη - Ένωση Τούμπας, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Τσαμουρτζής
ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΑΜΣ Νέστωρ, Διαιτητές: Δημητρίου, Σταυριανίδης
Ρεπό ο Αίαντας Ευόσμου
Α2 Γυναικών - Α όμιλος - 1ος υποόμιλος
12η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Βριλησσίων 17.00: ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω, Διαιτητές: Διαμάντης, Παπαχατζής
Αγ. Παρασκευής 19.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Παγκοζίδης, Τουμπανάκης
Σάμου 18.00: ΑΣΣ Αναγέννηση - ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Δαλέκου, Γεωργάκη
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
Αλίμου 15.30: ΑΠΣ Αλίμου - ΑΟ Ηλυσιακός, Διαιτητές: Μουστάκη, Μαυρικίδου
Ρεπό ο Ηρακλής Κηφισιάς
Α2 Γυναικών - Α όμιλος - 2ος υποόμιλος
14η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Παραλίας 18.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Χανδρινός, Γιαννακάκος (αναβολή)
2ο Χαϊδαρίου 19.30: ΑΟ Θρίαμβος - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Παπαδογιάννης, Κυργιαλάνη
Ν. Πέρκιζας 20.00: ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΓΟ Ευρυάλης, Διαιτητές: Πετακάκη, Λιδψρικιώτη
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
Καλαμάτας 18.00: ΑΟ Ακρίτας - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Σαραβελάκης, Τσουμελέας (αναβολή)
Κορίνθου 18.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Κτενάς, Κωνσταντινόπουλος (αναβολή)
Ρεπό οι ΑΣΠ Ίωνες
Α2 Γυναικών - Β όμιλος - 1ος υποόμιλος
15η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Ανατόλια 18.00: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Μπέλλος Ι. (αναβολή)
Αλεξανδρούπολης 18.00: ΓΣΓ Νίκη - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Μαρκάτσας, Τονονίδης (αναβολή)
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
Ιωαννίνων 18.00: ΑΣ Γιάννενα - ΜΑΣ Νέα Γενεά, Διαιτητές: Γλωσσίδης, Γεράνιος
ΔΑΚ Χαλάστρας 19.00: ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Στεργιόπουλος
Ρεπό ο Ποσειδώνας Βέροιας
Α2 Γυναικών - Β όμιλος - 2ος υποόμιλος
15η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Τρικάλων 16.00: ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣ Μακεδόνες, Διαιτητές: Κουτσής, Χλωρός (αναβολή)
Γ. Κατσάνης 18.00: ΓΣ Ηρακλής - ΑΣΚ Λαγκαδά, Διαιτητές: Μαυρίδης, Κύρκος
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Δρανίτσας, Γεωργιάδου
Κονταξοπούλειο 20.00: ΔΑΣΩ - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Διαιτητές: Κεχαγιά, Κουκουμάκας
Ρεπό ο ΕΟ Σταυρούπολης