Επόμενες αντίπαλες είναι οι πανίσχυρες Αμερικανίδες Γουόλς και Ρος που φιγουράρουν στο Νο1 του ταμπλό.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 13-Jul | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 13-Jul | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semi-finals | |||||||
70 | 12-Jul | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 12-Jul | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 12-Jul | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 12-Jul | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 12-Jul | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 12-Jul | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 11-Jul | Winner of match #56 | Draw | ||||
63 | 11-Jul | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 11-Jul | Winner of match #54 | Draw | ||||
61 | 11-Jul | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 11-Jul | Winner of match #52 | Draw | ||||
59 | 11-Jul | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 11-Jul | Winner of match #50 | Draw | ||||
57 | 11-Jul | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
55 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
54 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
53 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
52 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
51 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
50 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
49 | 11-Jul | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 10-Jul | Laboureur-Schumacher GER [24] | Brzostek-Kolosinska POL [25] | ||||
47 | 10-Jul | Borger-Büthe GER [8] | Zumkehr-Heidrich SUI [9] | ||||
32 | 09-Jul | 12:00 | 1 | Zumkehr-Heidrich SUI [9] | Brzostek-Kolosinska POL [25] | ||
31 | 09-Jul | 12:00 | 3 | Borger-Büthe GER [8] | Laboureur-Schumacher GER [24] | ||
16 | 09-Jul | 17:00 | 1 | Zumkehr-Heidrich SUI [9] | Laboureur-Schumacher GER [24] | ||
15 | 09-Jul | 17:00 | 2 | Borger-Büthe GER [8] | Brzostek-Kolosinska POL [25] | ||
Pool G | |||||||
46 | 10-Jul | Bansley-Pavan CAN [23] | Ukolova-Prokopeva RUS [26] | ||||
45 | 10-Jul | Ludwig-Sude GER [7] | Forrer-Vergé-Dépré SUI [10] | ||||
30 | 09-Jul | 16:00 | 1 | Forrer-Vergé-Dépré SUI [10] | Ukolova-Prokopeva RUS [26] | ||
29 | 09-Jul | 16:00 | 2 | Ludwig-Sude GER [7] | Bansley-Pavan CAN [23] | ||
14 | 09-Jul | 11:00 | 1 | Forrer-Vergé-Dépré SUI [10] | Bansley-Pavan CAN [23] | ||
13 | 09-Jul | 11:00 | 3 | Ludwig-Sude GER [7] | Ukolova-Prokopeva RUS [26] | ||
Pool F | |||||||
44 | 10-Jul | Broder-Valjas CAN [22] | Candelas-Revuelta MEX [27] | ||||
43 | 10-Jul | Juliana-Antonelli BRA [6] | Wang Fan-Yue Y. CHN [11] | ||||
28 | 09-Jul | 18:00 | 3 | Wang Fan-Yue Y. CHN [11] | Candelas-Revuelta MEX [27] | ||
27 | 09-Jul | 18:00 | 4 | Juliana-Antonelli BRA [6] | Broder-Valjas CAN [22] | ||
12 | 09-Jul | 13:00 | 4 | Wang Fan-Yue Y. CHN [11] | Broder-Valjas CAN [22] | ||
11 | 09-Jul | 13:00 | 2 | Juliana-Antonelli BRA [6] | Candelas-Revuelta MEX [27] | ||
Pool E | |||||||
42 | 10-Jul | Hansel-Schwaiger S. AUT [21] | Goricanec-Hüberli SUI [28] | ||||
41 | 10-Jul | Meppelink-Van Iersel NED [5] | Fendrick-Sweat USA [12] | ||||
26 | 09-Jul | 18:00 | 1 | Fendrick-Sweat USA [12] | Goricanec-Hüberli SUI [28] | ||
25 | 09-Jul | 18:00 | 2 | Meppelink-Van Iersel NED [5] | Hansel-Schwaiger S. AUT [21] | ||
10 | 09-Jul | 13:00 | 3 | Fendrick-Sweat USA [12] | Hansel-Schwaiger S. AUT [21] | ||
9 | 09-Jul | 13:00 | 1 | Meppelink-Van Iersel NED [5] | Goricanec-Hüberli SUI [28] | ||
Pool D | |||||||
40 | 10-Jul | Gallay-Klug ARG [20] | Fopma-Pavlik USA [29] | ||||
39 | 10-Jul | Seixas-Agatha BRA [4] | Bawden-Clancy AUS [13] | ||||
24 | 09-Jul | 17:00 | 3 | Bawden-Clancy AUS [13] | Fopma-Pavlik USA [29] | ||
23 | 09-Jul | 17:00 | 4 | Seixas-Agatha BRA [4] | Gallay-Klug ARG [20] | ||
8 | 09-Jul | 12:00 | 4 | Bawden-Clancy AUS [13] | Gallay-Klug ARG [20] | ||
7 | 09-Jul | 12:00 | 2 | Seixas-Agatha BRA [4] | Fopma-Pavlik USA [29] | ||
Pool C | |||||||
38 | 10-Jul | Menegatti-Orsi Toth ITA [19] | Y.Y. Ma-X. Y. Xia CHN [30] | ||||
37 | 10-Jul | Kolocova-Slukova CZE [3] | Holtwick-Semmler GER [14] | ||||
22 | 09-Jul | 16:00 | 3 | Holtwick-Semmler GER [14] | Y.Y. Ma-X. Y. Xia CHN [30] | ||
21 | 09-Jul | 16:00 | 4 | Kolocova-Slukova CZE [3] | Menegatti-Orsi Toth ITA [19] | ||
6 | 09-Jul | 11:00 | 4 | Holtwick-Semmler GER [14] | Menegatti-Orsi Toth ITA [19] | ||
5 | 09-Jul | 11:00 | 2 | Kolocova-Slukova CZE [3] | Y.Y. Ma-X. Y. Xia CHN [30] | ||
Pool B | |||||||
36 | 10-Jul | Dubovcova-Nestarcova SVK [18] | Bonnerova-Hermannova CZE [31] | ||||
35 | 10-Jul | Liliana-Baquerizo ESP [2] | Lima-Fernanda BRA [15] | ||||
20 | 09-Jul | 15:00 | 4 | Lima-Fernanda BRA [15] | Bonnerova-Hermannova CZE [31] | ||
19 | 09-Jul | 15:00 | 2 | Liliana-Baquerizo ESP [2] | Dubovcova-Nestarcova SVK [18] | ||
4 | 09-Jul | 10:00 | 3 | Lima-Fernanda BRA [15] | Dubovcova-Nestarcova SVK [18] | 2-1 (18-21, 21-15, 24-22) | 1:02 |
3 | 09-Jul | 10:00 | 1 | Liliana-Baquerizo ESP [2] | Bonnerova-Hermannova CZE [31] | 1-2 (21-16, 21-23, 15-17) | 0:56 |
Pool A | |||||||
34 | 09-Jul | 10:00 | 4 | Carol-Maria Clara BRA [17] | Arvaniti-Tsiartsiani GRE [32] | 2-0 (21-15, 21-16) | 0:36 |
33 | 09-Jul | 10:00 | 2 | Walsh-Ross USA [1] | Day-Summer USA [16] | 2-0 (22-20, 21-19) | 0:39 |
18 | 10-Jul | Day-Summer USA [16] | Arvaniti-Tsiartsiani GRE [32] | ||||
17 | 10-Jul | Walsh-Ross USA [1] | Carol-Maria Clara BRA [17] | ||||
2 | 09-Jul | 15:00 | 3 | Day-Summer USA [16] | Carol-Maria Clara BRA [17] | ||
1 | 09-Jul | 15:00 | 1 | Walsh-Ross USA [1] | Arvaniti-Tsiartsiani GRE [32] |