ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΚΙΟ
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Αριάκε Αρένα, οι ώρες είναι Ελλάδας)
=================================================
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ρωσία - Ιταλία (Β΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
08:20 Σερβία - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
10:25 Κίνα - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Κένυα (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Κορέα (Α΄ όμιλος)
ΤΡΙΤΗ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ρωσία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
05:05 Κίνα - ΗΠΑ (Β΄ όμιλος)
08:20 Ιαπωνία - Σερβία (Α΄ όμιλος)
10:25 Ιταλία - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
13:40 Βραζιλία - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
15:45 Κορέα - Κένυα (Α΄ όμιλος)
ΠΕΜΠΤΗ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ιταλία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
05:05 Κορέα - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
08:20 Σερβία - Κένυα (Α΄ όμιλος)
10:25 Κίνα - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Βραζιλία (Α΄ όμιλος)
15:45 ΗΠΑ - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Δομινικανή Δημοκρατία - Κένυα (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
08:20 Αργεντινή - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
10:25 Σερβία - Βραζιλία (Α΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Κορέα (Α΄ όμιλος)
15:45 Κίνα - Ιταλία (Β΄ όμιλος)
ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
03:00 Σερβία - Κορέα (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Ιταλία (Β΄ όμιλος)
08:20 Ρωσία - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
10:25 Κίνα - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Κένυα (ΕΡΤ3) (Α΄ όμιλος)
ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (03:00, 07:00 ΕΡΤ3, 11:00 ΕΡΤ3, 15:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (07:00 ΕΡΤ3, 15:00 ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
03:00 Μικρός τελικός (ΕΡΤ3) (Χάλκινο μετάλλιο)
07:30 Τελικός (ΕΡΤ3)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΚΙΟ
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Αριάκε Αρένα, οι ώρες είναι Ελλάδας)
=================================================
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ιταλία - Καναδάς (ΕΡΤ3) (Α΄ όμιλος)
05:05 Βραζιλία - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
08:20 Ρωσία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
10:25 Ιαπωνία - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
13:40 Πολωνία - Ιράν (Α΄ όμιλος)
15:45 ΗΠΑ - Γαλλία (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)
ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ιράν - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
08:20 Πολωνία - Ιταλία (Α΄ όμιλος)
10:25 Γαλλία - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Καναδάς (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Καναδάς - Ιράν (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
08:20 Αργεντινή - Γαλλία (Β΄ όμιλος)
10:25 Πολωνία - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Ιταλία (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Καναδάς - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
05:05 Βραζιλία - ΗΠΑ (Β΄ όμιλος)
08:20 Ιαπωνία - Πολωνία (Α΄ όμιλος)
10:25 Αργεντινή - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιταλία - Ιράν (Α΄ όμιλος)
15:45 Ρωσία - Γαλλία (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
03:00 Πολωνία - Καναδάς (Α΄ όμιλος)
05:05 Βραζιλία - Γαλλία (Β΄ όμιλος)
08:20 Ρωσία - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
10:25 Ιταλία - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Ιράν (Α΄ όμιλος)
15:45 ΗΠΑ - Αργεντινή (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)
ΤΡΙΤΗ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (03:00 ΕΡΤ1, 07:00 ΕΡΤ3, 11:00 ΕΡΤSPORTS, 15:30 ΕΡΤSPORTS)
ΠΕΜΠΤΗ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (07:00 ΕΡΤ2, 15:00 ΕΡΤSPORTS2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
07:30 Μικρός τελικός (ΕΡΤ3) (Χάλκινο μετάλλιο)
15:15 Τελικός (ΕΡΤ3)
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Αριάκε Αρένα, οι ώρες είναι Ελλάδας)
=================================================
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ρωσία - Ιταλία (Β΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
08:20 Σερβία - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
10:25 Κίνα - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Κένυα (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Κορέα (Α΄ όμιλος)
ΤΡΙΤΗ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ρωσία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
05:05 Κίνα - ΗΠΑ (Β΄ όμιλος)
08:20 Ιαπωνία - Σερβία (Α΄ όμιλος)
10:25 Ιταλία - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
13:40 Βραζιλία - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
15:45 Κορέα - Κένυα (Α΄ όμιλος)
ΠΕΜΠΤΗ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ιταλία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
05:05 Κορέα - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
08:20 Σερβία - Κένυα (Α΄ όμιλος)
10:25 Κίνα - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Βραζιλία (Α΄ όμιλος)
15:45 ΗΠΑ - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Δομινικανή Δημοκρατία - Κένυα (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
08:20 Αργεντινή - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
10:25 Σερβία - Βραζιλία (Α΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Κορέα (Α΄ όμιλος)
15:45 Κίνα - Ιταλία (Β΄ όμιλος)
ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
03:00 Σερβία - Κορέα (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Ιταλία (Β΄ όμιλος)
08:20 Ρωσία - Τουρκία (Β΄ όμιλος)
10:25 Κίνα - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Κένυα (ΕΡΤ3) (Α΄ όμιλος)
ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (03:00, 07:00 ΕΡΤ3, 11:00 ΕΡΤ3, 15:30)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (07:00 ΕΡΤ3, 15:00 ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
03:00 Μικρός τελικός (ΕΡΤ3) (Χάλκινο μετάλλιο)
07:30 Τελικός (ΕΡΤ3)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΚΙΟ
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Αριάκε Αρένα, οι ώρες είναι Ελλάδας)
=================================================
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ιταλία - Καναδάς (ΕΡΤ3) (Α΄ όμιλος)
05:05 Βραζιλία - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
08:20 Ρωσία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
10:25 Ιαπωνία - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
13:40 Πολωνία - Ιράν (Α΄ όμιλος)
15:45 ΗΠΑ - Γαλλία (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)
ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Ιράν - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
08:20 Πολωνία - Ιταλία (Α΄ όμιλος)
10:25 Γαλλία - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Καναδάς (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Καναδάς - Ιράν (Α΄ όμιλος)
05:05 ΗΠΑ - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
08:20 Αργεντινή - Γαλλία (Β΄ όμιλος)
10:25 Πολωνία - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Ιταλία (Α΄ όμιλος)
15:45 Βραζιλία - Ρωσία (Β΄ όμιλος)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ
03:00 Καναδάς - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
05:05 Βραζιλία - ΗΠΑ (Β΄ όμιλος)
08:20 Ιαπωνία - Πολωνία (Α΄ όμιλος)
10:25 Αργεντινή - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
13:40 Ιταλία - Ιράν (Α΄ όμιλος)
15:45 Ρωσία - Γαλλία (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
03:00 Πολωνία - Καναδάς (Α΄ όμιλος)
05:05 Βραζιλία - Γαλλία (Β΄ όμιλος)
08:20 Ρωσία - Τυνησία (Β΄ όμιλος)
10:25 Ιταλία - Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
13:40 Ιαπωνία - Ιράν (Α΄ όμιλος)
15:45 ΗΠΑ - Αργεντινή (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)
ΤΡΙΤΗ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (03:00 ΕΡΤ1, 07:00 ΕΡΤ3, 11:00 ΕΡΤSPORTS, 15:30 ΕΡΤSPORTS)
ΠΕΜΠΤΗ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (07:00 ΕΡΤ2, 15:00 ΕΡΤSPORTS2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
07:30 Μικρός τελικός (ΕΡΤ3) (Χάλκινο μετάλλιο)
15:15 Τελικός (ΕΡΤ3)