Α' όμιλος (Μίκρα και Βότση - Θεσσαλονίκη)
Πέμπτη 5 Μαρτίου
Βότση, 19.00: Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Μίκρας, 20.00: Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας - Π.Α.Ο.Κ.
Παρασκευή 6 Μαρτίου
Βότση, 15.00: Α.Σ. Γαία Δράμας - Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας
Μίκρας, 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση - Π.Α.Ο.Κ.
Σάββατο 7 Μαρτίου
Βότση, 18.00: Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας - Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Μίκρας, 18.30: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ. Γαία Δράμας
Β' όμιλος (Ανέστης Πεταλίδης - Θεσσαλονίκη)
Πέμπτη 5 Μαρτίου
15.00: Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
17.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα - A.Σ. Άρης
Παρασκευή 6 Μαρτίου
15.00: Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης - Π.Α.Σ. Γιάννενα
17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Άρης
Σάββατο 7 Μαρτίου
11.00: Α.Σ. Άρης - Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης
15.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ημιτελική φάση - Κυριακή 8 Μαρτίου
Πολίχνη, 15.00: Α1 - Β2
Μίκρας, 17.30: Β1 - Α2
Γ' όμιλος (Μαρκόπουλου - Αθήνα)
Πέμπτη 5 Μαρτίου
17.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο. Μαρκοπούλου
20.00: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.
Παρασκευή 6 Μαρτίου
17.30: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
20.00: Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. - Α.Ο. Μαρκοπούλου
Σάββατο 7 Μαρτίου
17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
19.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.
Δ' όμιλος (Μίλωνα - Αθήνα)
Πέμπτη 5 Μαρτίου
13.00: Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. - Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου
18.00: Γ.Ε Ηρακλείου - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Παρασκευή 6 Μαρτίου
13.00: Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. - Γ.Ε. Ηρακλείου
18.00: Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Σάββατο 7 Μαρτίου
13.00: Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου
15.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.
Ημιτελική φάση - Κυριακή 8 Μαρτίου
Μαρκόπουλου, 18.00: Γ1 - Δ2
Μίλωνα, 19.00: Δ1 - Γ2
Πέμπτη 5 Μαρτίου
Βότση, 19.00: Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Μίκρας, 20.00: Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας - Π.Α.Ο.Κ.
Παρασκευή 6 Μαρτίου
Βότση, 15.00: Α.Σ. Γαία Δράμας - Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας
Μίκρας, 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση - Π.Α.Ο.Κ.
Σάββατο 7 Μαρτίου
Βότση, 18.00: Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας - Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Μίκρας, 18.30: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ. Γαία Δράμας
Β' όμιλος (Ανέστης Πεταλίδης - Θεσσαλονίκη)
Πέμπτη 5 Μαρτίου
15.00: Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
17.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα - A.Σ. Άρης
Παρασκευή 6 Μαρτίου
15.00: Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης - Π.Α.Σ. Γιάννενα
17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Άρης
Σάββατο 7 Μαρτίου
11.00: Α.Σ. Άρης - Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης
15.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ημιτελική φάση - Κυριακή 8 Μαρτίου
Πολίχνη, 15.00: Α1 - Β2
Μίκρας, 17.30: Β1 - Α2
Γ' όμιλος (Μαρκόπουλου - Αθήνα)
Πέμπτη 5 Μαρτίου
17.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο. Μαρκοπούλου
20.00: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.
Παρασκευή 6 Μαρτίου
17.30: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
20.00: Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. - Α.Ο. Μαρκοπούλου
Σάββατο 7 Μαρτίου
17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
19.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.
Δ' όμιλος (Μίλωνα - Αθήνα)
Πέμπτη 5 Μαρτίου
13.00: Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. - Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου
18.00: Γ.Ε Ηρακλείου - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Παρασκευή 6 Μαρτίου
13.00: Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. - Γ.Ε. Ηρακλείου
18.00: Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Σάββατο 7 Μαρτίου
13.00: Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου
15.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.
Ημιτελική φάση - Κυριακή 8 Μαρτίου
Μαρκόπουλου, 18.00: Γ1 - Δ2
Μίλωνα, 19.00: Δ1 - Γ2