Volley League Ανδρών - 6η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Βαρδινογιάννειο 17.00: ΟΦΗ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Ονόπας, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κανδηλιεράκης, Βασιλόπουλος, Γραμματεία: Κουνδουράκη.
Βραχατίου 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σιακαβέλλας, Σπίνας, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου.
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Πρέντζας, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Αλεβετσοβίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Θεοδωρίου.
PAOK Sports Arena 19.00: ΠΑΟΚ - ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Κάλλης Εμμ., Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Λούμσι, Γραμματεία: Κουμπλή.
Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου
ΕΑΚ Αμπελοκήπων 19.00: ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης Β., Επόπτες: Σταυρίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ..
Volleyleague Γυναικών - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Βουδούρης, Μάλφας, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Τσώτσος, Σπίγγου, Γραμματεία: Ακαρέπη.
Α' Ηλιούπολης 18.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Τσίτσικας, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ιωάννου, Μαυρολαμπάδου, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
Γ. Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Χατζηθωμά, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Λυκούδη.
Θήρας 19.00: ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Δρόσος, Μουστάκη, Γραμματεία: Νυδριώτη.
ΔΑΚ Πυλαίας 20.00: ΑΣ Άρης - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Γιωγιού Αλκ., Ισκάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Σπανός, Γραμματεία: Κουμπλή.
Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Παπασηφάκη.
Volleyleague Γυναικών - 9η αγωνιστική
Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου
Μ. Μερκούρη 15.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Ηλία.
Μίκρας 17.00: ΠΑΟΚ - ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μαυρίδης, Παρατηρητής:΅Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σταυρίδης, Παπαδοπούλου Χρ., Γραμματεία: Πασπαλά Αικ..
Ιλισίων 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Βελώνης, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Σταθοπούλου, Σταυράτη, Γραμματεία: Τάλαρου.
Αγίου Θωμά 19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σπίγγου, Σταυρόπουλος, Γραμματεία: Κρητικού.
ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Κυργιαλάνη, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Μουστάκη, Βέντρας, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.
ΔΑΚ Ευόσμου 19.30: ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Σπανός, Γραμματεία: Τσιλιγκού.
Pre League - 9η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Κορίνθου 19.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Γεράνιος, Κτενάς, Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Πέρρος.
Κυμίνων 19.00: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ
Διαιτητές: Δημητρίου, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Εμμανουηλίδη, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Γ. Κασιμάτης 12.00: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Λιάκου, Γραμματεία: Καλιμνίου, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.
Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Γεωργάκη, Διαμάντης, Γραμματεία: Καστάνη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Ζηρίνειο 17.30: ΖΑΟΝ - ΑΟΝ Αμαζόνες
Διαιτητές: Μουλά Λ., Μεταξά, Γραμματεία: Πεσίνογλου, Επόπτες: Κομιανού, Χατζηθωμά, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης.
Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Μαυρίδης, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Αρχάνων 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κόκκας.
Α. Παπαμιχαήλ 18.30: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Παπαχατζής, Παπαστάμος.
1ο Γυμν. Ρέντη 19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Νικάκης, Πικραμένος.
Αιγίου 19.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Λιναρδάτος.
Καρλοβασίου 19.00: ΑΣ Κέρκης - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Χρηστίδης, Καραδημητρίου.
Ρεπό ο ΑΟ Καλαμάτας 80.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Ερμογένης, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Σαρακινίδης.
Καρδίτσας 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΠΣ Φίλιππος, Διαιτητές: Θεμελής, Χλωρός.
2ο Λυκ. Κομοτηνής 18.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σταματόπουλος.
ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Παπακοσμάς.
Μ. Τσικίνας 20.45: ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Βασιλειάδης, Μπέλλος Ι..
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κοκκινάκης.
ΑΚ Γουδίου 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων - ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαυρικίδου.
Αργυρούπολης 19.30: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Τριανταφυλλόπουλος.
Βύρωνα 20.00: Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Κατερλή, Οικονόμου Μ..
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Παραλίας 15.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.
ΔΑΠΚΗ Πατελών 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας, Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
1ο. Γυμν. Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Κατσιούλης, Σκορδαρά.
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ανθυμίδης.
ΔΑΚ Πεύκων 18.00: Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Μαλακίδης, Κουκουμάκας Π..
ΔΑΚ Κατσιμίδου 20.00: ΑΣ Ασκληπιός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης.
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - ΜΕΝΤ, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Τονονίδης.
ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολς - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Μπέλλος Εμμ., Κεχαγιά.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - Εξ αναβολής αγώνας της 7ης αγωνιστικής
Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου
Ι. Λεμονίδης 19.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Μαλακίδης.
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Βαρδινογιάννειο 17.00: ΟΦΗ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Ονόπας, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κανδηλιεράκης, Βασιλόπουλος, Γραμματεία: Κουνδουράκη.
Βραχατίου 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σιακαβέλλας, Σπίνας, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου.
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Πρέντζας, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Αλεβετσοβίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Θεοδωρίου.
PAOK Sports Arena 19.00: ΠΑΟΚ - ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Κάλλης Εμμ., Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Λούμσι, Γραμματεία: Κουμπλή.
Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου
ΕΑΚ Αμπελοκήπων 19.00: ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης Β., Επόπτες: Σταυρίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ..
Volleyleague Γυναικών - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Βουδούρης, Μάλφας, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Τσώτσος, Σπίγγου, Γραμματεία: Ακαρέπη.
Α' Ηλιούπολης 18.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Τσίτσικας, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ιωάννου, Μαυρολαμπάδου, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
Γ. Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Χατζηθωμά, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Λυκούδη.
Θήρας 19.00: ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Δρόσος, Μουστάκη, Γραμματεία: Νυδριώτη.
ΔΑΚ Πυλαίας 20.00: ΑΣ Άρης - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Γιωγιού Αλκ., Ισκάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Σπανός, Γραμματεία: Κουμπλή.
Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Παπασηφάκη.
Volleyleague Γυναικών - 9η αγωνιστική
Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου
Μ. Μερκούρη 15.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Ηλία.
Μίκρας 17.00: ΠΑΟΚ - ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μαυρίδης, Παρατηρητής:΅Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σταυρίδης, Παπαδοπούλου Χρ., Γραμματεία: Πασπαλά Αικ..
Ιλισίων 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Βελώνης, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Σταθοπούλου, Σταυράτη, Γραμματεία: Τάλαρου.
Αγίου Θωμά 19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σπίγγου, Σταυρόπουλος, Γραμματεία: Κρητικού.
ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Κυργιαλάνη, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Μουστάκη, Βέντρας, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.
ΔΑΚ Ευόσμου 19.30: ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Σπανός, Γραμματεία: Τσιλιγκού.
Pre League - 9η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Κορίνθου 19.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Γεράνιος, Κτενάς, Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Πέρρος.
Κυμίνων 19.00: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ
Διαιτητές: Δημητρίου, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Εμμανουηλίδη, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Γ. Κασιμάτης 12.00: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Λιάκου, Γραμματεία: Καλιμνίου, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.
Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Γεωργάκη, Διαμάντης, Γραμματεία: Καστάνη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Ζηρίνειο 17.30: ΖΑΟΝ - ΑΟΝ Αμαζόνες
Διαιτητές: Μουλά Λ., Μεταξά, Γραμματεία: Πεσίνογλου, Επόπτες: Κομιανού, Χατζηθωμά, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης.
Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Μαυρίδης, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Αρχάνων 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κόκκας.
Α. Παπαμιχαήλ 18.30: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Παπαχατζής, Παπαστάμος.
1ο Γυμν. Ρέντη 19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Νικάκης, Πικραμένος.
Αιγίου 19.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Λιναρδάτος.
Καρλοβασίου 19.00: ΑΣ Κέρκης - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Χρηστίδης, Καραδημητρίου.
Ρεπό ο ΑΟ Καλαμάτας 80.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Ερμογένης, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Σαρακινίδης.
Καρδίτσας 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΠΣ Φίλιππος, Διαιτητές: Θεμελής, Χλωρός.
2ο Λυκ. Κομοτηνής 18.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σταματόπουλος.
ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Παπακοσμάς.
Μ. Τσικίνας 20.45: ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Βασιλειάδης, Μπέλλος Ι..
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κοκκινάκης.
ΑΚ Γουδίου 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων - ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαυρικίδου.
Αργυρούπολης 19.30: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Τριανταφυλλόπουλος.
Βύρωνα 20.00: Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Κατερλή, Οικονόμου Μ..
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Παραλίας 15.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.
ΔΑΠΚΗ Πατελών 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας, Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 8η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
1ο. Γυμν. Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Κατσιούλης, Σκορδαρά.
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ανθυμίδης.
ΔΑΚ Πεύκων 18.00: Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Μαλακίδης, Κουκουμάκας Π..
ΔΑΚ Κατσιμίδου 20.00: ΑΣ Ασκληπιός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης.
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - ΜΕΝΤ, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Τονονίδης.
ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολς - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Μπέλλος Εμμ., Κεχαγιά.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - Εξ αναβολής αγώνας της 7ης αγωνιστικής
Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου
Ι. Λεμονίδης 19.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Μαλακίδης.