Τα σετ: 3-0 (25-20, 25-20, 27-25)
ΣΛΟΒΑΚΙΑ (Κράβαρικ): Μπένζ 18, Κόχουτ 9, Όντροβιτς 6, Πάτακ 15, Κρστιάνσκι 5, Ζάλτκο 3/ Κουμπς (λ), Κρίσκο, Πάλγκουτ, Λουξ 7
ΙΑΠΩΝΙΑ (Μπλέιν): Φουκάτσου, Ντέλκτα 2, Γιαναγκίντα 17, Γιαμάντα 12, Ρι 7, Ασάνο 3 / Ίντε (λ), Γιαμαούτσι 4, Ισιγκάγουα 1, Σουζούκι, Φούτζι, Οτάκε 1
2o GROUP
Όμιλος Α2 (Σεούλ - Κορέα)
2 Ιουνίου
Φινλανδία - Σλοβενία 11-3 (22-25, 15-25, 25-22, 23-25)
Κορέα - Τσεχία 3-2 (25-17, 23-25, 24-26, 25-20, 15-12)
3 Ιουνίου
7.00 Κορέα - Σλοβενία
9.30 Τσεχία - Φινλανδία
4 Ιουνίου
6.00 Σλοβενία - Τσεχία
8.30 Κορέα - Φινλανδία
Όμιλος Β2 (Πόπραντ - Σλοβακία)
2 Ιουνίου
Αυστραλία - Πορτογαλία 3-2 (21-25, 25-20, 25-18, 22-25, 20-18)
Σλοβακία - Ιαπωνία 3-0 (25-20, 25-20, 27-25)
3 Ιουνίου
16.00 Ιαπωνία - Πορτογαλία
19.00 Σλοβακία - Αυστραλία
4 Ιουνίου
16.00 Αυστραλία - Ιαπωνία
19.00 Σλοβακία - Πορτογαλία
Όμιλος C2 (Άγκυρα - Τουρκία)
2 Ιουνίου
Ολλανδία - Αίγυπτος 3-0 (25-17, 25-23, 27-25)
Τουρκία - Κίνα 3-2 (25-22, 25-20, 21-25, 24-26)
3 Ιουνίου
14.00 Κίνα - Ολλανδία
17.00 Αίγυπτος - Τουρκία
4 Ιουνίου
14.00 Τουρκία - Ολλανδία
17.00 Αίγυπτος - Κίνα
Όμιλος D2 (Ελσίνκι - Φινλανδία)
8 Ιουνίου
16.00 Αυστραλία - Κίνα
19.00 Φινλανδία - Σλοβακία
9 Ιουνίου
15.00 Σλοβακία - Αυστραλία
18.00 Φινλανδία - Κίνα
10 Ιουνίου
15.00 Κίνα - Σλοβακία
18.00 Φινλανδία - Αυστραλία
Όμιλος Ε2 (Τακασάκι - Ιαπωνία)
9 Ιουνίου
9.40 Σλοβενία - Κορέα
13.10 Ιαπωνία - Τουρκία
10 Ιουνίου
9.40 Τουρκία - Κορέα
13.10 Ιαπωνία - Σλοβενία
11 Ιουνίου
9.40 Σλοβενία - Τουρκία
13.10 Ιαπωνία - Κορέα
Όμιλος F2 (Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Τσεχία)
9 Ιουνίου
17.10 Ολλανδία - Πορτογαλία
20.10 Τσεχία - Αίγυπτος
10 Ιουνίου
17.10 Πορτογαλία - Αίγυπτος
20.10 Ολλανδία - Τσεχία
11 Ιουνίου
17.10 Αίγυπτος - Ολλανδία
20.10 Τσεχία - Πορτογαλία
Όμιλος G2 (Κουνσάν - Κίνα)
16 Ιουνίου
10.00 Αυστραλία - Ιαπωνία
14.00 Κίνα - Τουρκία
17 Ιουνίου
10.00 Ιαπωνία - Τουρκία
14.00 Κίνα - Αυστραλία
18 Ιουνίου
10.00 Τουρκία - Αυστραλία
14.00 Κίνα - Ιαπωνία
Όμιλος Η2 (Κάιρο - Αίγυπτος)
16 Ιουνίου
15.00 Πορτογαλία - Φινλανδία
22.30 Αίγυπτος - Σλοβενία
17 Ιουνίου
15.00 Φινλανδία - Σλοβενία
22.30 Αίγυπτος - Πορτογαλία
18 Ιουνίου
15.00 Σλοβενία - Πορτογαλία
22.30 Αίγυπτος - Φινλανδία
Όμιλος Ι2
16 Ιουνίου
19.00 Κορέα - Ολλανδία
21.30 Σλοβακία - Τσεχία
17 Ιουνίου
19.00 Ολλανδία - Σλοβακία
21.30 Τσεχία - Κορέα
18 Ιουνίου
16.30 Κορέα - Σλοβακία
19.00 Ολλανδία - Τσεχία
2ο Γκρουπ | ||||||
Βαθμολογία | ||||||
Θ. | Χώρα | Αγ | Ν | Η | Β | Σετ |
1. | Ολλανδία | 1 | 1 | 0 | 3 | 3-0 |
-. | Σλοβακία | 1 | 1 | 0 | 3 | 3-0 |
3. | Σλοβενία | 1 | 1 | 0 | 3 | 3-1 |
4. | Κορέα | 1 | 1 | 0 | 2 | 3-2 |
5. | Αυστραλία | 1 | 1 | 0 | 2 | 3-2 |
6. | Τουρκία | 1 | 1 | 0 | 2 | 3-2 |
7. | Κίνα | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
8. | Πορτογαλία | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
9. | Τσεχία | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
10. | Φινλανδία | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-3 |
11. | Αίγυπτος | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-3 |
-. | Ιαπωνία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-3 |