Oμιλος A
1η αγωνιστική
5/11: Πιατσένζα (Ιταλία) - Τόμις Κονστάντα (Ρουμανία) 2-3 (25-16, 22-25, 25-27, 25-22, 12-15)
5/11: Λουγκάνο (Ελβετία) - Κνακ Ροζελάρε (Βέλγιο) 1-3 (25-22,17-25, 22-25, 22-25)
2η αγωνιστική
18/11: Κνακ Ροζελάρε (Βέλγιο) - Πιατσένζα (Ιταλία) 3-2 (25-22, 22-25, 23-25, 26-24, 15-12)
20/11: Τόμις Κονστάντα (Ρουμανία) - Λουγκάνο (Ελβετία) 3-0 (25-19, 25-22, 25-18)
3η αγωνιστική
4/12:Πιατσένζα (Ιταλία) - Λουγκάνο (Ελβετία)
4/12: Τόμις Κονστάντα (Ρουμανία) - Κνακ Ροζελάρε (Βέλγιο)
4η αγωνιστική
16/12: Κνακ Ροζελάρε (Βέλγιο) - Τόμις Κονστάντα (Ρουμανία)
17/12: Λουγκάνο (Ελβετία) - Πιατσένζα (Ιταλία)
5η αγωνιστική
21/01: Λουγκάνο (Ελβετία) - Τόμις Κονστάντα (Ρουμανία)
20/01: Πιατσένζα (Ιταλία) - Κνακ Ροζελάρε (Βέλγιο)
6η αγωνιστική
27/01: Κνακ Ροζελάρε (Βέλγιο) - Λουγκάνο (Ελβετία)
27/01: Τόμις Κονστάντα (Ρουμανία) - Πιατσένζα (Ιταλία)
Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ |
1. | Τόμις Κοντσάντα | 2 | 5 | (6-2) |
2. | Κνακ Ροζελάρε | 2 | 5 | (6-3) |
3. | Πιατσένζα | 2 | 2 | (4-6) |
4. | Λουγκάνο | 2 | 0 | (1-6) |
B ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
05/11: Κάι Τερουέλ (Ισπανία) - Γιαστρέμπσκι (Πολωνία) 0-3 (20-25, 26-28, 20-25)
06/11: Ντούμπνιτσα (Βουλγαρία) - Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ (Ρωσία) 1-3 (20-25, 27-25, 16-25)
2η αγωνιστική
19/11: Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ (Ρωσία) -Κάι Τερουέλ (Ισπανία) 3-1 (25-21, 25-15, 23-25, 25-15)
19/11: Γιαστρέμπσκι (Πολωνία) - Ντούμπνιτσα (Βουλγαρία) 3-0 (25-13, 25-16, 25-15)
3η αγωνιστική
3/12: Κάι Τερουέλ (Ισπανία) - Ντούμπνιτσα (Βουλγαρία)
3/12: Γιαστρέμπσκι (Πολωνία) - Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ (Ρωσία)
4η αγωνιστική
18/12: Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ (Ρωσία) - Γιαστρέμπσκι (Πολωνία)
18/12: Ντούμπνιτσα (Βουλγαρία) - Κάι Τερουέλ (Ισπανία)
5η αγωνιστική
22/01: Ντούμπνιτσα (Βουλγαρία) -Γιαστρέμπσκι (Πολωνία)
20/01: Κάι Τερουέλ (Ισπανία) - Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ (Ρωσία)
6η αγωνιστική
27/01: Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ (Ρωσία) -Ντούμπνιτσα (Βουλγαρία)
27/01: Γιαστρέμπσκι (Πολωνία) - Κάι Τέρουελ (Ισπανία)
B ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ |
1. | Γιαστρέμπσκι | 2 | 6 | (6-0) |
2. | Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ | 2 | 6 | (6-2) |
3. | Ντούμπνιτσα | 2 | 0 | (1-6) |
4. | Κάι Τερουέλ | 2 | 0 | (1-6) |
C OMIΛΟΣ
1η αγωνιστική
04/11: Ρεζόβια (Πολωνία) - Μπουντβάνσκα (Μαυροβούνιο) 3-0 (25-22, 25-15, 25-18)
06/11: Μπερλίν (Γερμανία) - Λουμπλιάνα (Σλοβενία) 3-1 (26-28, 25-19, 28-26, 25-16)
2η αγωνιστική
19/11: Λουμπλιάνα (Σλοβενία) -Ρεζόβια (Πολωνία) 0-3 (19-25, 23-25, 19-25)
20/11: Μπουντβάνσκα (Μαυροβούνιο) - Μπερλίν (Γερμανία) 3-2 (25-22, 32-30, 16-25, 22-25, 15-12)
3η αγωνιστική
04/12: Ρεζόβια (Πολωνία) - Μπερλίν (Γερμανία)
04/12: Μπουντβάνσκα (Μαυροβούνιο) - Λουμπλιάνα (Σλοβενία)
4η αγωνιστική
17/12: Λουμπλιάνα (Σλοβενία) - Μπουντβάνσκα (Μαυροβούνιο)
18/12: Μπερλίν (Γερμανία) - Ρεζόβια (Πολωνία)
5η αγωνιστική
21/01: Μπερλίν (Γερμανία) -Μπουντβάνσκα (Μαυροβούνιο)
21/01: Ρεζόβια (Πολωνία) - Λουμπλιάνα (Σλοβενία)
6η αγωνιστική
27/01: Λουμπλιάνα (Σλοβενίά) - Μπερλίν (Γερμανία)
27/01: Μπουντβάνσκα (Μαυροβούνιο) - Ρεζόβια (Πολωνία)
C ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ |
1. | Ρεζόβια | 2 | 6 | (6-0) |
2. | Μπερλίν | 2 | 4 | (5-4) |
3. | Μπουντβάνσκα | 2 | 2 | (3-5) |
4. | Λουμπλιάνα | 2 | 0 | (1-6) |
D OΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
05/11: Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) – Φριντρισχάφεν (Γερμανία) 3-0 (25-19, 25-18, 25-14)
05/11: Ποσογίλνιτσα (Αυστρία)– Ολυμπιακός (Ελλάδα) 1-3 (25-21, 25-27, 17-25, 23-25)
2η αγωνιστική
19/11: Ολυμπιακός (Ελλάδα) - Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) 0-3 (26-28, 19-25, 20-25)
19/11: Φριντρισχάφεν (Γερμανία) - Ποσογίλνιτσα (Αυστρία) 2-3 (25-23, 25-17, 24-26, 24-26, 13-25)
3η αγωνιστική
03/12: Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) - Ποσογίλνιτσα (Αυστρία)
03/12 Φριντρισχάφεν (Γερμανία) - Ολυμπιακός (Ελλάδα)
4η αγωνιστική
18/12: Ολυμπιακός (Ελλάδα) - Φριντρισχάφεν (Γερμανία)
17/12: Ποσογίλνιτσα (Αυστρία) - Ζενίτ Καζάν (Ρωσία)
5η αγωνιστική
21/01: Ποσογίλνιτσα (Αυστρία) - Φριντρισχάφεν (Γερμανία)
21/01: Ζενίτ Καζάν (Ρωσία) - Ολυμπιακός (Ελλάδα)
6η αγωνιστική
27/01: Ολυμπιακός (Ελλάδα) - Ποσογίλνιτσα (Αυστρία)
27/01: Φριντρισχάφεν (Γερμανία) - Ζενίτ Καζάν (Ρωσία)
D ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ |
1. | Ζενίτ Καζάν | 2 | 6 | (6-0) |
2. | Ολυμπιακός | 2 | 3 | (3-4) |
3. | Ποσογίλνιτσα | 2 | 2 | (4-5) |
4. | Φριντρισχάφεν | 2 | 1 | (2-6) |
Ε ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
05/11: Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) - Τρέια (Ιταλία) 3-2 (25-21, 28-30, 21-25, 25-23, 15-09)
06/11: Παρί (Γαλλία) - Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ (Ρωσία) 0-3 (18-25, 14-25, 22-25)
2η αγωνιστική
18/11: Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ (Ρωσία) - Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) 3-1 (25-18, 25-16, 22-25, 25-19)
20/11: Τρέια (Ιταλία) - Παρί (Γαλλία) 3-0 (25-22, 25-19, 25-20)
3η αγωνιστική
03/12: Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) - Παρί (Γαλλία)
03/12: Τρέια (Ιταλία) - Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ (Ρωσία)
4η αγωνιστική
17/12: Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ (Ρωσία) - Τρέια (Ιταλία)
17/12: Παρί (Γαλλία) - Φενέρμπαχτσε (Τουρκία)
5η αγωνιστική
20/01: Παρί (Γαλλία) - Τρέια (Ιταλία)
20/01: Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) - Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ (Ρωσία)
6η αγωνιστική
27/01: Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ (Ρωσία) - Παρί (Γαλλία)
27/01: Τρέια (Ιταλία) - Φενέρμπαχτσε (Τουρκία)
E ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ |
1. | Μπελογκόριε | 2 | 6 | (6-1) |
2. | Τρέια | 2 | 4 | (5-3) |
3. | Φενέρμπαχτσε | 2 | 2 | (4-5) |
4. | Παρί | 2 | 0 | (0-6) |
F OMΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
05/11: Αντβέρπ (Βέλγιο) - Τιρόλ Ινσμπρουκ (Αυστρία) 3-1 (22-25, 25-15, 29-27, 25-23)
05/11: Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσεχία) - Σκρα Μπελσάτοφ (Πολωνία) 1-3 (20-25, 25-22, 17-25, 19-25)
2η αγωνιστική
19/11: Σκρα Μπελσάτοφ (Πολωνία) - Αντβέρπ (Βέλγιο) 3-0 (25-17, 25-18, 25-17)
19/11: Τιρόλ Ινσμπρουκ (Αυστρία) -Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσεχία) 3-0 (25-22, 25-19, 25-14)
3η αγωνιστική
04/12: Αντβέρπ (Βέλγιο) - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσεχία)
02/12: Τιρόλ Ινσμπρουκ (Αυστρία) - Σκρα Μπελσάτοφ (Πολωνία)
4η αγωνιστική
17/12: Σκρα Μπελσάτοφ (Πολωνία) - Τιρόλ Ινσμπρουκ (Αυστρία)
17/12: Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσεχία) - Αντβέρπ (Βέλγιο)
5η αγωνιστική
21/01: Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσεχία) - Τιρόλ Ινσμπρουκ (Αυστρία)
21/01: Αντβέρπ (Βέλγιο) - Σκρα Μπελσάτοφ (Πολωνία)
6η αγωνιστική
27/01: Σκρα Μπελσάτοφ (Πολωνία) - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσεχία)
27/01: Τιρόλ Ινσμπρουκ (Αυστρία) -Αντβέρπ (Βέλγιο)
F ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ |
1. | Σκρα Μπελσάτοφ | 2 | 6 | (6-1) |
2. | Τιρόλ Ινσμπρουκ | 2 | 3 | (4-3) |
3. | Αντβέρπ | 2 | 3 | (3-4) |
4. | Μπουντεγιόβιτσε | 2 | 0 | (1-6) |
G OMIΛΟΣ
1η αγωνιστική
4/11: Νόλικο Μάασεϊκ (Βέλγιο) - Τουρ (Γαλλία) 3-2 (22-25, 22-25, 25-20, 25-17, 16-14)
6/11: Περούτζια (Ιταλία) - Χάλκμπανκ (Τουρκία) 3-1 (25-23, 23-25, 25-23, 30-28)
2η αγωνιστική
19/11: Χάλκμπανκ (Τουρκία) -Νόλικο Μάασεϊκ (Βέλγιο) 3-1 (25-17, 21-25, 25-15, 25-23)
19/11: Τουρ (Γαλλία) - Περούτζια (Ιταλία) 2-3 (28-26, 25-17, 25-13, 26-28, 11-15)
3η αγωνιστική
02/12: Νόλικο Μάασεϊκ (Βέλγιο) - Περούτζια (Ιταλία)
03/12: Τουρ (Γαλλία) - Χάλκμπανκ (Τουρκία)
4η αγωνιστική
17/12: Χάλκμπανκ (Τουρκία) - Τουρ (Γαλλία)
17/12: Περούτζια (Ιταλία) - Νόλικο Μάασεϊκ (Βέλγιο)
5η αγωνιστική
22/01: Περούτζια (Ιταλία) - Τουρ (Γαλλία)
20/01: Νόλικο Μάασεϊκ (Βέλγιο) - Χάλκμπανκ (Τουρκία)
6η αγωνιστική
27/01: Χάλκμπανκ (Τουρκία) - Περούτζια (Ιταλία)
27/01: Τουρ (Γαλλία) - Νόλικο Μάασεϊκ (Βέλγιο)
G ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Β. | ΣΕΤ |
1. | Περούτζια | 2 | 5 | (6-3) |
2. | Χάλκμπανκ | 2 | 3 | (4-4) |
3. | Μάασεϊκ | 2 | 2 | (4-5) |
4. | Τουρ | 2 | 2 | (4-6) |