Οι Έλληνες πρωταθλητές έχασαν με 2-1 από τους Ιταλούς Νικολάι / Λούπο (Νο13) στον δεύτερο αγώνα τους για τον Δ όμιλο της διοργάνωσης και πλέον έχουν μπροστά τους έναν... τελικό.
Στις 16.30 θα πρέπει να νικήσουν τους Μεξικανούς Βίρτζεν/ Οντιβέρος (Νο20) για να πάρουν την πρόκριση στην επόμενη φάση.
Στις 16.30 θα πρέπει να νικήσουν τους Μεξικανούς Βίρτζεν/ Οντιβέρος (Νο20) για να πάρουν την πρόκριση στην επόμενη φάση.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 29-May | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 29-May | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semifinals | |||||||
70 | 28-May | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 28-May | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 28-May | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 28-May | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 28-May | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 28-May | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 27-May | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 27-May | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 27-May | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 27-May | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 27-May | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 27-May | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 27-May | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 27-May | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 27-May | Draw | Draw | ||||
55 | 27-May | Draw | Draw | ||||
54 | 27-May | Draw | Draw | ||||
53 | 27-May | Draw | Draw | ||||
52 | 27-May | Draw | Draw | ||||
51 | 27-May | Draw | Draw | ||||
50 | 27-May | Draw | Draw | ||||
49 | 27-May | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 26-May | 17:20 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [24] | Ricardo/Andre BRA [25] | ||
47 | 26-May | 17:20 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [8] | Samoilovs/Smedins J. LAT [9] | ||
32 | 26-May | 10:40 | 3 | Samoilovs/Smedins J. LAT [9] | Ricardo/Andre BRA [25] | LIVE - 1-0 (21-14) | 0:16 |
31 | 26-May | 10:40 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [8] | Kadziola/Szalankiewicz POL [24] | LIVE - 0-0 (5-3) | |
16 | 25-May | 14:00 | 3 | Samoilovs/Smedins J. LAT [9] | Kadziola/Szalankiewicz POL [24] | 2-0 (21-17, 21-15) | 0:29 |
15 | 25-May | 14:40 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [8] | Ricardo/Andre BRA [25] | 2-0 (21-19, 21-16) | 0:33 |
Pool G | |||||||
46 | 26-May | 18:10 | 1 | Kapa/McHugh AUS [23] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [26] | ||
45 | 26-May | 18:10 | 3 | Doppler/Horst AUT [7] | Schalk/Saxton CAN [10] | ||
30 | 26-May | 11:30 | 1 | Schalk/Saxton CAN [10] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [26] | ||
29 | 26-May | 11:30 | 3 | Doppler/Horst AUT [7] | Kapa/McHugh AUS [23] | ||
14 | 25-May | 12:20 | 4 | Schalk/Saxton CAN [10] | Kapa/McHugh AUS [23] | 2-0 (21-16, 21-13) | 0:31 |
13 | 25-May | 13:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [7] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [26] | 2-1 (21-17, 18-21, 15-8) | 0:40 |
Pool F | |||||||
44 | 26-May | 18:10 | 2 | Krou/Rowlandson FRA [22] | Plavins/Regza LAT [27] | ||
43 | 26-May | 19:00 | 1 | Brouwer/Meeuwsen NED [6] | Bourne/Hyden USA [11] | ||
28 | 26-May | 11:30 | 4 | Bourne/Hyden USA [11] | Plavins/Regza LAT [27] | ||
27 | 26-May | 11:30 | 2 | Brouwer/Meeuwsen NED [6] | Krou/Rowlandson FRA [22] | ||
12 | 25-May | 14:00 | 4 | Bourne/Hyden USA [11] | Krou/Rowlandson FRA [22] | 2-1 (18-21, 21-18, 15-12) | 0:45 |
11 | 25-May | 14:00 | 2 | Brouwer/Meeuwsen NED [6] | Plavins/Regza LAT [27] | 2-0 (21-16, 21-18) | 0:30 |
Pool E | |||||||
42 | 26-May | 17:20 | 4 | Vitor Felipe/Álvaro Filho BRA [21] | Windscheif/Fuchs GER [28] | ||
41 | 26-May | 17:20 | 2 | Nummerdor/Varenhorst NED [5] | Herrera/Gavira ESP [12] | ||
26 | 26-May | 10:40 | 4 | Herrera/Gavira ESP [12] | Windscheif/Fuchs GER [28] | LIVE - 0-0 (17-14) | |
25 | 26-May | 10:40 | 2 | Nummerdor/Varenhorst NED [5] | Vitor Felipe/Álvaro Filho BRA [21] | ||
10 | 25-May | 12:20 | 3 | Herrera/Gavira ESP [12] | Vitor Felipe/Álvaro Filho BRA [21] | 0-2 (17-21, 19-21) | 0:37 |
9 | 25-May | 12:20 | 2 | Nummerdor/Varenhorst NED [5] | Windscheif/Fuchs GER [28] | 2-0 (21-17, 22-20) | 0:38 |
Pool D | |||||||
40 | 26-May | 16:30 | 3 | Virgen/Ontiveros MEX [20] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [29] | ||
39 | 26-May | 16:30 | 2 | Pedro Solberg/Evandro BRA [4] | Nicolai/Lupo ITA [13] | ||
24 | 26-May | 09:50 | 3 | Nicolai/Lupo ITA [13] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [29] | 2-1 (21-17, 19-21, 15-10) | 0:45 |
23 | 26-May | 09:50 | 2 | Pedro Solberg/Evandro BRA [4] | Virgen/Ontiveros MEX [20] | 2-0 (21-18, 21-17) | 0:38 |
8 | 25-May | 14:50 | 3 | Nicolai/Lupo ITA [13] | Virgen/Ontiveros MEX [20] | 1-2 (21-17, 19-21, 21-23) | 0:53 |
7 | 25-May | 14:50 | 2 | Pedro Solberg/Evandro BRA [4] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [29] | 2-0 (21-10, 21-18) | 0:35 |
Pool C | |||||||
38 | 26-May | 16:30 | 1 | Erdmann/Matysik GER [19] | Barsouk/Liamin RUS [30] | ||
37 | 26-May | 16:30 | 4 | Dalhausser/Lucena USA [3] | Ranghieri/Carambula ITA [14] | ||
22 | 26-May | 09:50 | 1 | Ranghieri/Carambula ITA [14] | Barsouk/Liamin RUS [30] | 2-1 (21-17, 17-21, 15-13) | 0:49 |
21 | 26-May | 09:50 | 4 | Dalhausser/Lucena USA [3] | Erdmann/Matysik GER [19] | 0-2 (19-21, 20-22) | 0:40 |
6 | 25-May | 13:10 | 4 | Ranghieri/Carambula ITA [14] | Erdmann/Matysik GER [19] | 0-2 (15-21, 18-21) | 0:36 |
5 | 25-May | 13:50 | 1 | Dalhausser/Lucena USA [3] | Barsouk/Liamin RUS [30] | 2-0 (21-14, 21-18) | 0:30 |
Pool B | |||||||
36 | 26-May | 15:40 | 3 | Böckermann/Flüggen GER [18] | Faiga/Hilman ISR [31] | ||
35 | 26-May | 15:40 | 1 | Gibb/Patterson USA [2] | Fijalek/Prudel POL [15] | ||
20 | 26-May | 09:00 | 2 | Fijalek/Prudel POL [15] | Faiga/Hilman ISR [31] | 2-0 (21-18, 21-13) | 0:35 |
19 | 26-May | 09:00 | 1 | Gibb/Patterson USA [2] | Böckermann/Flüggen GER [18] | 2-1 (16-21, 21-14, 15-10) | 0:44 |
4 | 25-May | 15:30 | 1 | Fijalek/Prudel POL [15] | Böckermann/Flüggen GER [18] | 2-0 (21-19, 21-13) | 0:36 |
3 | 25-May | 14:50 | 4 | Gibb/Patterson USA [2] | Faiga/Hilman ISR [31] | 2-0 (21-19, 21-18) | 0:38 |
Pool A | |||||||
34 | 26-May | 15:40 | 4 | Losiak/Kantor POL [17] | Finsters/Tocs LAT [32] | ||
33 | 26-May | 15:40 | 2 | Alison/Bruno Schmidt BRA [1] | Binstock/Schachter CAN [16] | ||
18 | 26-May | 09:00 | 3 | Binstock/Schachter CAN [16] | Finsters/Tocs LAT [32] | 2-0 (21-13, 21-5) | 0:30 |
17 | 26-May | 09:00 | 4 | Alison/Bruno Schmidt BRA [1] | Losiak/Kantor POL [17] | 2-0 (21-18, 26-24) | 0:43 |
2 | 25-May | 13:10 | 3 | Binstock/Schachter CAN [16] | Losiak/Kantor POL [17] | 2-1 (17-21, 21-17, 15-11) | 0:49 |
1 | 25-May | 13:10 | 2 | Alison/Bruno Schmidt BRA [1] | Finsters/Tocs LAT [32] | 2-0 (21-17, 21-18) | 0:37 |