Αύριο Πέμπτη θα αντιμετωπίσουν τις γηπεδούχους, Αυστριακές, Σούτσενχόφερ / Πλεσιουτσνιγκ (Νο17) και θέλουν νίκη για να μην γυρίσουν άδοξα στην Ελλάδα.
No. | Local | Team A | Team B | Result | |
---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||
Final 1st Place | |||||
72 | 01-Aug | 14:00 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | |
Final 3rd Place | |||||
71 | 01-Aug | 13:00 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | |
Semifinals | |||||
70 | 01-Aug | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||
69 | 01-Aug | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||
Round 3 | |||||
68 | 31-Jul | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||
67 | 31-Jul | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||
66 | 31-Jul | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||
65 | 31-Jul | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||
Round 2 | |||||
64 | 31-Jul | Draw | Winner of match #56 | ||
63 | 31-Jul | Draw | Winner of match #55 | ||
62 | 31-Jul | Draw | Winner of match #54 | ||
61 | 31-Jul | Draw | Winner of match #53 | ||
60 | 31-Jul | Draw | Winner of match #52 | ||
59 | 31-Jul | Draw | Winner of match #51 | ||
58 | 31-Jul | Draw | Winner of match #50 | ||
57 | 31-Jul | Draw | Winner of match #49 | ||
Round 1 | |||||
56 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
55 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
54 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
53 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
52 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
51 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
50 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
49 | 30-Jul | Draw | Draw | ||
Pool H | |||||
48 | 30-Jul | Dabizha/Abalakina RUS [24] | Giombini/Toti ITA [25] | ||
47 | 30-Jul | Schwaiger S./Hansel AUT [8] | Ukolova/Birlova RUS [9] | ||
32 | 29-Jul | 14:00 | Ukolova/Birlova RUS [9] | Giombini/Toti ITA [25] | |
31 | 29-Jul | 14:00 | Schwaiger S./Hansel AUT [8] | Dabizha/Abalakina RUS [24] | |
16 | 28-Jul | 16:00 | Ukolova/Birlova RUS [9] | Dabizha/Abalakina RUS [24] | 2-0 (21-13, 21-18) |
15 | 28-Jul | 16:00 | Schwaiger S./Hansel AUT [8] | Giombini/Toti ITA [25] | 2-0 (21-11, 21-14) |
Pool G | |||||
46 | 30-Jul | Povilaityte/Dumbauskaite LTU [23] | Hasu/Parkkinen FIN [26] | ||
45 | 30-Jul | Laboureur/Sude GER [7] | Nilsson/Yoken SWE [10] | ||
30 | 29-Jul | 15:00 | Nilsson/Yoken SWE [10] | Hasu/Parkkinen FIN [26] | |
29 | 29-Jul | 15:00 | Laboureur/Sude GER [7] | Povilaityte/Dumbauskaite LTU [23] | |
14 | 28-Jul | 17:00 | Nilsson/Yoken SWE [10] | Povilaityte/Dumbauskaite LTU [23] | 1-2 (21-17, 11-21, 8-15) |
13 | 28-Jul | 17:00 | Laboureur/Sude GER [7] | Hasu/Parkkinen FIN [26] | 2-0 (21-12, 21-15) |
Pool F | |||||
44 | 30-Jul | Baran/Gruszczynska POL [22] | Betschart/Eiholzer SUI [27] | ||
43 | 30-Jul | Holtwick/Semmler GER [6] | Kolosinska/Brzostek POL [11] | ||
28 | 29-Jul | 14:00 | Kolosinska/Brzostek POL [11] | Betschart/Eiholzer SUI [27] | |
27 | 29-Jul | 14:00 | Holtwick/Semmler GER [6] | Baran/Gruszczynska POL [22] | |
12 | 28-Jul | 14:00 | Kolosinska/Brzostek POL [11] | Baran/Gruszczynska POL [22] | 2-0 (21-14, 21-11) |
11 | 28-Jul | 14:00 | Holtwick/Semmler GER [6] | Betschart/Eiholzer SUI [27] | 2-0 (21-19, 21-17) |
Pool E | |||||
42 | 30-Jul | Kongshavn/Kjølberg NOR [21] | Lobato/Soria ESP [28] | ||
41 | 30-Jul | Liliana/Baquerizo ESP [5] | Dubovcova/Nestarcova SVK [12] | ||
26 | 29-Jul | 10:00 | Dubovcova/Nestarcova SVK [12] | Lobato/Soria ESP [28] | 2-0 (21-14, 21-17) |
25 | 29-Jul | 10:00 | Liliana/Baquerizo ESP [5] | Kongshavn/Kjølberg NOR [21] | 2-1 (17-21, 21-11, 15-12) |
10 | 28-Jul | 13:00 | Dubovcova/Nestarcova SVK [12] | Kongshavn/Kjølberg NOR [21] | 2-0 (21-14, 21-13) |
9 | 28-Jul | 13:00 | Liliana/Baquerizo ESP [5] | Lobato/Soria ESP [28] | 2-0 (21-16, 22-20) |
Pool D | |||||
40 | 30-Jul | Wesselink/van der Vlist NED [20] | Treland/Pedersen NOR [29] | ||
39 | 30-Jul | Ludwig/Walkenhorst GER [4] | Goricanec/Hüberli SUI [13] | ||
24 | 29-Jul | 11:00 | Goricanec/Hüberli SUI [13] | Treland/Pedersen NOR [29] | 2-0 (21-16, 21-18) |
23 | 29-Jul | 11:00 | Ludwig/Walkenhorst GER [4] | Wesselink/van der Vlist NED [20] | 2-0 (21-11, 21-16) |
8 | 28-Jul | 11:00 | Goricanec/Hüberli SUI [13] | Wesselink/van der Vlist NED [20] | 2-1 (22-20, 18-21, 15-9) |
7 | 28-Jul | 11:00 | Ludwig/Walkenhorst GER [4] | Treland/Pedersen NOR [29] | 2-0 (21-17, 21-9) |
Pool C | |||||
38 | 30-Jul | Syrtseva/Prokopeva RUS [19] | Teufl V./Zass B. AUT [30] | ||
37 | 30-Jul | Borger/Büthe GER [3] | Forrer/Vergé-Dépré SUI [14] | ||
22 | 29-Jul | 10:00 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [14] | Teufl V./Zass B. AUT [30] | 2-0 (21-16, 21-12) |
21 | 29-Jul | 10:00 | Borger/Büthe GER [3] | Syrtseva/Prokopeva RUS [19] | injury team B |
6 | 28-Jul | 12:00 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [14] | Syrtseva/Prokopeva RUS [19] | 2-1 (18-21, 21-11, 15-11) |
5 | 28-Jul | 12:00 | Borger/Büthe GER [3] | Teufl V./Zass B. AUT [30] | 2-0 (21-12, 21-15) |
Pool B | |||||
36 | 30-Jul | Jupiter/Longuet FRA [18] | Rimser/Strauss N. AUT [31] | ||
35 | 30-Jul | Barsuk/Rudykh RUS [2] | Heidrich/Zumkehr SUI [15] | ||
20 | 29-Jul | 15:00 | Heidrich/Zumkehr SUI [15] | Rimser/Strauss N. AUT [31] | |
19 | 29-Jul | 15:00 | Barsuk/Rudykh RUS [2] | Jupiter/Longuet FRA [18] | |
4 | 28-Jul | 10:00 | Heidrich/Zumkehr SUI [15] | Jupiter/Longuet FRA [18] | 0-2 (18-21, 19-21) |
3 | 28-Jul | 10:00 | Barsuk/Rudykh RUS [2] | Rimser/Strauss N. AUT [31] | 0-2 (15-21, 24-26) |
Pool A | |||||
34 | 30-Jul | Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [17] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [32] | ||
33 | 30-Jul | Meppelink/Van Iersel NED [1] | Lehtonen/Lahti FIN [16] | ||
18 | 29-Jul | 11:00 | Lehtonen/Lahti FIN [16] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [32] | 2-0 (21-17, 24-22) |
17 | 29-Jul | 11:00 | Meppelink/Van Iersel NED [1] | Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [17] | 2-0 (22-20, 21-18) |
2 | 28-Jul | 15:00 | Lehtonen/Lahti FIN [16] | Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [17] | 0-2 (14-21, 21-23) |
1 | 28-Jul | 15:00 | Meppelink/Van Iersel NED [1] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [32] | 2-1 (17-21, 21-18, 15-9) |