Αύριο στις 09.00 οι Ελληνίδες θα αντιμετωπίσουν τις Μα / Σία (Νο25) και φιλοδοξούν σε μια μεγάλη νίκη που θα τις φέρει στον δεύτερο γύρο αντιμέτωπες με τις σπουδαίες Ιταλίδες Μενεγκάτι / Ορσι (Νο2).
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 13-Sep | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 13-Sep | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semifinals | |||||||
70 | 12-Sep | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 12-Sep | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 11-Sep | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 11-Sep | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 11-Sep | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 11-Sep | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 11-Sep | 14:00 | 1 | Ukolova/Birlova RUS [1] | Winner of match #56 | ||
63 | 11-Sep | 13:00 | 1 | Syrtseva/Abalakina RUS [11] | Winner of match #55 | ||
62 | 11-Sep | 14:00 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [7] | Winner of match #54 | ||
61 | 11-Sep | 14:00 | 2 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [3] | Winner of match #53 | ||
60 | 11-Sep | 14:00 | 4 | Wang/Yue CHN [4] | Winner of match #52 | ||
59 | 11-Sep | 13:00 | 4 | Zumkehr/Heidrich SUI [5] | Winner of match #51 | ||
58 | 11-Sep | 13:00 | 2 | Summer/Carico USA [8] | Winner of match #50 | ||
57 | 11-Sep | 13:00 | 3 | Menegatti/Orsi Toth ITA [2] | Winner of match #49 | ||
Round 1 | |||||||
56 | 11-Sep | 10:00 | 3 | Lehtonen/Lahti FIN [6] | Giombini/Toti ITA [10] | ||
55 | 11-Sep | 09:00 | 4 | Momoli/Cicolari ITA [18] | Sorokina/Jursone LAT [30] | ||
54 | 11-Sep | 10:00 | 2 | Schwaiger S./Hansel AUT [12] | Dumbauskaite/Povilaityte LTU [16] | ||
53 | 11-Sep | 10:00 | 1 | Motrich/Makroguzova RUS [20] | Matic/Milosevic SRB [27] | ||
52 | 11-Sep | 10:00 | 4 | Ribera/Fernández Navarro ESP [19] | Braakman/Sinnema NED [24] | ||
51 | 11-Sep | 09:00 | 2 | Mashkova/Tsimbalova KAZ [17] | Take/Mizoe JPN [15] | ||
50 | 11-Sep | 09:00 | 1 | Prokopeva/Barsuk RUS [23] | Lece/Ozolina LAT [21] | ||
49 | 11-Sep | 09:00 | 3 | Y.Y. Ma/X. Y. Xia CHN [25] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [13] | ||
Pool H | |||||||
48 | 10-Sep | 13:50 | 4 | Braakman/Sinnema NED [24] | Y.Y. Ma/X. Y. Xia CHN [25] | 0-2 (17-21, 15-21) | 0:33 |
47 | 10-Sep | 13:50 | 3 | Summer/Carico USA [8] | Jupiter/Longuet FRA [9] | 2-0 (21-16, 21-18) | 0:34 |
32 | 09-Sep | 17:10 | 4 | Jupiter/Longuet FRA [9] | Y.Y. Ma/X. Y. Xia CHN [25] | 1-2 (21-14, 17-21, 14-16) | 0:46 |
31 | 09-Sep | 18:00 | 1 | Summer/Carico USA [8] | Braakman/Sinnema NED [24] | 2-1 (22-20, 13-21, 15-10) | 0:49 |
16 | 09-Sep | 10:30 | 4 | Jupiter/Longuet FRA [9] | Braakman/Sinnema NED [24] | 0-2 (11-21, 19-21) | 0:30 |
15 | 09-Sep | 10:30 | 3 | Summer/Carico USA [8] | Y.Y. Ma/X. Y. Xia CHN [25] | 2-1 (21-14, 16-21, 15-12) | 0:47 |
Pool G | |||||||
46 | 10-Sep | 13:50 | 1 | Prokopeva/Barsuk RUS [23] | Chamereau/Lusson FRA [26] | 2-0 (28-26, 21-14) | 0:41 |
45 | 10-Sep | 13:50 | 2 | Slukova/Hermannova CZE [7] | Giombini/Toti ITA [10] | 2-1 (18-21, 21-11, 15-12) | 0:48 |
30 | 09-Sep | 15:30 | 2 | Giombini/Toti ITA [10] | Chamereau/Lusson FRA [26] | 2-0 (24-22, 21-10) | 0:39 |
29 | 09-Sep | 15:30 | 1 | Slukova/Hermannova CZE [7] | Prokopeva/Barsuk RUS [23] | 2-0 (21-17, 26-24) | 0:45 |
14 | 09-Sep | 08:50 | 1 | Giombini/Toti ITA [10] | Prokopeva/Barsuk RUS [23] | 0-2 (13-21, 15-21) | 0:31 |
13 | 09-Sep | 08:50 | 4 | Slukova/Hermannova CZE [7] | Chamereau/Lusson FRA [26] | 2-0 (21-11, 21-13) | 0:28 |
Pool F | |||||||
44 | 10-Sep | 13:00 | 4 | Jakubsova/Zolnercikova CZE [22] | Matic/Milosevic SRB [27] | 1-2 (16-21, 21-18, 8-15) | 0:47 |
43 | 10-Sep | 13:00 | 1 | Lehtonen/Lahti FIN [6] | Syrtseva/Abalakina RUS [11] | 1-2 (21-16, 18-21, 10-15) | 0:55 |
28 | 09-Sep | 16:20 | 1 | Syrtseva/Abalakina RUS [11] | Matic/Milosevic SRB [27] | 2-1 (13-21, 21-19, 15-12) | 0:46 |
27 | 09-Sep | 16:20 | 4 | Lehtonen/Lahti FIN [6] | Jakubsova/Zolnercikova CZE [22] | 2-1 (21-13, 16-21, 15-13) | 0:45 |
12 | 09-Sep | 09:40 | 1 | Syrtseva/Abalakina RUS [11] | Jakubsova/Zolnercikova CZE [22] | 1-2 (24-26, 21-11, 14-16) | 0:51 |
11 | 09-Sep | 09:40 | 2 | Lehtonen/Lahti FIN [6] | Matic/Milosevic SRB [27] | 2-0 (21-12, 21-9) | 0:33 |
Pool E | |||||||
42 | 10-Sep | 13:00 | 3 | Lece/Ozolina LAT [21] | Y. Y. Wang/Tang N. Y. CHN [28] | 2-0 (21-18, 21-11) | 0:29 |
41 | 10-Sep | 13:00 | 2 | Zumkehr/Heidrich SUI [5] | Schwaiger S./Hansel AUT [12] | 2-0 (21-13, 21-18) | 0:36 |
26 | 09-Sep | 16:20 | 2 | Schwaiger S./Hansel AUT [12] | Y. Y. Wang/Tang N. Y. CHN [28] | 2-0 (21-19, 21-15) | 0:34 |
25 | 09-Sep | 16:20 | 3 | Zumkehr/Heidrich SUI [5] | Lece/Ozolina LAT [21] | 2-0 (24-22, 21-14) | 0:35 |
10 | 09-Sep | 09:40 | 4 | Schwaiger S./Hansel AUT [12] | Lece/Ozolina LAT [21] | 2-0 (21-13, 21-16) | 0:30 |
9 | 09-Sep | 09:40 | 3 | Zumkehr/Heidrich SUI [5] | Y. Y. Wang/Tang N. Y. CHN [28] | 2-0 (21-7, 21-14) | 0:28 |
Pool D | |||||||
40 | 10-Sep | 12:10 | 1 | Motrich/Makroguzova RUS [20] | Teufl V./Zass B. AUT [29] | 2-0 (21-17, 21-17) | 0:38 |
39 | 10-Sep | 12:10 | 4 | Wang/Yue CHN [4] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [13] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:35 |
24 | 09-Sep | 14:40 | 2 | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [13] | Teufl V./Zass B. AUT [29] | 2-0 (21-12, 21-15) | 0:35 |
23 | 09-Sep | 14:40 | 1 | Wang/Yue CHN [4] | Motrich/Makroguzova RUS [20] | 2-0 (21-18, 21-11) | 0:36 |
8 | 09-Sep | 08:00 | 1 | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [13] | Motrich/Makroguzova RUS [20] | 0-2 (17-21, 16-21) | 0:39 |
7 | 09-Sep | 08:00 | 2 | Wang/Yue CHN [4] | Teufl V./Zass B. AUT [29] | 2-0 (21-16, 21-18) | 0:35 |
Pool C | |||||||
38 | 10-Sep | 12:10 | 3 | Ribera/Fernández Navarro ESP [19] | Sorokina/Jursone LAT [30] | 1-2 (21-14, 17-21, 15-17) | 0:53 |
37 | 10-Sep | 12:10 | 2 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [3] | Lobato/Soria ESP [14] | 2-0 (21-11, 22-20) | 0:36 |
22 | 09-Sep | 14:40 | 4 | Lobato/Soria ESP [14] | Sorokina/Jursone LAT [30] | 2-0 (21-19, 26-24) | 0:35 |
21 | 09-Sep | 14:40 | 3 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [3] | Ribera/Fernández Navarro ESP [19] | 2-0 (21-15, 21-19) | 0:36 |
6 | 09-Sep | 08:00 | 4 | Lobato/Soria ESP [14] | Ribera/Fernández Navarro ESP [19] | 0-2 (17-21, 6-21) | 0:31 |
5 | 09-Sep | 08:00 | 3 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [3] | Sorokina/Jursone LAT [30] | 2-0 (21-16, 21-14) | 0:33 |
Pool B | |||||||
36 | 10-Sep | 11:20 | 2 | Momoli/Cicolari ITA [18] | Ezhak/Kurshina RUS [31] | 2-0 (21-10, 21-10) | 0:31 |
35 | 10-Sep | 11:20 | 4 | Menegatti/Orsi Toth ITA [2] | Take/Mizoe JPN [15] | 2-0 (21-17, 21-13) | 0:42 |
20 | 09-Sep | 08:50 | 2 | Take/Mizoe JPN [15] | Ezhak/Kurshina RUS [31] | 2-0 (21-15, 21-19) | 0:39 |
19 | 09-Sep | 08:50 | 3 | Menegatti/Orsi Toth ITA [2] | Momoli/Cicolari ITA [18] | 2-0 (21-18, 21-9) | 0:38 |
4 | 09-Sep | 15:30 | 4 | Take/Mizoe JPN [15] | Momoli/Cicolari ITA [18] | 0-2 (15-21, 17-21) | 0:38 |
3 | 09-Sep | 17:10 | 1 | Menegatti/Orsi Toth ITA [2] | Ezhak/Kurshina RUS [31] | 2-0 (21-15, 21-13) | 0:35 |
Pool A | |||||||
34 | 10-Sep | 11:20 | 3 | Mashkova/Tsimbalova KAZ [17] | Eunyce/Barbara BRA [32] | 2-0 (21-13, 21-13) | 0:32 |
33 | 10-Sep | 11:20 | 1 | Ukolova/Birlova RUS [1] | Dumbauskaite/Povilaityte LTU [16] | 2-0 (21-16, 21-16) | 0:42 |
18 | 09-Sep | 15:30 | 3 | Dumbauskaite/Povilaityte LTU [16] | Eunyce/Barbara BRA [32] | 2-1 (21-13, 19-21, 15-12) | 0:54 |
17 | 09-Sep | 18:50 | 1 | Ukolova/Birlova RUS [1] | Mashkova/Tsimbalova KAZ [17] | 2-1 (17-21, 21-19, 15-12) | 0:55 |
2 | 09-Sep | 10:30 | 2 | Dumbauskaite/Povilaityte LTU [16] | Mashkova/Tsimbalova KAZ [17] | 0-2 (16-21, 16-21) | 0:31 |
1 | 09-Sep | 10:30 | 1 | Ukolova/Birlova RUS [1] | Eunyce/Barbara BRA [32] | 2-0 (21-15, 21-15) | 0:40 |