Οι Έλληνες πρωταθλητές ηττήθαν με 2-0 (23-21, 21-9) από τους Ρώσους Σεμένικοφ /Κρασίλνικοφ στον πρώτο νοκ άουτ γύρο της διοργάνωνης και αποχαιρέτησαν τη διοργάνωση.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 02-Aug | 14:50 | 1 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 02-Aug | 13:30 | 1 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||
Semifinals | |||||||
70 | 02-Aug | 11:00 | 1 | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||
69 | 02-Aug | 10:00 | 1 | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||
Round 3 | |||||||
68 | 01-Aug | 18:30 | 1 | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||
67 | 01-Aug | 16:30 | 1 | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||
66 | 01-Aug | 17:30 | 1 | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||
65 | 01-Aug | 15:30 | 1 | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||
Round 2 | |||||||
64 | 01-Aug | 12:00 | 4 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | ||
63 | 01-Aug | 12:00 | 3 | Herrera/Gavira ESP [7] | Flüggen/Böckermann GER [19] | ||
62 | 01-Aug | 11:00 | 1 | Kantor/Losiak POL [11] | Huber/Seidl AUT [31] | ||
61 | 01-Aug | 11:00 | 4 | Brouwer/Meeuwsen NED [3] | Kubala/Hadrava CZE [32] | ||
60 | 01-Aug | 12:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [4] | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | ||
59 | 01-Aug | 11:00 | 3 | Nicolai/Lupo ITA [5] | Ranghieri/Carambula ITA [15] | ||
58 | 01-Aug | 10:00 | 4 | Fijalek/Prudel POL [9] | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | ||
57 | 01-Aug | 10:00 | 3 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | ||
Round 1 | |||||||
56 | 31-Jul | 18:00 | 4 | Erdmann/Wickler GER [6] | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | 1-2 (16-21, 21-13, 11-15) | 0:46 |
55 | 31-Jul | 18:00 | 3 | Flüggen/Böckermann GER [19] | Caminati/Rossi ITA [20] | 2-0 (21-14, 21-14) | 0:28 |
54 | 31-Jul | 19:00 | 1 | Gabathuler/Gerson SUI [16] | Huber/Seidl AUT [31] | 0-2 (18-21, 16-21) | 0:38 |
53 | 31-Jul | 17:00 | 3 | Koshkarev/Barsouk RUS [24] | Kubala/Hadrava CZE [32] | 1-2 (21-17, 18-21, 12-15) | 0:45 |
52 | 31-Jul | 19:00 | 4 | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [27] | 2-0 (23-21, 21-9) | 0:33 |
51 | 31-Jul | 19:00 | 3 | Ranghieri/Carambula ITA [15] | Krou/Salvetti FRA [10] | 2-0 (21-12, 21-16) | 0:34 |
50 | 31-Jul | 19:00 | 2 | Kissling, J./Strasser SUI [26] | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | 0-2 (18-21, 14-21) | 0:35 |
49 | 31-Jul | 18:00 | 2 | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [14] | 2-0 (22-20, 21-19) | 0:37 |
Pool H | |||||||
48 | 31-Jul | 12:00 | 1 | Koshkarev/Barsouk RUS [24] | Winter/Petutschnig AUT [25] | 2-0 (21-18, 21-19) | 0:34 |
47 | 31-Jul | 12:00 | 2 | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | Fijalek/Prudel POL [9] | 0-2 (17-21, 14-21) | 0:40 |
32 | 30-Jul | 14:00 | 1 | Fijalek/Prudel POL [9] | Winter/Petutschnig AUT [25] | 2-0 (21-16, 21-16) | 0:39 |
31 | 30-Jul | 14:00 | 2 | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | Koshkarev/Barsouk RUS [24] | 0-2 (23-25, 18-21) | 0:45 |
16 | 29-Jul | 17:00 | 2 | Fijalek/Prudel POL [9] | Koshkarev/Barsouk RUS [24] | 2-1 (27-25, 24-26, 15-12) | 1:09 |
15 | 29-Jul | 17:00 | 1 | Walkenhorst/Windscheif GER [8] | Winter/Petutschnig AUT [25] | 2-1 (21-14, 19-21, 15-11) | 0:46 |
Pool G | |||||||
46 | 31-Jul | 14:00 | 4 | Bryl/Kujawiak POL [23] | Kissling, J./Strasser SUI [26] | 2-0 (21-18, 21-17) | 0:41 |
45 | 31-Jul | 14:00 | 3 | Herrera/Gavira ESP [7] | Krou/Salvetti FRA [10] | 2-0 (21-15, 21-19) | 0:34 |
30 | 30-Jul | 16:00 | 3 | Krou/Salvetti FRA [10] | Kissling, J./Strasser SUI [26] | 0-2 (16-21, 16-21) | 0:36 |
29 | 30-Jul | 16:00 | 4 | Herrera/Gavira ESP [7] | Bryl/Kujawiak POL [23] | 2-0 (21-18, 21-16) | 0:38 |
14 | 29-Jul | 17:00 | 4 | Krou/Salvetti FRA [10] | Bryl/Kujawiak POL [23] | 2-0 (21-18, 21-14) | 0:33 |
13 | 29-Jul | 17:00 | 3 | Herrera/Gavira ESP [7] | Kissling, J./Strasser SUI [26] | 2-0 (21-17, 21-17) | 0:36 |
Pool F | |||||||
44 | 31-Jul | 13:00 | 4 | Horrem/Eithun NOR [22] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [27] | 0-2 (23-25, 18-21) | 0:43 |
43 | 31-Jul | 13:00 | 3 | Erdmann/Wickler GER [6] | Kantor/Losiak POL [11] | 0-2 (18-21, 16-21) | 0:40 |
28 | 30-Jul | 15:00 | 4 | Kantor/Losiak POL [11] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [27] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:36 |
27 | 30-Jul | 15:00 | 3 | Erdmann/Wickler GER [6] | Horrem/Eithun NOR [22] | 2-0 (21-19, 21-16) | 0:34 |
12 | 29-Jul | 16:00 | 2 | Kantor/Losiak POL [11] | Horrem/Eithun NOR [22] | 1-2 (21-12, 18-21, 13-15) | 0:54 |
11 | 29-Jul | 16:00 | 4 | Erdmann/Wickler GER [6] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [27] | 2-0 (21-17, 21-13) | 0:33 |
Pool E | |||||||
42 | 31-Jul | 12:00 | 4 | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | Gregory/Sheaf ENG [28] | 2-0 (21-17, 22-20) | 0:39 |
41 | 31-Jul | 12:00 | 3 | Nicolai/Lupo ITA [5] | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | 2-0 (27-25, 21-15) | 0:43 |
26 | 30-Jul | 13:00 | 4 | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | Gregory/Sheaf ENG [28] | 2-0 (21-13, 21-15) | 0:32 |
25 | 30-Jul | 13:00 | 3 | Nicolai/Lupo ITA [5] | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:39 |
10 | 29-Jul | 13:00 | 3 | Semenov/Krasilnikov RUS [12] | Fuchs/Kaczmarek GER [21] | 2-0 (21-13, 21-16) | 0:32 |
9 | 29-Jul | 13:00 | 4 | Nicolai/Lupo ITA [5] | Gregory/Sheaf ENG [28] | 2-1 (19-21, 21-13, 15-11) | 0:46 |
Pool D | |||||||
40 | 31-Jul | 13:00 | 2 | Caminati/Rossi ITA [20] | Kavalenka/Dziadkou BLR [29] | 1-2 (22-20, 22-24, 12-15) | 0:52 |
39 | 31-Jul | 13:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [4] | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | 2-0 (21-10, 21-18) | 0:35 |
24 | 30-Jul | 13:00 | 2 | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | Kavalenka/Dziadkou BLR [29] | 2-1 (24-22, 22-24, 15-5) | 0:53 |
23 | 30-Jul | 13:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [4] | Caminati/Rossi ITA [20] | 2-0 (22-20, 21-17) | 0:37 |
8 | 29-Jul | 13:00 | 2 | Kadziola/Szalankiewicz POL [13] | Caminati/Rossi ITA [20] | 1-2 (21-18, 21-23, 14-16) | 0:57 |
7 | 29-Jul | 13:00 | 1 | Doppler/Horst AUT [4] | Kavalenka/Dziadkou BLR [29] | 2-0 (21-14, 21-13) | 0:31 |
Pool C | |||||||
38 | 31-Jul | 09:00 | 1 | Flüggen/Böckermann GER [19] | Eglseer/Müllner AUT [30] | 2-0 (21-18, 25-23) | 0:39 |
37 | 31-Jul | 09:00 | 3 | Brouwer/Meeuwsen NED [3] | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [14] | 2-0 (21-12, 21-16) | 0:32 |
22 | 30-Jul | 16:00 | 1 | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [14] | Eglseer/Müllner AUT [30] | 2-1 (21-14, 18-21, 15-12) | 0:48 |
21 | 30-Jul | 16:00 | 2 | Brouwer/Meeuwsen NED [3] | Flüggen/Böckermann GER [19] | 1-2 (17-21, 21-10, 13-15) | 0:47 |
6 | 29-Jul | 12:00 | 3 | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [14] | Flüggen/Böckermann GER [19] | 2-0 (21-18, 21-19) | 0:42 |
5 | 29-Jul | 12:00 | 1 | Brouwer/Meeuwsen NED [3] | Eglseer/Müllner AUT [30] | 2-0 (23-21, 23-21) | 0:41 |
Pool B | |||||||
36 | 31-Jul | 14:00 | 1 | Marco/García ESP [18] | Huber/Seidl AUT [31] | 0-2 (18-21, 17-21) | 0:45 |
35 | 31-Jul | 14:00 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Ranghieri/Carambula ITA [15] | 2-0 (21-17, 21-18) | 0:41 |
20 | 30-Jul | 15:00 | 1 | Ranghieri/Carambula ITA [15] | Huber/Seidl AUT [31] | 2-1 (16-21, 21-14, 15-10) | 0:50 |
19 | 30-Jul | 15:00 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Marco/García ESP [18] | 2-0 (21-19, 21-14) | 0:38 |
4 | 29-Jul | 16:00 | 3 | Ranghieri/Carambula ITA [15] | Marco/García ESP [18] | 2-0 (21-12, 21-17) | 0:39 |
3 | 29-Jul | 16:00 | 1 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Huber/Seidl AUT [31] | 2-0 (21-17, 21-19) | 0:39 |
Pool A | |||||||
34 | 31-Jul | 11:00 | 4 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [17] | Kubala/Hadrava CZE [32] | 1-2 (13-21, 21-13, 13-15) | 0:48 |
33 | 31-Jul | 11:00 | 2 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Gabathuler/Gerson SUI [16] | 2-1 (21-12, 16-21, 15-6) | 0:48 |
18 | 30-Jul | 14:00 | 4 | Gabathuler/Gerson SUI [16] | Kubala/Hadrava CZE [32] | 2-1 (20-22, 21-19, 19-17) | 1:00 |
17 | 30-Jul | 14:00 | 3 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Gögtepe V./Giginoglu TUR [17] | 2-1 (21-15, 18-21, 15-9) | 0:45 |
2 | 29-Jul | 12:00 | 4 | Gabathuler/Gerson SUI [16] | Gögtepe V./Giginoglu TUR [17] | 2-1 (18-21, 21-19, 16-14) | 0:52 |
1 | 29-Jul | 12:00 | 2 | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Kubala/Hadrava CZE [32] | 2-1 (19-21, 21-14, 15-9) | 0:43 |