Στον δεύτερο προκριματικό γύρο της διοργάνωσης επικράτησαν με 2-1 (19-21, 21-19, 15-10) των Λετονών Τοκς / Φινστερς και συνεχίζουν στη διοργάνωση.
Στο κυρίως ταμπλό τοποθετήθηκαν στον 8ο όμιλο και στον Νο25 και θα αντιμετωπίσουν τους Τούρκους Τζιτζίνογλου / Γκοτζτέπε (Νο8), τους Γερμανούς Μπέκερμαν / Φλούγκεν (Νο9) και τους Νορβηγούς Κβάμσνταλ / Σόρουμ (Νο24). Οι υποχρεώσεις ξεκινούν αύριο τις 12.20 απέναντο στους Τούρκους
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 15-May | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 15-May | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semifinals | |||||||
70 | 15-May | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 15-May | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 14-May | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 14-May | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 14-May | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 14-May | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 13-May | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 13-May | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 13-May | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 13-May | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 13-May | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 13-May | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 13-May | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 13-May | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 13-May | Draw | Draw | ||||
55 | 13-May | Draw | Draw | ||||
54 | 13-May | Draw | Draw | ||||
53 | 13-May | Draw | Draw | ||||
52 | 13-May | Draw | Draw | ||||
51 | 13-May | Draw | Draw | ||||
50 | 13-May | Draw | Draw | ||||
49 | 13-May | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 13-May | Kvamsdal/Sørum NOR [24] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [25] | ||||
47 | 13-May | Giginoglu/Gögtepe V. TUR [8] | Böckermann/Flüggen GER [9] | ||||
32 | 12-May | Böckermann/Flüggen GER [9] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [25] | ||||
31 | 12-May | Giginoglu/Gögtepe V. TUR [8] | Kvamsdal/Sørum NOR [24] | ||||
16 | 12-May | Böckermann/Flüggen GER [9] | Kvamsdal/Sørum NOR [24] | ||||
15 | 12-May | Giginoglu/Gögtepe V. TUR [8] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [25] | ||||
Pool G | |||||||
46 | 13-May | Hordvik/Usken NOR [23] | Bryl/Kujawiak POL [26] | ||||
45 | 13-May | Erdmann/Matysik GER [7] | Binstock/Schachter CAN [10] | ||||
30 | 12-May | Binstock/Schachter CAN [10] | Bryl/Kujawiak POL [26] | ||||
29 | 12-May | Erdmann/Matysik GER [7] | Hordvik/Usken NOR [23] | ||||
14 | 12-May | Binstock/Schachter CAN [10] | Hordvik/Usken NOR [23] | ||||
13 | 12-May | Erdmann/Matysik GER [7] | Bryl/Kujawiak POL [26] | ||||
Pool F | |||||||
44 | 13-May | Horrem/Eithun NOR [22] | Júlio/Ahmed Tijan QAT [27] | ||||
43 | 13-May | Fijalek/Prudel POL [6] | Krou/Rowlandson FRA [11] | ||||
28 | 12-May | Krou/Rowlandson FRA [11] | Júlio/Ahmed Tijan QAT [27] | ||||
27 | 12-May | Fijalek/Prudel POL [6] | Horrem/Eithun NOR [22] | ||||
12 | 12-May | Krou/Rowlandson FRA [11] | Horrem/Eithun NOR [22] | ||||
11 | 12-May | Fijalek/Prudel POL [6] | Júlio/Ahmed Tijan QAT [27] | ||||
Pool E | |||||||
42 | 13-May | Gabathuler/Gerson SUI [21] | Kavalenka/Dziadkou BLR [28] | ||||
41 | 13-May | Losiak/Kantor POL [5] | Kapa/McHugh AUS [12] | ||||
26 | 12-May | Kapa/McHugh AUS [12] | Kavalenka/Dziadkou BLR [28] | ||||
25 | 12-May | Losiak/Kantor POL [5] | Gabathuler/Gerson SUI [21] | ||||
10 | 12-May | Kapa/McHugh AUS [12] | Gabathuler/Gerson SUI [21] | ||||
9 | 12-May | Losiak/Kantor POL [5] | Kavalenka/Dziadkou BLR [28] | ||||
Pool D | |||||||
40 | 13-May | Kunert/Dressler AUT [20] | Mermer/Urlu TUR [29] | ||||
39 | 13-May | Samoilovs/Smedins J. LAT [4] | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [13] | ||||
24 | 12-May | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [13] | Mermer/Urlu TUR [29] | ||||
23 | 12-May | Samoilovs/Smedins J. LAT [4] | Kunert/Dressler AUT [20] | ||||
8 | 12-May | Ingrosso M./Ingrosso P. ITA [13] | Kunert/Dressler AUT [20] | ||||
7 | 12-May | Samoilovs/Smedins J. LAT [4] | Mermer/Urlu TUR [29] | ||||
Pool C | |||||||
38 | 13-May | Walkenhorst/Poniewaz B. GER [19] | Olson/Casebeer USA [30] | ||||
37 | 13-May | Hyden/Bourne USA [3] | Kadziola/Szalankiewicz POL [14] | ||||
22 | 12-May | Kadziola/Szalankiewicz POL [14] | Olson/Casebeer USA [30] | ||||
21 | 12-May | Hyden/Bourne USA [3] | Walkenhorst/Poniewaz B. GER [19] | ||||
6 | 12-May | Kadziola/Szalankiewicz POL [14] | Walkenhorst/Poniewaz B. GER [19] | ||||
5 | 12-May | Hyden/Bourne USA [3] | Olson/Casebeer USA [30] | ||||
Pool B | |||||||
36 | 13-May | Pedlow/O'Gorman CAN [18] | Zeljkovic/Silic CRO [31] | ||||
35 | 13-May | Brouwer/Meeuwsen NED [2] | Jefferson/Cherif QAT [15] | ||||
20 | 12-May | Jefferson/Cherif QAT [15] | Zeljkovic/Silic CRO [31] | ||||
19 | 12-May | Brouwer/Meeuwsen NED [2] | Pedlow/O'Gorman CAN [18] | ||||
4 | 12-May | Jefferson/Cherif QAT [15] | Pedlow/O'Gorman CAN [18] | ||||
3 | 12-May | Brouwer/Meeuwsen NED [2] | Zeljkovic/Silic CRO [31] | ||||
Pool A | |||||||
34 | 13-May | Huber/Seidl AUT [17] | Sah/Alibaba TUR [32] | ||||
33 | 13-May | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Plavins/Regza LAT [16] | ||||
18 | 12-May | Plavins/Regza LAT [16] | Sah/Alibaba TUR [32] | ||||
17 | 12-May | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Huber/Seidl AUT [17] | ||||
2 | 12-May | Plavins/Regza LAT [16] | Huber/Seidl AUT [17] | ||||
1 | 12-May | Nummerdor/Varenhorst NED [1] | Sah/Alibaba TUR [32] |