Στις 14.40 θα αντιμετωπίσουν τις Ελβετίδες Χάιντριχ / Ζούμκερ (Νο13) από τις οποίες είχαν χάσει πριν από 3 χρόνια στο Κλάγκενφουρτ, αλλά τώρα η δυναμική της Εθνικής ομάδας είναι διαφορετική.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 14-May | 16:45 | 1 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 14-May | 15:30 | 1 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||
Semifinals | |||||||
70 | 14-May | 12:00 | 1 | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||
69 | 14-May | 11:00 | 1 | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||
Round 3 | |||||||
68 | 13-May | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 13-May | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 13-May | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 13-May | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 13-May | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 13-May | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 13-May | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 13-May | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 13-May | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 13-May | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 13-May | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 13-May | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 13-May | Draw | Draw | ||||
55 | 13-May | Draw | Draw | ||||
54 | 13-May | Draw | Draw | ||||
53 | 13-May | Draw | Draw | ||||
52 | 13-May | Draw | Draw | ||||
51 | 13-May | Draw | Draw | ||||
50 | 13-May | Draw | Draw | ||||
49 | 13-May | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 12-May | 14:00 | 2 | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | ||
47 | 12-May | 14:00 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Matauatu/Pata VAN [9] | ||
32 | 11-May | 16:20 | 2 | Matauatu/Pata VAN [9] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | ||
31 | 11-May | 16:20 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | ||
16 | 11-May | 12:10 | 3 | Matauatu/Pata VAN [9] | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | ||
15 | 11-May | 11:20 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | ||
Pool G | |||||||
46 | 12-May | 14:50 | 3 | Jupiter/Longuet FRA [23] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | ||
45 | 12-May | 14:00 | 3 | Holtwick/Semmler GER [7] | Kessy/Day USA [10] | ||
30 | 11-May | 15:30 | 2 | Kessy/Day USA [10] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | ||
29 | 11-May | 15:30 | 3 | Holtwick/Semmler GER [7] | Jupiter/Longuet FRA [23] | ||
14 | 11-May | 11:20 | 3 | Kessy/Day USA [10] | Jupiter/Longuet FRA [23] | ||
13 | 11-May | 11:20 | 2 | Holtwick/Semmler GER [7] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | ||
Pool F | |||||||
44 | 12-May | 13:10 | 2 | Betschart/Hüberli SUI [22] | Gruszczynska/Strag POL [27] | ||
43 | 12-May | 13:10 | 1 | Gallay/Klug ARG [6] | Fernanda/Josi BRA [11] | ||
28 | 11-May | 15:30 | 1 | Fernanda/Josi BRA [11] | Gruszczynska/Strag POL [27] | ||
27 | 11-May | 14:40 | 3 | Gallay/Klug ARG [6] | Betschart/Hüberli SUI [22] | ||
12 | 11-May | 10:30 | 2 | Fernanda/Josi BRA [11] | Betschart/Hüberli SUI [22] | 1-2 (21-11, 18-21, 14-16) | 0:45 |
11 | 11-May | 10:30 | 1 | Gallay/Klug ARG [6] | Gruszczynska/Strag POL [27] | 2-1 (25-27, 21-10, 15-7) | 0:48 |
Pool E | |||||||
42 | 12-May | 11:30 | 3 | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | ||
41 | 12-May | 10:40 | 3 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Laboureur/Sude GER [12] | ||
26 | 11-May | 14:40 | 2 | Laboureur/Sude GER [12] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | ||
25 | 11-May | 14:40 | 1 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | ||
10 | 11-May | 10:30 | 3 | Laboureur/Sude GER [12] | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | 0-2 (19-21, 17-21) | 0:35 |
9 | 11-May | 09:40 | 3 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | 2-1 (22-24, 21-13, 15-12) | 0:49 |
Pool D | |||||||
40 | 12-May | 09:50 | 2 | Mersmann/Schneider GER [20] | Matic/Milosevic SRB [29] | ||
39 | 12-May | 09:50 | 3 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Birlova/Ukolova RUS [13] | ||
24 | 11-May | 13:50 | 2 | Birlova/Ukolova RUS [13] | Matic/Milosevic SRB [29] | ||
23 | 11-May | 13:50 | 1 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Mersmann/Schneider GER [20] | ||
8 | 11-May | 09:40 | 2 | Birlova/Ukolova RUS [13] | Mersmann/Schneider GER [20] | 2-0 (28-26, 21-17) | 0:45 |
7 | 11-May | 09:40 | 1 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Matic/Milosevic SRB [29] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:33 |
Pool C | |||||||
38 | 12-May | 09:00 | 3 | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | ||
37 | 12-May | 09:00 | 2 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Slukova/Hermannova CZE [14] | ||
22 | 11-May | 13:50 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [14] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | ||
21 | 11-May | 13:00 | 3 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | ||
6 | 11-May | 08:50 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [14] | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | ||
5 | 11-May | 08:50 | 2 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | 2-0 (21-19, 23-21) | 0:39 |
Pool B | |||||||
36 | 12-May | 10:40 | 1 | Bieneck/Großner GER [18] | Köksalan/Aktas TUR [31] | ||
35 | 12-May | 10:40 | 2 | Borger/Büthe GER [2] | Lehtonen/Lahti FIN [15] | ||
20 | 11-May | 08:50 | 1 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Köksalan/Aktas TUR [31] | 2-0 (21-6, 21-13) | 0:28 |
19 | 11-May | 08:00 | 3 | Borger/Büthe GER [2] | Bieneck/Großner GER [18] | 2-1 (14-21, 21-18, 15-8) | 0:47 |
4 | 11-May | 13:00 | 2 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Bieneck/Großner GER [18] | ||
3 | 11-May | 13:00 | 1 | Borger/Büthe GER [2] | Köksalan/Aktas TUR [31] | ||
Pool A | |||||||
34 | 12-May | 09:50 | 1 | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | Sencel/Cakmak TUR [32] | ||
33 | 12-May | 09:00 | 1 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | ||
18 | 11-May | 12:10 | 1 | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | Sencel/Cakmak TUR [32] | ||
17 | 11-May | 12:10 | 2 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | ||
2 | 11-May | 08:00 | 2 | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | 1-2 (15-21, 21-16, 13-15) | 0:52 |
1 | 11-May | 08:00 | 1 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Sencel/Cakmak TUR [32] | 2-0 (21-11, 21-6) | 0:22 |