Τα εθνικά κορίτσια (Νο23) επικράτησαν με 2-1 επικράτησαν με 2-1 των Ντάλντεροπ και Κος (Νο11) από την Ολλανδία για τον δεύτερο όμιλο και έφτασαν τους 4 βαθμούς.
Αύριο Θα αντιμεωπίσουν τις Αμερικανίδες Μάρτιν και Πλάμερ (Νο2) και τις Αρούνα και Τόχε (Νο26) από τη Βενεζουέλα.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | |||||
Final 1st Place | ||||||
84 | 20-Jul | Winner of match #81 | Winner of match #82 | |||
Final 3rd Place | ||||||
83 | 20-Jul | Loser of match #81 | Loser of match #82 | |||
Semi-finals | ||||||
82 | 20-Jul | Winner of match #79 | Winner of match #80 | |||
81 | 20-Jul | Winner of match #77 | Winner of match #78 | |||
Round 3 | ||||||
80 | 19-Jul | Winner of match #75 | Winner of match #76 | |||
79 | 19-Jul | Winner of match #73 | Winner of match #74 | |||
78 | 19-Jul | Winner of match #71 | Winner of match #72 | |||
77 | 19-Jul | Winner of match #69 | Winner of match #70 | |||
Round 2 | ||||||
76 | 19-Jul | Winner of match #68 | Draw | |||
75 | 19-Jul | Draw | Winner of match #67 | |||
74 | 19-Jul | Winner of match #66 | Draw | |||
73 | 19-Jul | Draw | Winner of match #65 | |||
72 | 19-Jul | Winner of match #64 | Draw | |||
71 | 19-Jul | Draw | Winner of match #63 | |||
70 | 19-Jul | Winner of match #62 | Draw | |||
69 | 19-Jul | Draw | Winner of match #61 | |||
Round 1 | ||||||
68 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
67 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
66 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
65 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
64 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
63 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
62 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
61 | 18-Jul | Draw | Draw | |||
Pool F | ||||||
60 | 18-Jul | Spineva-Shvedova RUS [30] | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | |||
59 | 18-Jul | Birker-Livingston CAN [7] | Ramirez-Aldape MEX [6] | |||
48 | 17-Jul | Spineva-Shvedova RUS [30] | Graudina-Gramberga LAT [19] | |||
47 | 17-Jul | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | Ramirez-Aldape MEX [6] | |||
36 | 17-Jul | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | Birker-Livingston CAN [7] | |||
35 | 17-Jul | Graudina-Gramberga LAT [19] | Ramirez-Aldape MEX [6] | |||
24 | 16-Jul | 18:00 | 2 | Graudina-Gramberga LAT [19] | Birker-Livingston CAN [7] | |
23 | 16-Jul | 18:00 | 1 | Spineva-Shvedova RUS [30] | Ramirez-Aldape MEX [6] | |
12 | 16-Jul | 09:50 | 5 | Graudina-Gramberga LAT [19] | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | 2-0 (21-16, 21-16) |
11 | 16-Jul | 09:50 | 4 | Spineva-Shvedova RUS [30] | Birker-Livingston CAN [7] | 0-2 (19-21, 10-21) |
Pool E | ||||||
58 | 18-Jul | Garcia-Luna MEX [29] | Dennis-Hallgren USA [17] | |||
57 | 18-Jul | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | Coughlan-Johnston NZL [5] | |||
46 | 17-Jul | Garcia-Luna MEX [29] | Kloda-Warczyglowa POL [20] | |||
45 | 17-Jul | Dennis-Hallgren USA [17] | Coughlan-Johnston NZL [5] | |||
34 | 17-Jul | Dennis-Hallgren USA [17] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | |||
33 | 17-Jul | Kloda-Warczyglowa POL [20] | Coughlan-Johnston NZL [5] | |||
22 | 16-Jul | 17:00 | 2 | Kloda-Warczyglowa POL [20] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | |
21 | 16-Jul | 17:00 | 1 | Garcia-Luna MEX [29] | Coughlan-Johnston NZL [5] | |
10 | 16-Jul | 10:40 | 5 | Kloda-Warczyglowa POL [20] | Dennis-Hallgren USA [17] | 0-2 (17-21, 10-21) |
9 | 16-Jul | 10:40 | 4 | Garcia-Luna MEX [29] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | 0-2 (12-21, 13-21) |
Pool D | ||||||
56 | 18-Jul | Drobnjak-Basic SRB [28] | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | |||
55 | 18-Jul | Young-Convey AUS [9] | Fer-Mela BOL [4] | |||
44 | 17-Jul | Drobnjak-Basic SRB [28] | Padilla-Aguilera MEX [21] | |||
43 | 17-Jul | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | Fer-Mela BOL [4] | |||
32 | 17-Jul | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | Young-Convey AUS [9] | |||
31 | 17-Jul | Padilla-Aguilera MEX [21] | Fer-Mela BOL [4] | |||
20 | 16-Jul | 16:00 | 1 | Padilla-Aguilera MEX [21] | Young-Convey AUS [9] | |
19 | 16-Jul | 16:00 | 2 | Drobnjak-Basic SRB [28] | Fer-Mela BOL [4] | |
8 | 16-Jul | 11:30 | 2 | Padilla-Aguilera MEX [21] | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | 0-2 (13-21, 18-21) |
7 | 16-Jul | 11:30 | 5 | Drobnjak-Basic SRB [28] | Young-Convey AUS [9] | 2-0 (21-14, 22-20) |
Pool C | ||||||
54 | 18-Jul | Dogan-Ilgin TUR [27] | Nikita-Skye LCA [15] | |||
53 | 18-Jul | Gomez A-Gomez CRC [10] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | |||
42 | 17-Jul | Dogan-Ilgin TUR [27] | Torres-Tapia MEX [22] | |||
41 | 17-Jul | Nikita-Skye LCA [15] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | |||
30 | 17-Jul | Nikita-Skye LCA [15] | Gomez A-Gomez CRC [10] | |||
29 | 17-Jul | Torres-Tapia MEX [22] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | |||
18 | 16-Jul | 15:00 | 1 | Torres-Tapia MEX [22] | Gomez A-Gomez CRC [10] | |
17 | 16-Jul | 15:00 | 5 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | |
6 | 16-Jul | 11:30 | 1 | Torres-Tapia MEX [22] | Nikita-Skye LCA [15] | |
5 | 16-Jul | 11:30 | 4 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Gomez A-Gomez CRC [10] | |
Pool B | ||||||
52 | 18-Jul | Arouna-Tohe BEN [26] | Lacerda-Vasques POR [14] | |||
51 | 18-Jul | Daalderop-Kos NED [11] | Martin-Plummer USA [2] | |||
40 | 17-Jul | Arouna-Tohe BEN [26] | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | |||
39 | 17-Jul | Lacerda-Vasques POR [14] | Martin-Plummer USA [2] | |||
28 | 17-Jul | Lacerda-Vasques POR [14] | Daalderop-Kos NED [11] | |||
27 | 17-Jul | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | Martin-Plummer USA [2] | |||
16 | 16-Jul | 15:00 | 4 | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | Daalderop-Kos NED [11] | |
15 | 16-Jul | 16:00 | 4 | Arouna-Tohe BEN [26] | Martin-Plummer USA [2] | |
4 | 16-Jul | 09:00 | 5 | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | Lacerda-Vasques POR [14] | 2-0 (21-15, 21-19) |
3 | 16-Jul | 18:00 | 4 | Arouna-Tohe BEN [26] | Daalderop-Kos NED [11] | |
Pool A | ||||||
50 | 18-Jul | Seed #25 | Frederick-Cruz PUR [13] | |||
49 | 18-Jul | Van Rensburg-Johnson AUS [12] | Camacho-Parra MEX [1] | |||
38 | 17-Jul | Seed #25 | Evans-Kaashoek ENG [24] | |||
37 | 17-Jul | Frederick-Cruz PUR [13] | Camacho-Parra MEX [1] | |||
26 | 17-Jul | Frederick-Cruz PUR [13] | Van Rensburg-Johnson AUS [12] | |||
25 | 17-Jul | Evans-Kaashoek ENG [24] | Camacho-Parra MEX [1] | |||
14 | 16-Jul | 15:00 | 2 | Evans-Kaashoek ENG [24] | Van Rensburg-Johnson AUS [12] | |
13 | 16-Jul | Seed #25 | Camacho-Parra MEX [1] | |||
2 | 16-Jul | 09:00 | 4 | Evans-Kaashoek ENG [24] | Frederick-Cruz PUR [13] | 0-2 (10-21, 18-21) |
1 | 16-Jul | Seed #25 | Van Rensburg-Johnson AUS [12] |